این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  عیدی ایثارگران 1401

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  عیدی ایثارگران 1401 را از این سایت دریافت کنید.

  عیدی ایثارگران ۱۴۰۱ کی واریز میشود + زمان واریز – ایران چطور

  اقتصادی

  عیدی ایثارگران ۱۴۰۱ کی واریز میشود + زمان واریز

  12 ماه پیش

  عیدی ایثارگران ۱۴۰۱ کی واریز میشود + زمان واریز و پرداخت عیدی ایثارگران 1401 در ادامه مطلب.

  حقوق و عیدی ایثارگران ظرف چند روز آینده واریز می شود.

  طی گفت و گوی خبرنگار ما با ایزدی معاون تعاون بنیاد شهید و امور ایثارگران، وی با توجه به  تاخیر در واریز حقوق ایثارگرانی که بانک عامل آنها بانک دی بوده علت این امر را بروز برخی مشکلات فنی دانست و گفت: با توجه به رفع شدن مشکل، حقوق و عیدی ایثارگران از بعدازظهر امروز به حسابشان واریز خواهد شد.

  همچنین بخوانید:

  عیدی ایثارگران ۱۴۰۲ چقدر است + کی واریز میشود

  واریز عیدی عید قربان ۱۴۰۱ | عیدی عید قربان کی واریز میشود +…

  عیدی نیروهای مسلح کی واریز میشود ۱۴۰۱ | زمان واریز عیدی…

  عیدی عید فطر ۱۴۰۱ کی واریز میشود؟ + مبلغ و زمان واریز عیدی…

  زمان واریز عیدی بازنشستگان و مستمری بگیران 1401 | عیدی…

  منبع مطلب : iranchetor.com

  مبلغ عیدی رزمندگان معسر در سال ۱۴۰۱

  جزئیات دریافت مبلغ عیدی رزمندگان معسر در سال ۱۴۰۱ به اطلاع رزمندگان گرامی می رسد. عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شرایط معیشت رزمندگان، ایثارگران و نیروهای مسلح شرح داد، براساس قانون برنامه ششم توسعه، دولت اعتبار لازم برای تامین معیشت حداقل گروه های اعلام شده […]

  مبلغ عیدی رزمندگان معسر در سال ۱۴۰۱

  جهت مشاوره در زمینه ادامه تحصیل کارشناسان و کارمندان شاهد و ایثارگر

  در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت جهت خریداری بسته های تماس کلیک کنید.

  جزئیات دریافت مبلغ عیدی رزمندگان معسر در سال ۱۴۰۱ به اطلاع رزمندگان گرامی می رسد. عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شرایط معیشت رزمندگان، ایثارگران و نیروهای مسلح شرح داد، براساس قانون برنامه ششم توسعه، دولت اعتبار لازم برای تامین معیشت حداقل گروه های اعلام شده با هر میزان از کارافتادگی شامل اشخاص زیر را پیش بینی و حداقل حقوق تعیین شده را به آن ها پرداخت می کند:

  آزادگان با حداقل 3 ماه اسارت

  رزمندگان با حداقل 6 ماه حضور در جبهه

  افراد تحت تکفل قانونی جانبازان

  آزادگان و رزمندگان متوفی که فاقد شغل و درآمد هستند

  رزمندگان معسر چه کسانی هستند؟

  معسر به فردی اطلاق می گردد که فاقد شغل و درآمد و بیمه بوده و قادر به تأمین حداقل معیشت و اداره زندگی خود نباشد.

  در این طرح آن دسته از رزمندگانی که سنوات پرداخت بیمه کشوری دارند شناسایی و با مساعدت سازمان تأمین اجتماعی، کمک نیروهای مسلح  و خود فرد، مبلغ باقیمانده سنوات آنان پرداخت می شود و می توانند از سازمان تأمین اجتماعی حقوق دریافت نمایند.

  مدیر صندوق ایثارگران با اشاره به قول سازمان تأمین اجتماعی مبنی بر اینکه امکان کاهش سن، جهت بیمه پرداخت شونده از 60 سال به 55 هم وجود دارد، افزود: سابقه مدت جبهه را هم با موافقت سازمان می توان به عنوان کار محسوب کرد و در مورد فوتی ها امکان محاسبه سنوات از طریق همسر وجود دارد.

  مبلغ عیدی رزمندگان معسر در سال ۱۴۰۱ چقدر است؟

  مبلغ عیدی رزمندگان معسر، سال قبل مبلغ یک میلیون و 350 هزار تومان را به عنوان کف حقوق بود. با توجه به افزایش حقوق رزمندگان، احتمالا مبلغ عیدی نیز تا حدودی افزایش خواهد داشت. مبلغ دقیق مبلغ عیدی رزمندگان معسر در سال ۱۴۰۱ هنوز نامشخص است و به زودی در همین صفحه اطلاع رسانی خواهد شد… 

  در مجلس شورای اسلامی درحاشیه جلسه علنی، مسئولین در حال پیگیری برای افزایش دریافتی رزمندگان معسر هستند.

  سال گذشته 313 میلیارد تومان و امسال نیز همان عدد به عنوان اعتبارات برای رزمندگان معسر درنظرگرفته شده و متاسفانه این رقم افزایش نیافته است و مسئولین به دنبال یک راهکار قانونی برای این موضوع و افزایش اعتبارات هستند.

  نماینده ایثارگر مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: در کنار مطالبات بحقی که این عزیزان دارند قطعا” تا عید برای آنها پرداخت یک پاداش پیش بینی شده است که به صورت یک عیدی درنظر گرفته شده است.

  مشمولین صندوق ایثارگران معسر 

  مشمولین صندوق ایثارگران شامل افراد زیر هستند:

  1- رزمندگان بسیجی معسر

  2- بسیجیان جانباز زیر ۲۵ درصد معسر

  3- سربازان جانباز معسر دفاع مقدس دارای جانبازی ۲۴-۵ درصد

  مشمولین دارای چه شرایطی هستند

  1- رزمندگان بسیجی معسر باید حداقل سابقه شش ماه حضور درجبهه داشته باشند (از تاریخ ۵۹/۶/۳۱الی ۶۵/۵/۲۷)

  2- جانبازان دفاع مقدس که دارای جانبازی ۵ تا ۲۴درصد بوده معسر نیز باشند. درصد جانبازی مورد تایید بنیاد شهید ملاک می باشد.

  افزایش حقوق رزمندگان معسر

  زارع، سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه ۱۴۰۱ گفت: حقوق سال آینده رزمندگان معسر به ۳ میلیون تومان افزایش یافت.

  فیلم گزارش مربوط به افزایش حقوق رزمندگان معسر

  نمایشگر ویدیو

  Media error: Format(s) not supported or source(s) not found

  دریافت پرونده: https://www.khabarino.com/wp-content/uploads/2022/03/%D9%82%D9%88%D9%82-%D8%B3%D8%A7%D9%84-%D8%A2%DB%8C%D9%86%D8%AF%D9%87-%D8%B1%D8%B2%D9%85%D9%86%D8%AF%DA%AF%D8%A7%D9%86-%D9%85%D8%B9%D8%B3%D8%B1-%D8%A8%D9%87-%DB%B3-%D9%85%DB%8C%D9%84%DB%8C%D9%88%D9%86-%D8%AA%D9%88%D9%85%D8%A7%D9%86-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA..mp4?_=1

  00:00 00:00 00:00

  برای افزایش یا کاهش صدا از کلیدهای بالا و پایین استفاده کنید.

  مبلغ عیدی رزمندگان معسر در سال ۱۴۰۱

  حقوق جانبازان زیر ۲۵ درصد غیر شاغل برای سال آینده به سه میلیون تومان و بالای ۲۵ درصد به سه میلیون پانصد هزار تومان رسید.

  سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه همچنین با اشاره به مصوبه امروز نمایندگان گفت: دولت سهم صندوق توسعه ملی در لایحه بودجه سال ۱۴۰۱ را ۲۰ درصد در نظر گرفته بود که نمایندگان با توجه به اینکه دولت، اذن مقام معظم رهبری در این خصوص را نداشت، با آن مخالفت کرده و سهم صندوق توسعه را براساس قانون ۴۰ درصد تعیین کردند.

  وی تصریح کرد: براین اساس کمیسیون تلفیق بودجه با استقراض ۲۰ درصدی دولت از سهم صندوق توسعه ملی مخالفت کرد، مگر اینکه دولت بتواند اذن مقام معظم رهبری را اخذ کند و در این صورت رای گیری مجددی در نشست کمیسیون تلفیق انجام خواهد شد.

  زارع در ادامه با اشاره به سهم ۴۰ درصدی صندوق توسعه ملی، تصریح کرد: سهم عمومی بودجه با این مصوبه ۴۵.۵ و سهم شرکت ملی نفت ۱۴.۵ درصد خواهد شد.

  سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه همچنین با اشاره به بررسی بحث حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی اظهار کرد: عنوان «حذف ارز ترجیحی» به اشتباه در افکار عمومی بیان می‌شود، زیرا بحث اصلاح روند پرداخت یارانه مطرح است، یعنی یارانه بجای پرداخت به حلقه اول به حلقه آخر و مصرف کننده (مردم) پرداخت شود.

  وی تاکید کرد: در جلسه امروز کمیسیون تلفیق بودجه پیشنهادات متعددی در این خصوص مطرح و مورد بحث و بررسی قرار گرفت، اما تصمیمی اتخاذ نشد و براین اساس کمیسیون تلفیق در جلسه امروز عصر خود نیز به این موضوع خواهد پرداخت و بحث اصلاح روند پرداخت یارانه را بررسی می‌کند.

  زارع گفت: تامین معیشت مردم و جلوگیری از افزایش قیمت کالا‌ها یکی از دغدغه‌های مجلس و دولت است و مسلما بعد از بحث و بررسی گسترده در این خصوص تصمیم گیری خواهیم کرد.

  منبع مطلب : www.khabarino.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 1 ماه قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید