این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  سهام عدالت چقدره

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  سهام عدالت چقدره را از این سایت دریافت کنید.

  ارزش سهام عدالت در بهمن ۱۴۰۱ (قیمت روز)

  شما هر روز می توانید ارزش سهام عدالت را از این صفحه پیگیری کنید و از آخرین وضعیت ارزش سبد سهام عدالت خود آگاه شوید.

  ارزش سهام عدالت در بهمن ۱۴۰۱ (قیمت روز)

  ۱۷:۰۹ - ۰۹ بهمن ۱۴۰۱

  ۹۸ پ

  شما هر روز می توانید ارزش سهام عدالت را از این صفحه پیگیری کنید و از آخرین وضعیت ارزش سبد سهام عدالت خود آگاه شوید.

  ارزش سهام عدالت امروز

  سهام عدالت چیست

  سهام عدالت نوعی یارانه است که طبق نظر دولت نهم، از طریق شرکت‌های تعاونی عدالت استانی به مشمولان آن واگذار شد. تا سال 1395 هیچ گونه سودی برای مردم واریز نشد و سود شرکت ها بابت واگذاری سهام به مردم برداشته شد. از سال 1395 عملا سهام عدالت بنام سهامداران شد و طی 4 سال سود به حساب سهامداران واریز گردید.

  در اردیبهشت ۹۹ علی خامنه ای رهبر انقلاب با در خواست حسن روحانی رئیس‌جمهور وقت مبنی بر آزاد سازی سهام عدالت موافقت کرد. عده ای با انتخاب روش مستقیم مالکیت و مدیریت سهام خود را در اختیار گرفتند و عده ای دیگر روش غیرمستقیم را انتخاب کردند و مدیریت سهام عدالت را برعهده شرکت های سرمایه گذاری استانی قرار دادند.

  حالا هر روز با افزایش و کاهش قیمت نمادهای بورسی سبد سهام عدالت، ارزش سهام عدالت نیز دستخوش تغییراتی می شود. این صفحه ارزش سهام عدالت را بر مبنای سبد سهام 532 هزار تومانی هر روز برای سهامداران آن گزارش می دهد.

   تلگرام نبض بورس | اینستاگرام نبض بورس

  ⇓ ‌ارزش سهام عدالت امروز ⇓

  ⇓ ‌ارزش سهام عدالت امروز ⇓ ارزش سهام عدالت در  ۰۹ بهمن

  در پایان معاملات امروز بازار سهام، ارزش سهام عدالت به ۱۱ میلیون و ۱۳۵ هزار و ۸۹۰ تومان رسید که نسبت به روز معاملاتی گذشته ۳۴۰ هزار و ۴۱۰ تومان معادل ۲.۹ درصد کاهش یافت. با احتساب این موضوع، ارزش ۶۰ درصد قابل فروش سبد ۵۳۲ هزار تومانی سهام عدالت به ۶ میلیون و ۶۸۱ هزار و ۵۳۴ تومان رسیده است.

  ارزش سهام عدالت در ۰۸ بهمن

  در پایان معاملات امروز بازار سهام، ارزش سهام عدالت به ۱۱ میلیون و ۴۷۶ هزار و ۳۰۰ تومان رسید که نسبت به روز معاملاتی گذشته ۵۹ هزار و ۹۲۵ تومان معادل ۰.۵ درصد کاهش یافت. با احتساب این موضوع، ارزش ۶۰ درصد قابل فروش سبد ۵۳۲ هزار تومانی سهام عدالت به ۶ میلیون و ۸۸۵ هزار و ۷۸۰ تومان رسیده است.

  افت شدید ارزش سهام عدالت ۰۵ بهمن

  در پایان معاملات امروز بازار سهام، ارزش سهام عدالت به ۱۱ میلیون و ۵۳۶ هزار و ۲۲۵ تومان رسید که نسبت به روز معاملاتی گذشته ۲۱۱ هزار و ۸۸۳ تومان معادل ۱.۸ درصد کاهش یافت. با احتساب این موضوع، ارزش ۶۰ درصد قابل فروش سبد ۵۳۲ هزار تومانی سهام عدالت به ۶ میلیون و ۹۲۱ هزار و ۷۳۵ تومان رسیده است.

  افت ارزش سهام عدالت در ۰۴ بهمن

  در پایان معاملات امروز بازار سهام، ارزش سهام عدالت به ۱۱ میلیون و ۷۴۸ هزار و ۱۰۸ تومان رسید که نسبت به روز معاملاتی گذشته ۵۷ هزار و ۲۸۱ تومان معادل ۰.۴ درصد کاهش یافت. با احتساب این موضوع، ارزش ۶۰ درصد قابل فروش سبد ۵۳۲ هزار تومانی سهام عدالت به ۷ میلیون و ۴۸ هزار و ۸۶۴ تومان رسیده است.

  ارزش سهام عدالت در  ۰۳ بهمن

  در پایان معاملات امروز بازار سهام، ارزش سهام عدالت به ۱۱ میلیون و ۸۰۵ هزار و ۳۸۹ تومان رسید که نسبت به روز معاملاتی گذشته ۴۵ هزار و ۸۳۹ تومان معادل ۰.۳ درصد افزایش یافت. با احتساب این موضوع، ارزش ۶۰ درصد قابل فروش سبد ۵۳۲ هزار تومانی سهام عدالت به ۷ میلیون و ۸۳ هزار و ۲۳۳ تومان رسیده است.

  ارزش سهام عدالت  ۰۲ بهمن

  در پایان معاملات امروز بازار سهام، ارزش سهام عدالت به ۱۱ میلیون و ۷۵۹ هزار و ۵۵۰ تومان رسید که نسبت به روز معاملاتی گذشته ۳۲ هزار و ۹۴۷ تومان معادل ۰.۲ درصد افزایش یافت. با احتساب این موضوع، ارزش ۶۰ درصد قابل فروش سبد ۵۳۲ هزار تومانی سهام عدالت به ۷ میلیون و ۵۵ هزار و ۷۳۰ تومان رسیده است.

  ارزش سهام عدالت در ۰۱ بهمن ۱۴۰۱

  در پایان معاملات امروز بازار سهام، ارزش سهام عدالت به ۱۱ میلیون و ۷۲۶ هزار و ۶۰۳ تومان رسید که نسبت به روز معاملاتی گذشته ۲۱۸ هزار و ۹۱۱ تومان معادل ۱.۸ درصدکاهش یافت. با احتساب این موضوع، ارزش ۶۰ درصد قابل فروش سبد ۵۳۲ هزار تومانی سهام عدالت به ۷ میلیون و ۳۵ هزار و ۹۶۱ تومان رسیده است.

  ارزش سهام عدالت در  ۲۸ دی

  در پایان معاملات امروز بازار سهام، ارزش سهام عدالت به ۱۱ میلیون و ۹۴۵ هزار و ۵۱۴ تومان رسید که نسبت به دو روز معاملاتی گذشته ۲ هزار و ۶۱۴ تومان معادل ۰.۰۲ درصد افزایش یافت. با احتساب این موضوع، ارزش ۶۰ درصد قابل فروش سبد ۵۳۲ هزار تومانی سهام عدالت به ۷ میلیون و ۱۶۷ هزار و ۳۰۸ تومان رسیده است.

  ارزش سهام عدالت ۲۷ دی

  در پایان معاملات امروز بازار سهام، ارزش سهام عدالت به ۱۱ میلیون و ۹۴۲ هزار و ۹۰۰ تومان رسید که نسبت به دو روز معاملاتی گذشته ۱۴ هزار و ۳۴۸ تومان معادل ۰.۱ درصد افزایش یافت. با احتساب این موضوع، ارزش ۶۰ درصد قابل فروش سبد ۵۳۲ هزار تومانی سهام عدالت به ۷ میلیون و ۱۶۵ هزار و ۷۴۰ تومان رسیده است.

  ارزش سهام عدالت ۲۶ دی

  در پایان معاملات امروز بازار سهام، ارزش سهام عدالت به ۱۱ میلیون و ۹۲۸ هزار و ۵۵۲ تومان رسید که نسبت به دو روز معاملاتی گذشته ۲۵۷ هزار و ۳۹۶ تومان معادل ۲.۲ درصد افزایش یافت. با احتساب این موضوع، ارزش ۶۰ درصد قابل فروش سبد ۵۳۲ هزار تومانی سهام عدالت به ۷ میلیون و ۱۵۷ هزار و ۱۳۱ تومان رسیده است.

  ارزش سهام عدالت در ۲۴ دی

  در پایان معاملات امروز بازار سهام، ارزش سهام عدالت به ۱۱ میلیون و ۶۷۱ هزار و ۱۵۶ تومان رسید که نسبت به دو روز معاملاتی گذشته ۶۶ هزار و ۷۸۱ تومان معادل ۰.۵ درصد کاهش یافت. با احتساب این موضوع، ارزش ۶۰ درصد قابل فروش سبد ۵۳۲ هزار تومانی سهام عدالت به ۷ میلیون و ۲ هزار و ۶۹۳ تومان رسیده است.

  ارزش سهام عدالت در  ۲۱ دی

  در پایان معاملات امروز بازار سهام، ارزش سهام عدالت به ۱۱ میلیون و ۷۳۷ هزار و ۹۳۷ تومان رسید که نسبت به دو روز معاملاتی گذشته ۱۲۰ هزار و ۱۴۷ تومان معادل ۱ درصد کاهش یافت. با احتساب این موضوع، ارزش ۶۰ درصد قابل فروش سبد ۵۳۲ هزار تومانی سهام عدالت به ۷ میلیون و ۴۲ هزار و ۷۶۲ تومان رسیده است.

   تلگرام نبض بورس | اینستاگرام نبض بورس

  مطالب مشابه

  شاخص رشد کرد ارزش سهام عدالت افزایشی شد

  چه کسانی امسال سهام عدالت دریافت می کنند؟

  منبع مطلب : nabzebourse.com

  ارزش سهام عدالت

  ارزش سهام عدالت من(۸ آذر) در پایان معاملات امروز ارزش سهام عدالت یک میلیون تومانی برابر با ۲۳ میلیون و ۱۸۵ هزار تومان رسید.

  صفحه اصلی ۱۴۰۱/۰۴/۱۴ - ۱۴:۰۴

  اقتصاد آنلاین گزارش می‌دهد؛

  ارزش سهام عدالت قیمت روز

  تحریریه اقتصادآنلاین

  ارزش سهام عدالت من(۸ آذر) در پایان معاملات امروز ارزش سهام عدالت یک میلیون تومانی برابر با ۲۳ میلیون و ۱۸۵ هزار تومان رسید.

  ارزش سهام عدالت من (۸ آذر)

  در معاملات روز سه شنبه (۸آذر) ارزش سهام عدالت با ارزش اولیه یک میلیون تومانی با افزایش حدود ۱۴ هزار تومانی نسبت به روز گذشته به ۲۳ میلیون و ۱۸۵ هزار تومانی رسید. همچنین ارزش سهام عدالت با ارزش اولیه ۵۳۲ هزار تومان به بیش از ۱۲ میلیون و ۳۰۶هزار تومان رسید. ارزش سهام عدالت ۴۹۲هزار تومانی نیز حدود ۷هزار تومان افزایش یافت و به ۱۱ میلیون و ۴۲۲ هزار تومان رسید.

  ارزش سهام عدالت من (۷ آذر)

  بر اساس آخرین معاملات انجام شده،‌ ارزش سهام عدالت یک میلیون تومانی برابر با ۲۳ میلیون تومان است. این در حالی است که ارزش سبد یک میلیونی سهام عدالت در اواسط آبان ماه به حدود ۲۴ میلیون و ۳۲۰هزار تومان هم رسیده بود که حاکی از کاهش بیش از یک میلیون و ۳۰۰ هزار تومانی ارزش سبد یک میلیونی سهام عدالت در این مدت است. ارزش ۶۰ درصد قابل فروش این سبد به بیش از ۱۳ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان می رسد؛ فارس، فولاد،‌فملی و شتران بیش‌ترین وزن را در ارزش این سبد دارند.

  همچنین ارزش روز سهام عدالت با ارزش اولیه ۵۳۲ هزار تومان نیز برابر با ۱۲ میلیون و ۲۱۳ هزار تومان است که نسبت به اوج ۱۲ میلیون و ۹۱۰ هزار تومانی در آبان ماه امسال کاهش حدود ۷۰۰ هزار تومانی (معادل ۵.۳ درصد) را نشان می‌دهد.

  ارزش روز سهام عدالت با ارزش اولیه ۴۹۲ هزار تومانی نیز حدود ۱۱ میلیون و ۳۳۶ هزار تومان است که در مقایسه با اواسط آبان ماه بیش از ۳۵۰ هزار تومان کاهش یافته است

  ارزش سهام عدالت من(۳۰ شهریور)

  در پایان معاملات امروز ارزش سهام عدالت یک میلیون تومانی به ۲۲میلیون و ۴۳ هزار تومان رسید.

  ارزش سهام عدالت ۴۹۲ و ۵۳۲ هزار تومانی هم به ترتیب به ۱۰میلیون و ۸۶۲ و ۱۱میلیون و ۶۹۷ هزار تومان رسید.

  ارزش سهام عدالت من ( ۲۸ شهریور)

  در پایان امروز ارزش سهام عدالت یک میلیون تومانی به ۲۲میلیون و ۳۶۴ هزار تومان رسید.

  ارزش سهام عدالت ۵۳۲و ۴۹۲هزار تومانی هم به ترتیب به ۱۱میلیون و ۸۶۸ هزار تومان و ۱۱میلیون و ۲۱ هزار تومان رسید.

  ارزش سهام عدالت من (۱۴ شهریور)

  در پایان معاملات امروز دوشنبه مورخ ۱۴ شهریور، ارزش سبد سهام عدالت ۴۳۲ هزار تومانی به ۱۱ میلیون و ۵۵۵ هزار تومان که نسبت به روز گذشته افزایش حدود ۱۸ هزار تومانی را نشان می‌دهد.

  همچنین ارزش سبد سهام عدالت ۵۳۲هزار تومانی هم با کاهش حدود ۴هزار تومانی نسبت به روز گذشته به ۱۲ میلیون و ۴۴۵ هزار تومان رسید.

  ارزش سبد سهام عدالت با ارزش اولیه یک میلیون تومانی هم امروز با کاهش بیش از ۷ هزار تومانی نسبت به روز یکشنبه ۲۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومانی بود.

  ارزش سهام عدالت من ( ۵ شهریور​ ماه)

  پس از پایان معاملات امروز بازار بورس ایران (۵ شهریور ۱۴۰۱) ارزش سهام عدالت ۵۳۲ هزارتومانی دارندگان این سهام به ۹ میلیون و۳۹۸هزار و۸۶۰ تومان رسید.

  ارزش سهام عدالت من ( ۲۹ مرداد ماه)

  در پایان معاملات امروز بازار سهام، ارزش سهام عدالت به ۱۰ میلیون و ۷۱۲ هزار و ۹۸۰ تومان رسید که نسبت به روز معاملاتی گذشته ۱۴۲ هزار و ۴۳۳ تومان معادل ۱.۳ درصد کاهش یافت. با احتساب این موضوع، ارزش ۶۰ درصد قابل فروش سبد ۵۳۲ هزار تومانی سهام عدالت به ۶ میلیون ۴۲۷ هزار و ۷۸۸ تومان رسیده است.

  ارزش سهام عدالت من ( ۲۶ مرداد ماه)

  در پایان معاملات امروز بازار سهام، ارزش سهام عدالت به ۱۰ میلیون و ۸۵۵ هزار و ۴۱۳ تومان رسید که نسبت به روز معاملاتی گذشته ۷۶ هزار و ۳۵۴ تومان معادل ۰.۶ درصد کاهش یافت. با احتساب این موضوع، ارزش ۶۰ درصد قابل فروش سبد ۵۳۲ هزار تومانی سهام عدالت به ۶ میلیون ۵۱۳ هزار و ۲۴۷ تومان رسیده است.

  ارزش سهام عدالت من ( ۲۵ مرداد ماه)

  در پایان معاملات امروز بازار سهام، ارزش سهام عدالت به ۱۰ میلیون و ۹۳۱ هزار و ۷۶۷ تومان رسید که نسبت به روز معاملاتی گذشته ۴۰ هزار و ۷۱۷ تومان معادل ۰.۳ درصد کاهش یافت. با احتساب این موضوع، ارزش ۶۰ درصد قابل فروش سبد ۵۳۲ هزار تومانی سهام عدالت به ۶ میلیون ۵۵۹ هزار و ۶۰ تومان رسیده است.

  ارزش سهام عدالت من ( ۲۴ مرداد ماه)

  در پایان معاملات امروز بازار سهام، ارزش سهام عدالت به ۱۰ میلیون و ۹۷۲ هزار و ۴۸۴ تومان رسید که نسبت به روز معاملاتی گذشته ۱۹ هزار و ۵۴۸ تومان معادل ۰.۱ درصد کاهش یافت. با احتساب این موضوع، ارزش ۶۰ درصد قابل فروش سبد ۵۳۲ هزار تومانی سهام عدالت به ۶ میلیون و ۵۸۳ هزار و ۴۹۰ تومان رسیده است.

  ارزش سهام عدالت من ( ۲۳ مرداد ماه)

  در پایان معاملات امروز بازار سهام، ارزش سهام عدالت به ۱۰ میلیون و ۹۹۲ هزار و ۳۲ تومان رسید که نسبت به روز معاملاتی گذشته ۳۳ هزار و ۷۶۴ تومان معادل ۰.۳ درصد کاهش یافت. با احتساب این موضوع، ارزش ۶۰ درصد قابل فروش سبد ۵۳۲ هزار تومانی سهام عدالت به ۶ میلیون و ۵۹۵ هزار و ۲۱۹ تومان رسیده است.

  ارزش سهام عدالت من ( ۲۲ مرداد ماه)

  در پایان معاملات امروز بازار سهام، ارزش سهام عدالت به ۱۱ میلیون و ۲۵ هزار و ۷۹۶ تومان رسید که نسبت به روز معاملاتی گذشته ۱۹۴ هزار و ۲۳۲ تومان معادل ۱.۸ درصد افزایش یافت. با احتساب این موضوع، ارزش ۶۰ درصد قابل فروش سبد ۵۳۲ هزار تومانی سهام عدالت به ۶ میلیون و ۶۱۵ هزار و ۴۷۷ تومان رسیده است.

  ارزش سهام عدالت من ( ۱۹ مرداد ماه)

  در پایان معاملات امروز بازار سهام، ارزش سهام عدالت به ۱۰ میلیون و ۸۳۱ هزار و ۵۶۴ تومان رسید که نسبت به روز معاملاتی گذشته تغیییر چندانی نداشت. با احتساب این موضوع، ارزش ۶۰ درصد قابل فروش سبد ۵۳۲ هزار تومانی سهام عدالت به ۶ میلیون و ۴۹۸ هزار و ۹۳۸ تومان رسیده است.

  منبع مطلب : www.eghtesadonline.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 13 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید