این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  عکس مزدک میرزایی

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  عکس مزدک میرزایی را از این سایت دریافت کنید.

  شغل دوم مزدک میرزایی +عکس همسر

  شغل دوم مزدک میرزایی عکس همسر  مزدک میرزایی یکی از گزارشگران و مجریان خوب فوتبالی است که سال هاست همه او را می شناسیم و با صدای او فوتبال های زیادی را تماشا کرده ایم مزدک میرزایی متولد ۲۶ شهریور ۱۳۴۹ در تهران، گزارشگر فوتبال استفارغ التحصیل کارشناسی صنایع چوب در مقطع کارشناسی از دانشگاه آزاد کرج است، پد

  شغل دوم مزدک میرزایی +عکس همسر

  مجموعه : اخبار گوناگون,مطالب گوناگون,خبرهای گوناگون

  شغل دوم مزدک میرزایی +عکس همسر 

  مزدک میرزایی یکی از گزارشگران و مجریان خوب فوتبالی است که سال هاست همه او را می شناسیم و با صدای او فوتبال های زیادی را تماشا کرده ایم. مزدک میرزایی متولد ۲۶ شهریور ۱۳۴۹ در تهران، گزارشگر فوتبال است.فارغ التحصیل کارشناسی صنایع چوب ! در مقطع کارشناسی از دانشگاه آزاد کرج است، پدرش کارگردان تلویزیونی بوده و فوتیال را تمام عشق خود می داند؛ او قبلا فوتبالیست بوده است.

  فعالیت اش را از سال ۱۳۷۶ در صدا و سیما با معرفی پدرش شروع کرد، اولین گزارش مسابقه بین تیم های نانت و موناکو را به مدت ده دقیقه در کنار جواد خیابانی قسمت هایی را گزارش کند و سپس بعد از مدتی به جمع گزارشگران فوتبال ورزش سه پیوست.

  فوتبال در زندگی مزدک

  توپ را نمی‌توان از زندگی من حذف کرد. در دوران جوانی و نوجوانی بیشتر به عنوان هافبک چپ و بک چپ در تیم‌ های نوجوانان تهرانپارس، صنایع دفاع و … بازی می‌ کردم الان هم با دوستان فوتسال بازی می‌ کنیم

  اجرای برنامه نود و طرفدار پرسپولیس

  در طول اجرا دوازده ساله برنامه نود در دو قسمت از برنامه در نبود عادل فردوسی پور عهده دار اجرا این برنامه پر طرفدار شد. از دیگر حواشی مزدک در طول حضور در اجرا می‌ توان به حواشی اشاره کرد که محمد مایلی کهن برایش ایجاد می‌کرد که منجر به دفاع عادل فردوسی پور از وی در مقابل مایلی کهن در برنامه نود گردید.

  همچنین پرویز مظلومی مربی وقت استقلال در سال ۸۹ مزدک را به طرفداری از تیم پرسپولیس در طول پخش بازی‌های این تیم متهم کرد

  شباهت به بازیگر مشهور

  مزدک شباهت زیادی به نیکلاس کیج کارگردان و بازیگر مشهور آمریکایی دارد

  شغل دوم آقای گزارشگر

  او در روزنامه های جام جم و سایت خبر آنلاین معمولا نویسنده گزارش لیگ قهرمانان اروپا و ترجمه مقالات ورزشی مجلات اروپایی را برعهده دارد اما مطمئنا این سورپرایز بزرگ، شغل دوم و پرماجرای هم دارد.مدرسه فوتبال و آموزش فوتبال از شغل دوم او یاد می شود، دوره مربیگری C و D را پشت سر گذاشته

  و با توجه به کلاس هایی که در کرج برگزار شد، مدرک آن را هم دریافت کرده است، او در این مدرسه فوتبال علاوه بر شاگردان زیادی که دارد، فرزندان علی کریمی نیز زیر نظر او در این آموزشگاه به تعلیم پایه ای فوتبال می پردازند

  ازدواج

  مزدک میرزایی در چند سال اخیر ازدواج کرده و متاهل است.

  بیوگرافی مزدک میرزایی مجری فوتبال + ماجرای مهاجرت به انگلستان

  منبع مطلب : www.parsnaz.com

  بیوگرافی جدید مزدک میرزایی و همسرانش/ بمب خبری مزدک

  مزدک میرزایی و بمب خبری هفته در اقدامی که انجام داد مردک میرزایی با لقب پاک ترین سلبریتی صدا و سیما و برترین گزارشگر فوتبال ایران و حدف صدای او

  بیوگرافی جدید مزدک میرزایی و همسرانش/ بمب خبری مزدک

  مجموعه : بیوگرافی هنرمندان ایرانی و خارجی

  مزدک میرزایی و بمب خبری هفته در اقدامی که انجام داد. مردک میرزایی با لقب پاک ترین سلبریتی صدا و سیما و برترین گزارشگر فوتبال ایران و حدف صدای او از رسانه ها جنجال خبری هفته را رقم زد.

  Getting familiar with the TOEFL and IELTS / 0-100 English language proofs and the weekly news bomb in the course of what they did.

  The Mirzaee man with the title of the most purely voluminous voice and television, and the best reporter of Iran’s football, and his speeches from the media, sparked a weekly controversy

  در ادامه نگاهی داریم به بیوگرافی وی، علت مهاجرت و حواشی داغ آن. از انتخاب شما سپاسگزاریم.

  مزدک میرزایی کیست؟

  مزدک میرزایی 26 شهریورماه 1349 در تهران متولد شد، او گزارشگر فوتبال و مجری تلویزیون میباشد. میرزایی فارغ‌التحصیل رشته مهندسی صنایع چوب اسـت ، او درسال 1384 موفق شد جایزه بهترین گزارشگر صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران را دریافت نماید.

  مدرسه فوتبال و آموزش فوتبال از شغل دوم او یاد می‌شود، دوره مربیگری C و D را پشت سر گذاشته و با توجه بـه کلاس هایي کـه در کرج برگزار شد، مدرک آنرا هم دریافت کرده اسـت، او دراین مدرسه فوتبال علاوه بر شاگردان زیادی کـه دارد، فرزندان علی کریمی نیز زیر نظر او دراین آموزشگاه بـه تعلیم پایه اي فوتبال می‌پردازند.

  همسران مزدک میرزایی و ازدواج چند سال پیش مزدک میرزایی خبر ازدواجش را با دختری که عاشقانه دوستش داشت اعلام کرد. این زوج فرزندی ندارند.

  اولین گزارش مزدک میرزایی

  مسابقه میان تیم هاي نانت و موناکو اولین بازی فوتبال بود کـه او موفق شد بـه مدت ده دقیقه درکنار جواد خیابانی قسمت هایي ازآن را گزارش کند و پس ازآن کم کم بـه گروه گزارشگران فوتبال شبکه سه تلویزیون پیوست.

  خاطره انگیزترین گزارش مزدک میرزایی

  بـه گفته خود مزدک بازی Soccer فوتبال میان تیم هاي ملی ایران و کره جنوبی در مرحله مقدماتی جام جهانی ریوی برزیل، کـه با گل قوچان نژاد باعث صعود ایران بـه جام جهانی شد، خاطره انگیزترین گزارش وی بوده اسـت.

  حاشیه های مزدک میرزایی

  وی هم چنین در طول اجرا دوازده ساله برنامه نود در دو قسمت از برنامه در نبود عادل فردوسی پور عهده دار اجرا این برنامه پر طرفدار شد.

  عکس مزدک میرزایی و همسرش

  از دیگر حواشی مزدک در طول حضور در اجرا می‌توان بـه حواشی اشاره کرد کـه محمد مایلی کهن برایش ایجاد می کرد کـه منجر بـه دفاع عادل فردوسی پور از وی در مقابل مایلی کهن در برنامه نود گردید. هم چنین پرویز مظلومی مربی وقت استقلال درسال 89 مزدک رابه طرفداری از تیم پرسپولیس در طول پخش بازی هاي این تیم متهم کرد.

  چطور شد کـه طرفدار ایتالیا شدي؟

  مـن از کودکی بازی هاي این تیم را دنبال میکردم. یکی دو بار اول کـه بازی هایشان را دیدم احساس کردم کـه از این تیم خوشم می‌آید. سال 82 هم کـه قهرمان شدند و مـن احساس می‌کردم این تیم ممکن اسـت خیلی قوی نباشد، اما چیزی دارد کـه باعث میشود ازآن خوشم بیاید.

  چـه تیم هایي رو دوست نداری و از شکستشان حتی خوشحال هم می شوي؟

  کشور آلمان تیمی بوده کـه همیشه مورد کينه مـن بوده اسـت. مخصوصا کـه همیشه حریف ایتالیا هم بوده. اما از این کشور آلمان اصلا بدم نمی‌آید و نمی‌دانم باید چـه کار کنم. انها دیگر مثل قبل ماشینی بازی نمیکنند و فوتبال زیبایی ارایه میدهند.

  از گزارش هاي مزدک میرزایی رضایت داری و بـه خودت نمره قبولی میدهی؟

  تا اندازه زیادی رضایت دارم و احساس میکنم بـه بهترین سطح رسیده ام. بعد از اتمام هر بازی سعی می‌کنم فیلم گزارش هاي خودم را تماشا کنم کـه البته اینکار درسال هاي گذشته باوجود سایت هاي متعدد بسیار راحت تر شده اسـت.

  البته کار گزارشگری درسال هاي اخیر بسیار سخت تر شده زیرا دیگر مردم نیز بـه خوبی از همه ی Information اطلاعات آگاهی دارند و مـا باید سراغ منابعی برویم کـه افراد کمتری بـه دنبال آن میروند. نباید اطلاعات خودمان را از سایت هاي مرسوم بـه دست بیاوریم تا مانند بازی هاي یورو اتفاقات بدی رخ ندهد.

  نسل جدید گزارشگران فوتبال را چطور می بیني؟

  افرادی کـه آهسته آهسته بـه گزارشگران فوتبال اضافه می‌شوند انگیزه زیادی دارند. این موضوع را تحسین میکنم. امیدوارم پیشرفت کنند و می‌دانم کـه همانطور کـه مـا جای افراد پیش از خودرا گرفتیم، این افراد نیز جای مـا را خواهند گرفت.

  ماجرای مهاجرت مزدک میرزایی

  مزدک میرزایی، گزارشگر باسابقه ورزشی کـه در امر تهیه کنندگی نیز فعالیت میکرد بعد از قبول پیشنهاد حضور و همکاری در یکی از شبکه‌هاي پارسی زبان از ایران کوچ کرد و برای همیشه ایران را ترک کرد. مزدک میرزایی کـه از چندی پیش با اختلافاتی در صدا و سیما مواجه شده بودو فعالیتی در گزارش‌ها و برنامه‌هاي ورزشی نداشت، در اقدامی عجیب این پیشنهاد را پذیرفت تا بعد از سالها وادار بـه ترک ایران شود.

  منبع مطلب : www.nazweb.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 13 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید