این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  قرعه کشی وام ضروری بازنشستگان 1401

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  قرعه کشی وام ضروری بازنشستگان 1401 را از این سایت دریافت کنید.

  وام ضروری 15 میلیونی بازنشستگان چه زمانی پرداخت می شود؟

  آن دسته از بازنشستگان و وظیفه بگیرانی که در اردیبهشت ماه سال جاری ( ۱۴۰۱ ) برای دریافت وام ضروری ثبت نام کرده بودند پس از قرعه‌کشی و تعیین اولویت‌ها از سوی صندوق بازنشستگی کشوری، وام ضروری ۱۵ میلیون تومانی دریافت خواهند کرد.

  خانه اقتصاد جی پلاس اقتصاد و درآمد

  کد خبر: 1557137 ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ ۱۲:۰۶:۴۸

  وام ضروری 15 میلیونی بازنشستگان چه زمانی پرداخت می شود؟

  آن دسته از بازنشستگان و وظیفه بگیرانی که در اردیبهشت ماه سال جاری ( ۱۴۰۱ ) برای دریافت وام ضروری ثبت نام کرده بودند پس از قرعه‌کشی و تعیین اولویت‌ها از سوی صندوق بازنشستگی کشوری، وام ضروری ۱۵ میلیون تومانی دریافت خواهند کرد.

  A

  جی پلاس؛ بازنشستگان کشوری منتظر دریافت وام ۱۵ میلیون تومانی از تیرماه هستند.

  مبلغ وام ضروری بازنشستگان کشوری به ۱۵ میلیون تومان افزایش یافته است. مدیران عامل صندوق بازنشستگی کشوری و بانک صادرات چند روز پیش در نشستی مشترک موافقت کردند وام ضروری بازنشستگان تحت پوشش این صندوق که تا پیش از این ۱۲ میلیون تومان تعیین شده بود، به ۱۵ میلیون تومان افزایش یافته و پس از انجام مقدمات لازم، افزایش آن در تیرماه جاری اعمال و اجرایی شود.

  حالا بازنشستگانی که در ماه‌های گذشته برای دریافت وام ضروری ثبت نام کرده‌اند، انتظار دارند ۱۵ میلیون تومان به حساب‌شان واریز شود.

  براساس اطلاعیه رسمی صندوق، آن دسته از بازنشستگان و وظیفه بگیرانی که در اردیبهشت ماه  سال جاری ( ۱۴۰۱ ) برای دریافت وام ضروری ثبت نام کرده بودند پس از قرعه‌کشی و تعیین اولویت‌ها از سوی صندوق بازنشستگی کشوری، وام ضروری ۱۵ میلیون تومانی دریافت خواهند کرد.

  وام ضروری بازنشستگان وام ضروری بازنشستگان چقدر است مبلغ وام ضروری بازنشستگان فولاد چقدر شد مبلغ وام ضروری بازنشستگان مبلغ وام ضروری بازنشستگان چقدر شد وام ضروری بازنشستگان 15 میلیون وام ضروری بازنشستگان 15 میلیون شد وام ضروری بازنشستگان 15 میلیون تومان شد

  منبع مطلب : www.jamaran.news

  وام ضروری

  وام ضروری

  بازنشستگان و موظفین محترم مشترک صندوق بازنشستگی کشوری مهلت ثبت نام پایان یافته است. بدیهی است مدارک متقاضیانی که ثبت نام آنها با موفقیت انجام شده است بر اساس عواملی چون مجموع مانده وام‌های ضروری دریافتی (به ترتیب از کمترین به بیشترین مجموع وام دریافتی) و حقوق دریافتی (بر اساس آخرین حکم صادره و به ترتیب از کمترین به بالاترین حقوق دریافتی) مورد بررسی قرار می‌گیرد، واجدین شرایط به صورت سراسری اولویت بندی شده و در نهایت در همین صفحه نتایج وام اعلام و بر اساس اولویت، مبلغ آن به شماره حساب متقاضی در بانک صادرات ایران واریز می‌شود.

  افراد زیر از لیست متقاضیان دریافت وام ضروری حذف خواهند شد:

  وارث ذکوری که تا سه سال آینده از فهرست وظیفه‌بگیران خارج می‌شود.

  متقاضیانی که حکم ترمیم سال جاری برای آنها صادر نشده باشد.

  افرادی که فرم رضایت نامه وراث آنها در سامانه تایید نشده باشد.

  بازنشستگانی که کمتر از یک سال از صدور حکم بازنشستگی آنها گذشته باشد.

  شرایط وام

  میزان وام ضروری در این دوره ۱۲ میلیون تومان تعیین شده است.

  وام تنها به متقاضیانی پرداخت می‌شود که از طریق حساب بانک صادرات حقوق بازنشستگی یا مستمری دریافت می‌کنند.

  وام با نرخ سود ۴ درصد ارائه می‌شود و اقساط بازپرداخت آن ۳۶ ماهه است.

  ثبت نام در سامانه، حقی را برای پرداخت وام به متقاضی ایجاد نخواهد کرد.

  فقط یکی از وراث وظیفه بگیر با رضایت سایر وراث وظیفه بگیر می تواند از وام استفاده نماید. لذا متقاضی می بایست پس از دریافت «فرم تعهد وراث» و تکمیل آن توسط سایر وراث، فرم مذکور را به همراه کارت ملی و شناسنامه متعهدین (سایر وراث) جهت تأیید به مدیریت های استانی تحویل دهند.تکمیل «فرم تعهد وراث» برای وظیفه بگیران بیش از یک نفر الزامی است.

  تنها در صورت ارائه فرم تعهد وراث و تأیید مدیریتهای استانی در مرکز استان درخواست ثبت نام کننده در لیست متقاضیان وام ضروری قرار خواهد گرفت.

  درخصوص وراث صغیر و محجور، اصل حکم سرپرستی صادره توسط دادگستری جمهوری اسلامی ایران درهنگام دریافت وام می بایست ارائه گردد.

  ذکر شماره دفترکل بازنشستگی، شماره ملی، شماره حساب بانک صادرات ایران و شماره تلفن همراه الزامی است.

  تسویه حساب قبل از پایان اقساط وام ضروری دریافتی در سنوات گذشته، مشمول مقررات مالی بانک خواهد بود.

  «بازنشسته» متقاضی که علاوه بر حقوق بازنشستگی خود به همراه سایر وراث از حقوق وظیفه استفاده می نماید، به منظور امکان بهره مندی یک نفر از وراث وظیفه بگیر از تسهیلات وام ضروری ، توصیه می شود «بازنشسته» متقاضی، از «دفتر کل بازنشستگی» خود اقدام به ثبت نام نماید.

  «وظیفه بگیر» متقاضی که علاوه بر اینکه به تنهایی از دفترکل اول حقوق وظیفه دریافت می کند، به اتفاق وراث دیگر از دفترکل دوم نیز حقوق وظیفه دریافت می کند. توصیه می شود «وظیفه بگیر» متقاضی، از «دفتر کل اول» اقدام به ثبت نام نماید تا امکان ثبت نام یک نفر از مابقی وراث وظیفه بگیر از «دفترکل دوم» فراهم گردد.

  برای اطلاع از زمان اعلام نتایج وام، به سایت اطلاع‌رسانی صندوق بازنشستگی کشوری مراجعه یا ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

  مشاهده نتایج وام دوره گذشته

  برای مشاهده نتایج وام ضروری دوره قبل (۱۴۰۰) روی دکمه کلیک کنید.

  نتایج دوره قبل

  منبع مطلب : www.sabasrm.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ناشناس 8 ماه قبل
  0

  کی انجام میشود

  مهدی 9 ماه قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید