این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  فیلم تک تیر انداز کلاغ سفید

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  فیلم تک تیر انداز کلاغ سفید را از این سایت دریافت کنید.

  آپارات

  منبع مطلب : www.aparat.com

  دانلود فیلم تک‌ تیرانداز: کلاغ سفید با دوبله فارسی

  داستان فیلم Sniper. The White Raven تک‌ تیرانداز: کلاغ سفید درمورد مردی صلح طلب به نام "مایکولا" است که زندگی آرامی دارد و همواره سعی می‌کند برای بشریت مفید باشد. اما هنگامی که جنگ در دونباس آغاز می‌شود و گروهی از شبه نظامیان همسر باردارش را به قتل می‌رسانند، زندگی مسالمت آمیز خود را کنار گذاشته و به دنبال انتقام از قاتلین می‌رود....

  تک‌ تیرانداز: کلاغ سفید

  909 87%

  درام | جنگ | هیجان انگیز | اکشن

  نمایش توضیحات تریلر عوامل پیشنهادات نظرات گزارش خطا

  تک‌ تیرانداز: کلاغ سفید

  Sniper. The White Raven

  فیلم Sniper. The White Raven محصول کشور Ukraine میباشد و در ژانر درام, جنگ, هیجان انگیز, اکشن و به کارگردانی Marian Bushan در سال 2022 ساخته شده است. در فیلم تک‌ تیرانداز: کلاغ سفید بازیگرانی چون Aldoshyn Pavlo, Maryna Koshkina, Andrey Mostrenko, و... به ایفای نقش پرداخته اند.

  این فیلم برای اولین بار در تاریخ 24 آگست 2022 در کشور اوکراین اکران شد و پس از آن در آمریکا و کانادا نمایش داده شد. فیلم تک‌ تیرانداز: کلاغ سفید با بودجه 997 هزار یورو ساخته شد و توانست در گیشه تنها فروش 881 دلار را تجربه کند.

  داستان فیلم تک‌ تیرانداز: کلاغ سفید درمورد مردی صلح طلب به نام "مایکولا" است که زندگی آرامی دارد و همواره سعی می‌کند در زندگی برای بشریت مفید باشد. اما هنگامی که جنگ در دونباس آغاز می‌شود و گروهی از شبه نظامیان همسر باردارش را به قتل می‌رسانند و خانه‌اش را به آتش می‌کشند، زندگی مسالمت آمیز خود را کنار گذاشته و پس از بهبودی به دنبال انتقام از قاتلین می‌رود. او برای مبارزه به عنوان یک تک‌تیرانداز در دونباس، به استخدام ارتش اوکراین در می‌آید و پس از یادگیری فنون تیراندازی به عنوان یک تک تیرانداز، با قاتلان همسرش روبرو شده و…

  تریلر

  تریلر تک‌ تیرانداز: کلاغ سفید

  تریلر تک‌ تیرانداز: کلاغ سفید

  تریلر دوم تک‌ تیرانداز: کلاغ سفید

  تریلر دوم تک‌ تیرانداز: کلاغ سفید

  عوامل Aldoshyn Pavlo Maryna Koshkina Andrey Mostrenko پیشنهاد های گپ فیلم دیدگاه ها ارسال دیدگاه

  منبع مطلب : www.gapfilm.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 11 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید