این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  شهرزاد کمال زاده و همسرش

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  شهرزاد کمال زاده و همسرش را از این سایت دریافت کنید.

  بیوگرافی شهرزاد کمال زاده و همسرش + عکس های شهرزاد کمال زاده و مصاحبه

  بیوگرافی شهرزاد کمال زاده و همسرش + عکس های شهرزاد کمال زاده و مصاحبه ،شهرزاد کمال زاده،همسر شهرزاد کمال زاده،قد و وزن شهرزاد کمال زاده،ازدواج شهرزاد کمال زاده،اینستاگرام شهرزاد کمال زاده،فیلم های شهرزاد کمال زاده،شهرزاد کمال زاده مدلینگ،بیوگرافی شهرزاد کمال زاده

  بیوگرافی شهرزاد کمال زاده و همسرش + عکس های شهرزاد کمال زاده و مصاحبه

  مجموعه : بیوگرافی بازیگران ایرانی و خارجی

  بیوگرافی شهرزاد کمال زاده و همسرش + مصاحبه و اینستاگرام

  در اینبخش بیوگرافی شهرزاد کمال زاده بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان را مرور میکنیم. شهرزاد کمال زاده بیشتر با سریال شاید برای شـما هم اتفاق بیفتد و بچه هاي نسبتا بد شناخته میشود، او علاوه بر بازیگری رشته ورزشی والیبال را هم دنبال می‌کند، خانم کمال زاده از جمله بازیگران بی حاشیه می‌باشد، در ادامه از 0 تا 100 با شهرزاد کمال زاده آشنا میشویم. با پارس ناز همراه باشید.

  شهرزاد کمال زاده متولد 7 / 1 / 1364 می‌باشد

  بیوگرافی شهرزاد کمال زاده

  شهرزاد کمال زاده در ۷ فروردین سال ۱۳۶۴ در تهران متولد شد. او در دانشگاه کامپیوتر خوانده و فارغ‌التحصیل این رشته اسـت. شهرزاد کمال زاده یک خواهر دارد و عضو تیم فوتبال و والیبال بانوان هنرمندان اسـت.

  وی بازیگری را پیش از ورودش بـه دانشگاه و وقتی تنها ۱۶ سال سن داشت آغاز کرد. علی رغم مخالفت‌هایي کـه پدرش با ورود او بـه دنیای بازیگری داشت او توانست وارد این عرصه شود ودر آن خوش بدرخشد. شهرزاد کمال زاده فعالیت حرفه‌اي خودرا از سال 1381 و با بازی در سریال “هزاران چشم” بـه کارگردانی کیانوش عیاری آغاز کرد.

  عکس و بیوگرافی شهرزاد کمال زاده

  او دومین حضور خودرا جلوی دوربین با ایفای نقش کوتاهی در فیلم سینمایی “دیشب باباتو دیدم آیدا” تجربه کرد کـه بـه کارگردانی رسول صدر عاملی ودر سال 1383 ساخته شد. هرچند او طی چندین سال نقش‌هاي مختلفی را در سینما و تلویزیون بازی کرده اسـت، ولی سال 1391 نقطه عطفی در دنیای حرفه‌اي او بـه‌حساب می آید.

  شهرزاد کمال زاده مدلینگ

  در همین سال بود کـه بازی در سریال راه طولانی بـه کارگردانی رضا کریمی، موجب شناخته شدن هرچه بیشترش در نزد مخاطبان و شهرت او شد. از متفاوت‌ترین کار‌هاي شهرزاد کمال زاده می توان بـه بازی او در سریال “آرام می گیریم” اشاره کرد کـه درسال ۹۵ و بـه کارگردانی روح ا… سهرابی ساخته شد.

  فیلم های شهرزاد کمال زاده

  وی دراین سریال در نقش یک دختر معتاد ایفای نقش کرد کـه بازی خوب او دراین مجموعه مورد اقبال عمومی قرار گرفت. شهرزاد کمال زاده بجز بازیگری سابقه فعالیت بعنوان منشی صحنه و دستیار کارگردان را نیز دارد. شهرزاد کمال زاده در فیلم‌هاي سینمایی و تلویزیونی بسیاری ایفای نقش کرده اسـت کـه از جمله آن‌ها میتوان بـه “روزگار قریب”، “هزاران چشم” و “بچه هاي نسبتاً بد” اشاره نمود.

  علاقه‌ مندی‌ های شهرزاد کمال زاده

  بـه حیوانات علاقه دارد و حامی حقوق آنان اسـت. از جمله آرزوهایش این اسـت کـه قبل از آنکه از دنیا برود تمام دنیا را ببیند! او هم چنین کمک کردن بـه همنوع را دوست دارد و دلش می خواهد کـه فرد مفیدی برای اطرافیان باشد. شهرزاد کمال زاده درباره علاقه دو جانبه‌اي کـه بـه بازیگری و رشته تحصیلی‌اش در دانشگاه داشته میگوید:

  عکس های اینستاگرام شهرزاد کمال زاده

  «هر چـه سواد بازیگر بالاتر باشد بـه نظرم در کارش موفق تر خواهد بود. حالا این سواد میتواند شامل هر چیزی باشد. درکنار بازیگری شخصا بـه رشته کامپیوتر علاقه داشتم و خانواده‌ام هم دوست داشتند کـه دراین رشته ادامه تحصیل بدهم. درسال‌هایي کـه مشغول تحصیل دراین رشته بودم سعی کردم اطلاعاتم را در مورد بازیگری افزایش دهم و با مطالعه و فیلم دیدن تلاش کردم کـه از این رشته فاصله نگیرم.»

  ازدواج شهرزاد کمال زاده

  قد و وزن شهرزاد کمال زاده

  شهرزاد کمال زاده تاکنون ازدواج نکرده ودر حال حاضر مجرد اسـت. او در گفت‌وگو‌ اي برای همسر آینده خود ویژگی‌هایي را عنوان کرده اسـت کـه از جمله آن‌ها می توان بـه خانواده‌ دوستی، با انگیزه بودن، داشتن ذهنی باز و خلاق و نداشتن خودبینی و خودپسندی اشاره نمود.

  همکاری شهرزاد کمال زاده با بازیگران سرشناس

  شهرزاد کمال زاده با بازیگران بزرگی چون مهدی هاشمی، افسانه بایگان، رضا کیانیان و اکرم محمدی همبازی بوده اسـت. او در اینباره می گوید: « دراین سال ها با بازیگران بزرگی همبازی بوده‌ام. مثلاً نخستین پروژه‌اي کـه در آن حضور پیدا کردم فیلمی بود کـه در شانزده سالگی کار کردم و آقای مهدی هاشمی نقش پدرم را بازی میکردند.

  عکس شهرزاد کمال زاده با بازیگران معروف ایرانی

  اکرم محمدی هم مادرم بودند، اما «راه طولانی» نخستین مجموعه‌اي بود کـه بـه مـن فرصت همبازی شدن با بزرگانی چون رضا کیانیان و افسانه بایگان را می‌داد. صادقانه می گویم کـه روزهای اول کمی استرس داشتم اما بعد از نخستین بار کـه مقابل این دو بزرگوار بازی کردم تمام ترسم از بین رفت.»

  صفحه اینستاگرام شهرزاد کمال زاده [email protected]

  در آخر نیز مروری داریم بر صفحه اینستاگرامی خانم شهرزاد کمال زاده و از زاویه نزدیک تری با او و فعالیت هاي مجازی اش آشنا میشویم، شهرزاد کمال زاده نزدیک بـه نیم میلیون فالوور در شبکه اجتماعی اینستاگرام دارد.

  منبع مطلب : www.parsnaz.com

  بیوگرافی شهرزاد کمال زاده و همسرش +ماجرای ازدواج و گفتگو و عکسها

  بیوگرافی و زندگینامه شهرزاد کمال زاده شهرزاد کمال زاده بازیگر زن سینما و تلویزیون متولد 7 فروردین ماه سال 1364 در تهران می باشدو هم اکنون 31 سال سن

  بیوگرافی شهرزاد کمال زاده و همسرش +ماجرای ازدواج و گفتگو و عکسها

  موضوع :بازیگران زن ایرانی ، بیوگرافی بازیگران زن ، گفتگو با بازیگران

  بیوگرافی و زندگینامه شهرزاد کمال زاده

  شهرزاد کمال زاده بازیگر زن سینما و تلویزیون متولد 7 فروردین ماه سال 1364 در تهران می باشدو هم اکنون 31 سال سن دارد.او در سن هفده سالگی وارد دانشگاه شد و فارغ التحصیل رشته کامپیوتر است.

  بازیگری را از سال 81 با حضور در سریال هزاردستان کیانوش عیاری شروع کرد و سال 83 وارد سینما شد.

  وی با حضور در سریال راه طولانی که در سال 90 پخش شد توانست به خوبی دیده شود و بعد از آن در چندین سریال و فیلم حضور یافت.

  وی این روزها سریال آرام میگیریم را در حال پخش دارد که در آن نقش رعنا را که یکی از متفات ترین نقش هایش است ایفا می نماید. همچنین این روزها نیز مشغول بازی در سریال مرز حوشبختی به کارگردانی حسین سهیلی زاده هم می باشد که قرار است نوروز 96 پخش گردد.

  شهرزاد کمال زاده و همسرش

  وی تا کنون ازدواج نکرده است و مجرد می باشد.

  من مجردم اما بازیگران زنی که این روزها می گویند چون متاهل هستند پس دیگر کاری به آنها پیشنهاد داده نمی شود برای من غیر قابل پذیرفتن است، چرا که همه ما می دانیم بانوان متاهل زیادی در سینما و تلویزیون به شکل پرکار حضور دارند که هم متاهل هستند و هم چند فرزند دارند اما حضور فعالانه در سینما و تلویزیون دارند.

  گفتگو و مصاحبه با شهرزاد کمال زاده

  هر چه سواد بازیگر بالاتر باشد به نظرم در کارش موفق تر خواهد بود. حالا این سواد می تواند شامل هر چیزی باشد. در کنار بازیگری شخصا به رشته کامپیوتر علاقه داشتم و خانواده ام هم دوست داشتند که در این رشته ادامه تحصیل بدهم. در سال هایی که مشغول تحصیل در این رشته بودم سعی کردم اطلاعاتم را در مورد بازیگری افزایش دهم و با مطالعه و فیلم دیدن تلاش کردم که از این رشته فاصله نگیرم. در همین بین سعی کردم رابطه ام را با سینما حفظ کنم و به همین دلیل در چند کار به عنوان منشی صحنه و دستیار کارگردان حضور داشتم تا اطلاعاتم پیرامون سینما بیشتر شود.

  اهل همدان نیستم

  در شبکه‌های مجازی و سایت‌ها اشتباهی نوشته‌اند که من متولد همدان هستم اما من در تهران به دنیا آمده‌ام و البته خیلی از اطلاعاتی که در مورد ما بازیگرها از ازدواج تا اهل این شهر و آن شهر بودن نوشته می‌شود، واقعیت ندارد و ساخته ذهن و تخیل بعضی از دوستان است.

  کم‌کاری و گزیده‌کاری

  در سال‌های اخیر تصمیم گرفته‌ام وسواس بیشتری برای انتخاب نقش‌ها داشته باشم. قصه‌های زیادی به دستم می‌رسد که همه‌شان بالطبع داستان‌های خوب و جذابی ندارند. امسال برای من این چنین بود اما با این حال در دو فیلم سینمایی «شیشه‌های مات» و «المپیک» بازی کردم که به نظرم داستان‌های جالب و نقش‌های خوبی داشتند.

  بعضی از کارها به صورت طبیعی بیشتر در میان مردم دیده می‌شوند و کارشان می‌گیرد؛ مثلا سریال‌های «راه طولانی» رضا کریمی و «نیاز» حسین سهیلی‌زاده و «بچه‌های نسبتا بد» سیروس مقدم کارهایی بودند که من به واسطه آنها بیشتر دیده شدم و این نشان می‌دهد که تلویزیون تا چه حد در شناخته شدن آدم‌ها تاثیرگذار است. اما قبل‌تر از همه اینها برایم مهم است که نقش به دل خودم بنشیند.

  چون دوست داشتم کاری که می‌کنم همیشه، هم به لحاظ محتوایی و هم به لحاظ حرفه‌ای چیزی برای گفتن داشته باشد. شاید یکی از دلایل کم‌کاری من و پیدا نشدن داستان‌های خوب کم شدن تولیدات صدا و سیما از سال 91 به این طرف هم باشد. البته اگر جزو دسته و گروه خاصی بودم ممکن بود پیشنهادات بیشتری داشتم. من به شعور و وقت مردم احترام می‌گذارم و با طرفدارانم ارتباط نزدیکی دارم و همیشه از انتقاداتشان یاد گرفته، از تعریف‌هایشان انرژی می‌گیرم.

  ذهن تمام سینمایی من

  من کارم در حوزه سینما و تلویزیون را از 16 سالگی در سریال «هزاران چشم» کیانوش عیاری شروع کردم و از همان سن برایم مهم کارکردن در سینما بود. با اینکه بعد‌ها در رشته کامپیوتر تحصیل کردم و خیلی جا‌ها به دردم می‌خورد و کمک می‌کند اما به چشم کار و حرفه نگاهش نکردم و به سرعت به همان سینما و کارهای تصویری برگشتم و ادامه دادم.

  ساده بگویم که بازیگری حالم را خوب می‌کند و حتی نمی‌توانم در کنار سینما کار و بیزینس دیگری داشته باشم. بازیگری به لحاظ روحی و ذهنی خیلی مشغولم می‌کند و خیلی وقت‌ها شده که ناخودآگاه با بازی در نقش یکی زن معتاد وزن کم کرده‌ام و برای بازی در نقش یک زن باردار وزن اضافه کرده‌ام. برای همین هر وقت هم بیکارم در حال ریکاوری هستم.

  الان که به شهرت رسیده ای، به نظرت شهرت چه رنگ و بویی دارد؟

  – به هر حال این موقعیت یکسری شرایطی را به وجود می آورد که در این شرایط خیلی از کارها را دیگر نمی توان انجام داد. مثلا اگر قبلا از یک موضوعی عصبانی می شدم خیلی راحت می توانستم عصبانیتم را با فریاد نشان دهم اما الان دیگر نمی توان این کار را کرد. با خیلی از مسائل باید مدارا کنم. ذره بین مردم باعث می شود انسان کمی محتاط تر رفتار کند. در مجموع همه این مسائل با لطف مردم و انرژی مثبتی که با محبت های شان منتقل می کنند برایم شیرین می شود.

  تو یک خواهر هم داری، به او پیشنهاد می دهی که وارد سینما بشود یا نه؟

  – نه، سینما واقعا حرفه سختی است. تو باید در شرایط نامناسب جوی، شب، روز و … کار کنی و خیلی چیزها را تحمل کنی.

  یعنی فقط همین عوامل هستند که باعث می شود نخواهی خواهرت وارد سینما شود؟ یعنی ما هیچ چیز پشت پرده ای در سینما نداریم؟

  – شاید مسائلی هم وجود داشته باشد اما من دوست ندارم در مورد آن صحبت کنم.

  پس چرا بعضی از همکارانت در این مورد صحبت می کنند، فکر نمی کنی این یک نوع خودزنی است؟

  – یکسری واقعیت ها وجود دارد که همه ما از آن باخبریم. اینکه بیاییم و در موردش صحبت کنیم دردی را دوا نمی کند. در هر کاری خوب و بد وجود دارد و نمی توان گفت که شرایط یک کار صرفا خوب است یا قطعا بد است اما همیشه در هر شرایطی این خودِ انسان است که تعیین کننده است.

  منبع مطلب : ariapix.net

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 13 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید