این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  سیپاد قم

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  سیپاد قم را از این سایت دریافت کنید.

  sipad.muq.ac.ir

  در این مقاله سامانه سما دانشگاه قم به نشانی sipad.muq.ac.ir معرفی و نحوه ورود به سایت سما قم به همراه امکانات سیستم سما قم ارائه شده است.

  سامانه سما دانشگاه علوم پزشکی قم sipad.muq.ac.ir

  سایت سما دانشگاه قم، در جهت ارائه خدماتی از جمله انتخاب واحد، پرداخت شهریه دانشجویان، مشاهده لیست دروس و ... طراحی شده است. دانشجویان در حال تحصیل دانشگاه قم با مراجعه به سامانه سما قم به نشانیsipad.muq.ac.ir امکان انجام فعالیت های آموزشی را خواهند داشت.

  برای ورود به سایت سامانه سما دانشگاه قم sipad.muq.ac.ir

  برای ورود به سایت سامانه سما دانشگاه قم sipad.muq.ac.ir

  سامانه سما از جمله سایت هایی است که به تازگی در اختیار دانشگاه های سراسر کشور از جمله دانشگاه های دولتی و دانشگاه های علوم پزشکی کشور قرار گرفته است. دانشگاه قم نیز در جهت ارائه خدمات آموزشی خود به دانشجویان، از این سامانه به نشانی sipad.muq.ac.ir استفاده می کند.

  دانشجویان جهت ورود به سامانه سما دانشگاه قم می بایست با استفاده از شماره دانشجویی و کلمه عبور خود اقدام نمایند. افرادی که دانشجو نبوده و قصد ورود به سایت سما قم را دارند می بایست نوع کاربری خود را مشخص کرده و سپس رمز عبور را وارد نمایند.

  در این مقاله قصد داریم جهت آشنایی بیشتر داوطلبان با نحوه ورود به سایت سما دانشگاه قم، ابتدا این سامانه را معرفی کرده و سپس نحوه ورود و استفاده از امکانات آن را برای دانشجویان، اساتید و کارمندان این دانشگاه توضیح دهیم.

  برای ورود به سامانه سما دانشگاه قم کلیک کنید.

  سامانه سما دانشگاه قم به نشانی sipad.muq.ac.ir بوده و فعالیت های مربوط به امور دانشجویی در آن انجام می شود.

  سامانه سما دانشگاه قم sipad.muq.ac.ir

  با توجه به الکترونیکی شدن امور آموزشی اکثر دانشگاه های سطح کشور، اغلب دانشگاه ها تصمیم به ایجاد سیستمی یکپارچه در جهت ارائه خدمات آموزشی خود پرداخته اند. یکی از سیستم هایی که می توان از طریق آن به انجام فعالیت های دانشجویی پرداخت، درگاه آموزشی سما می باشد که در دانشگاه قم نیز ارائه شده است.

  از طریق سایت سما دانشگاه قم می توان با نحوه انتخاب واحد در سیستم گلستان آشنا شد و لیست دروس و تعداد واحدهای هر ترم را مشاهده نمود. همچنین پرداخت شهریه، ارزشیابی اساتید، مشاهده کارنامه هر ترم نیز از سایر امکانات سامانه سما قم می باشد.

  برای دسترسی به سیستم سما دانشگاه قم می بایست به سایت sipad.muq.ac.ir مراجعه کرده و شماره دانشجویی و رمز عبور را وارد سایت نمود. سپس با توجه به نوع درخواست دانشجو، به یکی از بخش های خدمات ارائه شده وارد شد.

  برای ورود مستقیم به سامانه سما قم کلیک کنید.

  اکثر دانشگاه های دولتی، غیرانتفاعی و علوم پزشکی کشور از سایت سما برای انجام امور مربوط به تغذیه، خوابگاه، انتخاب واحد و ... استفاده می کنند. البته مشاهده تعداد واحدهای دانشگاه های سراسری نیز از طریق سایت سما قابل انجام است.

  دانشجویان جهت دسترسی به سامانه اصلی سما و مشاهده سایر زیر سامانه های آن می توانند به مطالعه مقاله زیر بپردازند.

  بیشتر بخوانید: سامانه سما

  نحوه ورود به سامانه سما دانشگاه قم sipad.muq.ac.ir

  دانشجویان، اساتید و کارمندان دانشگاه قم که قصد استفاده از خدمات آموزشی سایت سما قم را دارند می بایست دارای رمز عبور برای ورود به این سیستم باشند. معمولا بیشترین استفاده از سامانه سما متعلق به دانشجویان بوده تا از این طریق سقف انتخاب واحد دانشگاه را مشاهده کرده و برای هر ترم خود واحد های لازم را انتخاب نمایند.

  البته دانشجویان توجه داشته باشند که سایت اصلی انجام خدمات مختلف دانشگاهی در دانشگاه های دولتی همان سایت گلستان بوده و سامانه سما در کنار این سایت در جهت ارائه راحت تر خدمات ایجاد شده است. بنابراین دانشجویان دانشگاه قم در کنار سامانه گلستان می توانند از سایت سما نیز برای انجام فعایت های الکترونیکی خود استفاده نمایند.

  کاربران جهت ورود به سامانه سما دانشگاه قم، سایت sipad.muq.ac.ir را جستجو کرده و سپس بر روی اولین گزینه که دارای اطلاعات این سایت می باشد کلیک نمایند.

  در این بخش اطلاعات خواسته شده از جمله شماره دانشجویی و رمز عبور را وارد کرده و گزینه «ورود به سیستم» را انتخاب نمایید.

  آن دسته از داوطلبانی که قصداطلاع از هزینه خوابگاه های دانشجویی و ثبت نام در آن ها را داشته و یا می خواهند اقدامات لازم برای سفارش غذا در سلف دانشگاه را انجام دهند نیز می توانند از سیستم سما دانشگاه قم استفاده نمایند.

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  Dashboard

  منبع مطلب : sipad.muq.ac.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 7 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید