این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  قیمت کارخانه خودروهای طرح یکپارچه

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  قیمت کارخانه خودروهای طرح یکپارچه را از این سایت دریافت کنید.

  خودروهای موجود در طرح جدید سامانه یکپارچه مشخص شد

  از امروز شنبه بیست اسفندماه، مرحله اول طرح بزرگ عرضه یکپارچه خودرو‌های داخلی بر مبنای لیست نوبت دهی آغاز می‌شود.

  خودروهای موجود در طرح جدید سامانه یکپارچه مشخص شد

  کد خبر : ۱۰۵۸۳۶ شنبه، ۲۰ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۰:۱۷ ۷۸۵۶۶ بازدید

  از امروز شنبه بیست اسفندماه، مرحله اول طرح بزرگ عرضه یکپارچه خودرو‌های داخلی بر مبنای لیست نوبت دهی آغاز می‌شود.

  خودرهای سامانه یکپارچه مشخص شد.

  1. ایران خودرو 

  وانت آریسان پژو ۲۰۷ اتومات پژو ۲۰۷ دستی پژو ۲۰۷ Tu3 دناپلاس دستی تارا دستی تارا اتوماتیک سورن پلاس دوگانه سورن پلاس بنزینی دناپلاس اتومات پارس ساده پارس  ELX XUP پارس سفارشی XUP

  2. سایپا

  شاهین جی کوییک آر اتومات کوییک آر دستی کوییک اتومات کوییک اس

  3. آرین پارس موتور

  لاماری

  4. فردا موتور

  Fmc-sx5 Fmc-t5 Suma m4

  5. مکث موتور

  تیارا

  6. گروه خودرو سازی ایلیا

  دایون Y5

  7. مدیران خودرو

  آریزو 6 پرو اکسلنت آریزو 5 توربو تیگو 8 پرو مکس ایکس 22 پرو ایکس 55 پرو تیگو 7 پرو اکسلنت تیگو 8 پرو

  نکته: طرح جوانی جمعیت هم نیاز به افتتاح حساب و موجودی 100 میلیون تومان خواهد داشت.

  اخبار مرتبط

  منبع مطلب : www.iranjib.ir

  شوک بزرگ به خریداران خودرو؛ پیش بینی قیمت خودرو در سال ۱۴۰۲

  معاون صنایع حمل‌ونقل وزارت صمت از افزایش ۳۰‌تا۸۰‌درصدی قیمت خودرو خبر داد.

  مجموع نظرات: ۶۸۷

  چهارشنبه ۲۴ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۸:۳۴

  شوک بزرگ به خریداران خودرو؛ پیش بینی قیمت خودرو در سال ۱۴۰۲ | ثبت‌نام‌کنندگان در طرح یکپارچه عرضه خودرو تا پایان فروردین از قیمت‌های جدید مطلع می‌شوند

  معاون صنایع حمل‌ونقل وزارت صمت از افزایش ۳۰‌تا۸۰‌درصدی قیمت خودرو خبر داد.

  فرخنده رفائی: منوچهر منطقی در نشست خبری  درباره قیمت نهایی خودروهای تحویلی به متقاضیان گفت: در طرح عرضه گسترده، ۵۰۰هزار خودرو با قیمت تعیین‌شده به متقاضی داده می‌شود و رقم اعلام‌شده در سامانه، ملاک عمل خواهد بود، اما با توجه به اینکه قیمت خودرو در یک سال اخیر تغییری نداشته، احتمالا براساس بررسی و اعلام شورای رقابت بین ۳۰ تا ۷۰ یا ۸۰درصد افزایش قیمت خودرو برای سال آینده خواهیم داشت.

  به‌گفته معاون وزیر صمت، رقم دقیق افزایش قیمت انواع خودرو تا پایان فروردین۱۴۰۲ نهایی و اعلام می‌شود و بعد از اعلام این رقم افرادی که با ثبت‌نام و براساس نوبت‌دهی در سامانه در صف قرار گرفته‌اند، می‌توانند به‌طور واضح مشاهده کنند که کدام خودرو با چه قیمتی عرضه شده و آیا می‌خواهند از نوبت خود برای دریافت خودرو استفاده کنند یا خیر؟ منطقی، مبنای کار شورای رقابت برای تعیین قیمت خودرو را قیمت‌ پیشنهادی سازمان حمایت اعلام کرد که بر مبنای صورت‌های مالی شرکت‌ها استخراج و مصوب خواهد شد.

  استفاده از ظرفیت تولید۱۴۰۳

  سامانه یکپارچه عرضه خودروهای داخلی از شنبه برای ثبت‌نام متقاضیان باز شد و هم‌اکنون ثبت‌نام اولیه در حال انجام است. ظرفیت اولیه این طرح تحویل ۵۰۰هزار دستگاه خودرو اعلام شده است اما با توجه به میزان بالای تقاضای انباشته در بازار خودرو به‌طور قطع میزان تقاضا بسیار بالاتر از رقم اعلام‌شده برای واگذاری در این طرح خواهد بود. از سوی دیگر، وزیر صمت و مسئولان خودرویی این وزارتخانه بارها اعلام کرده‌اند که شیوه قرعه‌کشی دیگر ملاک عرضه خودرو نخواهد بود و قرار نیست هیچ متقاضی واجد شرایطی از دریافت خودرو محروم شود. زمان تحویل خودرو به متقاضیان طرح عرضه گسترده در معرفی‌های اولیه این طرح، بین ۳‌ماه تا یک‌سال عنوان شده بود اما سخنگوی وزارت صمت بعدها از تحویل‌های دوساله نیز خبر داد؛ چیزی که از سوی معاون حمل‌ونقل وزارت صمت نیز تأیید شد.

  منطقی با تأکید بر اینکه در این طرح به‌هیچ‌وجه قرعه‌کشی نداریم، درباره زمانبندی تحویل خودرو به متقاضیان، گفت: در سال‌جاری تولید خودرو نسبت به سال گذشته، ۳۰درصد افزایش داشت و میزان تولید به یک‌میلیون‌و۲۶۰هزار دستگاه خودرو رسید. برای سال آینده نیز تولید یک میلیون و ۸۰۰هزار دستگاه خودرو پیش‌بینی شده است، اگر تقاضاها در این طرح بیشتر از عرضه امسال باشد، نوبت‌دهی انجام می‌شود و اگر در سال۱۴۰۲ توان پاسخگویی را نداشتیم، تحویل به سال۱۴۰۳ موکول می‌شود.

  وی خاطرنشان کرد: وزارت صمت با اجرای طرح فروش یکپارچه و دیگر برنامه‌های عرضه، به‌تدریج در حال کاهش تقاضای غیرواقعی خودرو است و در سال‌های پیش‌رو به تقاضای واقعی خواهیم رسید.

  پیش‌شرط‌های تحقق تولید ۸/۱میلیونی

  رقم یک‌میلیون‌و۸۰۰هزار دستگاه برای تولید خودرو کشور در سال آینده در حالی است که تولید خودروسازان در سال‌های اخیر همواره کاهشی و نهایتا چیزی در حدود ۸۰۰هزار دستگاه در سال بوده است. این رقم در سال‌جاری با افزایش ۳۰درصدی تولید به یک‌میلیون‌و۲۶۰هزار دستگاه رسید اما سؤال این است که آیا خودروسازان کشور توان رساندن تیراژ تولید به رقم یک‌میلیون‌و۸۰۰هزار دستگاه را دارند یا خیر؟

  معاون صنایع حمل‌ونقل وزارت صمت در پاسخ به سؤال همشهری درخصوص اما و اگرهای تحقق این میزان تولید، گفت: ظرفیت نصب‌شده تولید خودرو کشور در حال حاضر ۳میلیون دستگاه است و توان این میزان تولید وجود دارد اما برای تحقق رقم اعلام‌شده، ۳عامل باید در کنار هم تنظیم شوند.

  منطقی نخستین شرط تحقق این پیش‌بینی را وجود جریان نقدینگی مستمر و تثبیت‌شده دانست تا براساس آن قطعه‌سازان کشور توان افزایش تولید داشته باشند.

  به‌گفته وی، وزارت صمت تلاش می‌کند در سال آینده با اصلاح قیمت‌ها در این بخش نقدینگی مورد نیاز زنجیره تامین را فراهم کند.

  معاون وزیر صمت در توضیح ۲شرط دیگر تحقق تولید ۱.۸میلیون دستگاهی را تمرکز بر خودکفایی در تامین قطعه و کاهش تامین خارجی از یک‌سو و افزایش توان مدیریت شرکت‌های تولیدی برای افزایش بهره‌وری تولید دانست و افزود: بهره‌وری شرکت‌های خودروساز ما سطح نسبتا پایینی دارد و اگر تولیدکنندگان بر افزایش سطح تیراژ وکیفیت تمرکز لازم را داشته باشند، تحقق رقم تولید یک‌میلیون‌و۸۰۰هزار دستگاه خودرو دور از انتظار نیست.

  به‌گفته منطقی، میزان تقاضای خودروی کشور در شرایط عادی یک‌میلیون‌و۴۰۰هزار دستگاه است اما تقاضای انباشته کشور برای خودرو در سال قبل به ۲میلیون دستگاه رسید که ۳۰ تا ۴۰درصد آن امسال پاسخ داده شده است.

  کد خبر 748973

  منبع: روزنامه همشهری

  برچسب‌ها

  خبر مهم بازار خودرو خودرو خودرو - ایرانی

  پر بیننده‌ترین اخبار ثبت نام و قیمت خودرو

  دیدگاه خوانندگان امروز

  پر بیننده‌ترین خبر امروز

  قیمت تیبا، پراید، ساینا و انواع پژو در بازار |جدول جدیدترین قیمت خودروهای داخلی و خارجی را ببینید

  اعلام قیمت فروش کارخانه‌ای خودروها در نیمه دوم فروردین | جدیدترین واکنش به افزایش ۷۰ درصدی قیمت خودرو | قیمت خودرو به تعادل می‌رسد

  زمان افزایش قیمت کارخانه ای خودرو مشخص شد | فرمول و نحوه قیمت گذاری

  اولویت‌های تحویل خودروهای وارداتی مشخص شد| خودورهای خارجی با این برندها ثبت سفارش شده است

  حمله سایبری به سامانه فروش یکپارچه خودرو ؛ بیش از ۷۴ هزار حمله | ثبت نام در سامانه یک روز تمدید می‌شود

  ثبت‌نام ۲۸۰ هزار نفر در سامانه یکپارچه خودرو | مهلت ثبت نام تمدید می شود؟

  ثبت‌نام خودروهای داخلی تمدید شد | حسابتان به نفع سازمان حمایت نباشد حذف شده‌اید

  نظر شما

  نظر شما نظرات

  نظرات منتشر شده: 109 نظرات در صف انتشار: 315 نظرات غیرقابل انتشار: 263

  حق ۱۰:۴۲ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ 314 19 پاسخ کلاه برداریه ملی ۱۳:۴۶ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ 258 135

  بزرگترین مشکل این کشور بی قانونی است از بی حجابی تا، اختلاس ، وقتی مردم ساده ، دلشان به کشف حجاب خوش باشه،. از این بدتر هم سر شان بیاد ،. حقشونه

  منبع مطلب : www.hamshahrionline.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 4 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید