این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  قرعه کشی لیگ قهرمانان اروپا چهارم نهایی

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  قرعه کشی لیگ قهرمانان اروپا چهارم نهایی را از این سایت دریافت کنید.

  برنامه کامل مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا 2023_2022

  مراسم قرعه‌کشی مرحله یک‌چهارم چمپیونزلیگ برگزار شد و 8 تیم برتر رقبای خود را شناختند؛ مروری داریم بر برنامه کامل مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا

  برنامه کامل مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا ۲۰۲۳_۲۰۲۲ | مسیر تیم‌ها تا فینال استانبول مشخص شد

  ۲۶ اسفند ۱۴۰۱۰ زمان تقریبی مطالعه ۳ دقیقه

  مراسم قرعه‌کشی مرحله یک‌چهارم چمپیونزلیگ برگزار شد و ۸ تیم برتر رقبای خود را شناختند؛ مروری داریم بر برنامه کامل مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا

  به گزارش انصاف ورزشی، پس از اتمام مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در فصل ۲۰۲۳_۲۰۲۲، سه تیم ایتالیایی اینترمیلان، آث میلان، ناپولی، دو تیم انگلیسی منچسترسیتی، چلسی، بنفیکا از پرتغال، رئال مادرید از اسپانیا و بایرن مونیخ از آلمان موفق شدند به جمع ۸ تیم راه پیدا کنند.

  اما دقایقی قبل مراسم قرعه‌کشی مرحله یک چهارم نهایی این مسابقات برگزار شد و ۸ تیم نهایی رقبای خود را شناختند که مروری خواهیم داشت بر برنامه کامل مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا

  برنامه کامل مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا ۲۰۲۳_۲۰۲۲

  رئال مادرید _ چلسی

  دو تیم رئال مادرید اسپانیا و چلسی انگلیس طبق قرعه‌کشی اولین دیدار مرحله یک چهارم را برگزار خواهند کرد؛ رئال مادرید با ۱۴ قهرمانی پرافتخارترین تیم تاریخ این رقابت است و چلسی نیز با ۲ قهرمانی پرافتخارترین تیم لندنی این مسابقات است.

  این دو تیم برای سومین بار پیاپی در مرحله حذفی به هم رسیدند که چلسی برنده جدال دو فصل پیش بود و با هدایت توخل به قهرمانی نیز رسید و جدال سال گذشته نیز با یکی از آن کامبک‌های همیشگی رئال همراه بود که تیم آنچلوتی سرانجام توانست عنوان قهرمانی را نیز به دست بیاورد؛ رئال هم اکنون در رتبه دوم لالیگا و چلسی در رتبه نازل دهم پریمیرلیگ است و باید دید مصاف آنچلوتی پاتر به نفع کدام مربی به پایان خواهد رسید.

  بازی رفت: ۲۳ فروردین ۱۴۰۲ (میزبان رئال)بازی برگشت: ۲۹ فروردین ۱۴۰۲ (میزبان چلسی)

  (رئال مادرید _ چلسی)

  برنامه کامل مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا ۲۰۲۳_۲۰۲۲ | مسیر تیم‌ها تا فینال استانبول مشخص شد

  بنفیکا _ اینترمیلان

  دو تیم اینترمیلان ایتالیا و بنفیکا لیسبون پرتغال دومین جدال این مرحله را برگزار خواهند کرد؛ اینتر با ۳ قهرمانی دومین تیم پرافتخار ایتالیایی لیگ قهرمانان اروپا است و بنفیکا نیز سابقه ۲ قهرمانی در این مسابقات را دارد هرچند این تیم پرتغالی ۶۱ سال است که در حسرت جام اروپایی می‌سوزد.

  اینتر در حال حاضر در رتبه دوم سری‌آ است و با اختلافی ۱۸ امتیازی با ناپولی صدرنشین شانسی برای بردن لیگ ایتالیا ندارد اما بنفیکا در صدر جدول لیگ پرتغال است و شانس بسیار بالایی برای فتح لیگ داخلی دارد؛ باید دید این مصاف به نفع کدام تیم پایان خواهد یافت.

  بازی رفت: ۲۲ فروردین ۱۴۰۲(میزبان بنفیکا)بازی برگشت: ۳۰ فروردین ۱۴۰۲ (میزبان اینتر)

  (بنفیکا _ اینترمیلان)

  برنامه کامل مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا ۲۰۲۳_۲۰۲۲ | مسیر تیم‌ها تا فینال استانبول مشخص شد

  منچسترسیتی _ بایرن مونیخ

  اما شاید حساس‌ترین رقابت این مرحله جدال جذاب منچسترسیتی انگلیس برابر بایرن مونیخ آلمان است؛ سیتیزن‌ها یکی از دو تیم بدون سابقه قهرمانی در لیگ قهرمانان در این مرحله هستند و این در حالی است که بایرن مونیخ با ۶ قهرمانی یکی از پرافتخارترین تیم‌های تاریخ چمپیونز لیگ است.

  پپ گواردیولا که تشنه قهرمانی در اروپا پس از ۱۲ سال است در جدالی سخت باید در برابر بایرن مونیخ یولیان ناگلزمن جوان قرار بگیرد که باید دید کدام تیم پیروز این جدال سرنوشت ساز خواهد بود.

  منچسترسیتی در لیگ داخلی در رتبه دوم است و کورسی جذاب با آرسنال آرتتا دارد و بایرن مونیخ نیز طبق معمول صدرنشین بوندسلیگا است هرچند که کورسی شانه به شانه با دورتموند دارد.

  بازی رفت: ۲۲ فروردین ۱۴۰۲(میزبان منچسترسیتی)بازی برگشت: ۳۰ فروردین ۱۴۰۲ (میزبان بایرن)

  (منچسترسیتی _ بایرن مونیخ)

  برنامه کامل مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا ۲۰۲۳_۲۰۲۲ | مسیر تیم‌ها تا فینال استانبول مشخص شد

  آث میلان _ ناپولی

  اما آخرین جدال این مرحله مصاف دو تیم از سری آ ایتالیا است؛ آث میلان مدافع عنوان قهرمانی سری آ در این فصل برای کسب رتبه دوم جدول با اینتر، رم و لاتزیو رقابت می‌کند چراکه ناپولی از همین الان قهرمانی خود را در سری‌آ به نوعی قطعی کرده است.

  آث میلان ایتالیا با وجود دوری ۱۶ ساله از قهرمانی لیگ قهرمانان همچنان با ۷ قهرمانی دومین تیم پرافتخار این رقابت است اما در سوی مقابل ناپولی که فصلی بی‌بدیل را پشت سر می‌گذارد در کنار سیتی تنها تیمهای بدون سابقه قهرمانی لیگ قهرمانان در این مرحله هستند؛ هرچند ناپلی‌ها همراه مارادونا سابقه فتح جام یوفا را دارند.

  باید دید مصاف حساس لوچیانو اسپالتی و استفانو پیولی دو مربی ایتالیایی و البته بی مو دو تیم به سود چه کسی به پایان خواهد رسید و کدام تیم به نیمه نهایی صعود خواهد کرد.

  بازی رفت: ۲۳ فروردین ۱۴۰۲(میزبان آث میلان)بازی برگشت: ۲۹ فروردین ۱۴۰۲ (میزبان ناپولی)

  (آث میلان _ ناپولی)

  برنامه کامل مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا ۲۰۲۳_۲۰۲۲ | مسیر تیم‌ها تا فینال استانبول مشخص شد

  گفتنی است طبق قرعه کشی انجام شده برنده جدال رئال_چلسی در نیمه نهایی به مصاف برنده منچسترسیتی_بایرن خواهد رفت و برنده جدال اینتر_بنفیکا نیز در نیمه‌نهایی برابر برنده دیدار آث میلان_ناپولی قرار خواهد گرفت.

  منبع مطلب : www.ensafnews.com

  قرعه‌کشی یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا؛ تکرار قرعه فصل قبل برای رئال مادرید/ رویارویی بایرن مونیخ و منچسترسیتی

  پایگاه خبری فوتبالی - با پایان یافتن مرحله یک هشتم نهایی رقابت های لیگ قهرمانان اروپا، هشت تیم حاضر در مرحله یک چهارم نهایی مشخص شدند و تا دقایقی دیگر مراسم قرعه کشی آغاز خواهد شد و تیم های مختلف با رقبای خود در مرحله یک چهارم نهایی آشنا خواهند شد.به,رئال مادرید,بایرن مونیخ,منچسترسیتی,ناپولی,لیگ قهرمانان اروپا,میلان,بنفیکا,چلسی,اینتر,پیشنهاد سردبیر

  قرعه‌کشی یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا؛ تکرار قرعه فصل قبل برای رئال مادرید/ رویارویی بایرن مونیخ و منچسترسیتی

  پایگاه خبری فوتبالی - با پایان یافتن مرحله یک هشتم نهایی رقابت های لیگ قهرمانان اروپا، هشت تیم حاضر در مرحله یک چهارم نهایی مشخص شدند و تا دقایقی دیگر مراسم قرعه کشی آغاز خواهد شد و تیم های مختلف با رقبای خود در مرحله یک چهارم نهایی آشنا خواهند شد.

  به گزارش فوتبالی، با حذف تیم‌هایی مثل لیورپول، پورتو، تاتنهام، پاری سن ژرمن و ...، هشت تیم برتر این فصل لیگ قهرمانان اروپا امروز حریفان خود را در مرحله یک چهارم نهایی این مسابقات خواهند شناخت. اینتر، میلان و ناپولی از ایتالیا، منچسترسیتی و چلسی از انگلیس، بایرن مونیخ از آلمان، رئال مادرید از اسپانیا و بنفیکا از پرتغال، هشت تیم حاضر در این مرحله از رقابت ها هستند.

  بازی ها در مرحله یک چهام نهایی در تاریخ ۲۲ و ۲۳ فروردین (دور رفت) و ۲۹ و ۳۰ فروردین (دور برگشت) با یک فشردگی یک هفته‌ای برگزار می‌شود.

  @=img=@#=img=#

  قرعه کشی مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا برای فصل 2022/23 به این صورت است:

  رئال مادرید - چلسیمنچسترسیتی - بایرن مونیخاینتر - بنفیکامیلان - ناپولی

  تیم هایی که نام آن ها در سمت راست نوشته شده است، در بازی رفت میزبان هستند.

  برنده بازی رئال مادرید - چلسی با برنده بازی منچستر سیتی - بایرن مونیخ در مرحله نیمه نهایی روبرو خواهد شد.

  برنده بازی اینتر - بنفیکا با برنده بازی میلان - ناپولی در مرحله نیمه نهایی روبرو خواهد شد.

  1470

  منبع مطلب : footballi.net

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 9 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید