این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  فشن شو ویکتوریا سکرت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  فشن شو ویکتوریا سکرت را از این سایت دریافت کنید.

  ویکتوریا سیکرت فشن شو

  ویکتوریا سیکرت فشن شو

  از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

  فرشته‌های ویکتوریا سیکرت

  ویکتوریا سیکرت فشن شو (به انگلیسی: Victoria's Secret Fashion Show) یک نمایش مد سالیانه که زیر نظر و با حمایت مالی شرکت ویکتوریا سیکرت، بزرگترین برند تولیدکننده لباس زیر زنانه در آمریکا برگزار می‌شود. ویکتوریا سیکرت با استفاده از این نمایش به ترویج بازار محصولات خود می‌پردازد. این نمایش دارای خصوصیاتی از قبیل برجسته‌ترین مدل‌های فشن دنیا، شامل فرشته‌های فعلی ویکتوریا سیکرت آدریانا لیما، الساندرا آمبروسیو، داوتسن کروس، بهاتی پرینسلو، کاندیسه سوانپول، لیلی آلدریج، لیندسی الینگسون و کارلی کلاوس است.

  شبکه‌های تلویزیونی آمریکایی این نمایش را در طی زمان اجرا پخش می‌کنند. اولین نمایش به طور مختصر در سال ۱۹۹۰، یک روز قبل از روز والنتاین برای ترویج این برند در تعطیلات برگزار شد. آن‌ها در تلویزیون ملی پخش نشدند. نمایش‌ها در سال‌های ۱۹۹۹ و ۲۰۰۰ وب کست شدند. با شروع سال ۲۰۰۱، نمایش‌ها به پیش از فصل تعطیلات کریسمس منتقل شدند.

  منابع[ویرایش]

  مشارکت‌کنندگان ویکی‌پدیا. «Victoria's Secret Fashion Show». در ، بازبینی‌شده در ۷ دسامبر ۲۰۱۴.

  نبو

  فرشته‌های ویکتوریا سیکرت

  فرشته‌های کنونی

  لیلی آلدریجالساندرا آمبروزیو تیلور ماری هیل السا هوسک مارتا هانتجوزفین اسکریورآدریانا لیمااستلا ماکسولبهاتی پرینسلولیاس ریبیروسارا سامپایورومی استرایدکاندیس سوانپولیاسمین توکس

  فرشته‌های سابق

  تایرا بنکسژیزل بوندشنلتیسیا کاستاهلنا کریستنسنسلیتا ایبنکسلیندسی الینگسونیاسمین غوریایزابل گولارارین هیثرتونرزی هانتینگتون وایتلیشانل ایمانمیراندا کرکارلی کلاوسهایدی کلومداوتسن کروسکارولینا کورکوواماریسا میلرکارین مولدرچاندرا نورثدانیلا پشتووااینس ریورواستفانیه سیمور

  مقالات مرتبط

  ادوارد رزاقال برندزفهرست مدل‌های ویکتوریا سیکرتصورتیویکتوریا سیکرت

  رده‌ها: رویدادهای سالانه در ایالات متحده آمریکارویدادهای مد در ایالات متحده آمریکاویژه‌های تلویزیونی سی‌بی‌اسویکتوریا سکرت

  منبع مطلب : fa.wikipedia.org

  چه کسی فشن شو 2019 ویکتوریا سکرت را کنسل کرد ؟

  فشن شوی ویکتوریا سیکرت دیگر برگزار نمی شود،و احتمالا پس از ان نیز برگزار نخواهد شد.با ما همراه باشید.

  خانه > سلبریتی >

  چه کسی فشن شو 2019 ویکتوریا سکرت را کنسل کرد ؟

  چه کسی فشن شو 2019 ویکتوریا سکرت را کنسل کرد ؟

  بزرگنمایی

  دسته: سلبریتی تاریخ نگارش: ۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۸

  5

  تعداد رای‌دهندگان: 9243

  فشن شوی ویکتوریا سیکرت دیگر برگزار نمی شود،و احتمالا پس از ان نیز برگزار نخواهد شد.با ما همراه باشید.

  فهرست موضوعات

  مدل ها و فرشتگان ویکتوریا سیکرت

  تفاوت اصلی مدل ها و فرشتگان ویکتوریا سیکرت

  سود زیاد فرشته ویکتوریا سیکرت بودن

  استخدام مدل های سایز بالا و ترنس در ویکتوریا سیکرت

  عکس های جذاب از مدل های ویکتوریاسکرت

  فشن شوی 2019 ویکتوریا سیکرت کنسل شد!

  فشن شوی ویکتوریا سیکرت دیگر برگزار نمی شود. برند ال کمپانی مادر این فشن شو در بیانیه ای اعلام کرد که این فشن شو برای سال 2019 کنسل شده و احتمالا پس از ان نیز برگزار نخواهد شد. نماینده این کمپانی علت این تصمیم را تمرکز شرکت روی روش های مدرن و جدیدتری برای ارتقا برند اعلام کرد.

  فشن شوی ویکتوریا سیکرت یک فشن شوی سالیانه است که برای به نمایش گذاشتن مدل های جدید لباس زیر زنانه که توسط برند ویکتوریا سیکرت طراحی شده است ، برگذار می شد. این شوی معروف هرساله در تلویزیون امریکا برای مخاطبان پخش می شد و از سال 1990 تا به حال تعداد 23 شوی موفق را در اختیار جامعه مد قرار داده بود. قبل از اینکه علت عدم برگذاری این فشن شوی محبوب و معروف را در سایت زیبامون بررسی کنیم چطور است ابتدا سری به تاریخچه آن و مدل های فعال در این عرصه بزنیم.

  مدل ها و فرشتگان ویکتوریا سیکرت 

  برند معروف ویکتوریا سیکرت سالهاست که تعدادی از محبوب ترین مدل های عرصه فشن و مد را به جامعه معرفی کرده است. شرایط مدلهای این کمپانی همواره در حال تغییر و دگرگونی است و سال 2019 نیز این شرکت دستخوش بیشترین تغییرات شد. با وجود اینکه اینده این شو هنوز هم نامشخص است اما مدل ها و فرشتگان این برند همیشه بخش بزرگی از ان را تشکیل داده اند. در واقع انها چهره اصلی این برند هستند و با وجود اینکه احتمالا در فشن شوهای زیادی شما انها را درحالی که بال به پشتشان وصل است دیده اید اما همه این مدل ها لقب فرشته را به دوش نمیکشند. در واقع در فشن شوی سال 2018 از بین 60 مدلی که قدم به صحنه گذاشتند فقط 12 نفر فرشته های رسمی ویکتوریا بودند. خب پس تفاوت اصلی مدل ها و فرشته ها در چیست؟

  تفاوت اصلی مدل ها و فرشتگان ویکتوریا سیکرت 

  فرشته بودن مسئولیت ها و محدودیت های بیشتری را به دنبال دارد. این خانوم های خاص با برند ویکتوریا سیکرت یه قرارداد خاص و متفاوت دارند و نسبت به کمپانی وظایفی دارند که یک مدل انها را ندارد. این به همین خاطر است که شما ممکن است فرشته های ویکتوریا سیکرت را در کمپین های تبلیغاتی کمپانی، در مهمانی های خصوصی و در برنامه های تلویزیونی مربوط به شو ببینید و همه انها حتما در فشن شوی سالانه کمپانی نیز شرکت میکنند.

  اگرچه که رهبر اصلی برند هیچوقت پرده از وظایف و محدودیت های دقیق فرشته ها برنداشته است اما مشخص است که به دوش کشیدن لقب فرشته شرایط کاری جدی تری را برای مدل ها ایجاد میکند. در واقع این مطلب پس از جدایی یکی از فرشته های قدیمی برند دوتزن کروس از کمپانی برای همگان واضح تر هم شد. مدیر مارکتینگ برند در یک پست اینستاگرامی درباره این جدایی صحبت کرد و گفت : "برای دوتزن یک موقعیت کاری بی نظیر در اروپا پیش امده بود که با وظایفش در قبال کمپانی ویکتوریا سکرت در تضاد بود، در نتیجه به درخواست شرکتش قراردادش رو لغو کردیم. هیچ مشکل یا حس بدی بین طرفین نیست. " بعد از این پست ایسنتاگرامی برای خیلی ها مشخص شد که وظیفه اصلی یک فرشته برند ویکتوریا سیکرت قرار دادن این برند به عنوان اولویت اصلی میباشد.

  وقتی میراندا کر قرارداد شیش ساله اش برای فرشته ویکتوریا سیکرت بودن را تمام کرد در مصاحبه ای گفت. که وفاداری و محدودیت در دوره زمانی مشخص شده به شدت جدی و سخت است. کمترین مدت زمان قرارداد سه ماه است که همان سه ما هم به شدت سخت است و ممکن است در این مدت موقعیت های شغلی زیادی از دست برود.

  کارلی کلاس یکی دیگر از فرشته های جدا شده از برند که برای دنبال کردن موقعیت های جدید از کمپانی جدا شده بود براساس پست ایسنتاگرامی اد رازک مشخص شد که وظایف فرشته بودن با تحصیل و دانشگاه این مدل تداخل داشته و کارلی برای ثبت نام در دانشگاه نیویورک قراردادش را کنسل کرده است.

  پس از جدایی از برند کارلی تحصیلاش را ادامه داده ، به کار مدلینگش رسیده و حتی یک چنل یوتیوب و مرکز خیریه نیز بنیان گذاری کرده است. مسلما انجام تمام این کارها اگر هنوز هم زیر قرارداد فرشته بود ، امکان پذیر نبود.

  سود زیاد فرشته ویکتوریا سیکرت بودن

  فرشته ها کسانی هستند که بیشترین پول را به دست میاورند. یازده نفر از هفده نفر اورده شده در لیست "گران ترین مدلهای سال 2016 مجله فوربز" را فرشته های ویکتوریا سیکرت تشکیل میدادند. البته به این مسئله که لیست مشخص نمی کند چه مقدار از درامد این مدل ها مستقیما از ویکتوریا سیکرت است را فراموش نکنید. این درامد شامل سایر قراردادها و موقعیت های شغلی مدل ها نیز میشود.

  مدل های افسانه ای مانند جیزل بوندچن یا لیما که مدت طولانی تری است به برند وفادارند پیشروی این امر هستند. جیزل سال پیش را با درامدی در حد سی و نیم میلیون دلار به پایان رساند درحالی که لیما درامدی ده و نیم میلیون دلاری داشت. این درحالی است که فرشته های جدیدتری مثل تیلور هیل و جسمین توکر درامدهای چهار میلیون دلاری داشتند.ظاهرا میزان چک پرداختی دخترها با میزان وفاداری و طولانی شدن همکاری انها با کمپانی بالاتر میرود.

  جیزل پردرامد ترین فرشته برند ویکتوریا سیکرت است.

  تمام این درامدها به شدت بالا هستند اما تازگی ها گفته شده که حقوق فرشته های ویکتوریا نسبت به قبل پایین تر امده است. در سال 2015 یک منبع معتبر اعلام کرد که در گذشته مدل هایی مانند الساندارا امبروسیو قراردهای میلیونی داشتند اما حالا قراردادها به قراردادهای چند صد هزاردلاری کاهش پیدا کرده است. این به این علت است که باید ابتدا چهره اجتماعی مدل و تاثیرش روی برند و وجه ای که برای برند ایجاد میکند بررسی شود و بعد با میزان وفاداری و سوددهی مدل چک های پرداختی نیز سنگین تر میشوند. در واقع هر چقدر یک فرشته برای برند مفیدتر و سالم تر ظاهر شود میتواند درامد بیشتری نیز به دست بیاورد. بهرحال در طول همه این سالها ویکتوریا فقط 36 فرشته داشته است و مشخص است این فرشته ها با شرایط خاصی انتخاب میشوند.

  منبع مطلب : www.zibamoon.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 8 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید