این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  شماره رهگیری پست

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  شماره رهگیری پست را از این سایت دریافت کنید.

  پیگیری مرسوله پستی

  در این مقاله حقوقی دینا، پیگیری مرسوله پستی از طریق بارکد، سامانه رصد رهگیری مرسولات به آدرس tracking.post.ir، با کد ملی و کد ussd و پیامک توضیح داده شده است.

  پیگیری مرسوله پستی

  مشتریان شرکت پست جمهوری اسلامی ایران برای پیگیری مرسوله پستی از طریق بارکد، در سامانه رهگیری مرسولات پستی tracking.post.ir و سامانه پیامکی شرکت پست می توانند با کمک کد رهگیری برای مطلع شدن ازجزئیات وضعیت بسته خود اقدام نمایند. برای بسته های سازمانی نیز می توانند از سامانه najatracking.post.ir استفاده نمایند.

  برای مشاوره پیگیری مرسوله پستی

  برای مشاوره پیگیری مرسوله پستی

  اداره پست امکان پیگیری مرسولات پستی را به روش های مختلف را در اختیار مشتریان خود قرار داده است که تا زمان تحویل بسته به صورت پست پیشتاز و یا پست عادی گیرنده بتواند وضعیت مرسوله خود را به آسانی پیگیری نمایند. گیرنده بسته پستی، در صورت مواجه شدن با این سوال که بسته پستی من کجاست؟ می بایست برای رصد مرسوله پستی خود کد رهگیری مرسوله را از فرستنده بسته دریافت نماید. این خدمات امروزه که خریدهای اینترنتی رواج پیدا کرده است بسیار کاربرد دارد.

  مشتریان به راحتی می توانند از جزئیات اطلاعات بسته پستی خود نظیر تاریخ و ساعت دقیق دریافت و پذیرش بسته پستی از سوی اداره پست، وزن بسته پستی، هزینه ارسال بسته، اسامی فرستنده و گیرنده مرسوله و از جمله مهم ترین این خدمات که مشاهده آخرین وضعیت مکانی مرسوله تا زمانی که بسته به مقصد می رسد است را مطلع شوند. بدین منظور، کافی است تا رو این لینک tracking.post.ir بزنین و با استفاده از این کد بسته تون رو پیگیری کنین.

  حال اینکه مشتریان از این خدمات چگونه می توانند بهره مند شوند شرکت ملی پست بستری در فضای اینترنتی فراهم نموده است که سایت سامانه رهگیری مرسولات پستی tracking.post.ir است در ادامه مقاله نحوه ورود به سامانه رهگیری مرسولات پستی tracking.post.ir و روش های مختلف پیگیری مرسولات پستی، من جمله پیگیری مرسوله پستی از طریق بارکد را عنوان خواهیم نمود.

  برای ورود به سامانه رهگیری مرسولات پستی کلیک کنید .

  مشتریان اداره پست برای ورود به سامانه رهگیری مرسولات پستی جهت پیگیری بسته های پستی به سایت www.tracking.post.ir مراجعه کنند.

  ورود به سامانه رهگیری مرسولات پستی tracking.post.ir

  سامانه رهگیری مرسولات شرکت ملی پست سعی در ثبت درج اطلاعات لحظه به لحظه ای جابه‌جایی مرسولات پستی مشتریان را بر عهده دارد. مشتریان ، در صورت مواجه شدن با این سوال که بسته پستی من کجاست؟ می توانند بدون مواجه شدن با مشکل سامانه رهگیری مرسولات پستی ، برای پیگیری مرسوله پستی از طریق بارکد از این سامانه استفاده نمایند. بدین منظور، کافی است تا رو این لینک tracking.post.ir بزنین و با استفاده از این کد بسته تون رو پیگیری کنین. در ادامه نحوه ورود به سامانه رهگیری مرسولات پستی tracking.post.ir مرحله به مرحله عنوان خواهیم نمود.

  افراد برای استفاده از سامانه رهگیری مرسولات پستی traking.post.ir ابتدا نشانی را در مرورگر اینترنتی جستجو نمایند.

  در صفحه زیر داخل کادر سفید رنگ شماره مرسوله خود را می بایست وارد نموده و از علامت ذره بین شکل زرد رنگ برای جستجو استفاده نمایند.

  شرکت پست برای دسترسی مشتریان به این اطلاعات راه‌های دیگری را نیز در اختیار مشتریان خود قرار داده است که در ادامه مطلب به آن ها پرداخت شده است.

  علاوه بر سامانه رصد مرسولات شرکت ملی پست، سایت پلیس راهور ۱۲۰ www.rahvar120.ir نیز این امکان را برای کاربران خود فراهم نموده است که در صورت مواجه شدن با سوال بسته پستی من کجاست؟ ارسال برخی مرسوله های پستی نظیر گواهینامه و پاسپورت را از طریق این سامانه پیگیری نمایند.

  حتما بخوانید: هزینه ارسال مرسوله پستی

  پیگیری مرسولات پستی با کد ملی

  استفاده از برخی از سامانه های دولتی همچون سامانه ثنا، به منظور مشاهده ابلاغیه با موبایل ، مستلزم ثبت نام در این سامانه ها می باشد؛ این در حالی است که استفاده از برخی دیگر از سامانه ها مانند سامانه پیگیری مرسولات پستی ، نیازمند ثبت نام در آن ها نمی باشد.

  در صورت مواجه شدن با سوال بسته پستی من کجاست؟ علاوه بر پیگیری مرسوله پستی از طریق بارکد، می توان از اطلاعات کد ملی نیز استفاده نمود. با این توضیح که، برای رهگیری بسته های پستی با استفاده از شماره ملی و نام و نام خانوادگی می بایست توجه داشت که افراد، بدون مواجه شدن با مشکل سامانه رهگیری مرسولات پستی، برای پیگیری مرسوله های سازمانی خود می توانند از این روش بهره گیرند. بدین منظور، کافی است تا رو این لینک tracking.post.ir بزنین و با استفاده از این کد بسته تون رو پیگیری کنین.

  منبع مطلب : www.heyvalaw.com

  رهگیری مرسوله پستی

  اگر با نحوه پیگیری مرسولات پستی و رهگیری مرسوله پستی آشنا نیستید این مطلب را در سامانه tracking.post.ir مطالعه کنید.

  پیگیری مرسولات پستی tracking.post.ir

  اگر در خصوص رهگیری مرسوله پستی و پیگیری مرسولات پستی در tracking.post.ir سوالی دارید

  اگر در خصوص رهگیری مرسوله پستی و پیگیری مرسولات پستی در tracking.post.ir سوالی دارید

  عناوین اصلی این مقاله:

  مقدمه

  پیگیری مرسولات پستی tracking.post.ir

  پیگیری مرسوله پستی با کد رهگیری

  رهگیری مرسولات پستی با کد ملی

  نتیجه گیری سوالات متداول مقدمه

  پیش از آنکه در خصوص رهگیری مرسولات پستی در سامانه رهگیری مرسولات پستی tracking.post.ir و روش های آن با شما عزیزان صحبت کنیم، باید بگوییم که با پیشرفت و مدرن شدن جوامع، خدماتی جدیدی برای حمل بسته های افراد در سریع ترین زمان ممکن به وجود آمده است. پست کردن یک مرسوله کاری است که امروزه بسیار رواج دارد؛ اما هنوز هم برای پست مرسولات با ارزش و گران قیمت نگرانی وجود دارد. شاید تا به حال برای شما هم پیش آمده که برای ارسال یک بسته وقت کافی ندارید و نگران هستید که هر چه زودتر بسته ارسالیتان به دست طرف مقابلتان برسد؛ اما از کجا باید متوجه شویم که بسته پستی ارسال شده ما، در چه وضعیتی قرار دارد؟ آیا از شهر خودمان خارج یا وارد شهر مقصد شده است؟ پیگیری مرسوله پستی خدمتی از شرکت ملی پست کشور عزیزمان ایران است که به راحتی می توانید به وسیله آن از وضعیت مرسولات ارسالی خود مطلع شوید و پیگیری مرسولات پستی با کد ملی یا کد رهگیری را انجام دهید.

  دقت داشته باشید که سامانه رصد مرصولات پستی به شما این امکان را می دهد که به سادگی و در چند ثانیه، تک تک اقدامات صورت گرفته بر روی مرسوله پستی تان را ببینید و از مراحل رسیدن مرسوله پستی خود آگاه شوید.

  سامانه پیگیری مرسولات پستی

  با ما همراه باشید و با امکانات سایت tracking.post.ir آشنا شوید.

  پیگیری مرسولات پستی tracking.post.ir

  پیگیری مرسولات پستی راهنمای ساده ای دارد. اگر شما هم طرفدار خرید از سایت ها و پیج های اینترنتی هستید، حتما با پست و رهگیری مرسوله پستی سر و کار داشته اید. شاید خریداری کردن یک وسیله از اینترنت کار ساده ای به نظر برسد، اما مشکلات خود را دارد. گاهی اوقات هم نگران مرسولات پستی مهمی مانند کارت پایان خدمت، گذرنامه، گواهینامه و ... هستید که هنوز به دست شما نرسیده است. به طور کلی مرسولات پستی دو نوع هستند که برای پیگیری هر کدام روش متفاوتی وجود دارد.

  ۱مرسولات پستی: این مرسولات، مرسولاتی هستند که توسط شرکت ملی پست دریافت می شوند و با یک کد رهگیری ۲۰ رقمی می توان آن ها را در سایت tracking.post.ir پیگیری کرد.

  ۲مرسولات پستی سازمانی: این مرسولات توسط سازمان ها پست می شوند و روش پیگیری آن ها با مرسولات پستی معمولی متفاوت است. بطور نمونه پیگیری کارت ماشین و رهگیری گواهینامه در زمره ی این مرسولات سازمانی است.

  خوشبختانه برای رفع نگرانی از هر نوع مرسوله پستی، روش های مختلفی وجود دارد که در این مقاله به شما آموزش خواهیم داد.

  پیگیری مرسولات پستی با کد رهگیری: این روش مخصوص مرسولات پستی ساده است و مربوط به رهگیری مرسوله پستی مانند گواهینامه، کارت پایان خدمت و ... نمی شود.پیگیری مرسولات پستی با کد ملی: این روش مخصوص مرسولات پستی سازمانی است و با کمک کد USSD می توان به راحتی این مرسولات را پیگیری کرد.

  باید بدانید که اگر با مشکل نرسیدن مرسوله پستی مواجه شدید، می توانید از طریق تلفن های اداره پست ، مشکل را بررسی نمایید.

  بیشتر بخوانید:  رهگیری مرسولات تیپاکس

  به کانال تلگرام ما بپیوندید

  به صفحه اینستاگرام ما بپیوندید

  پیگیری مرسوله پستی با کد رهگیری

  پیگیری مرسوله پستی با کد رهگیری از طریق سامانه مرسولات شرکت ملی پست

  اگر از هر جایی خرید اینترنتی کرده اید و یک کد پیگیری ۲۰ رقمی در اختیار شما گذاشته شده است یا یک مرسوله را خودتان برای یک شهر دیگر از طریق دفاتر خدماتی و پستی، پست کرده اید و باز هم یک کد 20 رقمی در دست دارید، اصلا نگران نباشید! می توانید به راحتی با روش زیر مرسولات خود را پیگیری کنید.

  ۱معمولا وقتی با مراجعه به دفاتر خدماتی، خودتان یک بسته را پست می کنید، یک پیامک حاوی یک کد ۲۰ رقمی پیگیری برای شما ارسال خواهد شد؛ اما اگر پیامکی دریافت نکرده اید و فقط یک فاکتور در دست دارید هم مشکلی نیست. برای اینکه متوجه شوید کد ۲۰ رقمی در کجای فاکتور نمایش داده می شود، به عکس زیر دقت کنید.

  ۲بعد از در دست داشتن کد پیگیری کار شما راحت است. کافیست به لینک زیر وارد شوید، تا سایت رهگیری مرسوله پستی برای شما باز شود.

  https://tracking.post.ir

  ۳سپس در کادر نشان داده شده، به صورت زیر کد مرسوله خود را وارد کنید. سپس بر روی علامت جستجوی زرد رنگ کلیک کنید.

  نکته: دقت کنید کد مرسوله باید دقیقا دارای ۲۰ عدد باشد.

  ۴اگر کد مرسوله خود را به درستی وارد کرده باشید، صفحه ای همانند عکس زیر برای شما نمایش داده خواهد شد.

  ۵اگر می خواهید از تمام جزئیات مرسوله آگاه شوید، بر روی کادر زرد رنگ بالا کلیک کنید.

  ۶شما می توانید جزئیات کامل مرسوله خود را رصد کنید. در این سامانه تمام رویدادها مرحله به مرحله نمایش داده می شود.

  پیگیری مرسوله پستی با کد رهگیری از طریق پیامک؛ بدون نیاز به اینترنت

  اگر به هر دلیلی به اینترنت دسترسی ندارید و نیاز فوری به رهگیری مرسوله پستی خود دارید، اصلا نگران نباشید! راه دیگری هم هست.

  کافیست کد رهگیری ۲۰ رقمی مرسوله خود را به سر شماره ۲۰۰۰۴۴۱ ارسال کنید و از وضعیت مرسوله خود با خبر شوید.

  نکته: اگر بعد از ارسال پیامک، به شما پیامکی ارسال نشد. حرف R را کنار کد رهگیری خود تایپ کنید و مجددا پیامک را ارسال کنید.

  بیشتر بخوانید: دریافت تاییدیه کد پستی

  رهگیری مرسولات پستی با کد ملی

  رهگیری مرسولات سازمانی از طریق سایت

  رهگیری مرسوله پستی با کد ملی ، فقط مختص پیگیری مرسولات سازمانی مانند گواهینامه و نظام وظیفه است. برای این کار ابتدا وارد لینک زیر شوید.

  منبع مطلب : www.hamrahmoshaver.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 1 ماه قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید