این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  عکس شلمچه

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  عکس شلمچه را از این سایت دریافت کنید.

  فرارو

  اخبار ایران، اخبار سیاسی، راهنمای بازار، ورزش، تصاویر خبری

  (تصاویر) زائران خارجی در مرز شلمچه

  طی روزهای گذشته برخی زائران تبعه خارجی برای ورود به خاک عراق به مرز شلمچه مراجعه کرده بودند که با وساطت مسئولان ایرانی این زوار طی شب گذشته از مرز عبور کردند و راهی سفر عتبات عالیات شدند.

  تاریخ انتشار: ۱۸:۰۳ - ۲۲ شهريور ۱۴۰۱

  پ

  عکاس: محمد حسن حیاوی

  منبع مطلب : fararu.com

  عکس

  یک روز مانده به سالروز اربعین حسینی، جمعیت فراوانی از مشتاقان زیارت حضرت اباعبدالله(ع) خود را به مرز شلمچه رسانده‌اند. کشور عراق معمولا ۲۴ ساعت قبل از اربعین مرزهای خود را می‌بندند، اما به گفته استاندار خوزستان، رایزنی‌هایی انجام شده تا افرادی که در پایانه های مرزی هستند از مرز عبور داده شوند.

  عکس | شلمچه یک روز مانده به اربعین

  عکس | شلمچه یک روز مانده به اربعین یک روز مانده به سالروز اربعین حسینی، جمعیت فراوانی از مشتاقان زیارت حضرت اباعبدالله(ع) خود را به مرز شلمچه رسانده‌اند. کشور عراق معمولا ۲۴ ساعت قبل از اربعین مرزهای خود را می‌بندند، اما به گفته استاندار خوزستان، رایزنی‌هایی انجام شده تا افرادی که در پایانه های مرزی هستند از مرز عبور داده شوند.

  انتهای پیام

  منبع مطلب : khouzestan.iqna.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 6 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید