این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  علی محقق نسب

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  علی محقق نسب را از این سایت دریافت کنید.

  علی محقق نسب

  معنی علی محقق نسب - معانی، لغت نامه دهخدا، فرهنگ اسم ها، فرهنگ معین و عمید، مترادف و متضاد و ... در فرهنگ لغت آبادیس - برای مشاهده کلیک کنید

  علی محقق نسب

  بستن تبلیغات

  دانشنامه عمومی

  علی محقق نسب فرزند حاج خادم حسین متولد ۱۳۳۷ ولایت دایکندی .وی تحصیلات ابتدایی خود را در مدارس زادگاهش به پایان رسانده و به سال ۱۳۵۱جهت ادامهٔ تحصیلات وارد حوزه علمیه مشهد گردیده در سال ۱۳۵۹ سطوح عالیه را به پایان رسانده است . در سال ۱۳۶۰ به حوزه علمیه قم رفت و در انجا به طوری همزمان در حوزه و دانشگاه به تحصیل پرداخت و به سال ۱۳۶۳ لیسانس علوم قضایی را از دانشگاه عالی تربیتی و قضایی قم دریافت نمود و در همون سال به استخدام دادگستری درامد و به مدت پنج سال به عنوان ریاست محکمه ی حقوق و ریاست محکمه ی جزا و جانشینی ثارانوالی خدمت کرد و در سال ۱۳۶۸ به قم باز گشت و به سال ۱۳۶۹ دانشگاه شهید بلخی را در قم برای طلاب و دانشجویان افغانی تاسیس نمود که سر انجام حدودی هفتاد نفر را در رشتهٔ حقوق فارغ التحصیل نمود. علی محقق نسب از دانشگاه شهید بلخی نیز لیسانس حقوق دریافت نمود و به سال ۱۳۷۸ پایان نامهٔ دکترای خودرا در رشته فقه و حقوق نوشت .

  طرح قانون اساسی فدرال افغانستان در ۲۰۰ صفحه

  وی علاوه بر تاسیس دانشگاه شهید بلخ .تعداد پنج جلد کتاب نوشته است:

  ولایت فقیه و مرزهای جغرافیایی در۷۲۰ صفحه

  ایجاد مرکزی فرهنگی و حقوقی در کابل علس محقق نسب در سال ۱۳۸۲ به وطن باز گشت و در شهر کابل اقامت نموده است وی با همکاری جمعی از نویسندگان و اندیشمندان موسسهٔ فرهنگی هنری برهان را پدید اورده اند . موسسه حقوقی برهان در بخش اموزش مسایل حقوقی و انتشاری مجلهٔ زن فعالیت می کند و در کارته ۴ موقعیت دارد . مجلهٔ حقوق زن با سر دبیری اقای علی محقق نسبتا کنون تعداد ۶ شماره منتشر کرده است که هزاران نسخه از ان در سراسری کشور توزیع شده است.

  تاریخ تحلیلی فقه تشیع در ۵۸۰ صفحه

  مفدمه بر دانش حقوق در ۳۵۰ صفحه

  اجتهاد و تقلید در ۴۶۰ صفحه

  wiki: علی محقق نسب

  گزارش تخلف یا اشتباه در معنی

  بستن تبلیغات

  معنی یا پیشنهاد شما

  + افزودن عکس و لینک

  منبع مطلب : abadis.ir

  دانلود و خرید کتاب‌های علی محقق

  کتاب‌های صوتی و الکترونیکی علی محقق را به صورت قانونی از اپلیکیشن و سایت طاقچه دانلود کنید.صد قطره دلواپسی، در پیچ و خم ثانیه‌ها، تپش سرخ فلز، ساده‌های کودکی و بسیاری کتاب‌های دیگر.

  علی محقق

  صد قطره دلواپسی عادل شیرازی

  در پیچ و خم ثانیه‌ها

  علی محقق تپش سرخ فلز علی محقق ساده‌های کودکی علی محقق

  منبع مطلب : taaghche.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 14 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید