این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  شرکت پترو امید آسیا

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  شرکت پترو امید آسیا را از این سایت دریافت کنید.

  پترو امید آسیا – شرکت سرمایه گذاری امید

  شرکت پترو امید آسیا

  درباره شرکت

  پترو امید آسیا در ابتدا با نام شرکت معدنکاران گوهران امید و با سرمایه ۵00 میلیون ریال در تاریخ 04 / ۱۱ / ۱3۸۸ به شکل شرکت سهامی خاص تأسیس و به ثبت رسید. به استناد صورتجلسه مجمع عمومی فوق العاده مورخ ۲6 / ۱0 / ۱3۸9 نام شرکت به پترو امید آسیا تغییر و سرمایه شرکت در تاریخ ۱۸ / ۱۱ / ۱390 به ۵00 میلیارد ریال و به استناد صورتجلسه مجمع عمومی فوق العاده ۲7 / 09 / ۱390 سرمایه شرکت در تاریخ ۱۸ / 04 / ۱39۱ به ۱000 میلیارد ریال افزایش یافت. طی صورتجلسه شماره 3۸ هیأت مدیره مورخ ۱3 / 06 / ۱39۲ افزایش سرمایه شرکت از مبلغ ۱000 میلیاردریال به ۲000 میلیارد  ریال تصویب شد .

  درصد مالکیت

  سایت شرکت

  شرکت های فرعی

  کلیک کنید

  منبع مطلب : omidinvestment.ir

  ویژه‌نامه «شرکت پترو امید آسیا»

  ویژه‌نامه «شرکت پترو امید آسیا»

  کارنامه درخشان امید

  آیین افتتاح بزرگترین مجموعه مخازن ذخیره نفت خام کشور صبح چهارشنبه گذشته، در جنوب ایران در منطقه بندری گناوه و دیلم در استان بوشهر برگزارشد. دکتر علی عسکری مدیر عامل شرکت سرمایه‌گذاری امید، با تبریک سالگرد پیروزی انقلاب گفت: این پروژه توسط بخش خصوصی، در زمانی انجام گرفت که پیشبرد پروژه‌ها در کشور بسیار سخت بود و ما کمترین مشکل را در تامین مالی داشتیم. در این شرایط، تامین مالی مطمئنی را تدارک دیدیم و توانستیم طرح را به اتمام برسانیم. او از وزارت نفت، شرکت مناطق نفت خیز جنوب، کمیته فنی پروژه، بانک‌های تامین کننده، پیمانکاران، مشاوران، مسوولان محلی، مدیران و دست اندرکاران طرح و نیروی انتظامی برای تامین امنیت تشکر کرد.

  توان ذخیره‌سازی نفت خام در کشور ۱۰ میلیون بشکه‌ افزایش یافت

  تاسیسات عظیم مخازن با ظرفیت ۱۰ میلیون بشکه برای ذخیره‌سازی نفت خام در استان بوشهر به بهره‌برداری رسید. با افتتاح این طرح بزرگ نفتی که به طور کامل توسط گروه سرمایه‌گذاری امید- شرکت پترو امید آسیا از بخش خصوصی کشور سرمایه‌گذاری و اجرا شده است، ۳۵ درصد به ظرفیت اسمی تولید و صادرات نفت خام پایانه‌های صادراتی کشور افزوده شد. مهندس سید پیروز موسوی مدیر عامل شرکت پایانه‌های نفتی ایران با اعلام این خبر افزود: احداث مخازن با ظرفیت ۱۰ میلیون بشکه، ۳۵ درصد به حجم ذخیره‌سازی نفت خام پایانه‌های نفتی ایران می‌افزاید.

  سرافراز در ساخت نخستین مخازن نگهداری نفت در کشور

  پترو امید آسیا شرکت هولدینگ حوزه نفت و زیرمجموعه شرکت گروه امید است که سه چهار شرکت در زیرمجموعه خود دارد. خود شرکت پتروامید آسیا به نوبه خود زیرمجموعه شرکت مدیریت انرژی داریان است که یک شرکت آسماریست که دکل نفتی دارد و به همراه شرکت پتروامید کیش به ساخت مخازن نفتی اشتغال دارند. شرکت سرمایه‌گذاری امید به عنوان یک هلدینگ در حوزه‌های مختلف فعالیت می‌کند که عمده ترین آن معادن است. شرکت‌هایی همچون گل گهر و چادرملو که در معادن سنگ آهن فعال اند، حدود ۳۸ درصد از سهامشان متعلق به شرکت سرمایه‌گذاری امید است که با شرکت‌های تابعه اش، بیش از پنجاه درصد سهام این شرکت‌ها را دارد.

  تامین مالی خلاقانه یک مگاپروژه

  نصرالله جان افزایی که دکترای حسابداری دارد و در حال حاضر عضو هیات مدیره و معاون توسعه شرکت پترو امید آسیا است، تا پایان سال ۹۴ و اوایل ۹۵ معاون اقتصادی این شرکت بود و الان چند ماه است مدیریت توسعه آن را برعهده دارد و کارش توسعه فعالیت‌های شرکت است. او چندسال است در پروژه احداث مخازن در بندر گناوه فعالیت می‌کند و آن را تجربه‌ای گرانبها در صنعت نفت می‌داند. جان افزایی در گفت وگو با دنیای اقتصاد اعلام می‌کند که شرکت پترو امید آسیا با توجه به اتمام طرح مذکور قصد دارد با انجام سرمایه‌گذاری‌های جدید، پروژه‌های تازه‌ای را شروع کند تا فعالیت‌های شرکت که تاکنون روی این طرح متمرکز بوده، توسعه پیدا کرده و طرح‌های جدید عملیاتی شوند.

  صنعت ساخت مخازن بزرگ در ایران بومی شده است

  صنعت مخزن داری در جهان از دهه‌های گذشته به عنوان یک صنعت پردرآمد و امن شناخته می‌شد. با این همه در کشور ما تاکنون این موضوع به عنوان یک صنعت استراتژیک به بخش خصوصی واگذار نمی‌شد. در کشورهای مالزی، سنگاپور، مصر و آفریقای‌جنوبی، یکی از پردرآمدترین و سودمندترین صنایع، مخزن‌داری است. در ایران هم از سال ۱۳۹۱، وزارت نفت تصمیم گرفت در سطح مخازن بزرگ این امکان را به بخش خصوصی بدهد که وارد این صنعت بشود. شرکت پترو امید آسیا به نمایندگی از شرکت سرمایه‌گذاری امید، در سخت‌ترین شرایط اقتصادی کشور و باتحریم‌های گسترده جهانی، این موضوع را در دستور کار قرار داد و وارد صنعت مخزن‌سازی در ایران شد.

  قدرت رقابت و چانه‌زنی مان را درجهان بالا ‌برده‌ایم

  با توجه به رشد میزان مصرف و نیاز روز افزون و قابل توجه به انواع مواد نفتی اعم از نفت خام، فرآورده‌های نفتی و گاز طبیعی در ایران و جهان و همچنین اهمیت فوق‌العاده تامین پایدار انواع فرآورده‌های نفتی مورد نیاز صنایع و مراکز جمعیتی، به ویژه در زمان بحران‌های احتمالی و فجایع طبیعی، ضرورت توجه به ذخیره‌سازی از دیدگاه پدافند غیرعامل و آمایش سرزمین دوچندان شده است. از سوی دیگر امروزه با توجه به بحران‌ها و نوسان‌هایی که در بازار جهانی این مواد ایجاد می‌شود، ذخیره‌سازی نفت خام و فرآورده‌های نفتی در بسیاری از موارد می‌تواند توسط دولت‌ها به عنوان اهرمی به منظور حفظ قیمت بازار یا تغییر آن باشد.

  یک طرح ملی بدون هیچ کمک مالی دولتی

  کامران معتمدیمعاون مالی- اقتصادی شرکت پترو امید آسیامعرفی طرح مخازن ذخیره‌سازی نفت خام امید

  طرح احداث مخازن ذخیره‌سازی نفت خام امید در محدوده جغرافیایی شهرستان گناوه / دیلم به منظوراحداث یک ترمینال نفتی به ظرفیت کلی۱۰میلیون بشکه انجام شده است. این طرح با هدف ذخیره سازی و صادرات نفت خام سبک و سنگین برای افزایش ظرفیت ذخیره سازی نفت خام در منطقه، پشتیبانی عملیاتی از ذخایر نفت خام پایانه‌های نفتی خارک، افزایش بهره‌وری عملیاتی و اقتصادی این تاسیسات و کمک به تداوم پایدار تولید نفت کشور اجرا شده است.

  منبع مطلب : donya-e-eqtesad.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 1 ماه قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید