این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  شغل در خانه

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  شغل در خانه را از این سایت دریافت کنید.

  معرفی 20 شغل پول ساز خانگی

  معرفی 20 شغل پول ساز خانگی | کسب و کار پردرآمد در منزل ،مشاغل پولساز خانگی،کارهای هنری درآمدزا در منزل،ایده های پولساز خانگی،ایده های پولساز کشاورزی،ایده های جدید برای کار در منزل،ایده های جدید پولساز،کارهای پولساز در ایران،راههای کسب درآمد در منزل

  معرفی 20 شغل پول ساز خانگی | کسب و کار پردرآمد در منزل

  مجموعه : مهارت های زندگی

  معرفی 20 شغل پول ساز خانگی 

  امروزه با ظهور عصر دنیای مدرن و عصر ارتباطات شغل ها کمی تغییر رنگ داده اند، شما می توانید در خانه خودتان مشغول بکار شوید. همانگونه که خیلی ها از طریق اینستاگرام یا تلگرام کسب درآمد می کنند و خیلی ها هم با آشپزی، نویسندگی، طراحی و… در منزل شان کسب در آمد دارند، در اینبخش از مهارت هاي زندگی مجله پارس ناز شغل هاي خانگی پول ساز رابه شما معرفی خواهیم کرد.

  یچ زمانی برای کار در منزل بهتر از حالا نبوده‌است: بر اساس گزارش هاي مختلف از سراسر جهان حالا بسیاری افراد دیگر و حدود بیش از ۲ میلیون ایرانی اینکار را میکنند. هر قدر که اقتصاد التیام می یابد، شرکت‌هاي بیش‌تری به دنبال افزایش تعداد کارکنان‌شان هستند. انها ترجیح می دهند کارشان رابا استخدام افراد به صورت دورکاری توسعه دهند. به این ترتیب نیازی به سرمایه گذاری جدید در تاسیسات و محل کار جدید ندارند.

  علاوه بر این اگر دوست ندارید در منزل برای دیگران کار کنید می توانید منزل رابه محل پول سازی برای خودتان تبدیل کنید. شما برای بیش‌تر شغل‌هاي خانگی« چه دورکاری چه خویش کاری» به یک رایانه و اتصال به اینترنت، برخی مهارت‌هاي پایه، و البته طرز فکر ‘من می توانم’ نیاز دارید. در ادامه ۲۰ بهترین کار در منزل را معرفی میکنیم که زندگی شما را رونق می دهد:

  کترینگ مواد غذایی «آشپزی و شیرینی پزی»

  اینکار در منزل برای چه کسانی عالی است: همه ی می توانند اینکار را انجام دهند. کافی است آشپز ماهری باشید یا دست پخت دیگران را عرضه کنید. در هر صورت آشپزی می تواند یک شغل پردرآمد خانگی باشد، حتی در داخل خانه شما! کافی است استعداد آشپزی داشته باشید، سلیقه مشتری‌ها را بشناسید و صد البته به غذا و آشپزی علاقمند باشید.

  هم می توانید محصولات خودرا در فضای مجازی تبلیغ کنید و بفروشید و هم می توانید تراکت هایي آماده کنید ودر محله تان پخش کنید. ممکن است ماه اول و دوم مشتری نداشته باشید اما باور کنید از ماه سوم به بعد مخصوصا بعد از این که گاهی از محصولا ت دست سازتان مثل شیرینی و ترشی و غذا به کاسب هاي محل بعنوان هدیه دادید سیل مشتریان وفادار به سمت شما روانه میشوند.

  کسب درآمد از تلگرام

  اینکار در منزل برای چه کسانی عالی است: خب اینکار را تقرdبا همه ی در هر سن و جنسی می توانند انجام دهند. اینروزها تمام وقت مردم در تلگرام میگذرد پس یک گوشی هوشمند و یک برنامه تلگرام شروع خوبی است.

  می توانید در تلگرام برای کسب و کارهای مختلف بازاریابی کنید. محتوا تولید کنید. کانال و گروه تخصصی بسازید و حتی آگهی بگیرید. بهتر است اینکار را هر چه زودتر امتحان کنید. برای دانستن روشها کسب درآمد از تلگرام اینجا کلیک کنید.

  راه اندازی مزون لباس خانگی

  اینکار در منزل برای چه کسانی عالی است: این ایده برای عاشقان مد و لباس عالی است. درواقع این ایده را وقتی چند وقت پیش به دنبال لباس بودم و به این مزون هاي خانگی سر میزدم گرفتم.

  بنظر کار پررونق و خوبی است. شما یک سری لباس از برخی شهرها مثلاً کیش و قشم و جلفا یا برخی کشورها مثل ترکیه و شهر دبی و … تهیه می کنید و یکی از اتاق هاي منزل تان را دکوربندی و رگال کشی می کنید و تبدیل به مزون می کنید. حتم دارم شغل خانگی بسیار سودآوری است.

  نویسندگی و تهیه محتوا

  اینکار در منزل برای چه کسانی عالی است: خب نوشتن و نویسندگی یک عشقی می‌خواهد که باید حتماً در شما وجود داشته باشد. این شغل بدان معنی نیست که شما یک نویسنده برای کتابها و محصولات چاپی باشید.

  بلکه به این معنی است که شما برای وبلاگها، صفحات وب‌سایت، معرفی محصول، تهیه اسناد فنی، و موارد تعداد زیادی از این دست محتوا تولید میکنید در حال حاضر نویسندگان زیادی برای سایت های مختلف مقاله می نویسند که باعث شده نویسندگی یکی از محبوب‌ترین شغل‌هاي آزاد باشد. شما نیز میتوانید با ایجاد صفحه‌اي شخصی در هر یک از وب سایت های مشهور، کار دراین زمینه را آغاز کنید.

  ساختن زیورآلات تزیینی

  اینکار در منزل برای چه کسانی عالی است: ساختن این زیورآلات را میتوانید با درنظر گرفتن میزان بودجه تانآغاز کنید. اگر اوضاع مالی خوبی داشتید از نقره و طلا شروع کنید وگرنه می توانید با هر نوع مواد اولیه اي از پارچه گرفته تا چرم و سرامیک و چوب انواع و اقسام زیورآلات را درست کنید و به فروش برسانید.

  خب البته سلیقه و نوآوری هم دراین شغل حرف اول را میزند که اگر واقعا ایده اي به ذهن تان نمیرسد سریعا یک سر به اینترنت و فضای مجازی بزنید و هرآنچه را لازم بو فرابگیرید و پیاده سازی کنید.

  معلم تقویتی دروس مدرسه

  اینکار در منزل برای چه کسانی عالی است: خب شما هم یک روزی پشت نیمکت مدرسه نشسته اید و خوب میدانید ضعف دروس ریاضی و فیزیک و عربی و دیکته و املا و انشا چقدر دردناک است. پس اگر دیپلم خودرا گرفته اید و چند سالی هم در دانشگاه درس خوانده اید و از طرفی به امر آموزش هم علاقمند هستید میتوانید یک آگهی تدریس خصوصی هم حضوری و هم آنلاین بزنید.

  اگر تدریس حضوری را پذیرفتید که خب حتمامی‌دانید چه کار باید بکنید ولی اگر تدریس آنلاین داشتید بجای اینکه در کلاس درس بایستید، از طریق اسکایپ یا در قالب جلسات درس ضبط‌شده تدریس می کنید. تقاضا برای معلم در همه ی‌ي موضوعات، به ویژه موضوعات اصلی مانند زبان انگلیسی، عربی و ریاضی و فیزیک در حال افزایش است.

  منبع مطلب : www.parsnaz.com

  50 شغل پردرآمد و رویایی در منزل در سال 2020 { آپدیت شد }

  50 شغل پردرآمد در خانه ⭐ بهترین شغل های 1 میلیاردی در منزل ⭐ کسب درآمد 100% میلیاردی در منزل ⭐چگونه در منزل میلیونر شوید ⭐ بهترین شغل در منزل برای دانش آموزان

  ۲/۵ - (۳۶۵ امتیاز)

  در گذشته کسب درآمد در خانه رویایی بیش نبود و افراد برای کار کردن نیاز داشتن تا در یک محیط کاری مشخص حاضر شده و عضو شرکت یا برندی شوند، اما امروزه شرایط کاملا فرق کرده و کارهای بسیاری وجود دارند که می توانید بدون خارج شدن از خانه و به عنوان کار در خانه به انجام آن‌ها پرداخته و کسب درآمد کنید. در ادامه به معرفی ۵۰ شغل پردرآمد و رویایی در منزل در سال ۲۰۲۰ که می توانید به صورت دورکاری انجام دهید، که می‌تواند هر کدام از این شغل‌ها در منزل شما را میلیاردر کند .

  ۰. شغل بسته بندی در منزل

  @[email protected]#=img=#

  کار بسته بندی در منزل یکی از شغل‌های پرطرفدار برای مردم کشور ما است. این شغل نسبت به شغل های دیگر درآمد تقریبا خوبی دارد و میتوان براحتی و با میزان کار ثابت در ماه، در آمد ثابت را برای خود کرد. این شغل به علت اینکه اغلب بسته بندی ها برای محصولات پرکاربرد و پر مصرف انجام می‌شود، همیشه کار خود و درآمد خود را دارد. مثلا برای بسته بندی ادویه جات یا حبوبات که از کالاهای مصرفی به شمار می آیند. در ادامه به چند کار بسته بندی در منزل دائمی و پر درآمد اشاره خواهیم کرد .

  کار در منزل بسته بندی ماسک

  کار در منزل بسته بندی بادکنک

  بسته بندی حوله در منزل

  کار در منزل بسته بندی اسکاچ

  بسته بندی دستمال کاغذی در منزل

  بسته بندی مواد غذایی در منزل

  بسته بندی ادویه در منزل

  بسته بندی کبریت در منزل

  بسته بندی چای در منزل

  کار در منزل بسته بندی شکلات

  کار در منزل بسته بندی پاکت پول

  کار در منزل بسته بندی لوازم التحریر

  کار در منزل بسته بندی لوازم بهداشتی

  کار در منزل بسته بندی مداد رنگی

  کار بسته بندی دارو در منزل

  کار بسته بندی حبوبات در منزل

  کار در منزل بسته بندی جوراب

  ۱. بازاریابی وابسته یا همکاری در فروش

  اگر با بازاریابی وابسته آشنا نیستید لازم به ذکر است که این نوع بازاریابی بر پایه همکاری شما در فروش یک محصول و دریافت حق کمیسیون آن می‌باشد. به زبان ساده تر فرض کنید که شما یک وب سایت دارید و و با استفاده از یک لینک کاربران را به کتابی در آمازون ارجاع می دهید، وقتی بازدید کننده روی پیوند وابسته کلیک کرده و کتاب را خریداری می کند ، آمازون درصدی از فروش را به شما پرداخت می‌کند. مردم عاشق بازاریابی شرکت‌های وابسته هستند زیرا با اندک هزینه‌های راه اندازی می توانند درآمد مناسبی کسب کنند.

  @[email protected]#=img=#

  ۲. انیماتور

  آیا شما فردی هنری و خلاق و قادر به ایجاد انیمیشن و جلوه‌های بصری برای تلویزیون، فیلم، بازی های ویدئویی و انواع دیگر رسانه ها هستید؟ پس می‌توانید در خانه به عنوان انیماتور کار کنید و درآمدی بسیار مناسب داشته باشید به عنوان مثال درآمد هر انیماتور آزادکار یا فریلنسر در آمریکا بالغ بر ۲۵ تا ۱۰۶ دلار به ازای هر ساعت کار می باشد.

   ۳.نانوا، سروکننده، آشپز

  اگر در آشپزی استعداد دارید پس بهتر است از این استعداد و اشتیاق خود برای ایجاد یک کسب و کار خانگی استفاده کنید و از آشپزخانه خانه‌تان می توانید یک تجارت غذا را شروع کرده یا یک سرآشپز شخصی شوید. اگر نانوا هستید، می توانید کالاهای خود را به دوستان، همسایگان و یا به صورت آنلاین یا در بازارهای محلی کشاورزان بفروشید.

  @[email protected]#=img=#

  ۴. بلاگر

  وبلاگ نویسی به صرفه و شروع آن آسان است. وبلاگ‌نویسی می‌تواند به همین سادگی باشد که فقط در مورد موسیقی یا غذای مورد علاقه خود می‌نویسید و در نهایت، می توانید از طریق سایت خود درآمد کسب کنید، کسب درآمد از این طریق می تواند به روش‌های مختلف انجام شود، تبلیغات و همکاری در فروش می‌توانند مثال‌های خوبی باشند، فقط بخاطر داشته باشید که برای کسب درآمد از طریق یک وب سایت شخصی نیازمند صبر شما خواهد بود.

  بیشتر بخوانید : چرا پردرآمدترین کار در منزل برای بانوان بسته بندی است؟

  @[email protected]#=img=#

  ۵. حسابدار

  باور کنید یا نه، لازم نیست یک متخصص حسابداری باشید تا حسابداری را شروع کنید. فقط کافی است برای یک دوره حسابداری در یک کلاس جامع و یا حتی آنلاین ثبت نام کنید، پس از گذراندن یک دوره، می توانید درآمدزایی خود را شروع کنید، و مبلغ متوسط درآمد شما در آمریکا ۳۴۰۰۰ دلار خواهد بود.

  @[email protected]#=img=#

  ۶. مراقب کودک

  خواه فقط برای چند ساعت یا در کل روز باشد، مراقبت از کودک در خانه شما می‌تواند سودآور باشد، فقط اطمینان حاصل کنید که مجوزهای مورد نیاز را کسب کرده‌اید.

  بیشتر بخوانید : پرستار کودک کیست و چگونه می‌توان از آن بعنوان یک شغل پردرآمد استفاده کرد؟

  @[email protected]#=img=#

  ۷. هماهنگ کننده تحقیقات بالینی

  هماهنگ كنندگان تحقيقات باليني به مديريت عمليات كارآزمايي‌هاي باليني كمك مي كنند. با این شغل می توانید بیش از ۴۸۰۰۰ دلار درآمد کسب کنید و حتی نیازی به مدرک لیسانس هم ندارید.

  @[email protected]#=img=#

  ۸. مشاوره

  اگر در یک زمینه خاص تجربه و تخصص دارید، پس می توانید با مشاوره دادن و به اشتراک گذاشتن آن با دیگران به کسب درآمد بپردازید، به عنوان مثال، اگر شما یک حسابدار یا وکیل هستید، می توانید با قراردادی مشخص، مشاوره ای را به مشاغل کوچک ارائه دهید. همچنین می توانید در مورد نحوه استفاده از یک برنامه نرم افزاری جدید یا چگونگی سازگاری با محیط زیست با مشاغل مختلف مشورت کرده و از این طریق به کسب درآمد بپردازید.

  بیشتر بخوانید : مشاور کیست و پردرآمد‌ترین مشاوره در چه زمینه ‌ای است؟

  @[email protected]#=img=#

  ۹. نماینده خدمات مشتریان

  آیا مهارتهای ارتباطی عالی دارید؟ آیا یک تلفن ثابت و اینترنت مطمئن هم در اختیار دارید؟ پس می توانید بین ۸ تا ۱۵ دلار در ساعت به عنوان نماینده خدمات مشتری درآمد کسب کنید.

  ۱۰. ثبت داده

  وارد کردن داده شاید شغل هیجان انگیزی نباشد با این حال، شما به تجربه قبلی احتیاج ندارید و می توانید در هر ساعت ۱۰ دلار درآمد کسب کنید.

  @[email protected]#=img=#

  ۱۱. کپی نویسی یا کپی رایتر

  برخی مشاغل نیاز دارند که برایشان کپی‌های از روی موضوعات مورد نظرشان نوشته شود، شما می توانید با کپی نویسی برای مشاغل درآمد خوبی کسب کنید.

  @[email protected]#=img=#

  ۱۲. راه اندازی فروشگاه تجارت الکترونیک

  راه اندازی کسب و کار تجارت الکترونیکی : به لطف سایت‌هایی مانند Shopify،Magento و WooCommerce، می توانید به سرعت فروشگاه تجارت الکترونیکی خود را راه اندازی کنید.

  منبع مطلب : www.chapkhone.info

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 8 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید