این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  سایت حمایت خودرو

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  سایت حمایت خودرو را از این سایت دریافت کنید.

  Transferring to the website...

  منبع مطلب : saleauto.ir

  سامانه یکپارچه فروش خودرو sale.iranecar.com

  در این مقاله سامانه ها سامانه فروش یکپارچه خودرو وزارت صمت sale.iranecar.com و ثبت نام در سایت خرید ماشین و سامانه فروش تخصیص خودرو ارائه شده است.

  سامانه یکپارچه فروش خودرو sale.iranecar.com

  برای مشاوره مشاهده نتایج ثبت نام خودرو از سامانه یکپارچه فروش خودرو

  برای مشاوره مشاهده نتایج ثبت نام خودرو از سامانه یکپارچه فروش خودرو

  برای ورود مستقیم به سامانه یکپارچه فروش خودرو کلیک کنید.

  در ادامه راهنمای تصویری استفاده از سامانه یکپارچه فروش خودرو به نشانی sale.iranecar.com ارائه شده است .

  عناوین اصلی این مقاله

  سامانه یکپارچه فروش خودرو چیست

  نحوه ورود به سامانه یکپارچه فروش خودرو sale.iranecar.com

  نحوه ثبت نام در سامانه یکپارچه فروش خودرو sale.iranecar.com

  زمان ثبت نام در سامانه یکپارچه خودرو

  شرایط ثبت نام در سامانه یکپارچه فروش خودرو

  نحوه خرید خودرو در سامانه یکپارچه خودرو

  نحوه مشاهده نتایج اصلی و رزرو ثبت نام قرعه کشی در سامانه یکپارچه خودرو

  ثبت نام در طرح های خارج از قرعه کشی سامانه تخصیص خودرو

  سوالات متداول

  سامانه یکپارچه فروش خودرو sale.iranecar.com سامانه ای است که به منظور ثبت نام و خرید خودرو از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت راه اندازی شده است. متقاضیانی که قصد خرید خودرو از شرکت های خودروسازی را دارند، می بایست با ورود به این سامانه و انجام فرایند ثبت نام در بخش مورد نظر اقدامات لازم را انجام دهند.

  به همین دلیل در این مقاله سعی شده است تا به معرفی سامانه یکپارچه فروش خودرو وزارت صمت پرداخته شود و جزئیات بیشتری از آن شامل نحوه ورود به سامانه یکپارچه فروش خودرو به نشانی sale.iranecar.com و ثبت نام در این سایت ارائه شود تا متقاضیان خرید خودرو از آن آگاه گردند.

  سامانه یکپارچه فروش خودرو چیست

  طبق روالی که در این مدت در حال اجرا بوده است، متقاضیان خرید خودروهای داخلی شرکت های ایران خودرو و سایپا باید به سایت فروش محصولات هر یک از این شرکت ها مراجعه کنند و در طرح مورد نظرشان نام نویسی نمایند تا پس از برنده شدن در قرعه کشی بتوانند با پرداخت هزینه تعیین شده، صاحب خودرو شوند. اما متاسفانه این روند با نارضایتی هایی نیز همراه بوده است که اکنون این شکایات و گله مندی ها منجر به اتخاذ راهی جدید برای ثبت نام خودرو شده است.

  به همین دلیل وزارت صنعت، معدن و تجارت برای افزایش رضایت مردم و ایجاد شفافیت در فروش و ثبت نام خودرو، اقدام به راه اندازی سامانه یکپارچه فروش خودرو نمود تا فروش تمامی خودروها و نام نویسی هایی که از طریق سامانه های فروش شرکت های خودرو سازی از جمله سایپا، ایران خودرو، بهمن موتور و ... انجام می شوند، متوقف شده و متقاضیان تنها از طریق این سامانه ثبت نام و خرید خودرو انجام شود.

  در حال حاضر براساس اطلاعیه جدید و اینکه این سامانه غیرفعال شده است، دیگر ثبت نامی از طریق سامانه یکپارچه فروش خودرو  sale.iranecar.com انجام نمی شود و متقاضیان می بایست برای ثبت نام و خرید خودرو از شرکت های خودروسازی به سامانه فروش شرکت خودروسازی مورد نظر خود مراجعه نمایند.

  به محض اینکه سامانه یکپارچه فروش خودرو راه اندازی شود، در این مقاله اطلاع رسانی های لازم انجام می شود، زیرا هدف اصلی این سامانه حمایت از مصرف کنندگان است تا بر تمامی فرایندهای فروش خودروهای داخلی نظارت داشته باشند و هر گونه فروش خارج از سامانه یکپارچه فروش خودرو وزارت صمت و بدون هماهنگی با این سازمان، مورد پیگرد قانونی قرار گیرد.

  بیشتر بخوانید: سامانه یکپارچه عرضه خودرو های داخلی

  برای عضویت در صفحه اینستاگرام ما کلیک کنید

  نحوه ورود به سامانه یکپارچه فروش خودرو sale.iranecar.com

  سامانه یکپارچه فروش خودرو ​به نشانی sale.iranecar.com است که از زیر نظر سازمان وزارت صنعت، معدن و تجارت راه اندازی شده بود و تمامی فرایند ثبت نام و فروش خودروها از طریق سامانه یکپارچه فروش خودرو​ انجام می گرفت. در حال حاضر این سامانه غیر فعال شده است اما به محض راه اندازی مجدد این سامانه متقاضیان می توانند از طریق نحوه ورود به سامانه یکپارچه فروش خودرو sale.iranecar.com که در این بخش ارائه شده است، به این سامانه دسترسی داشته باشند.

  نحوه ورود به سامانه یکپارچه فروش خودرو

  آدرس sale.iranecar.com را در مرورگر خود بنویسید تا به صورت مستقیم به سایت یکپارچه فروش خودرو وارد شوید.

  حال گزینه ورود/ثبت نام را انتخاب کنید تا به صفحه ورود منتقل شوید.

  در این صفحه نام کاربری و رمز عبور خود را بنویسید تا وارد سامانه و صفحه شخصی خود شوید.

  برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص ثبت نام خودرو های وارداتی مقاله ای که لینک آن را در قسمت زیر قرار داده ایم، مطالعه نمایید.

  بیشتر بخوانید: سامانه یکپارچه فروش خودرو های وارداتی

  نحوه ثبت نام در سامانه یکپارچه فروش خودرو sale.iranecar.com

  همانطور که گفته شد در حال حاضر ثبت نام و خرید خودرو از شرکت های خودروسازی از سامانه های فروش مربوط به این شرکت ها انجام می شود و سامانه یکپارچه فروش خودرو sale.iranecar.com فعال نمی باشد. در ادامه این بخش، نحوه ثبت نام در سامانه یکپارچه فروش خودرو sale.iranecar.com قرار گرفته است تا به محض راه اندازی مجدد این سامانه متقاضیان بتوانند فرایند ثبت نام خودرو از شرکت های خودروسازی را بدون مشکل از طریق این سامانه انجام دهند.

  منبع مطلب : www.samanehha.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 7 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید