این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  طرح ترافیک امروز یکشنبه

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  طرح ترافیک امروز یکشنبه را از این سایت دریافت کنید.

  وضعیت طرح ترافیک امروز یکشنبه 28 اسفند 1401

  توضیحاتی درباره وضعیت طرح ترافیک امروز یکشنبه، 28 اسفند 1401 و ساعت شروع 28 اسفند 1401 خواهیم داشت.

  وضعیت طرح ترافیک امروز یکشنبه ۲۸ اسفند ۱۴۰۱

  در این مطلب از جدولیاب، توضیحاتی درباره وضعیت طرح ترافیک امروز و ساعت شروع و پایان طرح ترافیک یکشنبه ۲۸ اسفند ۱۴۰۱ خواهیم داشت. با ما همراه باشید! طبق آخرین اخبار وضعیت طرح ترافیک امروز یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۴۰۱ برقرار می باشد. ساعت شروع طرح ترافیک به همراه آخرین وضعیت طرح ترافیک امروز در زیر از نظرتان می گذرد.

  طرح ترافیک و طرح کنترل آلودگی هوا از ساعت ۶:۳۰ الی ۱۸ اجرا می‌شود. امکان یک‌بار خروج رایگان نیز که تا پیش از این وجود داشت لغو شده است و عوارض طرح ترافیک شهروندان بر اساس ضرایب اعلام شده در سایت «تهران من» محاسبه می‌شود.

  ساکنین محدوده‌های ترافیکی می‌توانند تا قبل از ساعت ۹ از یک‌بار خروج رایگان و بعد از ساعت ۱۶ از یک‌بار ورود رایگان استفاده نمایند

  پنجشنبه‌ها فقط طرح کنترل آلودگی هوا و از ساعت ۷:۳۰ تا ۱۳ اجرا خواهد شد.

  هم‌چنین جهت تسهیل در تردد، ساکنین محدوده‌های طرح ترافیک یا طرح کنترل ۸۸آلودگی هوا در صورت احراز هویت در دفاتر خدمات الکترونیک شهر می‌توانند قبل از ۹ صبح یک خروج رایگان و بعد از ساعت ۱۶ یک ورود رایگان به محدوده‌های مربوطه داشته باشند.

  شهروندان تهرانی برای ورود به محدوده طرح ترافیک، باید در سامانه «تهران ‌من» روز ورود خود به طرح ترافیک را رزرو کنند، در غیر این‌صورت محاسبه عوارض تردد خودرو با بیشینه ضرایب و به‌ازای هر روز تردد با نرخ ۷۸۷.۵۰۰ ریال مستقل از ساعت تردد و نوع معاینه فنی خودرو انجام خواهد شد.

  برای ورود به محدودۀ کنترل آلودگی هوا (زوج و فرد سابق) نیازی به رزرو نیست.

  افزایش ترافیک معابر اصلی در محدوده‌های مرکزی شهر، تردد سنگین وسایل نقلیه و افزایش تاخیر در ترددها و بروز ترافیک‌های شدید، اشباع فضای پارک حاشیه‌ای و افزایش پارک دوبله و در نتیجه، کاهش ظرفیت معابر از جمله دلایلی است که از سوی مسئولان برای آغاز دوباره طرح های ترافیکی ذکر شده است.

  شهروندان محترم می توانند برای دریافت اخبار و اطلاعات بیشتر در خصوص طرح ترافیک به سامانه تهران من به نشانی my.tehran.ir مراجعه فرموده و یا با شماره ۱۳۷ کد ۵ تماس حاصل نمایند.

  خودروهایی که در سامانه تهران من ثبت نام نکرده اند چنانچه در این ساعات وارد محدوده طرح ترافیک شوند، علاوه بر اعمال عوارض توسط دوربین‌ها نیز جریمه خواهند شد.

  خودروهایی که فاقد معاینه فنی باشند و وارد محدوده زوج و فرد شوند توسط دوربین های هوشمند شناسایی و روزانه ۵٠ هزار تومان جریمه خواهند شد.

  وضعیت طرح ترافیک امروز

  براساس مصوبه شورای شهر تهران قیمت پایه مجوز طرح ترافیک ۳۵ هزار تومان است اما فردی که دارای معاینه فنی برتر باشد و ساعت غیراوج در محدوده طرح ترافیک تردد کند، می بایست ۲۰ هزار و ۵۸۰ تومان پرداخت کند، اما فردی که خودرواش دارای معاینه فنی عادی است و در ساعت پیک وارد طرح شود باید ۶۳ هزار تومان بپردازد.

  ۵ شنبه‌ها نیز مانند سنوات گذشته طرح ترافیک اجرا نمی‌شود و تنها طرح کاهش آلودگی هوا در شهر اجرایی می‌شود.

  شهروندان دقت داشته باشند که اگر یک فرد بدون رزرو مجوز وارد طرح ترافیک شود ما بدون محاسبه نوع معاینه فنی و ساعت ورود، بیشترین مبلغ ورود به طرح را برای او محاسبه می‌کنیم.

  اجرای طرح ترافیک و آلودگی هوا در نوروز ۱۴۰۱

  سیدمجتبی شفیعی درباره اجرای طرح ترافیک پایتخت در نوروز گفت: طرح‌ کنترل آلودگی هوا و طرح ترافیک در ایام نوروز ۱۴۰۱ اجرا نخواهد شد و فقط تا روز ۲۸ اسفند طبق روزهای عادی در محدوده مشخص شده اجرا می‌شود.

  وی افزود: طرح ترافیک از روز ۲۹ اسفند ۱۴۰۰ تا پایان روز سیزدهم فروردین ۱۴۰۱ لغو می شود و در سال نو با شرایط جدید اجرا خواهد شد.

  شفیعی اظهارداشت: از صبح روز ۱۴ فروردین ۱۴۰۱ نیز طرح ترافیک در تهران جاری می‌شود.

  اکنون فقط طرح کنترل «ترافیک» در محدوده مرکزی شهر تهران اجرا می‌شود و شرط ورود به این محدوده‌ها که مالکان خودروها جریمه نشوند، ثبت‌نام مالک و مشخصات خودرو در سامانه تهران من و شارژ حساب شهروندی است. محدوده طرح ترافیک از شمال به خیابان مطهری، از جنوب به خیابان شوش، از غرب به خیابان کارگر و از سمت شرق به خیابان‌های شریعتی و ۱۷ شهریور است. بنابر تصمیم شورای ترافیک تهران اکنون طرح های ترافیکی پایتخت در روزهای عادی از ساعت ۷.۳۰ تا ۱۷ اجرا می‌شود.

  لینکداین تامبلر پینتریست Reddit VKontakte پاکت واتس آپ تلگرام وایبر

  اشتراک گذاری با ایمیل

  منبع مطلب : jadvalyab.ir

  ساعت طرح ترافیک امروز یکشنبه ۲۸ اسفند ۱۴۰۱ و وضعیت طرح زوج و فرد تهران

  آخرین اخبار وضعیت طرح ترافیک امروز تهران به همراه ساعت طرح ترافیک و ساعت طرح زوج و فرد یا طرح آلودگی هوا و نیز تغییر محدوده طرح ترافیک امروز

  تبلیغ در ممتازنیوز | تماس با ما

  امروز: یکشنبه ۲۸ اسفند ۱۴۰۱

  فهرست گروهها

  خانهاجتماعيساعت طرح ترافیک امروز یکشنبه ۲۸ اسفند ۱۴۰۱ و وضعیت طرح زوج و فرد تهران

  ساعت طرح ترافیک امروز یکشنبه ۲۸ اسفند ۱۴۰۱ و وضعیت طرح زوج و فرد تهران

  اجتماعي نظرات:۲۴ نظر

  آخرین اخبار طرح زوج و فرد تهران, ساعت طرح ترافیک امروز, ساعت طرح زوج و فرد امروز, طرح ترافیک امروز, محدوده طرح ترافیک امروز

  ممتاز نیوز

  در خصوص وضعیت ساعت طرح ترافیک امروز تهران به اطلاع می رساند، ساعت طرح ترافیک و طرح زوج و فرد (آلودگی هوا) یکشنبه ۲۸ اسفند ۱۴۰۱ توسط شهرداری تهران اعلام شد.

  طرح ترافیک امروز

  ساعت طرح ترافیک امروز

  ورود به طرح ترافیک امروز یکشنبه ۲۸ اسفند ۱۴۰۱ از ساعت ۶:۳۰ الی ۱۸:۰۰ ممنوع بوده و این طرح به همراه طرح آلودگی هوا، در محدوده همیشگی اجرا می شوند.

  در خصوص ساعت طرح زوج و فرد امروز یا همان طرح آلودگی هوا بنابر استعلام گرفته شده از پلیس راهور و با توجه به وضعیت شاخص آلودگی هوای تهران که اکنون در شرایط قابل قبول ( 75 ) قرار دارد، به اطلاع می رساند، طرح آلودگی هوا امروز از ساعت ۰۶:۳۰ تا ساعت ۱۸:۰۰ اجرا میشود و تردد در محدوده این طرح بدون توجه به زوج و فرد بودن پلاک، به مدت بیست روز در هر فصل، برای تمامی خودروها آزاد است.

  اطلاعیه مهم: طرح زوج و فرد از درب منزل امروز یکشنبه ۲۸ ۱۴۰۱ در تهران اجرا نمی شود.

  امکان یک‌بار خروج رایگان از محدوده طرح ترافیک بعد از ساعت ۱۴:۳۰ که تا پیش از این وجود داشت لغو شده است.

  تغییر ساعت طرح ترافیک

  اطلاعیه مهم: با توجه به سوالات شهروندان مبنی بر تغییر ساعت طرح ترافیک در تهران از ابتدای مهر ۱۴۰۱ به اطلاع می رساند، طبق اعلام شهرداری تهران ساعت پایان طرح ترافیک و طرح آلودگی هوا یک ساعت افزایش یافته و از ساعت ۶:۳۰ الی ۱۸:۰۰ خواهد بود.

  توجه: طبق اعلام پلیس راهور در روزهای پنجشنبه فقط طرح کنترل آلودگی هوا ( زوج یا فرد سابق) از ساعت ۶:۳۰ تا ۱۳ در تهران اجرا شده و طرح ترافیک اصلی پنجشنبه ها اجرا نمیشود.

  آخرین اخبار در خصوص تغییر محدوده و ساعت طرح ترافیک از طریق این تیتر خبری در سایت خبری ممتازنیوز منتشر خواهد شد.

  برای مشاهده محدوده طرح زوج و فرد و محدوده طرح ترافیک و مکان دوربین ها بر روی عبارت مربوطه کلیک نمایید

  خودروهایی که در سامانه تهران من ثبت نام نکرده اند چنانچه در این ساعات وارد محدوده طرح ترافیک شوند، علاوه بر اعمال عوارض توسط دوربین‌ها نیز جریمه خواهند شد.

  خودروهایی که فاقد معاینه فنی باشند و وارد محدوده زوج و فرد شوند توسط دوربین های هوشمند شناسایی و روزانه ۵٠ هزار تومان جریمه خواهند شد.

  شهروندان محترم با توجه به نقشه طرح ترافیک از جریمه های ناخواسته جلوگیری کنند

  لینک های مفید دیگر:

  وضعیت ترافیک جاده ها

  اعتراض به خلافی خودرو

  مطالب پیشنهادی دنیای وب:

  این خبر را از دست ندهید: ثبت نام رایگان کار اینترنتی در منزل با حقوق روزانه

  خبر فوری: بیشترین سود بانکی در سال ۱۴۰۱

  مطالب مرتبط :

  ۲۰ اسفند توزیع آرم های طرح ترافیک سال ۹۲ / ۱۵ اسفند ماه آخرین مهلت ارسال مدارک ۰۲م اسفند ، مشاور معاون ترافیک شهرداری تهران اعلام کرد: آخرین مهلت ارسال مدارک برای دریافت آرم های طرح ترافیک ۱۵ اسفند ...

  آخرین وضعیت ترافیکی در جاده های کشور ۲۶م اسفند ، آخرین وضعیت ترافیکی در جاده های کشور فرمانده پلیس راه کشور از افزایش سفرها از یکشنبه ۲۷ اسفند خبر ...

  توزیع آرم طرح ترافیک ۹۲ از امروز ۰۶م اسفند ، توزیع آرم طرح ترافیک ۹۲ از امروز آرم‌ طرح ترافیک سال ۹۲ امروز یکشنبه طی مراسمی رونمایی شد. به گزارش ...

  رزرو طرح ترافیک در هفته جاری اجباری نیست معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران اعلام کرد فرایند اجرای طرح ترافیک و کنترل آلودگی در تهران به مانند گذشته است. ...

  وضعیت ترافیک جاده تهران کرج چالوس این نقشه آخرین وضعیت ترافیک امروز جاده های تهران - کرج - چالوس ، کرج - قزوین را به صورت لحظه ای نشان میدهد برای اطلاع از وضعیت ترافیک، اطلاعات نقشه در گوشه پایین نقشه را مشاهده نمایید

  آخرین وضعیت ترافیکی تهران ۲۴م اسفند ، آخرین وضعیت ترافیکی تهران جانشین رئیس پلیس راهور تهران بزرگ از آخرین وضعیت ترافیک شهر تهران خبر داد و ...

  توزیع آرم‌های طرح ترافیک سال ۹۲ ۰۲م اسفند ، توزیع آرم‌های طرح ترافیک سال ۹۲ مشاور معاون ترافیک شهردار تهران زمان توزیع آرم‌های طرح ترافیک سال ۹۲ را ...

  ساعت طرح ترافیک در تهران تغییر کرد براساس اعلام شهرداری تهران، ساعت طرح ترافیک در اول مهر از ساعت ۶:۳۰ صبح تا ۱۸ عصر اجرا خواهد شد. ...

  طرح ترافیک در تهران از فردا لغو می‌شود ایرنا: سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا از لغو طرح ترافیک در تهران از روز یکشنبه پنجم اردیبهشت خبر داد. رییسی سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: طرح ترافیک در تهران از فردا (یکشنبه) به مدت یک هفته لغو می‌شود و ...

  آغاز ثبت‌نام آزمون ارشد ۱۴۰۱ از هفته جاری ثبت‌نام برای شرکت در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته ۱۴۰۱ از روز سه‌شنبه این هفته ۱۶ آذر سال جاری آغاز می‌شود و تا ۲۳ این ماه ادامه دارد. ...

  تا این لحظه ۲۴نظر ثبت شده

  حسین گفت: در

  سلام طرح زوج و فرد از درب منزل چه ساعتی به پایان میرسه

  پاسخ ممتاز نیوز گفت: در

  همان ساعت پایان طرح اصلی یعنی ساعت ۱۸:۰۰

  پاسخ نسیم گفت: در

  اگر در طرح زوج و فرد الودگی از منزل خارج شویم یکبار جریمه می شویم یا به دفعات ؟

  پاسخ منصوری گفت: در

  سلام…. من ماشینم مدل ١۴٠٠ هست ولی تهران مپ ک ثبت نام میکنم میگه معاینه فنی نداری…. بابا ماشینهای صفر ک معاینه فنی نمیخوان …. لطفا اگه میخونید رسیدگی کنید

  پاسخ جواد گفت: در

  با سلام.از اطلاع رسانی به موقع شما ممنون.کاش یه نفر در مواقع اظطراری زباله سوزی هم ممنوع میکرد.همچنان با این وضع هوا دود غلیظی که از سمت جنوب وارد تهران میشه.

  منبع مطلب : www.momtaznews.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 7 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید