این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  سیامک قلیچ خانی

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  سیامک قلیچ خانی را از این سایت دریافت کنید.

  سیامک قلیچ خانی

  منبع مطلب : rasm.io

  برترین های قرن با سیامک قلیچ خانی: از هر نسلی پرسیدیم گفتند پرویز قلیچ خانی بهترین است؛ از رانت فامیلی استفاده نکردم!

  روزی که محمد پنجعلی برای شرکت در پروژه تیم منتخب قرن به طرفداری آمد، در بخش خاطره بازی با کاپیتان منتخب آسیا حرف از ایرج قلیچ خانی شد. زنده یاد ایرج قلیچ خانی در برق تهران مربی محمد پنجعلی بود و کاپیتان سابق تیم ملی و پرسپولیس از او به عنوان یک مربی سازنده نام برد. سیامک قلیچ خانی که سال ها در مطبوعات و رسانه های ورزشی فعالیت داشته و در حال حاضر به عنوان مدیر رسانه ای باشگاه

  نظرخواهی بزرگ طرفداری در سال 1400؛ تیم منتخب قرن ورزشی نویس با سابقه

  برترین های قرن با سیامک قلیچ خانی: از هر نسلی پرسیدیم گفتند پرویز قلیچ خانی بهترین است؛ از رانت فامیلی استفاده نکردم!

  دوشنبه ۰۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۰

  سامان خدائی حدود یک سال قبل مشاهده پروفایل

  5,947 مشاهده / 34 دیدگاه

  28 17 16

  سیامک قلیچ خانی رنسانس فوتبال ایران را متعلق به رایکوف دانست، پرویز قلیچ خانی را بهترین بازیکن معرفی کرد و گفت نسبتی با او ندارد و همچنین از پدرش، زنده یاد ایرج قلیچ خانی به عنوان یک مربی سازنده فوتبال ایران یاد کرد

  روزی که محمد پنجعلی برای شرکت در پروژه تیم منتخب قرن به طرفداری آمد، در بخش خاطره بازی با کاپیتان منتخب آسیا حرف از ایرج قلیچ خانی شد. زنده یاد ایرج قلیچ خانی در برق تهران مربی محمد پنجعلی بود و کاپیتان سابق تیم ملی و پرسپولیس از او به عنوان یک مربی سازنده نام برد. سیامک قلیچ خانی که سال ها در مطبوعات و رسانه های ورزشی فعالیت داشته و در حال حاضر به عنوان مدیر رسانه ای باشگاه گل گهر فعالیت می کند، فرزند زنده یاد ایرج قلیچ خانی است. سیامک قلیچ خانی هم به عنوان مدیر رسانه ای گل گهر و هم به عنوان یکی از ورزشی نویس های با تجربه در پروژه تیم منتخب قرن حق رای دارد. اگر پدر بزرگوارش هم زنده بود قطعا به عنوان یکی از مربیان سازنده و موفق فوتبال ایران در این انتخابات شرکت می کرد. با یادی از زنده یاد ایرج قلیچ خانی شما را به تماشای برنامه تیم منتخب قرن سیامک قلیچ خانی دعوت می کنیم:

  سلامی دوباره به مخاطبان عزیز رسانه طرفداری. با برنامه تیم منتخب و برترین های قرن ورزش ایران همراه شما عزیزان هستیم و امروز کنار من در این برنامه جناب آقای سیامک قلیچ خانی نشسته اند. ورزشی نویس با سابقه فوتبال کشورمان، مدیر رسانه ای باشگاه گل گهر و اجازه بدهید اینطور هم معرفی کنم، فرزند زنده یاد ایرج قلیچ خانی.

  سلم عرض می کنم خدمت شما و همکاران تان. از وبسایت طرفداری خیلی تشکر می کنم. واقعا جز عادات روزانه ما شده که شاید بگوییم هرچند لحظه یک بار سرکی بکشیم و ببینیم چه خبر جدیدی است. اطلاع بیشتری داشته باشیم از فضای ورزش ایران. خیلی ممنون، در خدمت تان هستیم.

  ممنونم، لطف دارید به ما و رسانه طرفداری. اگر بخواهیم در خصوص این تیم منتخب صحبت کنیم، فکر کرده اید در رابطه با این تیم منتخب، کدام 11 نفر می توانند این تیم را تکمیل کنند. لقب برترین قرن را بگیرند.

  قطعا که فکر کردیم اما کار سختی است. وقتی صحبت از یک قرن می کنیم، ستاره ها و اسطوره های بزرگی فوتبال ایران داشته که همه ما به آن ها افتخار می کنیم. ولی مجبوریم یک تیم محدود، یک تیم A انتخاب کنیم که 11 نفر بیشتر نمی توانند در قالبش جا بگیرند. اما قطعا شایسته های دیگری هم هستند که شاید در سلیقه ما نمی گنجند و ممکن است از بدسلیقگی من باشد. روی این تیم فکر کردم و امیدوارم تیم منتخب خوبی باشد.

  انتخاب هم سخت است دیگر، برخی به ما گفتند 5 ترکیب جلوی ما بگذارید 55 بازیکن بچینیم باز هم کم است ولی خب 11 بازیکن به نوعی کار را سخت می کند. اگر موافق باشید برویم سراغ 11 بازیکن تیم و اولین پست، دروازه بان.

  با احترام به آقای احمدرضا عابدزاده که واقعا فکر می کنم یکی از بهترین دروازه بان های تاریخ ایران است، حتی آسیا. اما به چه دلیل انتخابم ناصر حجازی است؟ به دلیل اینکه ایشان دو ویژگی مهم داشت. یکی که اصلا سبک گلری در ایران را ایشان عوض کرد. یعنی از دهه 40 به بعد که گلرهای خوبی داشتیم مثل مرحوم ظلی، عزیز اصلی ولی ایشان سبک مدرن دروازه بانی را به فوتبال ایران آورد. همچنین افتخاراتی که داشتن، قهرمانی آسیا و بازی های آسیایی و حضور در جام جهانی.

  زنده یاد ناصر حجازی، روحشان شاد. دو دفاع وسط مستحکم می خواهیم برای تیم مان.

  چون در نسل جدید فوتبال هافبک های بزرگی آمده اند، مجبورم انتخاب اول تیم منتخبم آقای پرویز قلیچ خانی باشد. چون شنیدیم ایشان همه جا بازی کرده اند به غیر از دروازه بانی. ایشان انتخاب اولم است. زوج ایشان هم من رحمان رضایی را انتخاب می کنم با احترام به آقایان جلال حسینی و نصرالله عبداللهی. رحمان کار بسیار بزرگی کرد. حضور مداوم در سری آ کار بزرگی است که رحمان را شایسته حضور در تیم منتخب می کند.

  ایتالیا، لیگ و کشوری که به دفاعش شهرت دارد. دو مدافع کنار هم می خواهیم، بک راست و بک چپ.

  برای بک راست مهدی مهدوی کیا را انتخاب می کنم. و در دفاع چپ آندرانیک اسکندریان. البته در این پست از مجتبی محرمی نمی شود عبور کرد و در دفاع راست هم از آقای جواد زرینچه، حسن نظری ولی انتخاب من این دو عزیز است.

  یک خط جلوتر برویم. اولین پست هافبک دفاعی.

  بی شک انتخاب من آقای کریم باقری است.

  هافبک راست چطور؟

  هافبک راست می توانم اسم های زیادی بیاورم. مثل علی پروین، مجید نامجومطلق، شاهرخ بیانی ولی به خاطر تداوم و اینکه کاپیتان مقتدری بود برای آن تیم طلایی فوتبال ایران در سال های 1976 تا 1978، من علی پروین را انتخاب می کنم.

  همین پست آن سمت زمین، هافبک چپ.

  انتخاب من علی کریمی است.

  و برای هافبک هجومی می توانیم از خداداد عزیزی و شاهرخ بیانی اسم ببریم اما انتخاب من امیر قلعه نویی است. دو آسیب دیدگی خیلی شدید داشت. شاید همه آقای امیر قلعه نویی را به عنوان یک مربی بزرگ بشناسند اما ایشان از نوابغ فوتبال ایران بودند که دو آسیب دیدگی شدید و شاید کم مهری هایی باعث شد به حق واقعی نرسد. ولی از لحاظ فنی ایشان را لایق حضور در ترکیب می بینم.

  در خط حمله میشه به نسل جدید رجوع کرد مثل مهدی طارمی یا حتی برگشت به دهه 40 و 50 و از غلامحسین مظلومی اسم برد. ولی با احترام به این دو عزیز من علی دایی و حسن روشن را انتخاب می کنم.

  از این تیم یک انتخاب دیگر هم داریم. سه بازیکن برتر تیم که می شوند سه بازیکن برتر قرن فوتبال ما.

  بی شک شماره یک من آقای پرویز قلیچ خانی است.

  نسبت دارید با آقای پرویز قلیچ خانی؟

  البته می خواستم همین را توضیح بدهم. نسبت فامیلی نداریم. از رانت فامیلی هم استفاده نکردم. مرحوم پدرم در ورزش بود و ما هم از همان شش هفت سالگی با همه جامعه ورزش به نوعی ارتباط داشتیم. از هر نسلی پرسیدیم بهترین بازیکن ایران کیست؟ بی تردید انتخاب شان آقای قلیچ خانی بود. به خصوص نسل دهه 50، 60 یا 70، بی تردید انتخاب شان آقای قلیچ خانی است. بی تردید شایسته نفر یک هستند.

  منبع مطلب : www.tarafdari.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 4 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید