این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  سایت سی دا

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  سایت سی دا را از این سایت دریافت کنید.

  سیدا

  در این مقاله سامانه سیدا به نشانی sida.medu.ir معرفی و جزئیات آن مانند ورود به سایت دانش آموزی سیدا و دریافت کارنامه به طور کامل مورد بررسی و توضیح قرار گرفته است .

  سامانه سیدا sida.medu.ir

  سایت سیدا به نشانی sida.medu.ir سامانه ای است که از سوی آموزش و پرورش برای ورود معلمان و مدیران مدرسه طراحی شده تا از این طریق نمرات دانش آموزان و سوابق تحصیلی آنان در این سامانه ثبت شود. از طریق سایت سیدا می توان کارنامه های تحصیلی، ثبت نمرات و همچنین ثبت نام دانش آموزان را نیز انجام داد.

  برای مشاوره نحوه ورود به سامانه سیدا sida.medu.ir

  برای مشاوره نحوه ورود به سامانه سیدا sida.medu.ir

  با گسترش امکانات و خدمات رسانی های آنلاین، وزارت آموزش و پرورش کشور انواع سامانه های دانش آموزی جهت یکپارچه سازی اطلاعات دانش آموزان را طراحی کرد. یکی از این سامانه ها، سایت سیدا به نشانی sida.medu.ir است که اطلاعات فردی و تحصیلی دانش آموزان در آن وجود دارد.

  برای ورود مستقیم به سایت سیدا کلیک کنید

  دسترسی به سایت سیدا به نشانی sida.medu.ir ویژه معلمان و کادر اجرایی مدرسه می باشد.

  سامانه سیدا در جهت دریافت اطلاعات فردی و تحصیلی دانش آموزان از سایت سناد، صدور کارنامه های تحصیلی و همچنین ثبت نام دانش آموزان در برخی مواقع خاص طراحی شده است. این سایت در دسترس معلم ها، مدیران و کادر اجرایی بوده و دانش آموزان امکان ورود به آن را ندارند. برای آشنایی بیشتر با سایت سیدا در ادامه مقاله قصد داریم اطلاعات لازم در خصوص سامانه سیدا را ارائه و امکانات sida.medu.ir را شرح دهیم.

  بیشتر بخوانید: payesh.tehranedu.ir

  معرفی سامانه سیدا sida.medu.ir

  سامانه سیدا به نام سامانه یکپارچه سازی دانش آموزان شناخته شده است. منظور از این اسم، آن است که در سایت سیدا تمامی مشخصات دانش آموزان از جمله نام و نام خانوادگی، مقطع تحصیلی، معدل و ... درج شده و در صورتی که آموزش و پرورش و یا معلمان و مدیران احتیاج به اطلاعات هویتی یکی از دانش آموزان داشته باشند می توانند از طریق سیدا اقدام نمایند.

  دانش آموزان با عضویت در سامانه سیدا به عنوان یک محصل شناخته خواهند شد و سپس می توانند امور مختلف تحصیلی خود از جمله ثبت نام کتاب درسی مدارس را انجام دهند. در صورت عدم عضویت در سایت سیدا، اغلب امکانات تحصیلی برای دانش آموزان غیر قابل استفاده خواهد بود.

  زمانی که دانش آموزی در سایت سیدا به عضویت در می آید می تواند در انواع آزمون های آغازین، پیشرفت تحصیلی، مشاوره ای و ... شرکت کرده و از امکانات رایگان تحصیلی نیز استفاده نماید. دانلود کارنامه و ارزشیابی ماهانه نیز از جمله فعالیت هایی است که سامانه سیدا در صدد انجام آن است.

  همانطور که پیشتر نیز توضیح داده شد، دسترسی به سامانه سیدا تنها برای معلمان، مدیران، معاونان و به طور کلی کارکنان اجرایی مدارس امکان پذیر است و دانش آموزان اجازه ورود به پرتال سیدا را ندارند. به منظور دسترسی دانش اموزان به بخش های مختلف تحصیلی و ثبت نام در مدارس، سامانه ای به نام سایت پادا طراحی شده که ویژه دانش آموزان بوده و انواع خدمات آموزشی را ارائه می دهد. برای آشنایی با این سایت به مطالعه مقاله زیر بپردازید.

  بیشتر بخوانید: سامانه دانش آموزی نورینو

  ثبت نام در سامانه سیدا sida.medu.ir

  دسترسی به سامانه سیدا تنها برای کادر اجرای مدارس امکان پذیر است، بنابراین در صورت نیاز به ثبت نام دانش آموزان در سایت sida.medu.ir می بایست مدیر، معلم یا یکی از معاونین مدرسه وارد سایت سیدا شده و اطلاعات دانش آموزان را وارد سامانه کند.

  ثبت نام در سیدا از آن جهت که مشخصات دانش آموزان را برای ثبت نام مدارس مشخص می کند ضروری است، بنابراین به معلمان و کادر اجرایی مدارس توصیه می شود این اطلاعات را بدون کوچک ترین خطا وارد سامانه نمایند.

  1

  ابتدا آدرس sida.medu.ir در مرورگر درج کرده و وارد صفحه ابتدایی سامانه سیدا شوید.

  2

  اطلاعات ورودی خواسته شده که شامل نام کاربری و رمز عبور می باشد را در محل های مورد نظر وارد کنید.

  3

  پس از ورود به بخش امکانات سامانه، وارد بخش تعریف کاربری شده و اطلاعات کارمندان، معلمان و دانش آموزان مورد نظر خود را در بخش های مختلف این مرحله وارد نمایید.

  4

  پس از اطمینان از درستی اطلاعات وارد شده در مراحل مختلف داده های ورودی را ذخیر کرده و برای هر کاربر یک رمز عبور تعریف نمایید.

  در صورتی که این رمزها را در اختیار معلمان و دانش آموزان خود قرار دهید، آن ها نیز می توانند وارد سامانه سیدا شوند، در غیر این صورت ورود به سیدا تنها برای شخص مدیر امکان پذیر است.

  سامانه دیگری که در جهت ارائه انواع خدمات آنلاین به معلمان و دانش آموزان طراحی شده است، سامانه سمیم مدارس است که در آن کلاس های آموزشی، کلیپ دروس و ... به صورت آنلاین ارائه می شود. برای آشنایی با این سامانه می توانید به مطالعه مقاله زیر بپردازید.

  بیشتر بخوانید: سامانه سمیم

  نحوه ثبت نمرات در سامانه سیدا sida.medu.ir

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  ورود به سایت سیدا آموزش و پرورش sida.medu.ir +راهنما سامانه سیدا

  ورود به سایت سیدا آموزش و پرورش www.sida.medu.ir, ثبت نمرات سامانه سیدا, سامانه یکپارچه دانش آموزی سیدا, سامانه ثبت نمرات دانش آموزی سیدا, صدور کارنامه سیدا

  راهنمای سامانه سیدا آموزش و پرورش sida.medu.ir سامانه یکپارچه دانش آموزی, نحوه ورود و ثبت نمرات در سامانه سیدا

  راهنمای سامانه سیدا آموزش و پرورش sida.medu.ir

  ورود به سایت سیدا آموزش و پرورش sida.medu.ir, سامانه دانش آموزی سیدا, ثبت نمرات در سامانه سیدا

  ورود به سایت سیدا sida.medu.ir

   نکات:  نام کاربری همان کد ملی شما و کلمه عبور در صورتی که برای اولین بار وارد سامانه سیدا می‌شوید همان کد پرسنلی شما برای ورود به سامانه می‌باشد.

  سایت پادا آموزش و پرورش pada.medu.ir, ثبت نام دانش آموز در سامانه پادا +راهنما

  سامانه فروش کتاب درسی irtextbook.ir +راهنما ثبت سفارش در سایت فروش کتب درسی

  سایت سامانه سناد snd.medu.ir + راهنما

  سایت سامانه شاد shad.ir شبکه آموزش شاد + راهنما

  سایت همگام مدارس hamgam.medu.ir +راهنما سامانه همگام

  سایت امین آموزش و پرورش edu.medu.ir+راهنما سامانه فارغ التحصیلی امین

  سایت سامانه فاینال final2.medu.ir, سامانه امتحانات نهایی فاینال آموزش و پرورش

  سایت تاییدیه تحصیلی emt.medu.ir +راهنما سامانه تاییدیه تحصیلی

  سایت هدایت تحصیلی دانش آموزان ht.medu.ir + راهنمای سامانه هدایت تحصیلی

  سایت سامانه ضمن خدمت فرهنگیان ltms.medu.ir + راهنما

  سایت سامانه فیش حقوقی فرهنگیان fish.medu.ir + راهنما

  آخرین اخبار دانش آموزی و اخبار دانش آموزان

  آخرین اخبار آموزش و پرورش, اخبار فرهنگیان و معلمان بازنشسته و شاغل

  آخرین اخبار مدارس و اخبار تعطیلی مدارس کشور

  منبع مطلب : khabarpu.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 14 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید