این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  عکس کارگاه خیاطی

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  عکس کارگاه خیاطی را از این سایت دریافت کنید.

  کارگاه خیاطی

  از زمانی که فرد تصمیم می گیرد کارگاه کارگاه خیاطی راه اندازی کند تا زمانی که رسما در این حوزه مشغول به کار می شود و حتی زمانی که پیشرفت می کند...

  راه اندازی کسب و کار, راهنمای کسب و کار

    واجبات یک کارگاه خیاطی از صفر تا صد    

  نویسنده روچی, 3 سال پیش 0 زمان مطالعه: 9 دقیقه 24758

  تولید پوشاک یکی از مشاغل پردرآمد در سراسر دنیا و البته در کشور ما محسوب می شود به همین دلیل بسیاری به دلیل گردش مالی این صنعت و البته علاقه ای که به رشته ی خیاطی دارند تمایل دارند در زمینه ی تولید پوشاک مشغول به کار شوند.

  همان طور که برای هر کاری مقدماتی لازم است برای تولید پوشاک و شروع فعالیت در این حوزه نیز باید مقدماتی را فراهم کرد تا بتوان در این حوزه مشغول به کار شد به عبارتی از زمانی که فرد تصمیم می گیرد کارگاه خیاطی راه اندازی کند تا زمانی که رسما در این حوزه مشغول به کار می شود و حتی زمانی که پیشرفت می کند به مواردی نیاز دارد که در صورتی که این موارد نباشند نمی توانند در این حوزه شروع به کار کند، این موارد همان واجبات راه اندازی کارگاه خیاطی هستند.

  پیش نیازهای راه اندازی کارگاه خیاطی

  واجبات یک کارگاه خیاطی قبل از راه اندازی آن

  1 – طرح جامع

  برای موفقیت در این حوزه و برای این که نیازهای اقتصادی خود را پیش بینی کنید به شما پیشنهاد می کنیم که یک طرح جامع کسب و کار تهیه کنید. در هنگام تکمیل این طرح سعی کنید تا حد امکان واقع بینانه عمل کنید زیرا اگر بیشتر از توانایی خود برای سوددهی کسب و کار خود پیش بینی کنید نا امید خواهید شد اما اگر سوددهی کمتری برای کسب و کار خود پیش بینی کنید شگفت زده خواهید و این به شما کمک خواهد کرد که برای ادامه ی راه خود انگیزه بگیرید.

  2 – طرح اجرایی

  در گام دوم برای تهیه ی واجبات کارگاه خیاطی خود یک طرح اجرایی خلاصه تهیه کنید، در این طرح باید مشخص کنید که برنامه های آینده ی تان برای کارگاه خیاطی تان چیست، در کارگاه خیاطی خود می خواهید دقیقا چه کاری انجام دهید برای مثال می خواهید سفارش قبول کنید یا برند خودتان را داشته باشید.

  توضیحاتی در مورد کارگاه خیاطی خود تهیه کنید در این توضیحات باید برای مشتریان خود بیان کنید چه چیزی شما را از رقبای تان متمایز می کند و در کدام بازارها می خواهید به فعالیت بپردازید.

  3 – منابع مالی

  مهم ترین مسئله برای راه اندازی هر کاری از جمله کارگاه خیاطی، منابع مالی است. باید برای راه اندازی کارگاه خیاطی خود منابع مالی لازم را داشته باشید تا بتوانید نیازهای کارگاه خیاطی خود را برآورده کنید. به همین دلیل یکی از واجباتی که قبل از راه اندازی کارگاه خیاطی باید به آن بپردازید این است که ببینید برای شروع کار خود به چه میزان پولی نیاز دارید؟ ایا پول کافی دارید و یا می خواهید این پول را از طریق وام های بانکی تهیه کنید؟ حتی اگر وام هم می خواهید تهیه کنید باید به خاطر داشته باشید که گرفتن وام نیاز به وثیقه و ضامن دارد.

  4 – بررسی بازار هدف

  از دیگری مواردی که باید قبل از راه اندازی کارگاه خیاطی خود در نظر بگیرید بازار است. باید شرایط فعلی بازار را مورد بررسی قرار دهید. باید بدانید که رقبای فعلی و رقبای احتمالی چه کسانی هستند و یا خواهند بود. بازار هدف خود را مورد بررسی قرار دهید. برای این که به این موارد پاسخ دهید می توانید از افرادی که در زمینه تجربه دارند و قبلا و یا در حال حاضر مدیریت یک کارگاه خیاطی و یا فروشگاه را بر عهده داشته اند پرس و جو کنید. احتمالا پیشنهادات و انتقاداتی در این زمینه دریافت خواهید کرد، سعی کنید از همه ی آن چه می شنوید به نحوه احسن استفاده کنید.

  واجبات فیزیکی کارگاه خیاطی

  در کنار تمام مواردی که باید در مورد بازار، بودجه ی مالی و برنامه ی کسب و کار خود بدانید و برنامه داشته باشید نباید از واجبات فیزیکی کارگاه خیاطی غافل شد و آن ها را به مراحل آخر کار واگذار کرد، این واجبات عبارتند از:

  تهیه ی الگو و برش

  الگو و برش یکی از مهم ترین مواردی که باید در تهیه ی واجبات کارگاه آن ها را در نظر گرفت. هر لباسی از جمله لباس مجلسی و مانتو الگوی خاص خود دارند و برای تهیه ی لباس های مختلف باید از الگوهای مربوط به آن ها استفاده کرد. برای تهیه ی الگو می توانید از طراحان الگو کمک بگیرید یا از الگوهای آماده استفاده کنید همچنین الگوها می توانند توسط برشکاران باتجربه از روی نمونه ی لباس کپی شوند.

  تهیه ی پارچه های لازم

  قبل از این که پارچه های لازم کار خود را تهیه کنید باید مشخص کنید که در کارگاه خیاطی خود تصمیم به تولید چه نوع لباس هایی دارید ، آیا می خواهید لباس بچگانه تولید کنید یا می خواهید لباس زنانه و یا لباس مردانه تولید کنید، هر کدام از این نوع لباس ها هم به الگوی خاصی نیاز دارند و هم به رنگ ها و جنس های پارچه ی خاصی نیاز دارند.

  با توجه به این که با پیشرفت کار خود به پارچه های زیادی نیاز خواهید داشت و باید برای به حداکثر رساندن سود خود از پارچه های مقرون به صرف و در عین حال با کیفیت استفاده کنید به شما توصیه می کنیم که برای به حداقل رساندن هزینه های کارگاه خیاطی تان در زمینه ی تهیه ی پارچه با خرازی های صنعتی، تامین کنندگان پارچه و متریال و فروشندگان عمده ی پارچه ارتباط برقرار کنید و خرید خود را از این ها انجام دهید.

  تهیه ی دستگاه و لوازم مناسب

  برای این که کارگاه خیاطی بتوانند پارچه ها را تبدیل به لباس کند به چرخ خیاطی نیاز دارد، چرخ های خیاطی که در کارگاه های خیاطی مورد استفاده قرار می گیرند تنها محدود به چرخ خیاطی که کار دوخت و دوز را انجام می دهد نمی شود بلکه باید موارد دیگری از جمله چرخ سر دوز، راسته دوز، میان دوز و زیگزال را نیز تهیه کنید. در ضمن خرید اتوهای لازم برای اتو پارچه ها و لباس ها را برای کارگاه خیاطی خود نیز نباید از یاد ببرید.

  تهیه ی مواد اولیه

  غیر از تهیه ی الگو و برش ها، پارچه های لازم و چرخ های خیاطی نیاز برای کارگاه خیاطی نیاز به خرید مواد اولیه ی دیگری نیز هست که از جمله ی این موارد می توان به نخ و سوزن های مختلف و متناسب با جنس پارچه ، دکمه و … اشاره کرد. البته لازم به ذکر است که تهیه ی وسایل اولیه برای خیاطی بسته به نوع فعالیتی که کارگاه تولیدی انجام می دهد متفاوت است.

  منبع : rochi.ir

  عکس با کیفیت کارگاه خیاطی شامل طاقه پارچه و لای چسب و ابزار مختلف خیاطی

  عکس با کیفیت کارگاه خیاطی شامل طاقه پارچه و لای چسب و ابزار مختلف خیاطی

  عکس با کیفیت کارگاه خیاطی شامل طاقه پارچه و لای چسب و ابزار مختلف خیاطی

  خانه عکس با کیفیت عکس با کیفیت کارگاه خیاطی شامل طاقه پارچه و لای چسب و ابزار مختلف خیاطی

  عکس با کیفیت کارگاه خیاطی شامل طاقه پارچه و لای چسب و ابزار مختلف خیاطی ویژه استفاده در امور تبلیغاتی و تجاری طراحی کاتالوگ ، بروشور و تراکت با موضوع خیاطی ، آموزش خیاطی ، ابزار خیاطی و دوخت و دوز

  این تصویر با کیفیت کارگاه خیاطی شامل طاقه پارچه و لای چسب و ابزار مختلف خیاطی را می توانید پس از خرید به راحتی اقدام به دانلود و در امور تبلیغاتی و چاپی به درج نوشته ، آرم یا محتوای لازم کنید.

  ابعاد : 5400×3600 پیکسل

  علاوه بر چاپ قابل بهره برداری در پست و استوری اینستاگرام ، فیس بوک و دیگر شبکه های اجتماعی نیز می باشد.

  برای طرح جدید یا تغییرات احتمالی بر روی فایل خریداری شده، می توانید کار را به طراحان دوآرت بسپارید. برو به دوآرت

  9,000 تومان

  این محصول دارای حق تالیف است و سوءاستفاده از آن بنا بر قوانین وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی پیگرد قانونی دارد.

  قوانین خرید محصولقانون جرائم رايانه‌ ای

  خیاط باشی

  مشاهده فروشگاه

  مشخصات محصول

  فروشنده خیاط باشی رنگ غالب سفید و خاکستری روشن مد رنگ RGB ابعاد

  دیگر ابعاد (توضیحات)

  تراکم پیکسل 300dpi فرمت عکس ( JPG ) حجم 2 تا 10 مگابایت دسته بندی عکس با کیفیت برچسب ها

  آموزش خیاطی, ابزار خیاطی, دانلود عکس لوازم خیاطی, دوخت و دوز, طاقه پارچه, عکس از لوازم خیاطی, عکس با کیفیت, عکس با کیفیت البسه و پارچه, عکس با کیفیت خرازی, عکس باکس لوازم خیاطی, عکس جعبه لوازم خیاطی, عکس فانتزی لوازم خیاطی, عکس لوازم خرازی, عکس لوازم خیاطی, عکسهای لوازم خرازی, کارگاه خیاطی

  MORE FROM THIS SELLER…

  محصولات مرتبط

  منبع : psd-eps.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 9 ماه قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید