این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  شمخانی در امارات

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  شمخانی در امارات را از این سایت دریافت کنید.

  سفر شمخانی به امارات در ادامه توافق ایران و عربستان است

  عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: سفر شمخانی به امارات در جهت تقویت روابط میان ایران و کشورهای عربی و در ادامه موضوع توافق با عربستان است.

  سیاست مجلس

  ۲۷ اسفند ۱۴۰۱،‏ ۱۷:۰۳

  مالکی در گفتگو با مهر:

  سفر شمخانی به امارات در ادامه توافق ایران و عربستان است

  عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: سفر شمخانی به امارات در جهت تقویت روابط میان ایران و کشورهای عربی و در ادامه موضوع توافق با عربستان است.

  فداحسین مالکی در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره سفر دبیر شورای عالی امنیت ملی به ابوظبی، اظهار داشت: ما در ماه‌های اخیر شاهد تحولات خاص منطقه‌ای بودیم و این سفر هم در این راستا تعریف می‌شود.

  وی بیان کرد: در ماه‌های اخیر شاهد حوزه پررنگ چینی‌ها در معادلات سیاسی منطقه و سفر رئیس جمهور کشورمان به پکن بودیم و در نهایت رفع کدورت میان ایران و عربستان با وساطت خوب چین اتفاق افتاد.

  عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تقویت ارتباط کشورهای منطقه باعث کاهش حضور غربی‌ها و آمریکا در خاورمیانه خواهد شد، تصریح کرد: توافق ایران و عربستان مبین این واقعیت است که ما باید با دوستان خود در کشورهای حوزه خلیج فارس روی مسائل کلان منطقه بر اساس منافع ملی خود هم نظر باشیم.

  نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه سفر شمخانی به امارات در همین راستا و در جهت تقویت روابط میان ایران و کشورهای عربی است، گفت: حضور شمخانی در امارات در ادامه توافق ایران و عربستان و در راستای تقویت روابط کشورمان با کشورهای عربی است.

  مالکی با بیان اینکه ما ان شاء الله شاهد این موضوع خواهیم بود که جمهوری اسلامی ایران در سال آینده با کشورهای منطقه خصوصاً کشورهای حوزه خلیج فارس جلسات مشترک گوناگونی داشته باشد، گفت: قرار است به زودی چین به همراه شورای همکاری خلیج فارس جلساتی با مقامات ایران داشته باشند. تقویت روابط ایران با کشورهای منطقه بر اساس منافع ملی قطعاً جلوی سلطه‌گری غربی‌ها را در منطقه می‌گیرد.

  کد خبر 5734134

  زهرا علیدادی

  برچسب‌ها

  جمهوری اسلامی ایران خلیج‌فارس بانک مرکزی فداحسین مالکی ایالات متحده امریکا امارات عربستان سعودی شهر خبر

  منبع مطلب : www.mehrnews.com

  Transferring to the website...

  منبع مطلب : www.irna.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 3 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید