این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  سما دانشگاه بناب

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  سما دانشگاه بناب را از این سایت دریافت کنید.

  sama.ubonab.ac.ir

  در این مقاله سامانه سما دانشگاه بناب به نشانی sama.ubonab.ac.ir معرفی و نحوه ورود به سایت سما بناب به همراه امکانات سیستم سما بناب ارائه شده است.

  سامانه سما دانشگاه بناب sama.ubonab.ac.ir

  سایت سما دانشگاه بناب، در جهت ارائه خدماتی از جمله انتخاب واحد، پرداخت شهریه دانشجویان، مشاهده لیست دروس و ... طراحی شده است. دانشجویان در حال تحصیل دانشگاه بناب با مراجعه به سامانه سما بناب به نشانیsama.ubonab.ac.ir امکان انجام فعالیت های آموزشی را خواهند داشت.

  برای ورود به سایت سامانه سما دانشگاه بناب sama.ubonab.ac.ir

  برای ورود به سایت سامانه سما دانشگاه بناب sama.ubonab.ac.ir

  سامانه سما از جمله سایت هایی است که به تازگی در اختیار دانشگاه های سراسر کشور از جمله دانشگاه های دولتی و دانشگاه های علوم پزشکی کشور قرار گرفته است. دانشگاه بناب نیز در جهت ارائه خدمات آموزشی خود به دانشجویان، از این سامانه به نشانی sama.ubonab.ac.ir استفاده می کند.

  دانشجویان جهت ورود به سامانه سما دانشگاه بناب می بایست با استفاده از شماره دانشجویی و کلمه عبور خود اقدام نمایند. افرادی که دانشجو نبوده و قصد ورود به سایت سما بناب را دارند می بایست نوع کاربری خود را مشخص کرده و سپس رمز عبور را وارد نمایند.

  در این مقاله قصد داریم جهت آشنایی بیشتر داوطلبان با نحوه ورود به سایت سما دانشگاه بناب، ابتدا این سامانه را معرفی کرده و سپس نحوه ورود و استفاده از امکانات آن را برای دانشجویان، اساتید و کارمندان این دانشگاه توضیح دهیم.

  برای ورود به سامانه سما دانشگاه بناب کلیک کنید.

  سامانه سما دانشگاه بناب به نشانی sama.ubonab.ac.ir بوده و فعالیت های مربوط به امور دانشجویی در آن انجام می شود.

  سامانه سما دانشگاه بناب sama.ubonab.ac.ir

  با توجه به الکترونیکی شدن امور آموزشی اکثر دانشگاه های سطح کشور، اغلب دانشگاه ها تصمیم به ایجاد سیستمی یکپارچه در جهت ارائه خدمات آموزشی خود پرداخته اند. یکی از سیستم هایی که می توان از طریق آن به انجام فعالیت های دانشجویی پرداخت، درگاه آموزشی سما می باشد که در دانشگاه بناب نیز ارائه شده است.

  از طریق سایت سما دانشگاه بناب می توان با نحوه انتخاب واحد در سیستم گلستان آشنا شد و لیست دروس و تعداد واحدهای هر ترم را مشاهده نمود. همچنین پرداخت شهریه، ارزشیابی اساتید، مشاهده کارنامه هر ترم نیز از سایر امکانات سامانه سما بناب می باشد.

  برای دسترسی به سیستم سما دانشگاه بناب می بایست به سایت sama.ubonab.ac.ir مراجعه کرده و شماره دانشجویی و رمز عبور را وارد سایت نمود. سپس با توجه به نوع درخواست دانشجو، به یکی از بخش های خدمات ارائه شده وارد شد.

  برای ورود مستقیم به سامانه سما بناب کلیک کنید.

  اکثر دانشگاه های دولتی، غیرانتفاعی و علوم پزشکی کشور از سایت سما برای انجام امور مربوط به تغذیه، خوابگاه، انتخاب واحد و ... استفاده می کنند. البته مشاهده تعداد واحدهای دانشگاه های سراسری نیز از طریق سایت سما قابل انجام است.

  دانشجویان جهت دسترسی به سامانه اصلی سما و مشاهده سایر زیر سامانه های آن می توانند به مطالعه مقاله زیر بپردازند.

  بیشتر بخوانید: سامانه سما

  نحوه ورود به سامانه سما دانشگاه بناب sama.ubonab.ac.ir

  دانشجویان، اساتید و کارمندان دانشگاه بناب که قصد استفاده از خدمات آموزشی سایت سما بناب  را دارند می بایست دارای رمز عبور برای ورود به این سیستم باشند. معمولا بیشترین استفاده از سامانه سما متعلق به دانشجویان بوده تا از این طریق سقف انتخاب واحد دانشگاه را مشاهده کرده و برای هر ترم خود واحد های لازم را انتخاب نمایند.

  البته دانشجویان توجه داشته باشند که سایت اصلی انجام خدمات مختلف دانشگاهی در دانشگاه های دولتی همان سایت گلستان بوده و سامانه سما در کنار این سایت در جهت ارائه راحت تر خدمات ایجاد شده است. بنابراین دانشجویان دانشگاه بناب در کنار سامانه گلستان می توانند از سایت سما نیز برای انجام فعایت های الکترونیکی خود استفاده نمایند.

  کاربران جهت ورود به سامانه سما دانشگاه بناب، سایت sama.ubonab.ac.ir را جستجو کرده و سپس بر روی اولین گزینه که دارای اطلاعات این سایت می باشد کلیک نمایند.

  در این بخش اطلاعات خواسته شده از جمله شماره دانشجویی و رمز عبور را وارد کرده و گزینه «ورود به سیستم» را انتخاب نمایید.

  آن دسته از داوطلبانی که قصداطلاع از هزینه خوابگاه های دانشجویی و ثبت نام در آن ها را داشته و یا می خواهند اقدامات لازم برای سفارش غذا در سلف دانشگاه را انجام دهند نیز می توانند از سیستم سما دانشگاه بناب استفاده نمایند.

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  آموزشکده فنی و حرفه ای سما بناب

  واحد آموزشکده فنی و حرفه ای سما بناب

  استان استان آذربایجان شرقی

  آدرس استان آذربایجان شرقی بناب- خیابان امام- روبروی بانک ملت- دانشکده سما بناب ۵۵۵۱۸۱۵۷۴۳

  تلفن ۰۴۱۳۷۷۳۷۹۹۳-۴

  آدرس وب سایت http://samabonab.ac.ir/

  رشته‌های تحصیلی واحد آموزشکده فنی و حرفه ای سما بناب

  نمایش ۱ تا ۱۲ مورد از کل ۱۲ مورد.

  رشته مقطع نوع

  الکتروتکنیک کاردانی پیوسته تمام وقت

  الکترونیک عمومی کاردانی پیوسته تمام وقت

  تبرید کاردانی پیوسته تمام وقت

  تربیت بدنی کاردانی پیوسته تمام وقت

  تربیت کودک کاردانی پیوسته تمام وقت

  حرارت مرکزی و تهویه مطبوع کاردانی پیوسته تمام وقت

  حسابداری کاردانی پیوسته تمام وقت

  ساخت و تولید کاردانی پیوسته تمام وقت

  معماری کاردانی پیوسته تمام وقت

  مکانیک خودرو کاردانی پیوسته تمام وقت

  نرم افزار کامپیوتر کاردانی پیوسته تمام وقت

  نقشه برداری کاردانی پیوسته تمام وقت

  منبع مطلب : iau.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 14 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید