این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  سرعت رونالدو

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  سرعت رونالدو را از این سایت دریافت کنید.

  عکس های دیدنی از تست سرعت رونالدو در تمرینات رئال

  عکس های دیدنی از تست سرعت رونالدو در تمرینات رئال ، رونالدو در یک مسابقه معمولی با سرعت بیش از ۳۳ کیلومتر در ساعت می دود اما شتاب زیاد و هوش بالا

  عکس های دیدنی از تست سرعت رونالدو در تمرینات رئال

  مجموعه : اخبار ورزشی,خبرهای ورزشی

  عکس های دیدنی از تست سرعت رونالدو در تمرینات رئال ، رونالدو در یک مسابقه معمولی با سرعت بیش از ۳۳ کیلومتر در ساعت می دود اما شتاب زیاد و هوش بالای او موجب می شود در تله آفساید حریف گرفتار نشود. او همچنین تعادل بالایی دارد و به خوبی می تواند بدن خود را کنترل کند به طوریکه در دریبل‌ها به سرعت جهت خود را تغییر می دهد.

  نکته جالب این‌که آنتونیو والنسیا، بال راست منچستریونایتد در جایگاه نخست سریع‌ترین‌ها قراردارد. این در حالی است که کریستیانو رونالدو، ستاره رئال مادرید در جایگاه چهارم ایستاده است.

  گفتنی است “آنتونیو والنسیا”جناح راست منچستریوناتید که جانشین کریستیانو رونالدو در این تیم شد در صدر سریع‌ترین‌ها قرار دارد. سرعت او ۳۵٫۱ کیلومتر در ساعت است.

  “گرت بیل” هافبک ولزی رئال‌مادرید که سرعتش ۳۴٫۷ کیلومتر در ساعت است، و “آرون لنون” بازیکن انگلیسی تاتنهام که سرعتش ۳۳٫۸ کیلومتر در ساعت است، به ترتیب در جایگاه دوم و سوم سریع ترین های فوتبال جهان ایستاده اند.

  ستاره رئال‌مادرید که سرعت او زبانزد خاص و عام است، در رده چهارم لیست سریع‌ترین‌ها قرار دارد. سرعت او ۳۳٫۶ کیلومتر در ساعت است. اما لیونل مسی بهترین بازیکن چهار سال اخیر فوتبال جهان در رده ششم سریع‌ترین بازیکنان فوتبال جهان قرار دارد. سرعت او ۳۲٫۵ کیلومتر در ساعت است.

  آزمون yoyo یک نوع تست آمادگی تناوبی و تداومی است که با توجه به الگوهای ماهیت فوتبال، حدود ۲۰ سال پیش طراحی گردید و حدود ۱۸ سال است که در برخی باشگاه‌های فوتبال اروپائی رایج شد و به‌عنوان تعیین سطح و شاخص آمادگی جسمانی و بازیکنان فوتبال برای ۹۰ دقیقه بازی در نظر گرفته شد.

  ● آزمون yoyo در فوتبال چیست؟ آزمون yoyo در فوتبال به‌عنوان یکی از رایج‌ترین تست‌های موجود جهت ارزیابی سطح آمادگی جسمانی بازیکنان فوتبال، مطرح می‌باشد.

  هدف از اجرای این تست دویدن یک مسافت معین به‌صورت رفت و برگشت توسط بازیکنان به‌طور کامل و تا سرحد توانائی و واماندگی و خستگی با آهنگی است که از طریق سیگنال‌ها و علائم صوتی ارسال می‌شود و تا جائی ادامه می‌یابد که فوتبالیست در گام آخر توانائی اجرای فعالیت را ندارد.

  یک فوتبالیست حرفه‌ای باید توانائی دویدن استاندارد ۱۰ کیلومتر در جریان بازی را داشته باشد که شامل راه رفتن (۲۰ درصد)، نرم دویدن (۴۰ درصد)، به سرعت دویدن (۱۳ درصد)، به عقب دویدن (۷ درصد)

  دویدن با چرخش و حرکت متنوع کوتاه و بلند (۲۰ درصد) که بازیکن باید این تناسب را در دو نیمه حفظ نماید والا دچار افت ۱۰ درصدی در ۲۵ دقیقه آخر بازی می‌شود. (البته میزان دویدن در پست‌های مختلف تفاوت دارد یعنی هافبک‌ها لازم است توانائی دویدن بیش از ۱۱ کیلومتر را در جریان بازی داشته باشند).

  سرعت دویدن در جریان بازی نیز طبقه‌بندی و آنالیز شده است. یعنی راه رفتن (با سرعت ۴ کیلومتر در ساعت)، نرم دویدن (با سرعت ۸ کلیومتر در ساعت)، دویدن با سرعت آرام (۱۲ کیلومتر در ساعت)، دویدن متوسط (با شدت ۱۶ کیلومتر در ساعت)، دویدن با سرعت بالا (۲۰ کیلومتر در سرعت)، دویدن با سرعت ۱۰۰ درصد (با شدت ۳۰ کیلومتر در ساعت)، دویدن به عقب (با شدت ۱۲ کیلومتر در ساعت) و حرکت به پهلو (با سرعت ۱۰ کیلومتر در ساعت).

  یک فوتبالیست تقریباً در هر ۹۰ ثانیه حداقل یک‌بار در یک فعالیت چرخشی و با سرعت بالا که حدود ۳۰ ثانیه طول می‌کشد می‌دود.

  معمولاً در نیمه اول فوتبالیست ۵ درصد از نیمه دوم جابه‌جائی دارد ولی از نظر دویدن با سرعت بالا در هر دو نیمه باید در یک سطح توانائی داشته باشد.

  بازیکن بیشترین انرژی در زمان دریبلینگ و عبور از حریف را مصرف می‌کند و در یک بازی حتی تا ۳۰ بار این تکنیک اجرا می‌شود.

  به‌طور میانگین هر بازیکن در جریان ۹۰ دقیقه بازی تا ۲۰ بار تکل می‌زند.

  به‌طور متوسط هر بازیکن در جریان ۹۰ دقیقه بازی بین ۱ تا ۳ دقیقه مالکیت توپ را دارد یعنی مجموعاً حداکثر ۲۸۰ متر پا به توپ می‌شود.

  منبع مطلب : www.parsnaz.com

  سرعت رونالدو در گلش به آلمان در یورو 2020 چقدر بود؟

  پایگاه خبری فوتبالی - پایان سال 2021 فرصتی است تا اتفاقات این سال را مرور کنیم. سالی که به نظر می رسد که برای کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی سال پرفراز و نشیبی بوده است.به گزارش فوتبالی، رونالدو در سال 2021 توانست با 29 گل به بهترین گلزن لیگ ایتالیا,کریستیانو رونالدو,منچستریونایتد,تیم ملی پرتغال,تیم ملی آلمان

  سرعت رونالدو در گلش به آلمان در یورو 2020 چقدر بود؟

  پایگاه خبری فوتبالی - پایان سال 2021 فرصتی است تا اتفاقات این سال را مرور کنیم. سالی که به نظر می رسد که برای کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی سال پرفراز و نشیبی بوده است.

  به گزارش فوتبالی، رونالدو در سال 2021 توانست با 29 گل به بهترین گلزن لیگ ایتالیا تبدیل شود و با یوونتوس جام حذفی را برد اما تصمیم گرفت که به باشگاه سابقش منچستریونایتد برگردد. البته رونالدو به خاطر عملکردش در بازی یک هشتم نهایی میان یووه و پورتو در ماه فوریه به شدت مورد انتقاد قرار گرفت. رونالدو با هدف قهرمانی اروپا راهی تورین شده بود اما هرگز نتوانست به هدفش دست پیدا کند.

  رونالدو در فصل 21-2020 در یورو هم نتوانست خاطره خوشی داشته باشد و با تیم ملی پرتغال از مسابقات حذف شد اما با این وجود در کنار پاتریک شیک مهاجم جمهوری چک عنوان برترین گلزن مسابقات را کسب کرد. پرتغال در یک هشتم نهایی توسط بلژیک حذف شد.

  رونالدو در مرحله گروهی در پیروزی سه بر صفر مقابل مجارستان دبل کرد و در شب شکست چهار بر دو مقابل آلمان گل اول را زد و در تساوی دو بر دو مقابل فرانسه نیز دبل کرد. گل رونالدو مقابل آلمان فوق العاده بود چرا که ستاره 36 ساله یک ضدحمله فوق العاده را در دقیقه 15 بازی آغاز کرد. پس از دفع کرنر آلمان با ضربه سر، رونالدو با بالاترین سرعت ممکن به سمت دروازه حریف حرکت کرد آن هم در حالی که برناردو سیلوا توپ را در سمت راست حمل می کرد. برناردو توپ را به ژوتا رساند که او هم توپ را با سینه اش کنترل کرد و به رونالدو رساند.

  بین اسپورت بین دو نیمه گل رونالدو را آنالیز کرد و اعلام کرد که ستاره پرتغالی در مسافت 97 متری که طی کرده به سرعت 32 کیلومتر بر ساعت رسیده است. رونالدو مسافت 92 متری را در 14.2 ثانیه طی کرد هر چند که در میانه زمین کمی سرعتش را کاهش داد. ریچارد کیز مجری برنامه نیز اعلام کرد که بالاترین سرعت ثبت شده توسط اوسین بولت که سریع ترین مرد تاریخ است، 37.85 کیلومتر بوده است.

  4125

  منبع مطلب : footballi.net

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 14 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید