این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  ستاد اسکان فرهنگیان بندر عباس

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  ستاد اسکان فرهنگیان بندر عباس را از این سایت دریافت کنید.

  ستاد اسکان فرهنگیان هرمزگان

  در این مقاله هیوا جزئیات ستاد اسکان فرهنگیان هرمزگان مانند سامانه، نحوه رزرو و هزینه ذکر شده و اپلیکیشن رزرو هتل برای اسکان معلمان شهر بندر عباس ارائه شده است.

  ستاد اسکان فرهنگیان هرمزگان

  همواره معلمان شاغل، بازنشستگان و در کل فرهنگیان می توانند با توجه به شرایط مرکز وزارت آموزش و پرورش اقدام به ثبت نام در ستاد اسکان فرهنگیان هرمزگان نمایند که ثبت نام در آن به صورت غیر حضوری و از طریق سامانه eskan.medu.ir است. متقاضیان می بایست حداقل یک روز قبل از زمان شروع اقامت، اقدام به رزرو محل اسکان معلمان شهر بندر عباس و یا سایر شهر های هرمزگان نمایند.

  برای مشاوره اطلاع از جزئیات ستاد اسکان فرهنگیان هرمزگان

  برای مشاوره اطلاع از جزئیات ستاد اسکان فرهنگیان هرمزگان

  با توجه به پیشرفت علم و تکنولوژی، آموزش و پرورش به منظور کاهش رفت و آمد به ادارت و  تسریع در روند انجام کارها اقدام به راه اندازی سامانه های متعددی برای انجام کارها به صورت اینترنتی نموده است. یکی از این سامانه ها که هرساله مورد استفاده بسیاری از معلمان و فرهنگیان به منظور رزرو خانه معلم ها قرار می گیرد، سامانه ستاد اسکان فرهنگیان هرمزگان است.

  معلمان، فرهنگیان و بازنشستگان می توانند با مراجعه به مرکز وزارت آموزش و پرورش استان خود اقدام به دریافت رمز عبور ورود به سامانه جامع ستاد اسکان فرهنگیان نموده و پس از ورود به سایت، با تکمیل مراحل ثبت نام، خانه معلم مورد نظر خود را  در هریک از شهر های استان مدنظر خود از جمله هرمزگان رزرو نمایند. به منظور راهنمایی بیشتر متقاضیان، در ادامه این مقاله جزئیاتی مانند سایت، هزینه، نحوه رزرو اسکان معلمان شهر بندر عباس و همچنین اپلیکیشن رزرو خانه معلم پرداخته شده است.

  سایت ستاد اسکان فرهنگیان هرمزگان

  آموزش و پرورش همانند برخی از ارگان های دولتی دیگر در ایران، به منظور یاری رسانی به کارمندان خود اعم از فرهنگیان شاغل و بازنشسته اقدام به راه اندازی سامانه ای برای ثبت نام و رزرو هتل و اقامت گاه هایی با نام خانه معلم نموده است که معمولا در ایام تعطیل مورد استقبال قرار می گیرد. متقاضیان می بایست برای ثبت نام و رزرو اقامت گاه در تمامی استان ها از جمله هرمزگان به سامانه ستاد اسکان فرهنگیان مراجعه نموده و پس از تکمیل مراحل اقدام به دریافت تاییدیه از سایت برای اسکان معلمان شهر بندر عباس و سایر شهر های استان نمایند.

  برای ورود مستقیم به سایت ستاد اسکان فرهنگیان هرمزگان کلیک کنید.

  معلمان و فرهنگیان می توانند با ورود به سامانه مذکور اطلاعات لازم درباره اقامتگاه های ستاد اسکان فرهنگیان هرمزگان را کسب کرده و در شهر های مختلف این استان رزرو خود را انجام دهند. لازم به ذکر است که مرکز ستاد اسکان فرهنگیان هرمزگان در بسیاری از شهر های این استان مانند آموزش و پرورش بندرعباس، کیش، هرمز، بندرلنگه، بندرجاسک، قشم، پارسیان و غیره به ارائه خدمات می پردازد.

  بیشتر بخوانید: سامانه یارانه مسکن فرهنگیان

  نحوه رزرو خانه معلم هرمزگان

  معلمان و فرهنگیان توجه داشته باشند که پس از ورود به سایت مذکور می بایست ابتدا به پنل کاربری خود در این سامانه وارد شده و سپس به انتخاب استان و تکمیل روند رزرو بپردازند که در ادامه نحوه رزرو خانه معلم هرمزگان در سایت ستاد اسکان فرهنگیان ارائه شده است که در استان ها و شهر های مختلف یکسان می باشد. همچنین لازم به ذکر است که نام کاربری پیش فرض برای ورود به این سامانه کد پرسنلی و یا شماره دفتر کل بوده و رمز عبور شماره شناسنامه شاغلین و بازنشستگان فرهنگی می باشد.

  ابتدا آدرس سامانه ستاد اسکان فرهنگیان هرمزگان به آدرس eskan.medu.ir را در مرورگر خود وارد کرده و یا بر روی لینک مستقیم آن در بالا، کلیک نمایید.

  پس از ورود به سامانه مذکور، اطلاعات خواسته شده مانند استان، شهر، تعداد نفرات و ... را تکمیل نموده و بر روی کلمه جستجوی محل کلیک نمایید. با کلیک بر روی استان هرمزگان تمامی مراکز اسکان معلمان شهر بندر عباس و سایر شهر های این استان به نمایش در می آید، که با انتخاب هر یک از شهر ها اطلاعاتی اعم از آدرس، شماره تلفن و همچنین امکانات اقامتگاه ها با جزئیات و هزینه هر شب اقامت نمایش داده می شود و متقاضیان می توانند با توجه به موارد و اولویت های مدنظر خود، هر یک از اقامتگاه ها را رزرو نمایند.

  بیشتر بخوانید: سامانه جامع منابع انسانی آموزش و پرورش

  رزرو هتل برای فرهنگیان بازنشسته در هرمزگان

  فرهنگیان بازنشسته ای که قصد سفر به هریک از شهر های استان هرمزگان را دارند می توانند همانند سایر فرهنگیان و معلمان از سایت eskan.medu.ir اقدام به رزرو نمایند، زیرا مرکز سامانه رزرو هتل برای فرهنگیان بازنشسته در هرمزگان متفاوت با سایر فرهنگیان شاغل نبوده و بازنشستگانی که حکم خود را از سامانه دریافت حکم کارگزینی فرهنگیان شاغل و معلمان بازنشسته دریافت کرده اند و نام آن ها ثبت شده است، مجاز به ثبت نام می باشند.

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  لیست خانه معلم های بندرعباس و مراکز اسکان فرهنگیان + عکس، آدرس و شماره تلفن

  خانه معلم های بندرعباس,بهترین خانه معلم بندرعباس,آدرس خانه معلم شماره 1 بندرعباس,شماره تلفن خانه معلم های بندرعباس,آدرس خانه معلم شماره 2 بندرعباس

  لیست خانه معلم های بندرعباس و مراکز اسکان فرهنگیان + عکس، آدرس و شماره تلفن

  مجموعه : هتل و رستوران

  خانه معلم های بندرعباس و اسامی خانه معلم های بندرعباس به همراه آدرس و شماره تلفن شان به همراه لیست ستاد مراکز اسکان فرهنگیان بندرعباس را در ادامه برای شما فرهنگیان و معلم های عزیز قرار داده ایم.

  لیست خانه معلم های بندرعباس

  اگر قصد سفر به جنوب کشور و استان هرمزگان را دارید در این بخش لیست خانه معلم های بندرعباس را برایتان قرار داده ایم. در صورتی که می خواهید نسبت به رزرو خانه معلم در شهر بندرعباس در استان هرمزگان اقدام کنید شماره تلفن و آدرس خانه معلم های بندرعباس را برایتان در این نوشته قرار داده ایم و بهتر است قبل از حرکت به سمت این شهر زیبا و توریستی ایران از تعداد اتاق های خالی خانه معلم های بندرعباس اطلاع پیدا کنید.

  آدرس خانه معلم های بندرعباس

  خانه معلم های بندرعباس فقط 2 مورد هستند که نسبت به میزان توریست هایی که به این شهر سفر می کنند کم است و بهتر است قبل از سفر نسبت به رزرو خانه معلم بندرعباس اقدام کنید. بندرعباس بزرگترین شهر بندری ایران است و در ایام پیک سال پر از مسافر و فرهنگیانی است که از این شهر دیدن می کنند. درصورتی که کارت فرنگی دارید برای سفر به بندرعباس می توانید از خانه معلم های بندرعباس استفاده کنید که در این بخش شماره تلفن و آدرس خانه معلم های بندرعباس را برایتان قرار داده ایم:

  آدرس خانه معلم شماره 1 بندرعباس

  آدرس مرکز: بندرعباس – چهار راه پگاه پشت فروشگاه معلمتلفن تماس: 07633671315 – 07633671316

  آدرس خانه معلم شماره 2 بندرعباس

  آدرس مرکز: بندرعباس بلوار ناصر سه راه گمرک پشت مصلی جنب اداره نوساز ی مدارستلفن تماس: 07633333404 – 07633330788

  آدرس مراکز اسکان فرهنگیان بندرعباس را در بالا مشاهده کردید و شما می توانید از طریق سایت اسکان آموزش و پرورش نسبت به رزرو خانه معلم بندرعباس اقدام کنید. در ایام پیک سال هر دو مرکز اقامتی فرهنگیان بندرعباس پر می باشد و باید از ماه قبل نسبت به رزرو اقدام فرمایید.

  رزرو خانه معلم و مرکز آموزشی رفاهی در شهر بندرعباس استان هرمزگان در بسیاری از ایام سال امکان پذیر است و اگر قصد دارید در خانه معلم بندرعباس برای عید نوروز یا فصل تابستان و ایام پیک سال اتاق رزرو کنید باید زودتر اقدام کنید.

  منبع مطلب : www.samatak.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 9 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید