این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  طرز تهیه جعبه کادو

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  طرز تهیه جعبه کادو را از این سایت دریافت کنید.

  آموزش ساخت جعبه کادو: 9 ایده برتر ساخت جعبه کادویی + ویدئو

  آموزش قدم به قدم ساخت جعبه کادویی به همراه 9 ایده طراحی و ساخت جعبه های خلاقانه و فانتزی | شابلون زدن برای ساخت جعبه اولین قدم است.

  آموزش ساخت جعبه کادو

  View Larger Image

  آموزش ساخت جعبه کادو

  آموزش ساخت جعبه کادو ساخت جعبه کادویی در خانه

  اولین چیزی که هنگام دادن هدیه ای ارزشمند به مخاطب شما اهمیت دارد، شکل جعبه کادویی جذاب آن است. جدای از اینکه هدیه و کادویی که میدهید چه باشد، جعبه کادویی آن نمایانگر اهمیت شما برای شخص مقابل است. حال برخی از افراد از جعبه های آماده استفاده میکنند و آنها را سفارش میدهند. در این مطلب بطور کامل به شما آموزش ساخت جعبه کادویی به همراه چندین ایده جذاب را میدهیم.

  چرا ساخت جعبه کادویی

  ساخت جعبه کادویی باعث میشود دست شما در طراحی و شکل دادن به جعبه باز باشد و آن را سفارشی سازی کنید. واقعا وقتی شما میتوانید به راحتی و زیبایی آن ها را در خانه درست کنید، چرا باید هزینه های زیاد برای خرید جعبه کادویی گران بدهید؟ نکته بعدی میزان زمان و تلاشی است که شما روی ساخت جعبه کادویی میگذارید که مستقیما نشان دهنده عشق و علاقه شما به شخص مقابل است. اگر تولدی در پیش دارید و نمی دانید چه چیزی برای داخل جعبه بخرید، مقاله کادو تولد می تواند ایده های خاص عالی به شما بدهد.

  ویدئو ساخت جعبه کادو

  ویدئو ساخت جعبه کادو ساخت جعبه کادویی در منزل

  وقتی نوبت هدیه دادن به افرادی که دوستشان داریم میرسد، مطمئناً شما هم میدانید که ساختن یک جعبه کادویی زیبا در منزل به نسبت خرید جعبه کادو از مغازه برای شخصی که برایمان مهم است چقدر شگفت انگیز است. مطمئناً همه ما میدانیم چهره دوستان و خانواده هنگام باز کردن جعبه کادویی که خودمان درست کردیم چقدر کیف میدهد!! اگر اخیراً به فکر ساختن جعبه کادویی ساده و زیبا هستید، مطالعه و عمل به این مقاله را به شما پیشنهاد میکنیم.

  مطالعه مقاله روبرو به شما پیشنهاد میشود: هولوگرام چیست؟

  آموزش جعبه زیبا با کاغذ کادو

  موارد مورد نیاز: مداد خط کش قیچی تیز یا کاتر

  مقوای طرح دار یا کاغذ کادوی ضخیم

  مرحله 1- کاغذ کادو را بصورت مربعی برش بدهید.

  برای ساخت جعبه، ما به دو قطعه مربعی نیاز داریم. برای اینکه قطعه پایینی و بالایی متناسب با هم و به اصطلاح چفت شوند، مربع دیگر (درب جعبه) باید حدود 2 سانتی متر از مربع اصلی (جعبه) کوچکتر باشد. اگر کاغذ کادوی شما مربع نیست، از خط کش برای اندازه گیری یک مربع استفاده کنید، سپس با مداد علامت گذاری کنید و با قیچی یا کاتر آن را برش دهید. (منبع)

  مرحله 2- مربع ها را مطابق با الگوی زیر تا کنید.

  مرحله 3- کاغذ کادو را بصورت یک الماس تا کنید.

  با شروع از یک گوشه، آن را تا روی چین های جدید در مرکز قرار دهید تا یک مثلث کوچک ایجاد کند و آن لبه را به خوبی تا کنید. این روند را در سه گوشه باقیمانده نیز تکرار کنید. این کار را برای کاغذ دوم (کوچکتر) نیز تکرار کنید.

  مرحله 4- شروع قسمت اصلی کار!

  الگو را 45 درجه بچرخانید تا یک مربع بشود. لبه بالایی آن را به سمت پایین و در مرکز که همه گوشه ها به هم می رسند تا کنید. سپس لبه پایین را تا کنید تا در وسط قرار گیرد ، آن را خوب تا بزنید و بالا و پایین را باز کنید تا به مربع قبلی خود برگردیم. (این کار برای ایجاد خط تا نیاز است.) این کار را برای کاغذ دوم نیز تکرار کنید.

  مرحله 5- کاغذ مربعی خود را به مستطیل تبدیل کنید.

  مانند شکل، مربع بالا را به سمت بیرون باز کنید تا صاف شود و با مثلث پایین این عمل را تکرار کنید. حالا هر دو لبه چپ و راست را از وسط تا کرده و خوب خط تا بندازید. این کار را برای کاغذ دوم نیز تکرار کنید.

  مرحله 6- طرح خود را مانند L تا بزنید.

  اکنون ما آماده هستیم تا جعبه خود را بسازیم! چند تا وجود دارد که به صورت افقی روی کاغذ قرار دارد، از چین سوم تا کنید تا مانند حرف L انگلیسی شود. آن را در چین سوم صاف کنید و خوب فشار دهید تا لبه بهتری به دست آید. این کار را برای کاغذ دوم نیز تکرار کنید.

  مرحله 7- انتهای کار و ساخت درب جعبه

  اکنون میتوانید مانند تصویر بالا همان عمل را برای مربع بزرگتر انجام دهید تا درب جعبه کادویی شما نیز ساخته شود.

  تبریک میگوییم، میتوانید از جعبه کادوی خلاقانه خود لذت ببرید:

  روش بستن پاپیون جعبه کادو (تصویری)

  منبع مطلب : sinapacking.com

  آموزش ساخت جعبه کادویی جدید و جالب در منزل

  آموزش ساخت جعبه کادویی به صورت مرحله به مرحله با الگو و معرفی ایده هایی برای ساخت جعبه هدیه و جعبه های کادویی زیبا و آسان را در این مطلب ملاحظه فرمایید.

  آموزش ساخت جعبه کادویی جدید و جالب در منزل

  یلدا محمدی ۲۶ اسفند ۱۳۹۹ ۰

  با یادگیری آموزش ساخت جعبه کادویی های زیبا و خاص می توانید به راحتی و با کمترین امکانات در منزل جعبه هدیه های متنوعی را تهیه نموده و برای مناسبت های مختلف مورد استفاده قرار دهید.

  آموزش ساخت جعبه کادویی یکی از ایده های مفید و کاربردی است که می تواند به شما در ساخت انواع جعبه هدیه کمک کند. جهبه هدیه ها در بازار تنوع زیادی دارند و به شکل های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند. اما نکته مهم در این زمینه این است که با یادگیری اصول اولیه ساخت جعبه کادو با الگو، می توانید اقدام به تهیه جعبه های مختلف نمایید. در این مطلب به ارائه پنج آموزش مجزا در این رابطه می پردازیم که هر یک می توانند الگوی مناسبی برای ساخت جعبه های کادو متنوع و جالب توسط شما باشند. تا پایان ما را همراهی نمایید.

  آموزش ساخت جعبه کادویی ساده و آسان با الگو :

  ساخت جعبه های کادو و انواع جعبه هدیه می تواند ایده جالب و جذابی برای هدیه دادن به دیگران باشد و متناسب با هدیه های تهیه شده جعبه های شیک و زیبایی را در منزل تهیه نمایید. از این رو نحوه ساخت جعبه کادو می تواند بسیار مفید و کاربردی باشد. در ادامه نحوه ساخت جعبه هدیه های مختلف را مشاهده می فرمایید که هر یک الگوی مناسبی برای شما محسوب می گردند. همانگونه که می دانید اولین اقدام برای تهیه جعبه هدیه تهیه الگوی مناسب است. تصویر زیر الگوی مناسب برای ساخت یک نوع جعبه کادو زیبا و جالب است که در صورت تمایل می توانید آن را در سایز دلخواه پرینت گرفته و سپس بر روی مقوای مورد نظر منتقل نمایید.

  مقوایی را که برای تهیه جعبه کادو آماده نموده اید، مطابق تصاویر زیر تا زده و با چسباندن گوشه های مقوا به یکدیگر صاحب جعبه کادوی زیبا و جالبی شوید.

  یکی دیگر از جعبه های کادویی پرطرفدار و در عین حال زیبا و جذاب جعبه کادو مدل شکلاتی است که برای کادوهایی در ابعاد کوچک و یا به شکل مستطیل اغلب مورد استفاده قرار می گیرد. الگوی این مدل جعبه کادو به شکل زیر می باشد.

  در آموزش ساخت جعبه کادویی به شکل شکلات باید این نکته را در نظر بگیرید که انتخاب طرح و رنگ مقوا از اهمیت خاصی برخوردار است. یعد از تهیه الگو و انتقال آن بر روی مقوای رنگی دلخواه، به شکلی که در تصاویر زیر می بینید آن را از نقاط مشخص شده تا بزنید و بعد از چسباندن گوشه ها به یکدیگر، آن را با روبان تزیینی زیبا ببندید.

  عکس های زیر نمونه های تکمیل شده جعبه کادویی شکلاتی را نشان می دهند که برای انواع هدایا مورد استفاده قرار می گیرند.

  آموزش ساخت جعبه کادو بعدی مربوط به ساخت نوع ساده ایی از جعبه کادو است که این جعبه اغلب برای کادو های ریز و یا حتی به عنوان گیفت مورد استفاده قرار می گیرد. الگوی این جعبه هدیه به شکل زیر است که می توانید آن را در سایز دلخواه پرینت بگیرید.

  حال از محل نقطه چین ها، مقوا را تا بزنید و سپس با استفاده از چسب قطره ای نقاط مشخص شده را چسب زده و به هم بچسبانید.

  این مدل جعبه هدیه یکی از کاربردی ترین جعبه هاست که به راحتی نیز در ابعاد مختلف تهیه می گردد. در ادامه تصاویری از این مدل جعبه کادویی را مشاهده می فرمایید که هر یک به زیبایی تهیه و تزیین شده اند.

  جعبه کادو بعدی که قصد معرفی آن را داریم، مدل جعبه هدیه به شکل پیراهن عروس است. این نوع جعبه علاوه بر هدایای معمولی می تواند انتخاب مناسبی برای تزیین کادو های عروس و همچنین استفاده به عنوان گیفت عروس می باشد. برای تهیه آن الگوی زیر را بر روی مقوا با رنگ زیبا و مناسب منتقل نموده و بعد از برش و تا زدن قسمت های لازم را به یکدیگر بچسبانید و در مرحله آخر اقدام به تزیین جعبه کادو نمایید.

  در صورتی که قصد دارید برای هدایایی مثل ساعت مچی و یا جواهرات مختلف اقدام به تهیه جعبه کادویی نمایید، می توانید از الگوی زیر استفاده کرده و از این طریق به جعبه هدیه دلخواه و مناسب دست یابید. این مدل جعبه کادویی با نخ قیطان و یا روبان بسته می شود و یکی از جذاب ترین مدل ها محسوب می گردد که کاربردهای فراوانی نیز دارد.

  منبع مطلب : arga-mag.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 12 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید