این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  شورت زنانه اسفنجی

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  شورت زنانه اسفنجی را از این سایت دریافت کنید.

  انواع و اقسام شورت های زنانه اسفنجی در هر طرح‌ها‌یی که مشتری بخواهد

  خرید شورت زنانه اسفنجی برای هر سلیقه در هر طرحی و همچنین برای تاجران که میخواهند خرید عمده داشته باشند برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

  شورت زنانه اسفنجی

  شورت زنانه اسفنجی

  شورت زنانه اسفنجی برای هر سلیقه در هر طرحی و همچنین برای تاجران که میخواهند خرید عمده داشته باشند برای اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش با ما تماس بگیرید.

  شورت اسفنجی چیست؟

  شورت زنانه اسفنجی شورت زنانه اسفنجی شورت زنانه اسفنجی برای هر سلیقه در هر طرحی و همچنین برای تاجران که میخواهند خرید عمده داشته باشند برای اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش با ما تماس بگیرید. شورت اسفنجی چیست؟ برای این که بدانید شورت اسفنجی چیست میتوانید به مقاله‌ای که می قبلا برای شما اماده کرده‌ام مراجعه کنید تا از کاربرد این شورت‌های زیبا اشنا شوید برای دیدن مقاله کلیک کنید.

  کاربرد انواع شورت اسفنجی زنانه و مردانه :

  خوب برای تکمیل این مقاله چند کاربر اصلی این شورت را برای شما بازگو میکنیم تا بیشتر اشنا شوید.

  اولین کاربرد انواع شورت اسفنجی زنانه این است که با استفاده از انها باعث میشود باسن یا پهلو و یا هرجای دیگر بزرگ دیده شود.

  زنان هایی که به صورت ژنتیکی یا با هر دلیل دیگری باسن انها کوچک است و موجب خجالت انها میشود ، اکثر ان ها میخواهند در میهمانی ها و مجالسی مانند عروسی دورهمی و … ، از این نوع شورت ها استفاده کنند که گزینه‌ای بهتر از انواع مختلف عمل است.

   با این کار، یعنی پوشیدن شورت پروتزدار ، لباس های مجلسی و شیک آن ها ، در اندامشان با فرم و حالتی که از شورت میگیرد زیباتر میشود.

  توضیحاتی در رابطه با جنس ژله‌ای

  بیشتر شورت پروتز دار زنانه در بازار شورت ممکن است جنسی که در اها به کار میرود از نوع جنس پروتز ژله‌ای باشند که این نوع جنس جنس هایی خوب با دوام و بسیار عالی هستند .

  در این نوع از شورت پروتز ژله ای ، جمسی که قرار است در این شورت استفاده شود ،

  به جای اسفنج که در شورت‌های معمولی استفاده میشود ، از سیلیکون استفاده شده است و همچنین اگر بخواهیم درباره سیلیکن توضیحی مختصر دهیم سیلیکن در اصل یک نوع فلز است ولی در کارخانه با تغیراتی که در ان ایجاد میشود تبدیل به یک نوع ژله مقاوم و با دوام میشود که در این شورت‌ها این ژله‌های مقاوم به کار میرود.

  توضیحاتی در رابطه با جنس ژله‌ای بیشتر شورت پروتز دار زنانه در بازار شورت ممکن است جنسی که در اها به کار میرود از نوع جنس پروتز ژله‌ای باشند که این نوع جنس جنس هایی خوب با دوام و بسیار عالی هستند . در این نوع از شورت پروتز ژله ای ، جمسی که قرار است در این شورت استفاده شود ، به جای اسفنج که در شورت‌های معمولی استفاده میشود ، از سیلیکون استفاده شده است و همچنین اگر بخواهیم درباره سیلیکن توضیحی مختصر دهیم سیلیکن در اصل یک نوع فلز است ولی در کارخانه با تغیراتی که در ان ایجاد میشود تبدیل به یک نوع ژله مقاوم و با دوام میشود که در این شورت‌ها این ژله‌های مقاوم به کار میرود. برای خرید شورت‌های مختلف(عروسکی ـ فیلی‌ ـ ساتن ) میتوانید با ما تماس بگیرید با تشکر از شما.

  منبع : auroraposh.com

  خرید شورت پروتز دار فانتزی زنانه بهترین پروتز جلو بانوان

  خرید شورت پروتز دار جذاب و فانتزی زنان که به فاق شلوار زنان فرم می دهد و در واقع پروتز جلوی آلت زنانه می باشد ، این شورت را زیر لباس بپوشید و مثل الماس بدرخشید

  خرید شورت پروتز دار فانتزی زنانه طرح جدید پروتز جلو

  آنچه در این مقاله از ایران پاتوق می خوانید

  شورت پروتز دار فانتزی زنانه (پروتز جلو)

  خرید شورت پروتز دار جذاب و فانتزی زنان که به فاق شلوار خانم ها فرم می دهد و در واقع پروتز جلوی آلت زنانه می باشد ، این شورت را زیر لباس مجلسی یا شلوار و شلوارک می توانید بپوشید

  توضیحات شورت پروتزدار جلو

  خانم ها می توانند برای فرم دهی یه فاق شلوار خود از شورت پروتزدار زنانه استفاده کنند . این مدل شورت در بین بازیگران هالیوود محبوبیت و شهرت زیادی دارد . شاید تا به حال شما متوجه استفاده این افراد از این مدل پروتز نشده باشید . می توانید شورت پروتزدار را به راحتی زیر لباس های مجلسی و شلوار و یا شلوارک استفاده نمایید . این شورت همانند شورت پروتزی باسن به قسمت جلوییه شورت شما فرم برجسته می دهد .

  شما می توانید از این شورت به راحتی استفاده کنید و دیگران متوجه استفاده شما از آن نشوند و جذابیت فوق العاده ای در مهمانی ها و خلوت خود و همسرتان باشید .

  مشخصات محصول شورت پروتز جلو

  شورت پروتزدار فانتزی زنانه (پروتز جلو)

  شورت پروتز دار زنانه

  رنگ:کرم-مشکی

  دارای پروتز در قسمت جلویی کار

  جنس پلی امید سایز M_L_XL_XXL

  خرید شورت پروتزدار فانتزی زنانه (پروتز جلو) تنها ۱۱۰.۰۰۰ تومان

  گن پروتزدار باسن نیمه بلند اسلیپ لیزری زنانه کرم

  اکثر خانم ها دوست دارند باسن های خوش فرم و برجسته داشته باشند , در کنار ورزش و فعالیت های مرتبط , پوشیدن شورت پروتز باسن به این امر کمک بسزایی می کند .

  علاوه بر این افرادی که دچار لاغری هستند و یا اینکه عضلات قسمت باسن نرم و یا شل شدگی دارد می توانند از شورت پروتز دار استفاده کنند . پوشیدن شورت پروتز دار اسلیپ به این افراد کمک می کند تا هنگام خوابیدن و یا نشستن بر روی سطح صاف و سفت احساس درد نکنند و راحت تر بنشینند و یا دراز بکشند.

  شورت پروتز باسن برای افرادی که دوست دارند باسن خوش فرم داشته باشند مناسب می باشد . این شورت پروتز باسن لیزری را می توانید به راحتی زیر لباس های مجلسی و یا شلوار خود به تن کنید .

  این مدل شورت پروتز باسن علاوه بر فرم دهی به باسن و خوش فرم نشان دادن باسن , به دلیل داشتن لبه های بلند چربی های قسمت پهلو و شکم را نیز تحت کنترل قرار  داده و باعث فرم گرفتن کمر و پهلو می شود .

  مشخصات محصول شورت پروتز دار باسن

  گن پروتز دار نیمه بلند اسلیپ لیزری زنانه

  طرح پشت شورت سوزنی لب دالبری

  مدل اسلیپ

  قسمت پشت کار داری اسفنج برای برجسته کردن باسن و خوش فرم نشان دادن

  مناسب برای استفاده با لباس مجلسی

  لبه کار بدون دوخت که در لباس به هیچ وجه لبه کار مشخص نمیشود

  دارای سایز بندی M/L/XL

  جمع کننده شکم و پهلو

  سایز درج شده بر روی کار ایکس لارج میباشد و اندازه کمر آن بدون کشیده شدن ۳۰ سانتی متر و دور باسن آن ۳۶ سانتی متر است

  سایز درج شده بر روی کار مدیوم  میباشد و اندازه کمر آن بدون کشیده شدن ۲۹ سانتی متر و دور باسن آن ۳۴سانتی متر است

  سایز درج شده بر روی کار لارج  میباشد و اندازه کمر آن بدون کشیده شدن ۲۷ سانتی متر و دور باسن آن ۳۶ سانتی متر است

  الیاف پلی آمید ‏(‏Polyamide‏)‏ از انواع نخ های نایلونی تشکیل شده اند‏‏.‏‏ ترکیب این الیاف با پنبه موجب افزایش استحکام پارچه و خاصیت جذب رطوبت مناسب در شرایط گرم و سرد، باعث ایجاد دمای متعادل و مطلوب بدن می شود‏‏.‏‏ الیاف پلی آمید لطیف، سبک، بادوام، ضد آلرژی و ضد چروک هستند‏‏.‏‏

  خرید گن پروتزدار نیمه بلند اسلیپ لیزری زنانه کرم تنها ۶۴۰۰۰ تومان

  پیشنهاد سردبیر

  خرید موم عدسی اپیلیدی مو وکس عدسی کندن مو با رایحه مختلف

  خرید مانتو دخترانه طرح حلزونی فری سایز مدل شیوا سال ۹۸

  خرید اینترنتی مانتو بافت کلاه دار زمستانه ۹۸ شیک و مجلسی مدل Vaina

  خرید گن زنانه اسلیم بادی گن مخصوص شکم و باسن زنان SLIM BODY

  خرید دامن کوتاه کشی مجلسی طرح لی بهترین دامن جین زنانه

  خرید مایو زنانه فانتزی استخر بهترین مدل برای شنا کردن خانم ها

  ارسال شده در تاریخ ۲۳ آگوست ۲۰۲۰ توسط مدیریت با موضوع لباس زنانه

  بازدید : ۱۸,۲۵۳

  منبع : iranpatogh.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ناشناس 5 روز قبل
  0

  منم میخام

  مهری 5 ماه قبل
  0

  چنده تخفیف داره حضوری خرید داریدیانه ؟

  مهدی 10 ماه قبل
  5

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید