این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  سوابق قبض گاز

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  سوابق قبض گاز را از این سایت دریافت کنید.

  صورتحساب مشتركين گاز طبيعي

  شركت ملي گاز ايران

  مدیریت فناوري اطلاعات و ارتباطات

  پيام

  با اندكي صرفه جويي در مصرف گاز طبيعي ،امكان برخورداري ديگر هموطنان را از اين نعمت فراهم سازيم

  منبع مطلب : newbilling.nigc.ir

  مشاهده قبض گاز

  قبض گاز و روش های پرداخت قبض گاز همراه پرداخت گاز و استعلام قبض گاز با شماره اشتراک و مشاهده و دریافت قبض با شناسه قبض و پیگیری قبض پرداختی و قبض گاز تهران

  استعلام و پرداخت قبض گاز

  استعلام و پرداخت قبض گاز قبض گاز

  با وارد کردن شناسه قبض گاز یا شماره اشتراک گاز خود در کادر بالا می‌توانید به راحتی اطلاعات قبض گاز خود را مشاهده کرده و در صورت تمایل اقدام به پرداخت قبض گاز نمائید. برای استعلام قبض گاز خود کافیست شناسه را در بخش مربوطه وارد کرده و گزینه استعلام قبض گاز را انتخاب کنید. جهت چاپ رسید قبوض پرداختی نیز می‌توانید به بخش سوابق در پروفایل کاربری خود مراجعه کنید. در صورت نیاز به راهنمایی می‌توانید با پشتیبانی قبضینو در تماس باشید.

  استعلام با شناسه قبض و شماره اشتراک

  تنها با یک بار وارد کردن شناسه خود می‌توانید آخرین قبض صادره را مشاهده و پرداخت کنید. همچنین امکان پرداخت گروهی قبوض در سبد قبض قبضینو فراهم شده است تا قبض گاز را در کنار سایر قبوض به صورت یکجا پرداخت نمایید. با قبضینو به راحتی قبوض گاز خود را پرداخت نمایید.

  @=img=@#=img=#

  نمایش جزئیات کامل قبض گاز

  جزئیات کامل قبض گاز شامل تاریخ قرائت، بهای مصرفی گاز، شماره کنتور و .. در قبضینو قابل مشاهده است و دیگر نیازی به قبض کاغذی نخواهید داشت. با وارد کردن شناسه قبض گاز خود به همه این جزئیات دسترسی خواهید داشت، شناسه قبض برای همه قبض‌های گاز شما ثابت است.

  @=img=@#=img=#

  نگهداری سوابق پرداخت و نام‌گذاری قبوض

  قبضینو کلیه استعلام‌ها و پرداخت‌های مربوط به قبض گاز را در پروفایل شما ذخیره می کند. کافیست یک بار شناسه خود را در قبضینو وارد کنید تا اطلاعات مربوط به قبض مورد نظر ذخیره شود. علاوه بر این امکان نام‌گذاری قبوض نیز در اختیار شما قرار دارد تا قبوض خود را مدیریت کنید.

  @=img=@#=img=#

  سوالات متداول

  چرا بعد از پرداخت، همچنان قبض بعد از استعلام نمایش داده می‌شود؟

  حذف قبوض از سامانه قبضینو بعد از بروزرسانی سایت ادارات مربوطه انجام می‌شود و این کار ممکن است یک یا دو روز کاری زمان ببرد.اما اگر قبض شما در بخش سوابق قبضینو ثبت شدهاست نیازی نیست نگران عدم پرداخت یا مشکلات دیگر باشید.

  قبض پرداخت شده با چه فاصله زمانی تسویه می شود؟

  پرداخت قبوض با قبضینو به صورت آنی بوده و پس از پرداخت، تاییدیه پرداخت از سمت بانک در بخش سوابق قابل رویت است و نیازی به پیگیری ندارد، اما فرایند بروزرسانی و حذف قبض از سامانه اداره گاز در فاصله 24 الی 48 ساعت کاری پس از پرداخت انجام می گیرد.

  اگر به هر دلیل قبض گم شود یا بدستمان نرسد چگونه می‌توان جزئیات قبض را مشاهده کرد؟

  کافیست یکی از قبوض کاغذی دوره‌های قبل و یا شناسه قبض خود را داشته باشید. یک بار این اطلاعات را در قبضینو وارد کنید تا قبض شما در سامانه ذخیره شود و در هر دوره به راحتی استعلام و پرداخت قبض گاز خود را انجام دهید. اگر هیچ یک از اطلاعات اولیه را ندارید می‌توانید به اداره گاز منطقه خود مراجعه و با ارائه کد پستی محل سکونت خود، شناسه قبض را دریافت کنید.

  چگونه جزییات تراکنش‌ها را پیگیری کنیم؟

  مشترکین گرامی در صورتی که از سایت و یا اپلیکیشن قبضینو اقدام به پرداخت قبض کرده باشید، می‌توانید قبوض پرداختی خود را از بخش سوابق پیگیری و مشاهده کنید؛ در صورت پرداخت قبوض با استفاده از دیگر روش‌های پرداختی، امکان پیگیری، از طریق سایت یا اپلیکیشن قبضینو وجود ندارد.

  اگر به هر دلیلی قبضی دو‌بار پرداخت شود چه باید کرد؟

  طبق آخرین اطلاعیه شرکت‌ها، در صورتی که فردی به هر دلیلی قبضی را دوبار پرداخت کند، به طور خودکار به عنوان بستانکار روی قبوض آینده ایشان اعمال می‌شود. اما در مواردی مشابه این مشکل گزارش شده که پرداخت دوم در حساب مشتری اعمال نشده است. از آنجایی که مشترک فرض را بر این گرفته که مبلغ اضافی قرار است در دوره بعد روی قبض اعمال شود، این مشکل را پیگیری نکرده است. در صورت بروز این مشکل، مشترک باید بعد از دریافت قبض دوره جدید به شرکت مربوطه مراجعه و تقاضای کد پیگیری هر دو پرداخت را کرده تا به مشکل رسیدگی شود.

  پیگیری پرداخت اشتباه هرگونه قبض به چه صورت است؟

  شهروندان محترم ضمن تاکید بر مطابقت هزینه پرداختی قبض مورد نظر و هزینه تراکنش خود، در صورت پرداخت اشتباهی هر یک از قبوض آب، برق و گاز، با در دست داشتن مدارک پرداخت به سازمان مربوطه مراجعه کنید.

  سرویس‌های قبضینو

  خلافی عوارض آزادراه عوارض سالیانه طرح ترافیک پارک حاشیه‌ای عوارض ملک قبض تلفن قبض آب قبض برق قبض گاز قبض همراه‌اول قبض ایرانسل قبض رایتل سایر قبوض

  اخبار و مقالات مرتبط

  مصرف گاز و مقایسه پرداخت قبض گاز در ایران، انگلستان و چین

  در جهان شلوغ و پر مشغله امروز با گسترش استفاده از منابع انرژی و مصرف گاز و مصرف برق و … پرداخت قبوض یکی از دغدغه های اصلی بسیاری از ماست. به خاطر سپردن شناسه پرداخت، شناسه قبض، مهلت پرداخت و … با این همه دغدغه فکری اصلا کار ساده ای نیست. این مشکلات چندین برابر خواهند شد چرا که شما فقط یک قبض نمی پردازید، قبض گاز، آب، برق، تلفن و … . چه دوست داشته باشید یا نه به هر حال باید پرداخت شوند. با توجه به پیشرفت تکنولوژی هر روزه ابزارهای جدیدتری برای ساده تر کردن زندگی به دست ما می رسد، بدون شک پرداخت قبوض نیز از این فناوری ها سهمی داشته است.

  پیگیری قبض و راهنمای پیگیری قبض پرداخت شده

  در بسیاری از قبوض مانند قبض خلافی خودرو، قبض برق و قبض گاز و … پس از پرداخت قبض، میزان بدهی به شرکت مربوط صفر نمی شود به عبارتی قبض پرداخت شده در سیستم با تاخیر ثبت می شود و شما هر چند قبوض خودر را پرداخت کرده اید ولی همچنان شما را به عنوان بدهکار در نظر می گیرد. در این پست از وبلاگ پرداخت قبضینو روش های پیگیری قبوض پرداخت شده به همراه پرداخت دو باره و تکراری قبض را بیان خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

  راهنمای پرداخت قبض و معرفی روش های موجود پرداخت اینترنتی

  پرداخت الکترونیک، از جمله صنایع نوین در بانکداری الکترونیک است. صنعتی که با حرکت نظام بانکداری کشور به سمت الکترونیکی شدن، روز به روز گستردهتر شده و بر تعداد استفاده کنندگان از سیستم های الکترونیکی پرداخت افزوده میشود و شامل انواع پرداخت قبض، استعلام خلافی و جریمه رانندگی، پرداخت تلفن ثابت، ارائه صورت حساب های آنلاین و .. است.

  دانلود قبضینو

  منبع مطلب : ghabzino.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 7 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید