این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  شبکه نهال پخش زنده

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  شبکه نهال پخش زنده را از این سایت دریافت کنید.

  پخش زنده شبکه پویا

  پخش زنده و آرشیو شبکه پویا (نهال) ، پخش زنده کارتون و برنامه کودک تماشای آنلاین تلویزیون در اینترنت ، پخش زنده تمامی شبکه های صدا و سیما در تلوبیون ، مرجع مشاهده و تماشا آنلاین کانال های تلویزیون ، در سایت و اپلیکیشن تلوبیون تمامی شبکه ها و آرشیو صدا و سیما را آنلاین تماشا کنید

  پخش زنده شبکه پویا

  منبع مطلب : telewebion.com

  پخش زنده شبکه پویا

  در این صفحه به پخش زنده شبکه پویا با کیفیت بالا دسترسی خواهید داشت. کاربران با حداقل سرعت اینترنت می توانند شبکه پویا را به صورت زنده و بدون وقفه تماشا کنند.

  پخش زنده شبکه پویا

  یکشنبه ۱۴ اسفند دوشنبه ۱۵ اسفند سه شنبه ۱۶ اسفند چهارشنبه ۱۷ اسفند پنجشنبه ۱۸ اسفند جمعه ۱۹ اسفند شنبه ۲۰ اسفند یکشنبه ۲۱ اسفند دوشنبه ۲۲ اسفند سه شنبه ۲۳ اسفند چهارشنبه ۲۴ اسفند پنجشنبه ۲۵ اسفند جمعه ۲۶ اسفند شنبه ۲۷ اسفند یکشنبه ۲۸ اسفند

  راهنمای الکترونیکی برنامه موجود نیست.

  درباره شبکه پویا بیشتر بدانیم

  همان طور که می دانیم کودکان امروز، آینده سازان فردای ما هستند و از آن جایی که برنامه های تلویزیونی مفید، نقش موثری در تربیت آینده سازان کشور دارند، صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، تصمیم بر احداث شبکه جدیدی با عنوان شبکه پویا و شعار تبلیغاتی دوست خوب بچه ها نمود. در واقع هدف از احداث این شبکه، تولید و پخش برنامه های موثر، مفید و آموزنده برای دو گروه سنی خردسال و کودک بود، تا در این راستا بستری برای آموزش هر چه بهتر کودکانمان فراهم گردد. البته اگر دسترسی به تلویزیون ندارید و می خواهید برنامه های این شبکه را از دست ندهید، می توانید از سایت پرمخاطب فام اقدام کرده و بدین طریق شبکه های پویا و نهال را به صورت زنده مشاهده نمایید.

  نگاهی بر تاریخچه شبکه کودک و نوجوان

  شبکه پویا به عنوان یکی از کانال ‌های شبکه کودک تلویزیون ملی کشور ایران است که توسط سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران مدیریت می ‌شود. جالب است بدانید که این شبکه ششمین شبکه تلویزیونی ایران بود که برنامه های آن صرفا به‌ صورت دیجیتال پخش می‌ شدند. شبکه دیجیتالی پویا، هجدهمین شبکه دیجیتال تلویزیون ایران محسوب می‌ شود. با اجرا و گسترش سیستم پخش دیجیتال در ایران، تعداد شبکه های سراسری با پخش برنامه های دیجیتال افزایش پیدا کرد. در همین راستا، هم زمان با افتتاح شبکه پویا، شبکه های دیگری نظیر شبکه شما، شبکه بازار، شبکه نمایش و شبکه ورزش در تاریخ 28 تیر ماه 1391 مصادف با ایام شعبانیه و با حضور محمود احمدی ‌نژاد، رئیس‌جمهور ایران هم به صورت رسمی افتتاح شدند. این شبکه تازه تاسیس در ابتدای کار، فعالیت خود را زیر نظر مرکز پویا نمایی صبا آغاز کرد و در فرستنده سوم تهران قرار گرفت.

  از 20 اردیبهشت 1394، با راه ‌اندازی شبکه کودک و نوجوان، کانال پویا به این شبکه منتقل شد و از اول مهر 1394، پخش آزمایشی خود را برای خردسالان زیر شش سال آغاز کرد. در 11 بهمن 1394، پخش تصویر این کانال از ابعاد 4:3 به 16:9 ارتقا یافت. سپس در تاریخ 28 فروردین 1395 از هویت بصری جدید این کانال رونمایی شد. بنابراین با احداث شبکه کودک و نوجوان، بر روی این کانال دو شبکه پویا و نهال اقدام به پخش برنامه های مختلف کردند.لازم به ذکر است برنامه های شبکه کودک و نوجوان هر روز از ساعت 8 تا 22 شروع شده و به صورت رایگان در اختیار فرزندانمان قرار می گیرد. برنامه‌ های ویژه خردسالان، در قالب کانال پویا هر روز از ساعت 8 صبح آغاز و در ساعت 14 به پایان می‌ رسد و بعد از آن پخش برنامه‌ های کانال نهال آغاز می ‌شود. بهتر است تاریخچه این دو شبکه را به صورت جداگانه بررسی کنیم.

  شبکه پویا  

  کانال پویا به عنوان یکی از کانال‌های شبکه تلویزیونی کودک و وابسته به سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، هر روز، برنامه ‌های تلویزیونی خود را برای خردسالان فارسی ‌زبان زیر شش سال بر روی بسته دوم فرستنده زمینی دیجیتال و ماهواره بدر5 پخش می ‌کند. کانال پویا در 28 تیر 1391، پخش رسمی خود را آغاز کرد. در آن سال، کانال پویا مختص پخش برنامه ‌های پویا نمایی (انیمیشن) برای هر سه رده سنی خردسال، کودک و نوجوان بود. از اول مهر 1394، کانال پویا به کانال تخصصی خردسالان تبدیل شد تا براساس اهداف تربیتی دقیق، برنامه‌ های پویانمایی (انیمیشن)، رئال (لایواکشن) و تلفیقی را برای مخاطب خردسال پخش نماید. لازم به ذکر است برنامه های آموزنده این شبکه از ساعت 8:00 تا 14:00 پخش می شوند. براساس سیاست‌ های اعلام شده از سوی شبکه کودک، 80 درصد از برنامه‌ های شبکه پویا، انیمیشن و 20 درصد از آن ها، در قالب لایواکشن (Live Action) پخش می شوند. هم چنین 50 درصد از برنامه‌ های این شبکه، مربوط به ساخت ایران و نیم دیگر، تولید ساخت کشورهای دیگر می ‌باشد. برنامه‌ های این کانال، به‌ طور میانگین 7 دقیقه ‌ای هستند.

  لایواکشن: نوعی فیلم سازی یا فیلم‌ برداری است که به جای پویا نمایی از تصویربرداری استفاده می ‌کند.کانال نهال

  کانال نهال یکی دیگر از کانال ‌های شبکه تلویزیونی کودک و وابسته به سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران است. این کانال، هر روز، برنامه‌ های تلویزیونی خود را برای کودکان فارسی زبان 6 تا 12 سال، بر روی بسته دوم فرستنده زمینی دیجیتال و ماهواره بدر 5 پخش می‌ کند. کانال نهال از اول مهر 1394، به عنوان کانال تلویزیونی تخصصی کودکان، پخش آزمایشی خود را شروع کرد تا بر اساس یک منظومه تربیتی، برنامه ‌های پویانمایی (انیمیشن)، رئال (لایواکشن) و تلفیقی را برای این مخاطبان خود ارائه دهد. این کانال در روز 28 فروردین 1395 طی مراسمی با حضور محمد سرافراز رئیس وقت سازمان صدا و سیما، علی ‌اصغر پورمحمدی معاون سیما، محمد سرشار مدیر شبکه کودک و نوجوان، تهیه ‌کنندگان، مجریان و برنامه ‌سازان این شبکه، افتتاح گردید و در همین تاریخ از هویت بصری کانال نهال رونمایی شد. این شبکه پخش رسمی خود را از تاریخ 30 فروردین همان سال، هم زمان با ولادت امام جواد علیه السلام آغاز کرد.

  برنامه‌ های ویژه کودکان 6 تا 12 سال، در قالب شبکه نهال هر روز از ساعت 14 آغاز و در ساعت 22 به پایان می ‌رسد. در 11 بهمن 1394، پخش تصویر این کانال از ابعاد 4:3 به 16:9 ارتقا یافت. بر اساس سیاست‌ های اعلام‌ شده از سوی شبکه کودک، 60 درصد از برنامه ‌های کانال نهال، انیمیشن و 40 درصد از آن، لایواکشن (Live Action) می باشند. هم چنین 50 درصد برنامه‌ ها، ساخت ایران و نیمی دیگر از آن ها ساخت کشورهای دیگر هستند. برنامه‌ های این کانال، به ‌طور میانگین 12 دقیقه ‌ای هستند.

  منبع مطلب : www.fam.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 12 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید