این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  فیلم تنت کریستوفر نولان

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  فیلم تنت کریستوفر نولان را از این سایت دریافت کنید.

  تنت

  از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

  تنت

  پوستر اکران سینمایی

  کارگردان کریستوفر نولان

  تهیه‌کننده اما توماس

  کریستوفر نولان

  فیلمنامه‌نویس کریستوفر نولان

  بازیگران جان دیوید واشینگتن

  رابرت پتینسون الیزابت دبیکی مایکل کین کنت برانا دیمپل کاپادیا آرون تایلر-جانسون کلیمانس پوزی

  موسیقی لودویگ گورانسون

  فیلم‌بردار هویته ون هویتما

  تدوین‌گر جنیفر لیم[۱]

  شرکت تولید سینکاپی فیلمز

  توزیع‌کننده برادران وارنر

  تاریخ‌های انتشار ۲ سپتامبر ۲۰۲۰ مدت زمان ۱۵۰ دقیقه کشور آمریکا انگلستان زبان انگلیسی

  هزینهٔ فیلم ۲۰۰ میلیون دلار[۲]

  فروش گیشه ۳۶۳٫۱ میلیون دلار[۳][۴]

  (به انگلیسی: Tenet) یا [۵][۶] فیلمی آمریکایی در ژانر علمی تخیلی اکشن دلهره‌آور[۷] به نویسندگی، تهیه‌کنندگی و کارگردانی کریستوفر نولان است که در سال ۲۰۲۰ اکران شد. جان دیوید واشینگتن، الیزابت دبیکی، کنت برانا، رابرت پتینسون و آرون تایلر-جانسون ستارگان فیلم هستند. داستان فیلم دربارهٔ دو جاسوس حرفه‌ای است که برای پیش‌گیری از وقوع جنگ جهانی سوم درگیر یک ماجرای پیچیده می‌شوند.

  نولان بیشتر از پنج سال بر روی فیلم‌نامه کار کرد که شامل تحقیقات او دربارهٔ مسائلی همچون پیکان زمان نیز می‌شد. کار تولید فیلم به صورت رسمی از اواخر سال ۲۰۱۸ آغاز و در مارس ۲۰۱۹ گروه بازیگران تکمیل شد. در طی سه ماه و در هفت کشور جلوی دوربین رفت. فیلم ابتدا قرار بود در ماه ژوئیهٔ ۲۰۲۰ به روی پرده برود،[۸] اما به دلیل شیوع کووید ۱۹، نمایش آن دو بار به تأخیر افتاد. فیلم در تاریخ ۲ سپتامبر ۲۰۲۰ توسط برادران وارنر به صورت آی‌مکس، ۳۵ میلی‌متری و ۷۰ میلی‌متری اکران شد.[۹]

  با واکنش مثبت منتقدان همراه بود.[۱۰] گروه بازیگری و وجه فنی فیلم ستایش شد. اما از نظر پیچیدگی و گنگ بودن داستان و ضعف در شخصیت‌پردازی[۱۱] مورد انتقاد قرار گرفت.[۱۲] فیلم ۳۶۳ میلیون دلار در سراسر جهان فروش کرد و به پنجمین فیلم پرفروش سال ۲۰۲۰ تبدیل شد، در حالی که ۲۰۰ میلیون دلار بودجهٔ ساخت آن بوده که را به یک بمب گیشه تبدیل می‌کند. مهم‌ترین دلیل شکست فیلم در گیشه، نمایش آن در زمان همه‌گیری کرونا اعلام شد.[۱۳]

  خلاصهٔ داستان[ویرایش]

  یک مأمور سیا، «پروتاگونیست (قهرمان)»، در عملیات استخراج‌سازی یک دست‌سازه در اپرای ملی اوکراین شرکت می‌کند و پس از تصاحب آن، توسط مزدورانی اسیر و شکنجه شده و بعد از خوردن قرص خودکشی به هوش می‌آید اما متوجه می‌شود که قرص خودکشی در واقع یک آزمون وفاداری بود و همچنین این‌که دست‌سازه گم شده‌است. پروتاگونیست توسط سازمانی به نام تنت استخدام می‌شود و یک دانشمند در مورد گلوله‌هایی با آنتروپی «وارونه» به او توضیحاتی می‌دهد، به این معنی که این گلوله‌ها در طول زمان به عقب حرکت می‌کنند. پروتاگونیست از طریق یک رابط سیا با راهنمای خود، «نیل»، ملاقات می‌کند و پس از ردگیری گلوله‌های وارونه‌شده به پریا سینگ، دلال اسلحه در بمبئی می‌رسند. آن‌ها درمی‌یابند که پریا یکی از اعضای تِنِت است و گلوله‌های او توسط الیگارشی روسی به نام «آندری ساتور» خریداری و وارونه شده‌است.

  پروتاگونیست با «کت»، همسر ساتور که در حال حاضر با او قطع رابطه کرده روبرو می‌شود. کت به‌عنوان یک ارزیابی‌کنندهٔ آثار هنری به اشتباه صحت اصالت نقاشی جعلی «گویا» را تأیید می‌کند. پروتاگونیست به او می‌گوید که ساتور نقاشی را از جاعلی به نام «آرپو» خریداری کرده‌است و از این طریق قصد باج‌گیری از کت برای نگه‌داشتن او در رابطه را دارد. پروتاگونیست و نیل نقشه می‌کشند تا نقاشی را از انبار بندر آزاد روتاس در فرودگاه اسلو بدزدند. آن‌ها در آنجا با دو مرد نقابدار که از دستگاهی بیرون می‌آیند درگیر می‌شوند. پس از این اتفاق، پریا توضیح می‌دهد که این دستگاه در واقع به‌عنوان یک «درگاه» عمل می‌کند و می‌تواند آنتروپی اشیاء و افراد را وارونه کند و افراد نقابدار همان اشخاصی بودند که در جهت‌های مختلف در طول زمان در حال حرکت بودند.

  کت پروتاگونیست را به ساتور معرفی می‌کند و متوجه می‌شود که نقاشی صدمه ندیده‌است. ساتور قصد دارد پروتاگونیست را بکشد، اما پروتاگونیست جان ساتور را درحالی‌که کت در تلاش برای غرق کردن اوست، نجات می‌دهد. ساتور و پروتاگونیست برای بازیابی کیفی که ظاهراً حاوی پلوتونیوم ۲۴۱ است، با یکدیگر همکاری می‌کنند. در تالین، پروتاگونیست و نیل به یک کاروان شبیخون زده و کیف را می‌دزدند. این کیف در واقع حاوی دست‌سازهٔ گمشده در شهر کیف است. ساتور [در دنیای] وارونه درحالی‌که کت را گروگان گرفته، به آن‌ها شبیخون می‌زند. پروتاگونیست کیف خالی را به ساتور می‌دهد، و او پس از گرفتن آن عقب‌نشینی می‌کند. پروتاگونیست کت را نجات می‌دهد اما خیلی زود گیر می‌افتد و به‌وسیلهٔ درگاه به یک انبار منتقل می‌شود.

  در انبار، ساتور وارونه به کت با یک گلوله معکوس شلیک می‌کند و از او محل دقیق دست‌سازه را می‌پرسد. مأموران تنت به رهبری آیوز سر می‌رسند و در حالی‌که ساتور از طریق درگاه فرار می‌کند، پروتاگونیست را نجات می‌دهند و زخم کت را به‌وسیلهٔ درگاه درمان می‌کنند. پروتاگونیست که اکنون وارونه شده‌است، در زمان به عقب رفته و به محل کمینگاه می‌رود تا دست‌سازه را پس بگیرد اما موفق نشده و ساتور آن را می‌گیرد. ماشین پروتاگونیست توسط ساتور واژگون شده و آتش می‌گیرد، اما نیل او را نجات می‌دهد.

  پروتاگونیست، نیل و کت به عقب و به بندر آزاد در اسلو برمی‌گردند. پروتاگونیست با خود گذشته‌اش مبارزه می‌کند، وارد درگاه می‌شود و به همراه نیل و کیت بازمی‌گردند. کمی بعد، پریا توضیح می‌دهد که ساتور در حال جمع‌آوری دست‌سازه‌ها برای کنار هم گذاشتن «الگوریتمی» است که می‌تواند به‌طور فاجعه‌باری آنتروپی کرهٔ زمین را وارونه کند.

  کت فاش می‌کند که ساتور به خاطر سرطان لوزالمعده در شرف مرگ است. آن‌ها عقیده دارند که ساتور از برای ارسال محل الگوریتم به آینده استفاده می‌کند. کت معتقد است که ساتور به گذشته سفر می‌کند تا در تعطیلات خود در ویتنام خودکشی کند. پروتاگونیست، نیل، کت و مأموران تنت به آن روز در گذشته بازمی‌گردند تا کت به عنوان خود گذشته‌اش ساتور را به مدت کافی زنده نگه دارد تا مأموران تنت بتوانند الگوریتم را به دست بیاورند. تنت رد الگوریتم را می‌گیرد و به شهر زادگاه ساتور که به شدت محافظت می‌شود، می‌رسند. آن‌ها همزمان با نیروهای وارونه و غیر وارونه به صورت گازانبری به آن جا حمله می‌کنند. ساتور فاش می‌کند که مردم در آینده، به امید اینکه بتوانند اثرات تغییرات آب و هوایی را وارونه کنند، از او می‌خواهند تا قطعات الگوریتم را پیدا و جمع‌آوری کند. یک سرباز وارونه که یک آویزهٔ سرخ‌رنگ بر تن دارد، خود را برای نجات پروتاگونیست و آیوز که در حال تلاش برای دستیابی به الگوریتم هستند، فدا می‌کند. در همین حال، در ویتنام، کات ساتور را می‌کشد و امیدوار است تیم تنت توانسته باشد به الگوریتم دست پیدا کند.

  منبع مطلب : fa.wikipedia.org

  فیلم Tenet

  فیلم تنت، فیلمی اکشن و علمی تخیلی محصول سال ۲۰۲۰ کشورهای انگلستان و آمریکا به کارگردانی و نویسندگی کریستوفر نولان است و بازیگرانی چون جان دیوید واشنگتن، رابرت پتینسون، الیزابت دبیکی، مایکل کین، کنت برانا، آرون تایلر-جانسون، دیمپل کاپادیا و مارتین دونوان در آن به ایفای نقش پرداخته‌اند.

  تنت

  ۲۰۲۰۱۴۸ دقیقه7.8۸۸٪دوبله نماوازیرنویس

  یک مامور مخفی سی آی ای، وارد ماموریتی بین‌المللی و فراتر از زمان می‌شود. او تنها سلاحی که دارد، کلمه تنت است و باید به کمک این کلمه، جلوی جنگ جهانی سوم را بگیرد...

  برنده اسکار بهترین جلوه های ویژه

  ورود و پخش

  ستارگان:John David WashingtonRobert PattinsonAaron Taylor-JohnsonMichael Caine

  ۱۵+مناسب برای سنین بالای ۱۵ سال

  تصاویر و جزییات

  Tenet

  Tenet درباره فیلم تنت

  فیلم تنت، فیلمی اکشن و علمی تخیلی محصول سال ۲۰۲۰ کشورهای انگلستان و آمریکا به کارگردانی و نویسندگی کریستوفر نولان است. بازیگرانی چون جان دیوید واشنگتن، رابرت پتینسون، الیزابت دبیکی، مایکل کین، کنت برانا، آرون تایلر-جانسون، دیمپل کاپادیا و مارتین دونوان در فیلم تنت به ایفای نقش پرداخته‌اند.

  فیلم تنت مورد توجه منتقدان قرار گرفته و یکی از آثار شاخص سینمای جهان در سال ۲۰۲۰ به حساب می‌آید. فیلم تنت موفق به دریافت یک جایزه اسکار بهترین جلوه های ویژه شده است.

  شما می‌توانید به انتخاب خودتان فیلم تنت را با دوبله فارسی اختصاصی نماوا و یا زبان اصلی همراه با زیرنویس فارسی اختصاصی نماوا و یا انگلیسی تماشا کنید.

  دسته بندی:اکشنعلمی تخیلیاسکاردوبله نماوا

  صدا:فارسیانگلیسیزیرنویس:فارسیانگلیسی

  بازیگران فیلم تنت

  John David Washington

  بازیگر

  Robert Pattinson

  بازیگر

  Aaron Taylor-Johnson

  بازیگر

  Michael Caine

  بازیگر

  Kenneth Branagh

  بازیگر

  عوامل فیلم تنت

  Christopher Nolan

  نویسنده

  Christopher Nolan

  کارگردان تیم دوبلاژ

  مسعود میر اسماعیلی (مترجم)منوچهر زنده دلافشین زی نوریحامد عزیزیمریم جلینیکتایون اعظمیتورج مهرزادیانناصر ممدوحافسانه پوستیرهبر نوربخشمهرخ افضلیپویا فهیمیبهرام زاهدیمجتبی فتح الهیمهدی امینیبهروز علیمحمدیامیر صالح کسرویمهسا عرفانیناصر نظامیابوالحسن تهامی نژادفرزاد حسنیامیر منوچهری فرشادی کیا (صدابرداری)حسین مطمئن زاده (صداگذاری و میکس)حامد عزیزی (مدیر دوبلاژ)

  پردیس نماوا

  تی تی

  سگ بند

  براساس "تنت"

  تلقین

  میان ستاره ای

  پرستیژ

  شوالیه تاریکی

  دانکرک نظرات کاربران

  Fatima - یک‌شنبه ۲ بهمن ساعت ۸:۰۳

  ممنون که هم دوبله گذاشتین و هم نسخه زبان اصلی با زیرنویس🙏🏻

  منبع مطلب : www.namava.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 11 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید