این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  قرص صورتی

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  قرص صورتی را از این سایت دریافت کنید.

  کوکائین صورتی چیست و مصرف آن چه اثرات و عوارضی دارد؟

  کوکائین صورتی چیست؟ کوکائین صورتی ماده ای توهم زا و مصنوعی است که با نام 2C-B شناخته می‌شود. مصرف این ماده اعتیادآور اثرات و عوارض زیادی دارد

  20 00 89 22 021 42 92 370 0912

  نوروکمپ

  مرکز جامع درمان اعتیاد

  خانهوبلاگآموزشکوکائین صورتی چیست؟ اثرات کوکا...

  کوکائین صورتی چیست؟ اثرات کوکائین صورتی

  کوکائین صورتی چیست؟ اثرات کوکائین صورتی کوکائین صورتی چیست؟ اثرات کوکائین صورتی

  آنچه در این مقاله خواهید خواند پنهان

  کوکائین صورتی چیست؟

  تاریخچه کوکائین صورتی

  آیا کوکائین صورتی شبیه کوکائین است؟

  اثرات کوکائین صورتی

  عواقب سوء مصرف کوکائین صورتی

  کوکائین صورتی اعتیاد آور است؟

  خطرات کوکائین صورتی

  درمان و ترک اعتیاد به کوکائین صورتی

  کوکائین صورتی چیست؟

  کوکائین صورتی یک توهم زا مصنوعی است که با نام 2C-B شناخته می‌شود و هیچ ارتباطی با هیدروکلراید کوکائین ندارد. این ماده توهم زا به عنوان مواد مخدر محبوب در مهمانی‌ها در آمریکای جنوبی مصرف می‌شود. این مواد اغلب به عنوان داروهای ایمن، قانونی یا گیاهی به بازار عرضه می‌شوند اما مصرف آن خطرات زیادی دارد.

  2C-B حاوی افزودنی‌ها یا داروهای دیگر است که اثرات مضر را آن را افزایش می‌دهد.

  برای دریافت مشاوره تماس بگیرید.09123709242  –  02122890020

  تاریخچه کوکائین صورتی

  2C-B یک ماده مصنوعی و ساخت بشر است که توسط الکساندر شولگین در اروپا و در در دهه 1970 تولید شد. در دهه 1980، شرکت های خارجی 2C-B را به عنوان یک داروی تقویت کننده جنسی فروختند که میل جنسی را افزایش داده و ناتوانی جنسی را بهبود می‌دهد.

  2C-B با نام‌های تجاری زیر فروخته شد:

  Nexus پرفورمکس اروکس

  2C-B تقریبا در همان زمان وارد ایالات متحده شد و در آزمایشگاه‌های مخفی در چندین ایالت تولید شد. از سال 1995، 2C-B یک ماده کنترل شده براساس برنامه I در ایالات متحده است. به این معنی که هیچ استفاده پزشکی قابل قبولی نداشته و پتانسیل بالایی برای سوء مصرف دارد.

  اخیرا، 2C-B توسط قاچاقچیان مواد مخدر کلمبیایی به عنوان کوکائین صورتی به بازار عرضه شده است. همچنین در چندین کشور آمریکای جنوبی از جمله کلمبیا، آرژانتین و اروگوئه دیده شده است.

  این ماده نام های خیابانی متعددی دارد از جمله:

  برومو Toonies توسیبی طیف

  آیا کوکائین صورتی شبیه کوکائین است؟

  کوکائین صورتی معمولا یک قرص یا پودر صورتی رنگ است که به صورت خوراکی یا داخل بینی مصرف می‌شود. نباید آن را با کوکائین هیدروکلراید، محرک گیاهی که به شکل پودر سفید و ظریفی است، اشتباه گرفت. کوکائین یک محرک سیستم عصبی مرکزی است که بر گیرنده های دوپامین در مغز شما تأثیر می‌گذارد. اگرچه کوکائین صورتی ممکن است بر گیرنده های دوپامین تأثیر بگذارد اما بیشتر تحقیقات نشان داده اند که بر گیرنده های سروتونین تأثیر می‌گذارد. در رابطه با اینکه کوکائین چیست بیشتر بخوانید.

  اثرات کوکائین صورتی

  این ماده مخدر در دسته‌ای از داروهای 2C قرار دارد که به عنوان داروهای طراح فنیل اتیل امین شناخته می‌شود. فنیل اتیل آمین ها گروهی از داروها با اثرات محرک و روانگردان هستند. این داروها همچنین شامل آمفتامین ها، مت آمفتامین ها و MDMA می‌باشند. در رابطه با اینکه MDMA چیست بیشتر بخوانید.

  کوکائین صورتی معمولا به عنوان یک ماده مخدر برای مهمانی در کلوپ ها به مردم فروخته می‌شود و به عنوان جایگزینی برای MDMA (اکستازی) مصرف می‌شود. اثرات آن بسته به دوز مصرفی می‌تواند از خفیف تا شدید متفاوت باشد. حتی افزایش کوچک در دوز مصرفی می‌تواند به طور چشمگیری اثرات آن را تغییر دهد.

  عوارض جانبی کوکائین صورتی ممکن است شامل موارد زیر باشد:

  حواس تقویت شده

  توهمات (خفیف تا شدید)

  حالت تهوع استفراغ تحریک ضربان قلب سریع فشار خون بالا دپرسیون تنفسی تشنج

  این ماده زمانی که در دوزهای کم مصرف شود می‌تواند اثرات محرک خفیفی مانند افزایش ضربان قلب و احساس سرخوشی ایجاد کند اما در دوزهای بالا باعث واکنش‌های شدید از جمله توهمات ترسناک و ضربان قلب سریع، حالت تهوع و استفراغ، بی قراری شدید می‌شود. اثرات کوکائین صورتی معمولا در عرض دو ساعت به اوج خود می‌رسد اما می‌تواند 4 تا 8 ساعت باقی بماند.

  عواقب سوء مصرف کوکائین صورتی

  اگرچه تحقیقات در مورد میزان کامل اثرات کوکائین صورتی محدود است اما دوزهای بالا می‌تواند باعث هذیان هیجانی شود. هذیان برانگیخته می‌تواند عوارض جانبی شدیدی ایجاد کند و خطر واکنش‌های تهدیدکننده زندگی را افزایش دهد.

  علائم هذیان هیجانی عبارتند از:

  گیجی تحریک خشونت بیش فعالی

  هایپرترمی (دمای بدن به طور خطرناکی بالا می‌رود)

  در صورت عدم درمان، هذیان برانگیخته ممکن است منجر به ایست قلبی شود. کوکائین صورتی در آزمایشگاه های غیرقانونی تولید می‌شود.

  گاهی اوقات این ماده همراه با اکستازی یا ال ‌اس‌ دی برای بالا بردن تاثیر آن، مصرف می‌شود که به عنوان «پارتی پک» یا «تقسیم موز» شناخته می‌شود. ترکیب این داروهای مخدر خطر عوارض جانبی و مصرف بیش از حد را افزایش می‌دهد. در مقاله ای با عنوان ال اس دی چیست؟ میتوانید بیشتر درباره این ماده بخوانید.

  کوکائین صورتی اعتیاد آور است؟

  هنوز اطلاعات کمی در مورد اثرات داروهای 2C وجود دارد اما آزمایشی که اخیرا روی موش‌ها انجام شد نشان داد که 2C-B اعتیادآور است. این آزمایش نشان داد که تغییرات در مغز و خواص اعتیادآور 2C-B با متامفتامین قابل مقایسه است.

  با وجود تحقیقات محدود، پتانسیل بالایی برای سوء مصرف وجود دارد. پس از استفاده مکرر بدن شما ممکن است تحمل ایجاد کند به این معنی که برای دستیابی به اثرات مشابه به مقادیر بیشتری نیاز دارید. دوزهای بالای کوکائین صورتی می‌تواند منجر به عوارض جدی برای مصرف کننده شود.

  اگر شما یا یکی از نزدیکانتان می‌خواهید اطلاعات بیشتری در مورد برنامه‌های درمان اعتیاد داشته باشید برای گرفتن نوبت برای مشاوره حضوری رایگان با ما تماس بگیرید.

  خطرات کوکائین صورتی

  یکی از خطرات اولیه کوکائین صورتی این است که محتویات، اثرات و خطرات مواد مخدر غیرقابل پیش بینی است. داروهایی که به عنوان “کوکائین صورتی” فروخته می‌شوند ممکن است حاوی مواد افزودنی دیگر باشند که می‌توانند اثرات خفیف تا شدیدی بر سلامتی داشته باشند.

  منبع مطلب : norocamp.com

  منبع مطلب : ifilo.net

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 6 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید