این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  سایت کانون نوبت دات آی آر

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  سایت کانون نوبت دات آی آر را از این سایت دریافت کنید.

  سامانه نوبت دهی

  سامانه نوبتدهی به دفاتر خدمات اقامت و اشتغال اتباع خارجی

  منبع مطلب : kanoonnobat.ir

  سامانه نوبت دهی سرشماری اتباع خارجی kanoonnobat.ir

  در این مقاله سامانه ها ورود به سامانه نوبت دهی اتباع خارجی دارای مدرک نامعتبر kanoonnobat.ir، شرایط و اخذ نوبت از سایت سرشماری اتباع افغانی ارائه شده است.

  سامانه نوبت دهی سرشماری اتباع خارجی kanoonnobat.ir

  برای مشاوره ورود به سامانه نوبت دهی اتباع خارجی دارای مدرک نامعتبر

  برای مشاوره ورود به سامانه نوبت دهی اتباع خارجی دارای مدرک نامعتبر

  برای ورود مستقیم به سامانه نوبت دهی اتباع خارجی کلیک کنید.

  در ادامه راهنمای تصویری استفاده از سامانه نوبت دهی اتباع خارجی به نشانی kanoonnobat.ir ارائه شده است .

  عناوین اصلی این مقاله

  معرفی سامانه نوبت دهی اتباع خارجی kanoonnobat.ir

  شرایط اخذ نوبت در سامانه نوبت دهی اتباع خارجی

  نحوه ورود به سامانه نوبت دهی اتباع خارجی دارای مدرک نامعتبر

  نحوه دریافت نوبت در سامانه نوبت دهی اتباع خارجی

  سوالات متداول

  متاسفانه به دلیل شرایط نامساعد زندگی در افغانستان، تعداد مهاجران و پناهندگان افغان در ایران افزایش پیدا کرده است و با توجه به ناشناخته بودن جمعیت اتباع کشور، سامانه نوبت دهی اتباع خارجی به نشانی kanoonnobat.ir راه اندازی شد تا این افراد برای دریافت معرفی‌نامه واکسیناسیون و شرکت در سرشماری جدید و اخذ نوبت مراجعه به دفاتر، از طریق این سایت اقدام به نوبت گیری نمایند.

  در این مقاله سعی شده است تا به معرفی سامانه نوبت دهی اتباع خارجی پرداخته شود و جزئیات بیشتری از آن شامل شرایط اخذ نوبت و نحوه ورود و دریافت نوبت از سایت kanoonnobat.ir اتباع خارجی دارای مدرک نامعتبر ارائه شود.

  معرفی سامانه نوبت دهی اتباع خارجی kanoonnobat.ir

  حضور مهاجران و پناهندگان افغان در ایران پدیده تازه ای نیست، اما متاسفانه به دلیل تحولات اخیر افغانستان، تعداد این افراد افزایش پیدا کرده است و این در حالی می باشد که ایران همچنان میزبان افغان هایی است که در سال های قبل به کشور مهاجرت کرده اند. در نتیجه پراکندگی این افراد در کشور مبهم است و به همین دلیل، انجام یک سرشماری و اطلاع از آمار دقیق این افراد ضروری می باشد.

  طرح سرشماری اتباع خارجی به این موضوع توجه دارد که علاوه بر مهاجرانی که به دلیل شرایط نامساعد زندگی بدون ویزا اقدام به ورود به ایران کرده اند، مهاجرانی نیز هستند که با ویزا وارد شده اند، اما ممکن است با وجود باطل شدن اعتبار آن، هنوز در کشور ساکن باشند. متاسفانه این شرایط باعث می شود که به دلیل عدم شناسایی دقیق افراد، مشکلات متعددی به وجود آید.

  طبق گفته وزیر کشور، اتباع افغان می توانند با شرکت در این سرشماری، از اقامت موقت برخوردار شوند تا مشکلی از این بابت نداشته باشند. هدف از این سرشماری، تنظیم برنامه ریزی های آینده برای خدمت رسانی به اتباع خارجی است و شرکت کردن تمام این افراد الزامی می باشد و در صورتی که افراد همکاری نکنند، ممکن است که دیگر به عنوان مهاجر شناخته نشوند.

  با توجه به ناشناخته بودن جمعت اتباع کشور، سامانه ای راه اندازی شده است تا این افراد به آن مراجعه کنند و برای حضور در دفاتر کفالت، نوبت دریافت نمایند. سامانه نوبت دهی اتباع خارجی به نشانی kanoonnobat.ir، سایتی است که برای دریافت معرفی‌نامه واکسیناسیون و شرکت در سرشماری جدید و اخذ نوبت مراجعه به دفاتر، هم برای اتباعی که در سرشماری های 95 تا 98 شرکت کرده اند و هم برای کسانی که مدرک مجاز ندارند و در هیچ كدام از سرشماری های گذشته شركت نكرده اند.

  بیشتر بخوانید: سامانه سرشماری نفوس و مسکن

  برای عضویت در صفحه اینستاگرام ما کلیک کنید

  شرایط اخذ نوبت در سامانه نوبت دهی اتباع خارجی

  همانطور که گفته شد، تمامی اتباع خارجی باید در سرشماری جدید شرکت کنند و برای حضور در دفاتر کفالت، از طریق سامانه نوبت دهی اتباع خارجی به نشانی kanoonnobat.ir نوبت گیری نمایند. دریافت نوبت از طریق این سایت به راحتی قابل انجام است و افراد پس از نوبت گیری باید در تاریخ مشخص شده به همراه مدارک خود به دفاتر کفالت مراجعه نمایند. با توجه به این که سایت کانون نوبت برای سه دسته از اتباع خارجی نوبت صادر می کند، در این بخش، شرایط اخذ نوبت در سامانه نوبت دهی اتباع خارجی ارائه شده است.

  بازشماری افراد دارای سربرگ سرشماری از سال های ١٣٩۵ تا ١٣٩٨

  فرایند نوبت گیری برای این افراد از طریق مراجعه به دفاتر کفالت قابل انجام است که پس از اخذ نوبت، حضور در دفتر کفالت در زمان مقرر و انجام فرایندهای مربوطه، برگ بازسرشماری دریافت نمایند. پس از اخذ این برگه، دیگر نیازی به شرکت در طرح های دیگر نمی باشد.

  طبق اخبار منتشر شده، کسانی که نوبت مراجعه به دفتر را برای اردیبهشت دریافت کرده اند.، نوبت آنان به تیر ماه انتقال یافته است.

  افراد غیر مجازی كه از تاریخ ١٤٠٠/٠٨/٠۵ معرفی نامه واكسیناسیون از دفاتر كفالت دریافت نموده اند و در سرشماری های سال ١٣٩۵ تا ١٣٩٨ شركت نکرده اند

  دریافت نوبت برای این افراد به صورت اینترنتی و از طریق سایت kanoonnobat.ir انجام می شود. سرپرست خانواده به همراه فرزندان زیر ١٢ سال باید در زمان نوبت خود به همراه مدارک هویتی از قبیل تذكره، پاسپورت، نكاح خط و اجاره نامه و …، به دفتر كفالت مراجعه نمایند. اما سایر اعضای خانواده كه معرفی نامه واكسیناسیون اخذ کرده اند، نیازی به حضور در دفتر كفالت ندارند.

  این گروه از افراد باید به همان دفتر كفالتی كه معرفی نامه واكسیناسیون را صادر كرده است مراجعه کنند که این دفتر را سامانه تعیین می نماید.

  بعد از انجام سرشماری تكمیلی، برای همه اعضای خانواده این گروه، برگه سرشماری با اعتبار تا ١٤٠١/٠٧/٣٠ صادر می شود.

  منبع مطلب : www.samanehha.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 29 روز قبل
  5

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید