این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  سهام عدالت جاماندگان کمیته امداد کی واریز میشود

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  سهام عدالت جاماندگان کمیته امداد کی واریز میشود را از این سایت دریافت کنید.

  اختصاص سهام عدالت به مددجویان جامانده بهزیستی

  سرپرست مرکز فناوری اطلاعات، تحول اداری و توسعه خدمات بهزیستی گفت: ما لیست افراد محروم از سهام عدالت را به سازمان خصوصی سازی ارسال کردیم تا سهام عدالت این افراد هم صادر شود.

  جامعه آسیب های اجتماعی

  ۲۱ اسفند ۱۴۰۱،‏ ۸:۳۶

  در گفت‌وگو با مهر مطرح شد؛

  اختصاص سهام عدالت به مددجویان جامانده بهزیستی

  سرپرست مرکز فناوری اطلاعات، تحول اداری و توسعه خدمات بهزیستی گفت: ما لیست افراد محروم از سهام عدالت را به سازمان خصوصی سازی ارسال کردیم تا سهام عدالت این افراد هم صادر شود.

  به گزارش خبرنگار مهر، چند روز قبل بود که شورای‌عالی اجرای سیاست‌های کلی اصل ۴۴ قانون اساسی مصوب کرد تا به سه میلیون و پانصد هزار نفر از مشمولان کمیته امداد، سازمان بهزیستی و سه دهک اول ایثارگران ۱۰ میلیون تومان سهام عدالت اختصاص یابد.

  با این وجود معلوم نبود از این تعداد، چه میزان مربوط به مددجویان بهزیستی است؛ آیا با این مصوبه تمامی مددجویان بهزیستی تحت پوشش سهام عدالت قرار گرفته‌اند؟

  عبداله کرم زاده سرپرست مرکز فناوری اطلاعات، امنیت فضای مجازی، تحول اداری و توسعه خدمات بهزیستی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه هنوز همه مددجویان بهزیستی تحت پوشش سهام عدالت نیستند؛ گفت: چهار میلیون و ۸۰۲ هزار و ۸۸۷ نفر از مددجویان بهزیستی سهام عدالت دارند.

  کرم زاده با بیان اینکه دو میلیون و چهارصد و هفتاد و دو هزار نفر هنوز هیچ‌گونه سهمی از سهام عدالت ندارند؛ گفت: ما لیست این افراد محروم از سهام عدالت را به سازمان خصوصی سازی ارسال کردیم تا سهام عدالت این افراد هم صادر شود. به طور کلی ما ۷ میلیون ۲۵۶ هزار و ۷۴۰ نفر تحت پوشش بهزیستی قرار دارند.

  وی با اشاره به مصوبه اخیر شورای‌عالی اجرای سیاست‌های کلی اصل ۴۴ قانون اساسی گفت: هنوز سازمان خصوصی سازی به ما نگفته است که چه تعداد از این سه میلیون و پانصد هزار نفر از جمله مددجویان بهزیستی هستند.

  سرپرست مرکز فناوری اطلاعات، تحول اداری و توسعه خدمات بهزیستی خاطر نشان کرد: به افرادی که پیش از این سهام عدالت داشته‌اند سهام یک میلیونی تعلق داده شده است؛ ممکن است بخشی از این افراد که به تازگی سهام عدالت گرفته‌اند پیش از این یا سهامی نداشته و یا سهام ۵۰۰ هزار تومانی را در اختیار داشتند که در حال حاضر به تمامی مددجویان بهزیستی که سهام عدالت دارند سهام یک میلیون تومانی داده شده است.

  خبرگزاری مهر این مطلب را پیگیری خواهد کرد که چند درصد از سه میلیون و پانصد هزار نفری که به تازگی سهام عدالت خواهند گرفت؛ از مددجویان بهزیستی هستند و چه زمانی می‌توان امیدوار بود که تمامی مددجویان بهزیستی از سهام عدالت بهره‌مند شده‌اند.

  خبرگزاری مهر را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

  کد خبر 5730607 علی قدمی

  برچسب‌ها

  مددجویان بهزیستی سهام عدالت بهزیستی شهر خبر

  نظر شما

  نظر شما نظرات

  محمد ۱۱:۲۳ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ 5 0 پاسخ

  باور کنید ما هم ایرانی هستیم. ما نمیگیم به مددجو ها سهام ندید. ولی سهام ما رو هم بدین. ما هم حق مون رو میخواهبم. یارانه مون رو که قطع کردید بدون هیچ دلیلی حداقل سهام عدالت مون رو بدین.

  جواد شاه پرور ۱۲:۱۸ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ 1 0 پاسخ

  سلام خسته تباشید مرحله دوم من واریز نشده است کی واریز میشود

  ۱۴:۲۲ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ 8 0 پاسخ

  باز هم وعده پوچ دولت اخه منم کارگرم فکر به حال ماها بکنین سهام عدالت ندارم

  ۱۴:۳۱ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ 8 0 پاسخ

  لطفا زودتر سهام مارو پرداخت کنید نیاز داریم

  ۱۷:۵۷ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ 1 0 پاسخ

  منو دخترم سهام عدالت نداریم. جامانده هستیم. تحت پوشش بهزیستی هم هستیم. کی این سهام عدالت بهمون میدن. خدایش خیلی دستمون تنگه هنوز هیچی نخریدیم با این گرونی ها من بیکارم توان کارندارم. فقط ازمستمری بهزیستی هفصدهزارمیگیرم.ک این پولی نیست. بخدا جلو زن بچه ام شرمنده ام هنوزهیچی نخریدم براشون. عدالت کجاست

  جواد تنوره ۱۹:۴۸ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ 1 0 پاسخ

  سلام من پدرومادرم تحت پوشش کمیته امدادهستن؟ ولی فقط بابام سهام داره ولی منومادرتاامروزنه سهام داریم نه سهام دریافت کردیم هرجاهم که رفتیم میکن فعلاسایت بسته است؟ توروخدایه فکری هم به حال مابکنین من یه کارکرساده هستم وهیچ درآمدی هم ندارم ممنون میشم به کارماهم رسیدگی کنین باتشکر

  یونس صلح جوی آذر ۲۰:۴۵ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ 3 0 پاسخ

  من ۷۵ ساله خانمم۷۰ساله هیچ وقت ازسهام عدالت استفاده نکردیم لطفا عدات را رعایت کنیداستان البرزشهرهشتگردمددجوی کمیته امداد

  یونس صلح جوی آذر ۲۰:۴۵ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ 1 1 پاسخ

  من ۷۵ ساله خانمم۷۰ساله هیچ وقت ازسهام عدالت استفاده نکردیم لطفا عدات را رعایت کنیداستان البرزشهرهشتگردمددجوی کمیته امداد

  خدیجه براتی ۱۹:۱۹ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ 1 1 پاسخ

  سلام ما کمیته هستیم سهام نداریم مستاجر بی سرپرست ماها که نداریم به ما ها باید سهام بدین نه به آدم های که چند تا ماشین و خونه دارن بهترین زندگی دارن عدالت کجای

  علی ۱۲:۴۲ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ 1 0 پاسخ

  سلام من مستمری بگیران بهزیستی هستم اما سهام عدالت ندارم

  منبع مطلب : www.mehrnews.com

  فوری: واریزی مهم برای دارندگان سهام عدالت

  دومین و آخرین مرحله واریز سود سهام عدالت مربوط به عملکرد سال ۱۴۰۰ شرکت ها از روز پنجشنبه به حساب ۴۳ میلیون و ۸۶۴ هزار نفر سهامدار مستقیم و غیر مستقیم سهام عدالت واریز شد.

  خانه اقتصادی

  کد مطلب: 24950 ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ ۰۹:۵۹:۳۹

  سهام|سهام عدالت| سهامداران

  فوری: واریزی مهم برای دارندگان سهام عدالت | برای دریافت سهام عدالت جدید کلیک کنید | خبر خوش برای جاماندگان سهام عدالت

  دومین و آخرین مرحله واریز سود سهام عدالت مربوط به عملکرد سال ۱۴۰۰ شرکت ها از روز پنجشنبه به حساب ۴۳ میلیون و ۸۶۴ هزار نفر سهامدار مستقیم و غیر مستقیم سهام عدالت واریز شد.

  تعدادی از مردم در سال ۱۳۸۵ موفق به دریافت سهام عدالت نشدند جاماندگان سهام عدالت شامل افراد تحت پوشش نهاد‌های حمایتی مثل کمیته امداد، سازمان بهزیستی و سه دهک درآمدی امسال صاحب سهام می شوند  سود سهام عدالت 1400 امسال دوبرابر شده و مرحله اول سود سهام عدالت به سهامداران واریز شد و مرحله دوم تا آخر اسفند واریز می شود  دارندگان سهام عدالت می توانند بدون ضامن از بانک ها وام خرد بگیرند

  دومین مرحله واریز سود سهام عدالت از پنجشنبه از طریق شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه به حساب 43 میلیون و 864 هزار نفر سهامداران مستقیم و غیر مستقیم سهام عدالت، واریز شد.

  آنچه دیگران میخوانند

  فوری: مدارس این شهر ها تعطیل شد | آغاز تعطیلات نوروزی دانش آموزان از فردا

  فوری: پایان سریال پوست شیر لو رفت | رمز انگشت ع ص فاش شد

  فوری: 2 وام فوری 200 میلیونی برای همه مردم | جیب سرپرستان خانوار پر پول شد + جزییات

  فوری: واریزی مهم برای دارندگان سهام عدالت | برای دریافت سهام عدالت جدید کلیک کنید | خبر خوش برای جاماندگان سهام عدالت

  خبر مهم از قیمت خودرو 25 اسفند ماه | متقاضیان خودرو بخوانند

  آنچه دیگران میخوانند

  فوری: عیدی جدید دولت برای سهام عدالتی ها | خبر مهم برای سهام داران؛ حساب ها پرپول شد

  قانون جدید دیه مشخص شد | قانون دیه چگونه محاسبه میشود؟|نرخ دیه برای سال ۱۴۰۲ چقدر می‌شود؟

  خبر مهم: قانون مهم مهریه زنان در اسلام| چرا به این زنان مهریه تعلق نمیگیرد؟

  فوری: وام قرض الحسنه جدید برای مردم| وام 50 میلیونی این بانک برای این افراد+ جزییات

  مجید عشقی رئیس سازمان بورس در این باره گفت: سهامدارانی که در پرتفوی سهام خود 452، 492 و 532 هزار تومان دارایی دارند، به ترتیب 613، 667 و 721 هزار تومان سود دریافت می‌کنند.

  بر اساس این گزارش مرحله نخست سود سهام عدالت روز سی ام آذرماه امسال به حساب سهامداران واریز شده بود

  سید احسان خاندوزی امروز در حاشیه یازدهمین جلسه پیگیری رفع موانع سرمایه‌گذاری و تولید در پاسخ به سوال خبرنگار فارس که در مورد واریز مرحله دوم سود شرکت‌های سهام عدالت چه اقدامی انجام شده است، گفت: طبیعتا شرکت‌های سرمایه‌پذیر باید تا آخر سال جاری سود سهام عدالت را به حساب شرکت سپرده‌گذاری مرکزی واریز کنند که سود‌ها تجمیع شده و بخش دوم سود سهام عدالت به صورت یکجا به حساب مشمولان واریز شود.

  وی گفت: شرکت‌هایی که سود سهام را به موقع واریز نکنند، اسامی آن‌ها را اعلام می‌کنیم.

  طسود مرحله دوم سهام عدالت تا پایان امسال واریز می‌شود که برابر با مرحله اول سود سهام عدالت خواهد بود.رئیس سازمان خصوصی‌سازی با اعلام زمان واریز مرحله دوم سود سهام عدالت، گفت: سود مرحله دوم سهام عدالت تا پایان امسال واریز می‌شود.آخرین اخبار سود سهام عدالت را در ادامه بخوانید.

  سود مرحله دوم سهام عدالت تا پایان امسال واریز می‌شود که برابر با مرحله اول سود سهام عدالت خواهد بود.رئیس سازمان خصوصی‌سازی با اعلام زمان واریز مرحله دوم سود سهام عدالت، گفت: سود مرحله دوم سهام عدالت تا پایان امسال واریز می‌شود.

  محمد مخبر معاون اول رئیس جمهور روز یکشنبه مصوبه هیات وزیران در خصوص اجرای بند (الف) تبصره (۲) ماده واحده قانون بودجه سال ۱۴۰۱ کل کشور را که به پیشنهاد معاونت حقوقی رییس جمهور به تصویب رسیده است، ابلاغ کرد.

  در بند (الف) تبصره (۲) ماده واحده قانون بودجه سال ۱۴۰۱ کل کشور آمده است که دولت موظف است از محل باقیمانده سهام متعلق به دولت یا شرکتهای دولتی در بنگاههای قابل واگذاری در هر بازار موضوع گروه(۱) و (۲) ماده(۲) قانون اجرای سیاستهای کلی اصل چهل و چهارم(۴۴) قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، نسبت به واگذاری سهام عدالت به افراد تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره)، مددجویان سازمان بهزیستی کل کشور و کلیه افراد واجد شرایط طبق قانون نحوه اجرای سیاست‌های کلی اصل چهل و چهارم (۴۴) قانون اساسی اقدام کند./ایرنا

  اکبر حیدری در مورد اختصاص سهام عدالت به جا ماندگان دو دهک کم درآمد کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی اظهار داشت: هیأت تطبیق مقررات دولت ایرادی به مصوبه اختصاص سهام عدالت به جاماندگان گرفته است که باید این ایراد برطرف شود.

  وی افزود: با توجه به ایراد وارده به مصوبه دولت بعید می‌دانم که تا قبل از پایان سال جاری سهام عدالت به جاماندگان دو دهک کم درآمد اختصاص یابد. البته جزئیات آن را سازمان خصوصی‌سازی بهتر می‌داند.

  سخنگوی کانون شرکت‌های سرمایه‌گذاری استانی سهام عدالت در پاسخ به اینکه مرحله دوم سود سهام عدالت تا چه زمانی پرداخت می‌شود؟ گفت: مسئولیت وصول، تجمیع و توزیع سود سهام عدالت بنابر مصوبه شورای عالی بورس برعهده شرکت سپرده‌گذاری و تسویه وجوه است و آن شرکت مکلف است مبالغ سود را از شرکت‌های سرمایه‌پذیر وصول کند و به همه سهامداران در روش مستقیم یا روش غیر مستقیم واریز کند.

  حیدری اضافه کرد: کل سود سهام عدالت مربوط به عملکرد سال ۱۴۰۰ شرکت‌های سرمایه‌پذیر حدود ۶۰ هزار میلیارد تومان است که در مرحله اول نیمی از آن یعنی ۳۰ هزار میلیارد تومان به حساب ذی‌نفعان واریز شد و مرحله دوم سود باید تا آخر سال جاری تجمیع و به حساب ذی‌نفعان سهام عدالت واریز شود و اگر تا آخر سال محقق نشد باید در ابتدای سال ۱۴۰۲ پرداخت شود.

  منبع مطلب : www.digisargarmy.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 15 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید