این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  ستاره های فوتبال جهان

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  ستاره های فوتبال جهان را از این سایت دریافت کنید.

  پرطرفدارترین ستاره های فوتبال در شبکه های اجتماعی

  پرطرفدارترین ستاره های فوتبال در شبکه های اجتماعی ،بازیکنان فوتبال شبکه های اجتماعی،بهترین فوتبالیست های دنیا،برترین بازیکنان فوتبال جهان

  پرطرفدارترین ستاره های فوتبال در شبکه های اجتماعی

  مجموعه : اخبار ورزشی,خبرهای ورزشی

  پرطرفدارترین ستاره های فوتبال در شبکه های اجتماعی 

  به شما پرطرفدارترین ستاره هاي دنیای فوتبال را معرفی می‌کنیم که در شبکه هاي مجازی فعالیت می کنند و طرفداران زیادی دارند. کریس رونالدو چندی پیش به‌ عنوان برترین فوتبالیست دنیا برگزیده شد و گرچه به‌صورت هم زمان توانست عنوان پرطرفدار‌ترین فوتبالیست دنیا در شبکه‌هاي اجتماعی را هم به‌دست آورد.

  بر اساس آخرین آمار موجود, این سوپراستار باشگاه رئال مادرید, در دو شبکه اجتماعی تويیتر و اینستاگرام در مجموع بیش از 140 میلیون دنبال‌کننده دارد و همین مساله وی را از تمام ورزشکاران رشته‌هاي گوناگون مجزا میکند.با این وجود, دیگر فوتبالیست‌ها نیز هر کدام تا اندازه‌اي در ميان کاربران شبکه‌هاي اجتماعی محبوبیت دارند

  و از طریق رابطه مستقیم اینترنتی با انها می‌کوشند بر محبوبیت خود بیفزایند. در این جا لیست پرطرفدار‌ترین فوتبالیست‌هاي دنیا در شبکه اجتماعی اینستاگرام آورده شده هست.

  10- زلاتان ابراهیموویچ

  شمار دنبال‌کنندگان تويیتر: 4.5 میلیون نفر

  شمار دنبال‌کنندگان اینستاگرام: 27.4 میلیون نفر

  مجموع: 31.9 میلیون نفر

  “او هرکاری که بخواهد انجام میدهد”. این جمله مشهوری هست که همه ي رفقا زلاتان در موردش میگویند و گرچه این روزها جمله مذکور به‌جز زمین فوتبال, در عرصه شبکه‌هاي اجتماعی هم صدق می کند. روزی که زلاتان ابراهیموویچ قرارداد خود را با باشگاه منچستر یونایتد به امضا رساند و این خبر را به‌صورت رسمی اعلام کرد, شمار دنبال‌کنندگان او در شبکه‌هاي اجتماعی چند میلیون نفر اکثر شد.

  9- لوییس سوارز

  شمار دنبال‌کنندگان تويیتر: 10.8 میلیون نفر

  شمار دنبال‌کنندگان اینستاگرام: 24.2 میلیون نفر

  مجموع: 35 میلیون نفر

  او به‌دليل داشتن دندان‌هاي تیز و گاز گرفتن‌ فوتبالیست‌ها در زمین بازی طی چند سال قبل در شبکه‌هاي اجتماعی سرشناس شد. این فوتبالیست ارگوئه‌اي از زمانی که شمار اعضای صفحات او در شبکه‌هاي اجتماعی افزایش یافت, مقداری آرام گرفت و برای رویارویی با دیگر فوتبالیست‌ها کمتر گاز گرفت. هم‌حالا او در بارسلونا بازی میکند و محبوبیت بیشتری در دنیای مجازی دارد.

  8- آندرس اینیِستا

  شمار دنبال‌کنندگان تويیتر: 19.3 میلیون نفر

  شمار دنبال‌کنندگان اینستاگرام: 17.9 میلیون نفر

  مجموع: 37.2 میلیون نفر

  او یکی از تاثیرگذارترین فوتبالیست‌هاي دنیا در شبکه‌هاي اجتماعی هست و به‌ دنبال رابطه نزدیک خود با کاربران توانسته رتبه هشتم این لیست را از آن خود کند. این هافبک میانی اسپانیایی, چهارمین بازیکن بارسلونا هست که اسم او در این لیست آورده میشود و بدون حتم می توان وی را یکی از برترین‌هاي تاریخ فوتبال دانست.

  7- رونالدینیو

  شمار دنبال‌کنندگان توييتر: 15.6 میلیون نفر

  شمار دنبال‌کنندگان اینستاگرام: 25.8 میلیون نفر

  مجموع: 41.4 میلیون نفر

  این فوتبالیست افسانه‌اي برزیلی از فوریه سال جاری به‌عنوان یکی از اعضای باشگاه بارسلونا فعالیت خود را نخست کرد و با وجود این که 36 سال دارد, هم چنان پرتوان بازی می کند. مهمترین اتفاقی که موجب شده رونالدینیو ميان مردم و کاربران شبکه‌هاي اجتماعی پرطرفدار شود, اخلاق مفید و خودمانی او بوده هست.

  6- جیمز رودریگز

  شمار دنبال‌کنندگان تويیتر: 13.3 میلیون نفر

  شمار دنبال‌کنندگان اینستاگرام: 33 میلیون نفر

  مجموع: 44.3 میلیون نفر

  پسر طلایی فوتبال کلمبیا از جام جهانی 2014 پس از حرکت‌هاي تاریخی خود و رساندن تیم ملی فوتبال کلمبیا به مرحله یک‌هشتم نهایی توانست خود را به جهانیان معرفی کند. این ستاره 25 ساله که هم‌حالا در باشگاه رئال مادرید بازی می کند,‌ پس از انعقاد قرارداد با پشتیبان مالی خود یعنی شرکت آدیداس توانست شمار دنبال‌کنندگان در شبکه‌هاي اجتماعی را چند برابر افزایش دهد.

  5- گرت بیل

  شمار دنبال‌کنندگان تويیتر: 13.9 میلیون نفر

  شمار دنبال‌کنندگان اینستاگرام: 31 میلیون نفر

  مجموع: 44.9 میلیون نفر

  تعجب‌آور نیست که گرت بیل, متخصص ضربات آزاد رتبه ششم این لیست را به‌دست آورد و بیشترین هوادار شبکه‌هاي اجتماعی را داشته باشد. او در تاریخ فوتبال لالیگا برترین بریتانیایی با بیشترین امتیاز محسوب می شود. قرارداد او با شرکت آدیداس از جمله اتفاقاتی بود که موجب شد شمار دنبال‌کنندگانش در شبکه‌هاي اجتماعی افزایش یابد.

  4-‌ لبورن جیمز‌

  شمار دنبال‌کنندگان تويیتر: 37.8 میلیون نفر

  شمار دنبال‌کنندگان اینستاگرام: 32.4 میلیون نفر

  مجموع: 70.2 میلیون نفر

  او فوتبالیست نیست و باید اعتراف کرد هیچ بسکتبالیست دیگری در دنیا به اندازه جیمز در شبکه‌هاي اجتماعی سرشناس نیست. گرچه او نه‌تنها در شبکه‌هاي اجتماعی شهرت یافته, بلکه در دادگاه‌هاي قضایی هم بسیار سرشناس هست.

  جیمز که به‌عنوان شاه بسکتبال هم سرشناس هست, طی 10 سال قبل در لیگ برتر بازی کرد و تنها ورزشکار غیر فوتبالیستی هست که اسم او در لیست 10 ورزشکار برتر شبکه‌هاي اجتماعی به‌چشم میخورد.

  3- لیونل مسی

  منبع مطلب : www.parsnaz.com

  محبوب‌ترین ستاره‌های فوتبال جهان در شبکه‌های مجازی

  شبکه‌های مجازی این روزها جزئی جداناپذیر از زندگی مردم سرتاسر دنیا هستند و بین فوتبالیست‌ها هم می‌تواند ملاکی برای محبوبیت آن‌ها باشد.

  صفحه اصلی بخش‌های دیگر اخبار چهره‌ها نظرات: ۴

  درخشش در مستطیل سبز، پرطرفدار در شبکه‌های اجتماعی

  محبوب‌ترین ستاره‌های فوتبال جهان در شبکه‌های مجازی

  فرخ حسابی

  ۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۰

  شبکه‌های مجازی این روزها جزئی جداناپذیر از زندگی مردم سرتاسر دنیا هستند و بین فوتبالیست‌ها هم می‌تواند ملاکی برای محبوبیت آن‌ها باشد.

  خبرورزشی - مدت‌هاست که صحبت در مورد اینکه کدام فوتبالیست، محبوب‌ترین بازیکن جهان به‌شمار می‌رود، مطرح می‌شود. با اینکه غیرممکن است بتوان تعداد دقیق طرفداران یک بازیکن را گفت اما شبکه‌های اجتماعی یک معیار نسبتاً مناسب را در مورد میزان محبوبیت بازیکن ارائه می‌دهد. در این مطلب به بررسی محبوب‌ترین بازیکنان فوتبال جهان طبق آمار شبکه‌های اجتماعی در سال ۲۰۲۰ می‌پردازیم. در این آمار شبکه اجتماعی توئیتر در نظر گرفته نشده است چون لیونل مسی در توئیتر فعالیتی ندارد که بتوان آمار مناسبی از تعداد دنبال‌کنندگانش ارائه کرد.

  کریستیانو رونالدو: ۴۷۹٫۵ میلیون نفر

  متولد ۱۹۸۵، فوق‌ستاره پرتغالی که این روزها در یوونتوس و تیم ملی پرتغال می‌درخشد. با پنج توپ طلا و چهار کفش طلای اروپا که هر دو برای بازیکنان اروپایی یک رکورد به شمار می‌رود، او به عنوان یکی از محبوب‌ترین بازیکنان تاریخ فوتبال جهان و حتی ورزش به حساب می‌آید. در شبکه‌های اجتماعی نیز بین فوتبالیست‌ها یک پادشاه تمام‌عیار است که اختلافش با نفر دوم یعنی مسی ۲۰۲ میلیون نفر است. کریس در فیسبوک (۱۲۲٫۲ میلیون)، اینستاگرام (۲۶۶ میلیون) و توئیتر (۹۱٫۳ میلیون) بیشترین دنبال‌کننده را دارد و از این نظر بین همه شخصیت‌های معروف جهان تنها ورزشکاری است که در جمع ۱۰ نفر برتر قرار می‌گیرد. ضمن اینکه حدود یک میلیون دلار بابت هر پست تبلیغاتی خود می‌گیرد و از این نظر درآمدش در شبکه‌های اجتماعی از دستمزدش در فوتبال بیشتر است! یک آمار جدید نشان می‌دهد حدود ۷۲ درصد از دنبال‌کنندگان او در شبکه‌های اجتماعی مردم عادی هستند، ۲ درصد اینفلوئنسرها هستند، ۶ درصد فالوئرهایی هستند که اتوماتیک‌وار صفحات را فالو می‌کنند و حدود ۱۹ درصد که عدد قابل‌توجهی نیز هست فالوئرهای مشکوک به شمار می‌روند و این یعنی حدود ۵۰ میلیون فالوئر فیک!

  لیونل مسی: ۲۷۷ میلیون نفر

  فوق‌ستاره آرژانتینی متولد ۱۹۸۷ که کاپیتان آرژانتین و بارسلونا است بیشترین طرفدارانش را در اینستاگرام دارد. برنده شش توپ طلا و شش کفش طلای اروپاست و او نیز جزو محبوب‌ترین و برترین بازیکنان تاریخ فوتبال به شمار می‌رود. او به تدریج جای نیمار برزیلی را در رده دوم گرفت. مسی ترجیح می‌دهد زیاد در شبکه‌های اجتماعی فعال نباشد و به همین دلیل برخلاف رونالدو و نیمار در توئیتر حساب کاربری ندارد. دنبال‌کنندگان او در فیسبوک ۹۱ میلیون نفر و در اینستاگرام بیش از ۱۸۶ میلیون نفر هستند.

  نیمار: ۲۶۴ میلیون نفر

  نیمار داسیلیوا سانتسوس جونیور متولد ۱۹۹۲، ستاره تیم ملی برزیل است و باشگاه پاری‌سن‌ژرمن. عاشق زندگی تجملاتی و شرکت در پارتی‌هاست و آن را در شبکه‌های اجتماعی به رخ می‌کشد. این مهاجم برزیلی سال ۲۰۱۷ عنوان گران‌ترین بازیکن تاریخ جهان را از آن خود کرد. نیمار حدود ۴۸۰۰ پست در اینستاگرام دارد که نشان می‌دهد چقدر دوست دارد زندگی‌اش را با ۱۴۷ میلیون هوداراش به اشتراک بگذارد. او البته تصمیمات مهم خود مثل دلیل جدایی‌اش از بارسلونا را نیز با انتشار ویدئویی در اینستاگرام توضیح داد. نیمار حدود ۶۰ میلیون هوادار در فیسبوک و ۵۷ میلیون دنبال‌کننده در توئیتر دارد.

  دیوید بکام: ۱۱۹٫۴ میلیون نفر

  دیوید روبرت جوسف بکام، متولد ۱۹۷۵ حالا یک فوتبالیست بازنشسته انگلیس به حساب می‌آید. او مالک باشگاه میامی سی. اف در آمریکا و یکی از مالکان باشگاه سالفوردسیتی در انگلیس است. در دوران فوتبالش برای منچستریونایتد، رئال‌مادرید، میلان، لس‌آنجلس گلکسی، پاری‌سن‌ژرمن و تیم ملی انگلیس بازی کرد. دیوید اولین بازیکن انگلیسی است که قهرمانی در چهار کشور را تجربه کرده و جزو مهمترین بازیکنان تاریخ فوتبال نیز به شمار می‌رود. بعد از خداحافظی از فوتبال در سال ۲۰۱۳ با قدرت تبدیل به یک کارآفرین موفق شد و ثروت خود را چند برابر کرد. او از نام و چهره خود به خوبی بهره‌برداری و درآمدزایی کرد. بکام اگر در توئیتر فعالیت داشت قطعاً تعداد طرفدارانش در شبکه‌های اجتماعی بیشتر می‌شد. در حال حاضر حدود ۵۴ میلیون طرفدار در فیسبوک او را دنبال می‌کنند و ۶۵٫۴ میلیون نفر نیز در اینستاگرام.

  رونالدینیو: ۱۰۷٫۸ میلیون نفر

  یک فوتبالیست تاپ دیگر با طرفداران فراوان، رونالدینیوی برزیلی است که با اینکه بازنشسته شده و یکی از جنجالی‌ترین بازیکنان تاریخ است همچنان بسیار محبوب است. رونالدو دآسیس موریرا، متولد ۱۹۸۰ ملقب به رونالدینیو گائوچو یا رونالدینیو خالی، ملی‌پوش سابق تیم ملی برزیل و سفیر فعلی باشگاه بارسلونا. او با تبلیغاتی که شرکت نایکی برای کفش‌های خود با او همکاری کرد، پول خوبی به دست‌ آورد. ویدئوی این تبلیغ در یوتیوب بیش از یک میلیون بازدیدکننده داشت که این آمار مربوط به سال ۲۰۰۵ است که نه فیسبوک بود و نه توئیتر و نه دیگر شبکه‌های اجتماعی. رونالدینیو چندی پیش در پاراگوئه به دلیل عجیب استفاده از پاسپورت جعلی دستگیر و بازداشت شد و این موضوع با وجود آزاد شدن او می‌توان روی محبوبیت او در شبکه‌های اجتماعی تأثیر بگذارد. رونالدینو در فیسبوک ۳۴٫۱ میلیون طرفدار، در توئیتر ۱۹٫۹ میلیون نفر و در اینستاگرام ۵۳٫۸ میلیون نفر فالوئر دارد.

  منبع مطلب : www.khabarvarzeshi.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 8 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید