این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  فرق ژلیش با لمینت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  فرق ژلیش با لمینت را از این سایت دریافت کنید.

  فرق ژلیش ناخن با لمینت ناخن در چیست؟

  ژلیش ناخن یا لاک ژلیش؛ یکی از روش های بسیار عالی برای زبیاسازی نانخ های دست است. ژلیش همانند لاک ناخن است و تنها فرقی که با لاک ناحن دارد...

  فرق ژلیش ناخن با لمینت ناخن

  فرق ژلیش ناخن و لمینت ناخن یکی از سوال های پرتکرار برای خانم هایی است که به زیبایی ناخن های خود اهمیت می دهند. عمده ترین فرق ژلیش و لمینت در این است که شما با انجام ژلیش هیچ تغییری در فرم ناخن های خود ایجاد نمی کنید و تنها در تغییر رنگ ناخن های خود دخالت دارید. اما در لمینت ناخن علاوه بر دخالت در رنگ، شما در فرم ناخن های خود هم می تواند دخیل باشید. به طور کل ژلیش ناخن برای افرادی است که ناخن های خوش فرم دارند و علاقه مند هستند که رنگ با ثبات تر و تمیزتر از لاک ناخن را به ناخن های خود هدیه بدهند. لمینت یا کاور ناخن ها بیشتر برای افرادی مورد استفاده قرار می گیرد که ناخن هایشان بد شکل و شیارشیار است. البته بعضی از افراد دوست دارند از فرم کلی ناخن های خود محافظت کنند و یک پوشش قوی به روی صدف ناخن های خود بدهند.

  فرق ژلیش ناخن با لمینت ناخن

  ژلیش ناخن

  ژلیش ناخن یا لاک ژلیش؛ یکی از روش های بسیار عالی برای زبیاسازی نانخ های دست است. ژلیش همانند لاک ناخن است و تنها فرقی که با لاک ناخن دارد این است که ماندگاری آن زیاد است و به سرعت خشک نمی شود. در واقع شما زمانی که از ژلیش ناخن استفاده می کنید هیچ تغییری در فرم ناخن های شما ایجاد نمی شود و تنها هدف از انجام این کار زیبایی و رنگی شدن ناخن ها است.

  حتماً بخوانید: عدم تعادل هورمون های بدن چه بلایی سر خانم ها می آورد؟

  شیوه انجام ژلیش ناخن

  زمانی که شما قصد ژلیش کردن ناخن های خود را دارید ابتدا با دو روش خانگی و کلینیک های زیبایی مواجه می شوید. انتخاب بین این دو روش بستگی به شرایط و سلیقه های شما دارد و این شما هستید که تعیین می کنید که چگونه ناخن های خود را ژلیش کنید.

  می رسیم به زمانی که شما دستان خود را در اختیار یک ناخن کار قرار داده اید. ناخن کار ابتدا طبق سلیقه شما یک بطری که همانند بطری لاک ناخن ها است را باز می کند و توسط برسی که در درون آن بطری قرار دارد ناخن های شما را با مایع ژلیش پوشش می دهد. بعد از پوشش دادن ناخن ها انگشتان شما را به مدت ۱۵ الی ۶۰ ثانیه زیر یک دستگاهی که با اشعله UV یا لامپ ها LED کار می کند، قرار می دهد تا ماده مایع ژلیش تبدیل به جامد شود. جالب است بدانید که یکی از مزایای ژلیش ناخن نسبت به لاک ناخن زود خشک نشدن آن است و شما تنها می توانید با دستگاه مخصوص این کار ژلیش را خشک کنید.

  حتماً بخوانید: با سندرم پی ام اس (PMS) آشنا شوید تا خانم ها بهتر را درک کنید

  ماندگاری ژلیش چقدر است و آیا برای سلامت ما مضر است؟

  ابتدا مضر بودن این روش را مورد بررسی قرار می دهیم. اگر شما هنگام انجام عملیات ژلیش از لامپ های LED به جای اشعه UV استفاده کنید و در زمان پاک کردن ژلیش از مواد مضر و شیوه های غلط استفاده نکنید، ژلیش ناخن هیچ زیانی به سلامت ناخن های شما وارد نمی کند. البته به تازگی طی تحقیقاتی که شده لامپ های ال ای دی سبب لک های پوستی می شوند. در این باره در این مطلب توضیح بیشتری داده ایم.

  در مورد ماندگاری ژلیش هم باید بگوییم این موضوع بستگی به کیفیت ماده ژلیش، وسایل مورد استفاده و تخصص ناخن کار شما دارد. اما در کل ماندگاری ژلیش ناخن بین یک الی سه هفته می باشد. بهتر است بدانید که این روش زیبایی همانند لاک ناخن نیست و در برابر ساییدگی، آب داغ، مواد شیمیایی، الکل، استون و ضربه مقاومت دارد.

  @=img=@#=img=#

  فرق ژلیش ناخن با لمینت ناخن

  لمینت ناخن یا کاور ناخن

  لمینت ناخن همانند کاشت ناخن است و تنها فرقی که دارد این است که لمینت به صورت لایه لایه انجام می شود و همانند کاشت ناخن تیپ های مختلف ندارد. بهتر است بدانید که در زمان انجام آن از موادی چون پودر و لیکوئید استفاده نمی شود و همه مواد به صورت مستقیم روی صدف طبیعی ناخن ها گذاشته می شود.

  شیوه انجام کاور یا لمینت

  برای زیبا کردن ناخن های خود توسط کاور یا لمینت باید ۷ مرحله را طی کنیم. در مرحله اول ناخن ها باید مانیکور شود. مرحله دوم ناخن کار ناخن های شما را سوهان کشی می کند. مرحله سوم محلول ضد قارچ زده می شود. در مرحله چهارم بعد از خشک کردن محلول ضد قارچ پرایمر زده می شود. مرحله پنج هم ماده ژل بیس مورد استفاده قرار می گیرد. در مرحله شش مواد لمینت به صورت لایه به لایه با استراحت دو دقیقه ای به ناخن ها زده می شود. در مرحله آخر هم ناخن کار برای برق افتادن یک پد الکلی بر روی ناخن های شما می کشد.

  چه افرادی بیشتر از لمینت ناخن استفاده می کنند؟

  لمینت ناخن همانند ژلیش ناخن تنوع رنگی دارد و شما می توانید از هر رنگی برای پوشش ناخن های خود استفاده کنید. به این موضوع هم توجه کنید که کاور ناخن در شکل ظاهری ناخن های شما تغییر ایجاد می کند و روشی مناسبی برای افرادی است که ناخن های بد فرم و شیار شیار دارند. البته افرادی هم هستند که از فرم ناخن های خود لذت می برند و دوست دارند یک پوششی برای محافظت ناخن های خود داشته باشند.

  هشدار! این مطلب صرفاً جنبه آموزشی دارد و برای استفاده از آن لازم است با پزشک یا متخصص مربوطه مشورت کنید. اطلاعات بیشتر

  منبع مطلب : takamag.com

  فرق لمینت ناخن و ژلیش

  برترین مراکز صافی کراتین میکروبلیدینگ ابرو تهران کرج شیراز مشهد اصفهان یزد

  فرق لمینت ناخن با ژلیش – معجزه گر طبیعی ظاهری

  6

  فرق لمینت ناخن با ژلیش – معجزه گر طبیعی ظاهری

  راهنمای مطالعه

  لمینت ناخن

  لمینت ناخن در یکسال اخیر جز خدمات پر طرفدار سالنهای ناخن محسوب می شود. اگر نمی دانید لمینت ناخن چیست و چه فرقی با کاشت ناخ. ژلیش ناخن دارد این نوشتار را می توانید مطالعه کنید. علاوه بر این ، شما را با برترین مراکز کاشت ناخن در بهترین سالن زیبایی تهران آشنا می کنیم بدین صورت که در کارت مجازی آنها شما به پیج اینستاگرام و واتس اپ و شماره تماسشان دسترسی دارید و می تونید براحتی استعلام قیمت بگیرید. به سوالات شما در این زمینه هم پاسخ خواهیم داد.

  آموزش لمینت ناخن

  لمینت ناخن چیست ؟

  لمینت کردن ناخن یک روش جدید و گزینه ای عالی برای مقاوم سازی ناخن طبیعی می باشد،در عین حال که ظاهر ناخن بسیار طبیعی و زیباست به دلیل سبک بودن و قابلیت انعطاف پذیری و ارتجاعی(البته با فرض اینکه محصول خوب استفاده شود)

  امکان آسیب رسیدن به صدف ناخن خیلی به مراتب کمتر از کاشت پودر می باشد

  فرق لمینت ناخن و ژلیش ناخن در چیست؟

  ژلیش ناخن با براقیت و رنگ ناخن ها کاربرد دارد و کاری به فرم ناخن ندارد . اما لمینت ناخن علاوه بر رنگ با فرم ناخن ها هم سر و کار دارد  لمینت یا کاور ناخن ها بیشتر برای افرادی مورد استفاده قرار می گیرد که ناخن هایشان بد شکل و شیارشیار است. البته بعضی از افراد دوست دارند از فرم کلی ناخن های خود محافظت کنند و یک پوشش قوی به روی صدف ناخن های خود بدهند.

  چه وقتایی میتونیم از لمینت ناخن استفاده کنیم؟

  ۱وقتی از کاشت ناخن خسته شدیم میتونیم بعد از ریمو کاشت به دلیل اینکه ناخنها نازک و شکننده شدن برای مستحکم شدنشون از لمینت استفاده کنیم تازمانی که ناخنها به حالت عادی برگردن (البته اگه دوست داشته باشین تاهر زمانی این روش رو ادامه میدین و از زیبایی ناخنهاتون لذت میبرین. ۲برای افرادی خوبه که ضخامت کاشت پودر رو دوست ندارند و لاک ژل هم دوام چندانی رو ناخنهاشون نداره

  ۳واسه افرادی کاربرد داره که صدف ناخن طبیعیشون دارای پستی و بلندی هستش که با این روش میتونن ایراد کارشون رووبدون هیچ آسیبی به صدف ناخن برطرف کنن ۴لمینت مناسبه واسه افرادی که دوست دارند ناخنهاشون زیبا و مرتب باشه ولی بنا به دلایل شغلی نمیتونن کاشت انجام بدن این روش به دلیل ظرافت خیلی زیادش و همچنین طبیعی بودنش و شبیه بودنش به ناخن طبیعی خیلی گزینه ی خوبیه

  ۵لمینت واسه عزیزان کادر درمان که مدام از شوینده ها و ضد عفونی کننده های خاصی استفاده میکنن یا اونایی که شغلهای مرتبط با آب دارن مثل مثلا کار در استخرها و این مدل شغلها یا خانوم های خانه داری که از دستکش برای شستشو ونظافت روزمره ی خونشون استفاده نمیکنن خیلی خوبه چون به نوعی درصد نفوذ آب به زیر ناخن رو به صفر میرسونه و امکان لیفت واسش وجود نداره ۶این روش کار روی ناخن مناسب خانمهایی هست که تایم زیادی نمیتونن تو سالن آرایشی انتظار بکشن تا کار کاشت ناخنشون تمام بشه و خیلی سریع تر از کاشت هستش تایم انجامش

  ۷_مناسب افرادی که به نوعی به مواد کاشت پودر مثل پودر لیکویید یا حتی پرایمر حساسیت دارن

  بهترین مراکز لمینت و کاشت ناخن تهران

  مونا یزدانی

  💄 مرکز زیبایی مونا‌ یزدانی 💄

  Beauty, cosmetic & personal care ⚜️شعبه سعادت آباد VIP⚜️ tehranbeautysalon...

  مونا یزدانی

  Position: 💄 مرکز زیبایی مونا‌ یزدانی 💄

  Phone: 09190814100

  Categories: آرایش دائم, آموزشگاه آرایشگری, اپیلاسیون, اکستنشن مو, بافت مو, رنگ مو, ریموو تاتو, سالن زیبایی, فشیال, کراتینه مو, کوتاهی مو, گریم میکاپ, مژه, ناخن

  Location: تهران, سعادت آباد, گیشا

  آدرس: 📍سعادت آباد چهارراه سرو ساختمان۴۲ ط ۱

  Beauty, cosmetic & personal care ⚜️شعبه سعادت آباد VIP⚜️ tehranbeautysalon ☎️02122118780– 02122118781 📱09190814100 📍سعادت آباد چهارراه سرو ساختمان۴۲ ط ۱

  📍 سعادت آباد | 📍 گیشا

  زیبایی از اینجا آغاز می‌شود…

  اگر شما به دنبال آرایشی به روز، ظریف و بی نقص هستید ما به شما کمک میکنیم تا رویایتان را به واقعیت تبدیل کنید. به ما فرصت دهید تا روز خاص زندگیتان را رقم بزنیم.

  ارتباط سریع و آسان 09190814100 شبکه‌های اجتماعی

  واتس اپاینستاگرامرزرو تلفنی

  لایک و سیو کنید که من اومدم با یه آموزش دیگه😍

  هر سوالی دارید تو کامنتا برام بنویسید♥️

  monayazdani.mua

  fatemeyazdani.hairstylist

  mymakeupstory_shop . . .

  شماره تماس جهت مشاوره آموزش👇🏻

  📲09108408884 . .

  raphaeloliverofficial

  . . .

  #ombre #ombré #lipombre #lip #lipstick #lips #lipart #tutorial #makeup #makeuptutorial #makeuptutorials #لب #رژلب #رژ #آمبره_لب #مونایزدانی #آموزش_میکاپ #آموزش_رایگان #آموزشگاهآرایشگری

  Open

  اول لایک و سیو کنید و بعد هر سوالی که دارید تو کامنتا برام بنویسید تک تکشونو میخونم و پاسخ میدم ♥️

  monayazdani.mua

  monayazdani.hairstylist

  fatemeyazdani.hairstylist

  . . . شماره تماس ما👇🏻 📲09108408884 . . .

  #makeupmaterials #tutorial #tutomakeup #tutorialmakeup #makeupproducts #makeupbrands #معرفی_محصول #میکاپ_آرتیست #آموزشگاه #آموزشگاهآرایشگری #آموزشگاه_آرایشگری #آموزش_میکاپ #آموزش_آرایش #آموزش_گریم #آموزشگاه_فنی_حرفه_ای #آموزش_حرفه_ای #مونایزدانی

  Open ‌__ 🧏 مو و تصور ما!

  👸🏼 مثلن این موها می تونه که برای یه شاهزاده خانم کلاسیک انگلیسی هم باشه.

  🧐 ‌شما چه جوری تصورش میکنین ؟

  ‌ ‌

  #رنگولایت #لایت_مو #موی_پرپشت #دختر_زیبا #رنگومش #رنگموتخصصي #لایت_مرواریدی #ترند #رنگساژ #رنگساژ_مو #رنگ_مو_بدون_دکلره #لایت_عسلی #مونایزدانی #هایلایت_مو

  Open __

  دیگه وقتشه که پا بزاری روی همه ترس ها و نگرانی ها! 🫵🏻

  نمی خوام و نمی شه نداریم! ☝🏻

  #تغییر لازمه هر کاریه! 👌🏻

  __

  #اکستنشن_مژه #اکستنشن_تخصصی_مژه #اکستنشن_کایلی #کارداشیان #مژه_کار_حرفه_ای #مژه_کیم_استایل #کیم_کارداشیان #اکستنشن_والیوم #سالنزیبایی_تهران #مونایزدانی #مژه_اکستنشن

  منبع مطلب : www.paho.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 14 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید