این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  شماره پشتیبانی بانک سامان

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  شماره پشتیبانی بانک سامان را از این سایت دریافت کنید.

  مرکز سامان ارتباط 24ساعته شد

  گروه بازار پول- پاسخگویی به تلفن‌های مرکز سامان ارتباط از این پس، به صورت24ساعته و با نیروهای کارآزموده و بیشتری صورت می‌پذیرد.

  خبر

  خبر مرکز سامان ارتباط ۲۴ساعته شد

  شماره روزنامه: ۱۶۳۵ تاریخ چاپ: ۱۳۸۷/۰۷/۱۶ شماره خبر: ۴۷۵۱۶۷

  گروه بازار پول- پاسخگویی به تلفن‌های مرکز سامان ارتباط از این پس، به صورت۲۴ساعته و با نیروهای کارآزموده و بیشتری صورت می‌پذیرد.

  گروه بازار پول- پاسخگویی به تلفن‌های مرکز سامان ارتباط از این پس، به صورت۲۴ساعته و با نیروهای کارآزموده و بیشتری صورت می‌پذیرد.

  به گزارش روابط عمومی بانک سامان، کلیه مشتریان و علاقه‌مندان به دریافت اطلاعات از بانک سامان، به صورت شبانه روزی، علاوه بر دریافت پاسخ‌های کامل و شفاف از کارشناسان زبده مرکز سامان ارتباط می‌توانند امور بانکی خود را با بخش تلفن بانک این مرکز به سهولت انجام دهند. گفتنی است؛ بانک سامان به منظور پیشبرد اهداف مشتری مداری و در راستای ارتقای علمی نیروهای پاسخگوی مرکز سامان ارتباط و بسط و توسعه این بخش پراهمیت، سمینارهای متعددی را در طول ماه‌های مرداد و شهریور۸۷ ترتیب داده است. قابل توجه آنکه این دوره‌ها که به طور خاص برای پرسنل مرکز سامان ارتباط طراحی شده شامل اصول و فنون و هنر مذاکره، مبانی بازاریابی و مدیریت بازار در خدمات بانکی، تبلیغات الکترونیکی،Email Marketing، نگرشی بر تیپ‌های شخصیتی و هوش هیجانی به منظور ارتباط بهتر با مشتریان می‌باشد.

  از دیگر دوره‌های سپری شده توسط بانک سامان از نیمه مرداد الی پایان شهریور ماه۸۷ می‌توان به مدیریت ارتباط با مشتری(CRM)، اندازه گیری رضایت مشتری(CSM)، تکنیک‌های بازاریابی تلفنی در خدمات بانکی و تکنیک‌های فروشندگی حرفه‌ای با نگرش خدمات بانک اشاره نمود. بر این اساس، با توجه به گذراندن دوره‌های مختلف مذکور، نیروهای جدید بخش سامان ارتباط، آمادگی کامل‌تر و بیشتری برای پاسخگویی به مشتریان و نیز پرداختن به امر مشاوره آنها در خصوص خدمات بانک سامان را دارند. قابل توجه آنکه شماره تلفن برقراری تماس با مرکز سامان ارتباط و سرویس تلفن بانک سامان ۶۴۲۲-۰۲۱ می‌باشد.

  منبع مطلب : donya-e-eqtesad.com

  شماره تماس بانک سامان

  جهت اطلاع از شماره تماس بانک سامان و سایر راههای ارتباطی با این بانک مانند: آدرس سایت٬ آدرس ایمیل و آدرس بانک سامان کلیک کنید.

  شماره تماس بانک سامان

  شماره تماس بانک سامان: ۶۴۲۲-۰۲۱

  (جهت تماس٬ بر روی شماره تلفن کلیک کنید)

  زمان پاسخگویی: ۷ روز هفته و ۲۴ ساعته

  شماره تماس ساختمان مرکزی بانک سامان: ۲۳۰۹۵۱۰۰-۰۲۱

  زمان پاسخگویی: شنبه تا پنج شنبه از ساعت ۷:۳۰ صبح الی ۱۶:۱۵

  آدرس سایت بانک سامان: www.sb24.ir

  آدرس ایمیل بانک سامان: info@sb24.ir

  آدرس ساختمان مرکزی بانک سامان: تهران٬ خیابان ولیعصر٬ نرسیده به پارک وی٬ نبش کوچه ترکش دوز٬ پلاک ۲

  درباره بانک سامان:

  بانک سامان فعالیت خود را به عنوان اولین موسسه مالی و اعتباری دارای مجوز بانک مرکزی از سال ۱۳۷۸ آغاز کرد٬ در ایتدا نام آن سامان اقتصاد بود و توانست در کمتر از سه سال مجوز لازم جهت انجام خدمان بانکی را از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران دربافت نماید.

  بانک سامان سومین بانک خصوصی کشور می باشد.

  شبکه های اجتماعی بانک سامان:

  اینستاگرام:

  ارتباط تماس با ما ایران و بانک سامان:

  وب سایت تماس با ما ایران با بانک سامان زمین هیچ گونه ارتباطی ندارد و فقط اطلاعات تماس بانک سامان را با مشتریانش به اشتراک می گذارد. ما در اینجا اطلاعات مربوط به تماس مانند: شماره تلفن٬ آدرس وب سایت٬ آدرس ایمیل٬ آدرس شرکت٬ زمان پاسخگویی٬ آدرس شبکه های اجتماعی و غیره  را بصورت یکجا و منظم در اختیار مشتریان این شرکت ها قرار می دهیم تا در زمان کوتاهتر به آنها دسترسی داشته باشند.

  منبع مطلب : www.contactusiran.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 7 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید