این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  طرح عیدانه همراه اول

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  طرح عیدانه همراه اول را از این سایت دریافت کنید.

  همراه اول

  دریافت و فعالسازی بسته عیدانه و ماه رمضان 1402 همراه اول، شارژ و اعتبار، اینترنت و مکالمه رایگان، کد دستوری و اپلیکیشن همراه من، گردونه شانس کدهای تخفیف دیجی کالا، فلای تودی، جاجیگا، نماوا، آچاره، نت باکس و آی بیمه

  عیدی 1402 همراه اول

  عیدتان مبارک :) عیدی رایگان و بی سابقه همراه اول از بامداد 29 اسفند 1401 برای تمام مشترکین دائمی و اعتباری از طریق اپلیکیشن همراه من قابل دریافت است.

  بسته عیدانه 1402 در دو بخش در نظر گرفته شده است: اعتبار هدیه و بسته های رایگان مکالمه و اینترنت – کدهای تخفیف نماوا، فلای تودی، دیجی کالا، جاجیگا و ...

  عیدیت رو بگیر

  فعالسازی عیدانه 1402:

  برای فعالسازی عیدی ابتدا وارد اپلیکیشن همراه من شوید. جهت نصب و یا به روز رسانی می توانید از این لینک وارد شوید.

  در اپلیکیشن همراه من از قسمت طرح های تشویقی، قسمت عیدانه 1402 را انتخاب کنید.

  در قسمت عیدانه 1402 دو گردونه "بسته و اعتبار" و "خدمات زندگی دیجیتال" قابل مشاهده است.

  با انتخاب یکی از گردونه ها و چرخاندن آن، بسته عیدی به صورت تصادفی نمایش و به شما تخصیص داده خواهد شد.

  قوانین و شرایط عیدی 1402:

  انتخاب و چرخاندن گردونه ها تنها یکبار و برای یک گردونه امکانپذیر است و با انتخاب یکی از آن‌ها، فعالسازی گردونه دیگر ممکن نیست.

  گردونه "بسته و اعتبار" شامل اعتبار هدیه از 10 تا 100 هزار تومان و بسته های داخل شبکه همراه اول مانند اینترنت و مکالمه می باشد. مهلت استفاده از این بسته ها 48 ساعت است.

  گردونه "خدمات زندگی دیجیتال" شامل کدهای تخفیف کسب و کارهای مختلف مانند دیجی کالا، فلای تودی، جاجیگا، نماوا، آچاره، نت باکس و ... است.

  پس از دریافت پیامک فعالسازی، امکان استفاده از آن عیدی برای شما فراهم می‌شود.

  مهلت فعالسازی بسته عیدی ۱۴۰۲ تا پایان عید سعید فطر است.

  روش دریافت و فعالسازی عیدانه 1402:

  عیدی سال 1402 همراه اول در درگاه کد دستوری ارائه نشده و فقط از طریق اپلیکیشن "همراه من" قابل دریافت و فعالسازی است.

  عیدیت رو بگیر

  منبع مطلب : mci.ir

  عیدانه همراه اول ۱۴۰۱

  مناسبتی

  عیدانه همراه اول ۱۴۰۱ | کد فعالسازی عیدی همراه اول ۱۴۰۱ + بسته عیدانه

  12 ماه پیش

  عیدانه همراه اول ۱۴۰۱ | کد فعالسازی عیدی همراه اول ۱۴۰۱ + بسته عیدانه و چگونه عیدانه همراه اول را فعال کنیم و نحوه فعال سازی عیدی همراه اول نوروز 1401فعال سازی عیدانه همراه اول  و کد عیدی همراه اول ۱۴۰۱ چیست در ادامه مطلب.

  همراه اول در سالروز میلاد امام زمان(عج) و در آستانه فرارسیدن نوروز 1401، عیدی اول را به تمامی مشترکان خود به دو شکل مختلف پیشنهاد می دهد و برای نخستین بار امکان عیدی دادن مشترکان به یکدیگر در شبکه ارتباطی را فراهم آورده است.

  در طرح «عیدی همراه اول»، بسته های 10 تا 100 هزار تومانی برای تمامی مشترکان فعال دائمی و اعتباری همراه اول تدارک دیده شده است که از زمان فعالسازی دو روز اعتبار خواهد داشت.

  مشترکان همراه اولی هم که در سه ماهه منتهی به عید نوروز هیچگونه فعالیتی اعم از مصرف مکالمه، دیتا یا پیامک در شبکه نداشته اند و در زمره مشترکان غیرفعال هستند، با روشن کردن سیمکارت خود مشمول «عیدی همراه اول» خواهند شد.

  از طرفی با توجه به اینکه «عیدی دادن» در سال نو از مفاهیم ارزشمند در فرهنگ ایرانی است، بسته یک گیگابایتی یک روزه نیز برای تمامی مشترکان در طرح «عیدی همراه اول» در نظر گرفته شده است که می توانند با معرفی یک شماره دیگر، آن را به هر مشترکی که تمایل دارند، عیدی بدهند.

  تمامی مشترکان دائمی و اعتباری همراه اول برای دریافت این بسته های ویژه رایگان و فعالسازی عیدی، می توانند در بازه زمانی شروع تا پایان طرح «عیدی همراه اول» که از 27 اسفند 1401 تا 13 فروردین 1401 است، به اپلیکیشن «همراه من» مراجعه کنند.

  با ما همراه باشید.

  همچنین بخوانید:

  عیدی همراه اول ۱۴۰۱ بسته نوروزی همراه اول 1401 طرح عیدانه…

  نحوه فعالسازی عیدی همراه اول ۱۴۰۱ | کد گرفتن عیدی همراه اول…

  کد دستوری مانده اینترنت همراه اول | چرا بسته اینترنت همراه…

  چرا همراه اول قطع شده ۱۴۰۱ | علت قطعی همراه اول | خرابی…

  کد فعال سازی یک روز مکالمه رایگان همراه اول ۱۴۰۱ | کد شارژ…

  منبع مطلب : iranchetor.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 8 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید