این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  علامت ساعت کنار پروفایل واتساپ

  علامت ساعت کنار پروفایل واتساپ را از این سایت دریافت کنید.

  پیام محو شونده واتساپ یا قابلیت WhatsApp Disappearing چیست؟

  قابلیت WhatsApp Disappearing یا پیام محو شونده واتساپ چیست؟ موارد مهمی که باید قبل از فعال کردن آن در نظر بگیرید! آن را فعال کنیم یا خیر؟

  اپلیکیشن و نرم افزاراخبار فناوری و تکنولوژی

  پیام های مدت دار در واتساپ یا قابلیت WhatsApp Disappearing چیست؟۱۳ نکته مهم در مورد آن

  2 روز پیش

  یکی از قابلیت‌‌های جدیدی که به این پیام رسان اضافه شده، پیام های مدت دار در واتساپ بوده که بسیاری از کاربران را با ابهاماتی روبه‌رو کرده است، برای مثال ممکن است این ابهام ایجاد شود که disappearing messages whatsapp چیست ؟ هنگام استفاده از آن چه اتفاقی می‌افتد؟ آیا می‌توان پیام‌هایی که محو شده را دوباره برگرداند؟ طبیعی است تا زمانی که تمام ابهامات شما برطرف نشده از استفاده و یا فعال کردن قابلیت WhatsApp Disappearing اجتناب کنید. در اینجا مجله فروشگاه اینترنتی موبایل ۱۹کالا به ۱۳ نکته ضروری در رابطه با ویژگی پیام محو شونده در واتساپ و یا قابلیت WhatsApp Disappearing اشاره خواهد کرد.

  x

  معنی disappearing در واتساپ – پیام محو شونده در واتساپ

  اگر از جمله افرادی هستید که نمی‌دانید کاربرد قابلیت دیس اپیرینگ واتساپ چیست! بهترست بدانید که با فعال کردن این گزینه پیام‌ها بعد از ۲۴ ساعت، ۷ روز یا ۹۰ روز ناپدید می‌شوند همانند وضعیت یا استاتوس واتس‌آپ و شما دیگر آنها را مشاهده نخواهید کرد. به جای اینکه این پیام‌ها بلافاصله ناپدید شوند، بعد از فعال کردن این گزینه مدتی بعد ناپدید خواهند شد؛ اما چه نکاتی را باید در رابطه با آن در نظر گرفت؟ آیا در همه پلتفورم‌های گوشی موبایل در دسترس است؟

  ۱- از چه پلتفورم‌‌ها و چت‌هایی پشتیبانی می‌کند؟

  قابلیت پیام مدت دار در واتساپ یا قابلیت WhatsApp Disappearing هم در اندروید و هم در iOS همچنین نسخه وب واتس آپ در دسترس کاربران قرار گرفته است. از‌این‌رو برای اینکه از این قابلیت بتوانید استفاده کنید می‌بایست واتساپ خود را به آخرین نسخه به روز رسانی کنید؛ همچنین این مورد از قابلیت‌های واتساپ هم برای چت‌های مجزا و هم برای گروه‌ها قابل اجراست.

  ۲- مدت زمان پیام‌ها

  این به شما بستگی دارد که این قابلیت واتس آپ را فعال کنید یا خیر، بعلاوه در صورت تصمیم به استفاده از آن می‌توانید آن را برای ۲۴ ساعت، ۷ روز و یا ۹۰ روز فعال کنید؛ اما در نظر داشته باشید که مثلاً در صورتی که گزینه‌ی ۷ روز را انتخاب کنید، ۷ روز بعد از فعال‌سازی چت‌های ارسالی و دریافتی پاک می‌شوند. به محض اینکه این قابلیت واتس‍آپ را غیرفعال کنید هم دوباره پیام‌های ارسالی و دریافتی در چت روم باقی خواهند ماند.

  پیام محو در شونده واتساپ

  ۳- ویژگی پیام های مدت دار در واتساپ یا قابلیت WhatsApp Disappearing به صورت پیش فرض خاموش است. اگر قصد دارید از این نوع از قابلیت‌های واتس‌آپ استفاده کنید، بعد از به‌روز رسانی آن را فعال کنید.

  پیام ناپدید شونده واتس آپ

  ۴- تماس یا برنامه خاص

  این ویژگی خاص تماس‌ها است، از‌این رو برای تک تک تماس‌های خود باید این ویژگی را فعال کنید. این معنایش این است که زمانی که در یک چت مجزا آن را فعال کردید، در دیگر چت‌ها فعال نخواهد شد. تاکنون ویژگی هم در واتس‌اپ ارائه نشده تا بتوان به صورت یکجا این قابلیت را فعال کرد.

  ۵- چگونه می‌توان پیام مدت دار در واتساپ را فعال و غیرفعال کرد.

  قدم اول:

  WhatsApp را باز کنید، چت‌ها و گروهایی که می‌خواهید این قابلیت برای آنها فعال شود را باز کنید. در نظر داشته باشید که ادمین گروها می‌توانند این قابلیت را فعال یا غیر‌فعال کنند.

  قدم دوم:

  روی نام مخاطب و یا گروه ضربه زده و از تنظیمات روی گزینه Disappearing messages ضربه بزنید.

  قدم سوم:

  در این مرحله می‌توانید با انتخاب یکی از گزینه‌های ۲۴ hours و ۷ days  یا ۹۰ days این قابلیت واتس آپ را فعال و انتخاب گزینه Off آن را غیر فعال کنید.

  قیمت ویژه: ۱۳,۷۹۹,۰۰۰ تومان

  گوشی اپل مدل آیفون iPhone SE 2020 ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت اکتیو

  قیمت ویژه: ۷,۵۴۹,۰۰۰ تومان

  گوشی ویوو Y76 5G ظرفیت ۱۲۸ رم ۸ گیگابایت

  قیمت ویژه: ۱۱,۷۹۹,۰۰۰ تومان

  گوشی اپل مدل آیفون iPhone SE 2020 ظرفیت ۶۴ رم ۳ گیگابایت اکتیو

  قیمت ویژه: ۷,۹۹۹,۰۰۰ تومان

  گوشی شیائومی Redmi Note 11 Pro 5G ظرفیت ۱۲۸ رم ۸ گیگابایت

  قیمت ویژه: ۱۹,۷۹۹,۰۰۰ تومان

  گوشی اپل مدل آیفون iPhone 11 ظرفیت ۶۴ گیگابایت

  منبع : www.19kala.com

  درباره پیام‌‌های مدت‌دار

  درباره پیام‌‌های مدت‌دار

  کپی کردن پیوند

  پیام‌های مدت‌دار یکی از ویژگی‌های اختیاری است که می‌توانید آن را برای داشتن حریم خصوصی بیشتر فعال کنید.

  وقتی پیام‌های مدت‌دار را فعال کنید، می‌توانید تنظیم کنید تا پیام‌ها ظرف ۲۴ ساعت، ۷ روز یا ۹۰ روز بعد از ارسال ناپدید شوند. جدیدترین گزینه انتخابی تنها بر پیام‌های جدید گفتگو اعمال می‌شود. این تنظیم بر پیام‌های ارسالی یا دریافتی قبلی تأثیر نخواهد گذاشت. در گفتگوی فردی، هر دو کاربر می‌توانند پیام‌‌های مدت‌دار را فعال یا غیرفعال کنند. در گفتگوی گروهی، همه اعضای گروه می‌توانند پیام‌‌های مدت‌دار را فعال یا غیرفعال کنند. بااین‌حال، مدیر گروه می‌تواند تنظیمات گروه را تغییر دهد تا فقط مدیران بتوانند پیام‌های مدت‌دار را فعال یا غیرفعال کنند.

  اگر کاربری طی دوره ۲۴ ساعته، ۷ روزه یا ۹۰ روزه «واتساپ» را باز نکند، پیام از گفتگو ناپدید خواهد شد. بااین‌حال ممکن است تا زمانی که «واتساپ» باز نشده است، پیش‌نمایش پیام در اعلان‌ها نشان داده شود.

  وقتی به پیامی پاسخ می‌دهید، پیام اولیه نقل‌قول می‌شود. اگر به پیام مدت‌دار پاسخ دهید، ممکن است متن نقل‌قول‌شده بعد از گذشت زمان انتخابی باقی بماند.

  اگر پیام مدت‌دار به گفتگویی بازارسال شود که تنظیم پیام‌های مدت‌دار در آن غیرفعال است، آن پیام در گفتگوی بازارسال‌شده ناپدید نخواهد شد.

  اگر قبل از ناپدید شدن پیام، پشتیبان ساخته باشد، پیام مدت‌دار در نسخه پشتیبان گنجانده خواهد شد. وقتی کاربر نسخه پشتیبان را بازیابی می‌کند، پیام‌‌های مدت‌دار حذف خواهند شد.

  توجه: از پیام‌های مدت‌دار فقط برای اشخاص مورد اعتماد استفاده کنید. مثلاً ممکن است شخصی:

  قبل از ناپدید شدن پیام مدت‌دار، آن را بازارسال کند یا عکس بگیرد و ذخیره کند.

  متن پیام را قبل از ناپدید شدن، کپی و پیست کند.

  قبل از ناپدید شدن پیام مدت‌دار، با دوربین یا دستگاهی دیگر از آن پیام عکس بگیرد.

  پیام‌های مدت‌دار برای حساب کاربری

  می‌توانید پیام‌های مدت‌دار را به‌طور پیش‌فرض برای همه گفتگوهای فردی جدید فعال کنید.

  iPhone و Android: به تنظیمات «واتساپ» بروید > روی حساب کاربری > حریم خصوصی > زمان‌سنج پیش‌فرض پیام ضربه بزنید و مدت زمانی را انتخاب کنید.

  رسانه‌ها در پیام‌‌های مدت‌دار

  به‌طور پیش‌فرض، رسانه‌های دانلودشده در «واتساپ» به‌طور خودکار در بخش عکس‌های شما دانلود می‌شود. اگر پیام‌های مدت‌دار فعال باشد، رسانه ارسال‌شده در گفتگو ناپدید خواهد شد، اما اگر دانلود خودکار فعال بوده باشد، آن رسانه در گوشی ذخیره می‌شود. دانلود خودکار واتساپ را می‌توانید از تنظیمات > فضای ذخیره‌سازی و مصرف داده غیرفعال کنید.

  منابع مرتبط:

  نحوه فعال یا غیرفعال کردن پیام‌‌های مدت‌دار: Android | iPhone | KaiOS | وب و رایانه

  نحوه فعال یا غیرفعال کردن پیام‌‌های مدت‌دار در گروه: Android | iPhone | KaiOS | وب و رایانه

  نحوه تغییر دادن تنظیمات مدیر گروه: Android | iPhone | KaiOS | وب و رایانه

  آیا این مفید بود؟ بله خیر

  منبع : faq.whatsapp.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  بهرام 11 روز قبل
  0

  سلام .معنی علامت ساعت کنارپیامی که فرستا م چیه هیچ تیکی نخورده.وآیاپیام رودریافت کرده

  عبدو 26 روز قبل
  2

  به معنی فعال بودن پیام مدت دار یا محو شونده است

  شهرام 2 ماه قبل
  -1

  علت علامت ساعت کنار عکس پروفایل گروه در واتساب چیست ؟

  مهدی 6 ماه قبل
  0

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید