این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  سود سهام عدالت برام واریز نشده

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  سود سهام عدالت برام واریز نشده را از این سایت دریافت کنید.

  نحوه پیگیری سود سهام عدالت + سود سهام عدالت واریز نشده است؟

  پیگیری عدم واریز سود سهام عدالت چرا سود سهام عدالت امروز واریز نشد واریز نشدن سود سهام عدالت عدم واریز سود سهام عدالت پیگیری عدم واریز سود سهام عدالت

  نحوه پیگیری سود سهام عدالت + چرا سود سهام عدالت واریز نشده است؟

  زمان واریز سود سهام عدالت ۱۴۰۱ اعلام شد! سود سهام عدالت از بامداد چهارشنبه ۳۰ آذرماه 1401  به حساب بیش از ۴۳ میلیون و ۷۴۰ هزار نفر از سهامدار عدالت به صورت علی الحساب واریز می‌شود.

  زمان و جزئیات مبلغ سود سهام ۱۴۰۱ به صورت زیر است:

  سود سهام ۵۳۲ هزار تومان: 600 هزار تومان

  سود سهام یک میلیون تومانی: یک میلیون و ۱۲۸ هزار تومان

  زمان واریز سهام عدالت 1401:  4 شنبه – 30 آذر 1401

  طبق گفته مجید عشقی رئیس سازمان بورس این سود به حساب کسانی که پیشتر در سجام و یا سایت سهام عدالت ثبت نام کرده بودند واریز خواهد شد. همچنین سود به حساب سهامداران که روش مستقیم یا غیرمستقیم را انتخاب کرده بودند، واریز می‌شود.

  سهامداران سهام عدالت که سود را دریافت نکرده اند برای پیگیری سود سهام عدالت باید نسبت به درج و ثبت شماره شبای معتبر بانکی در سامانه سجام به آدرس https://www.sejam.ir یا در سایت سهام عدالت به نشانی https://sahamedalat.ir اقدام کنند تا سود سهام عدالت برای این دسته از مشمولان واریز شود.

  اگر تاکنون در بورس ثبت نام نکرده اید از طریق آموزش ثبت نام و دریافت کد بورسی اقدام فرمایید.

  سود سهام عدالت چقدر است؟

  میزان دریافتی سود هر سهامدار سهام عدالت به شرح زیر است:

  ارزش اولیه سهام عدالت میزان سود واریزی

  سهام عدالت ۵۳۲ هزار تومانی 600/000 تومان سود

  سهام عدالت ۱ میلیون تومانی   1/128/000 تومان سود

  البته برخی از افراد ممکن است بخشی از پرتفوی خو را فروخته باشند یا پاره از سهم را در اختیار داشته باشند، بنابراین ممکن است این اعداد متفاوت باشد.

  چرا سود سهام عدالت واریز نشده است؟

  سود سهم عدالت به حساب همه واریز شده است مگر آنانی که فوت کردند یا حساب بانکی‌شان مشکل داشته باشد. واریز نشدن سود سهام عدالت بدلیل مشکل شماره حساب بانکی است.

  مدیر سیستم‌های تسویه و پرداخت شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه در پاسخ به سوال چرا سود سهام عدالت امروز واریز نشد گفت: شماره شبای نامعتبر، مسدود، راکد، مشترک (دو امضاء)، ارزی و بلندمدت مهم ترین دلایلی است که باعث شد تا سود سهامداران به حساب آنها واریز نشود. کسانی که سال‌های گذشته سود دریافت کردند و الان برای آنان سود واریز نشده است، کسانی هستند که به احتمال زیاد شماره حسابشان مشکل دارد که باید به بانک مراجعه کنند و مشکل حساب خود را برطرف کنند و اگر لازم به ایجاد حساب جدید بود باید حتماً شماره شبا را در سامانه سجام و یا سهام عدالت به آدرس  sahamedalat.ir وارد کنند، البته این افراد سود خود را با مرحله بعد دریافت خواهند کرد.

  سود سهام عدالت من واریز نشده چیکار کنم؟ (چرا سهام عدالت واریز نشد)

  سهامدارانی که تاکنون پیامک واریز سود خود را دریافت نکرده‌اند، می‌توانند جهت پیگیری عدم واریز سود سهام عدالت با کد ملی با مراجعه به درگاه یکپارچه ذینفعان بازار سرمایه به نشانی ddn.csdiran.ir و یا تارنمای سهام عدالت به نشانی sahamedalat.ir و یا تماس با مرکز تماس ۱۵۶۹ داخلی یک از وضعیت واریزی سود سهام عدالت خود مطلع شوند و پیگیری واریز سود سهام عدالت را انجام دهند.

  چرا سود سهام عدالت کمتر واریز شده است؟

  برخی اعلام کرده اند که مبلغ سود سهام عدالت کمتر از حد اعلام شده برای آن ها واریز شده است. دلیل واریزی کمتر چیست؟ اگر سهامداران اقدام به فروش سهام خود کرده باشند،  از رقم سود سهام عدالت واریزی کسر خواهد شد.

  سود سهام عدالت از آنچه که گفته شده بود کمتر واریز شده است و یا اصلا واریزی انجام نشده است. دلیل چیست؟

  تفاوت در میزان سبد سهام عدالتی است که در اختیار هر فرد است. بنابراین بر مبنای سبدی که در اختیار شماست، سود واریز می‌شود و این یکی از دلایل تفاوت و یا تصور اینکه سود کمتر واریز شده است، می‌باشد.

  فروش بخشی از سهام عدالت است. برخی از آن‌هایی که روش مستقیم را انتخاب کرده بودند به هر حال در زمانی که امکان فروش سهام عدالت مهیا بوده است احتمالا سهام خود را فروخته اند. به همین دلیل به نسبت سهام در اختیار سود واریز شده است.دلیل اینکه اصلا سودی واریز نشده است هم این است که یا احتمالا شما سهام عدالت خود را فروخته اید یا اینکه شماره شبای شما مشکل دارد.

  که اگر فردی سود سهام عدالت خود را دریافت نکرده باشد می‌تواند برای پیگیری دلیل عدم واریز سود با مرکز ذینفعان بازار سرمایه به شماره ۱۵۶۹ تماس بگیرد.

  چرا سود بیشتر از میزان اعلام شده واریز شده است؟

  کسانی که به‌دلیل مشکلات حساب بانکی در سال ۹۸ سود دریافت نکرده بودند همزمان با سود سال ۹۹ سود سال ۹۸ آنان نیز واریز شده است.

  بیش از دو میلیون و ۳۰۰ هزار نفر از مشمولان سهام عدالت نتوانسته بودند که سود سهام سال ۱۳۹۸ خود را دریافت کنند، اما ۳۰۷ هزار نفر شماره شبای معتبر خود را در روزهای گذشته اصلاح کردند، به طوری که سود سال‌های ۱۳۹۸ و ۱۳۹۹ به صورت یکجا به حساب آنها واریز شد.

  از کجا بفهمم سود سهام عدالت واریز شده است؟

  باید گردش حساب بانکی معرفی شده به سامانه سجام را بررسی نمایید. پیگیری سهام عدالت را از سایت سهام عدالت جویا شوید.

  افرادی که‌ سوال دارند می‌توانند با شماره ۱۵۶۹ تماس بگیرند و سوالات خود را مطرح کنند.

  4.4/5 - (17 امتیاز) اشتراک گذاری:

  منبع مطلب : persiabourse.ir

  پیگیری واریز سود سهام عدالت ۱۴۰۰ + چرا سهام عدالت واریز نشد؟

  برای پیگیری عدم واریز سود سهام عدالت 1400 باید شماره شبای سجامی را چک کنید، ثبت نام سجام را انجام دهید و کد سهام را فعال کنید.

  پیگیری واریز سود سهام عدالت ۱۴۰۰ + چرا سهام عدالت واریز نشد؟

  آخرین بروزرسانی: 4 دی 1401

  انتشار: 31 اردیبهشت 1401

  برای پیگیری عدم واریز سود سهام عدالت باید به دنبال علت‌های واریز نشدن باشید. چون به ازای هر دلیل واریز نشدن سود سهام نیاز است راهکار خاصی را طی کنید. در این مطلب از سایت فراشناسا همراه ما باشید.

  در نظر داشته باشید که سایتی برای ثبت اعتراض به سهام عدالت وجود ندارد. صرفا شما می‌توانید از طریق یکی از سایت‌های profilesejam.csdiran.com ،ddn.csdiran.com و یا sahamedalat.ir برای پیگیری عدم واریز مراجعه کنید. در ادامه به راهنمای نحوه پیگیری و دلیل واریز نشدن سهام عدالت اشاره کردیم.

  برای کسب اطلاع دقیق از قیمت روز سهام عدالت بر روی لینک زیر کلیک کنید:

  قیمت و ارزش روز سهام عدالت

  نحوه پیگیری عدم واریز سود سهام عدالت

  چرا سهام عدالت واریز نشد؟ برای پاسخ به این سوال، باید به دسته بندی دارندگان سهام 1400 اشاره کنیم. اگر مشمول دریافت سود هستید و آن را دریافت نکردید، احتمالا اطلاعات پرداخت مالی شما مشکل دارد و یا کد سهام داری شما غیرفعال است و یا وضعیت پرداختی شما در حال ارسال به بانک است. برای پیگیری واریز نشدن سود سهام متناسب با هر علت، موارد زیر را انجام بدهید:

  1 چک کردن شماره شبای سجامی

  بر همین اساس، جهت پیگیری عدم واریز سود سهام عدالت 1400 ابتدا باید از صحت و درستی شماره شبای اطلاعات مالی و پرداختی سجامی خود، اطمینان کامل کسب کنید.

  چون مهم‌ترین و اصلی‌ترین علت واریز نشدن سود سهام عدالت، شماره شبای نامعتبر و یا اشتباهی است که در سامانه سجام و یا سایت سهام عدالت ثبت کردید.

  برای مثال، افرادی که حساب بانکی سجامی آن‌ها به مدت 6 ماه و یا بیشتر راکد بوده است، سود سهام برای آن‌ها واریز نشده است.

  حتما بخوانید: ویرایش اطلاعات سجام

  2 تکمیل ثبت نام سجام

  زمانی که احراز هویت سجام غیر حضوری را انجام نداده باشید، سجامی ناقص هستید و با مشکل عدم واریز سود سهام عدالت روبرو خواهید بود. اگر تمایل به دریافت مجدد سود دارید، لازم است مراحل احراز هویت خود را طی کنید تا ثبت نام سجام تکمیل و سود سهام واریز شود.

  3 فعالسازی کد سهام

  اگر کد سهام شما از نوع غیر فعال است، سهام عدالت من واریز نشده است.

  برای فعالسازی کد سهام می‌توانید به نشانی https://profilesejam.csdiran.com یا https://ddn.csdiran.com (درگاه یکپارچه ذینفعان شرکت سپرده‌گذاری مرکزی و تسویه وجوه) مراجعه کنید.

  (در صورتی که به درگاه یکپارچه ذینفعان مراجعه کردید؛ در گزینه میز خدمت الکترونیک، درخواست رفع ممنوع المعامله بودن خود را ثبت کنید.)

  در ادامه بخوانید: مشکل شماره تلفن سهام عدالت

  4 صبر کنید. وضعیت پرداختی شما، ارسال به بانک است

  واقعیت این است که سود سهام عدالت برای برخی از افراد واریز شده و برای برخی دیگر، نه. براساس گزارشی که دریافت کنندگان سود سهام عدالت اعلام کرده‌اند؛ بانک‌های آینده، مسکن، تجارت، رفاه و پاسارگاد، سود سال 1400 را واریز کردند. با این حال، سایر بانک‌ها توانستند فقط بخشی از سهام عدالت مشمولانی که احراز هویت سجام غیر حضوری را انجام داده‌اند، واریز نمایند.

  5 عدم واریز سود سهام متوفی

  چنانچه شما یکی از وراث فرد متوفی دارای سهام عدالت هستید، احتمالا این سود برای شما واریز نشده است. سازوکار اعتراض به سهام عدالت از سال‌ها قبل بلاتکلیف مانده است.

  6 عدم پرداخت سود از سوی به بانک

  یک دلیل واریز نشدن سود سهام این است که برخی از بانک‌ها نسبت به پرداخت، اقدام نکرده‌اند. این موضوع را می‌توان از برخی از نظرات مشمولان سهام عدالتی که سود آن را دریافت نکرده‌اند، متوجه شد. (بعد از هر بار اعلام تاریخ واریز سود سهام، تعداد بانک‌هایی که آمادگی پرداخت آن را دارند، مشخص می‌شود.)

  کدام بانک‌ها سود سهام عدالت را واریز کردند؟ / نکردند؟

  هنوز به طور رسمی اعلام نشده که کدام یک از بانک‌ها توانسته اند تا واریز سود سهام عدالت را انجام بدهند! آنچه در اینجا می‌خواهیم در مورد لیست بانک‌هایی که سود سهام عدالت سال 1399 واریز کرده اند؛ بیان کنیم، براساس گزارش‌هایی است که مردم در شبکه‎های اجتماعی بیان کرده اند. لیست این بانک‌ها عبارتند از:

  رفاه تجارت سپه پاسارگارد آینده مسکن

  در ادامه، لیست بانک‌هایی را که سهام عدالت را واریز نکردند؛ بررسی کردیم. (برای مثال، بخشی از سود سهام عدالت بانک ملی واریز شده یا سود همه مشمولان به حساب بانکی آن‌ها واریز نشده است.)

  ملی کشاورزی صادرات ملت

  سوالات متداول

  مراحل پیگیری عدم واریز سود سهام عدالت چیست؟

  برای پی بردن به عدم واریز سود سهام عدالت و پیگیری آن، ابتدا باید از صحت شماره شبای سجامی خود اطمینان کامل کسب کنید. سپس، از فعال بودن یا نبودن کد سهامی خود آگاه شوید. اطلاعات بیشتر را در این مطلب بخوانید.

  چرا سهام عدالت واریز نشد؟

  عدم واریز سود سهام عدالت 1400 می‌تواند به دلیل ناقص بودن ثبت نام سجام، فعال نبودن کد سهام و یا عدم پرداخت از سوی بانک باشد.

  سوالات خود را در قسمت دیدگاه از کارشناسان ما بپرسید.

  منبع مطلب : farashenasa.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 6 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید