این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  لباس های ورزشی

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  لباس های ورزشی را از این سایت دریافت کنید.

  لباس ورزشی مردانه

  خرید آنلاین و لیست قیمت بهترین مدل های ست لباس ورزشی مردانه از برندهای معتبر مناسب برای فوتبال و بدنسازی از فروشگاه اینترنتی دیجی کالا

  دسته‌بندی‌ها

  لباس زیر ورزشی مردانه

  شلوار ورزشی مردانه

  تی شرت و پولوشرت ورزشی مردانه

  کاپشن و جلیقه ورزشی مردانه

  شلوارک ورزشی مردانه

  سویشرت و هودی ورزشی مردانه

  گرمکن و ست ورزشی مردانه

  مشاهده ۲ دسته‌بندی دیگر فیلتر پربازدیدترین همه کالاها ۳۰,۲۶۹ کالا

  سویشرت ورزشی مردانه تکنیک پلاس 07 کد BT-111-ME

  ارسال امروز ویژه دیجی‌پلاس

  ۳.۴ ۳۳٪ ۶۹۰,۰۰۰ ۱,۰۳۵,۰۰۰

  ست پیراهن و شورت ورزشی مردانه پانیل کد 1107GY

  ارسال فروشنده ۴.۱ ۴۲۰,۰۰۰

  غیراصل

  ست سویشرت و شلوار ورزشی مردانه مدل SH-271

  ارسال امروز ویژه دیجی‌پلاس

  ۴.۲ ۳۰٪ ۵۹۵,۰۰۰ ۸۵۰,۰۰۰

  شلوارک ورزشی مردانه ویلسون مدل ریتا کد 1

  ارسال امروز ویژه دیجی‌پلاس

  ۴ ۳۱٪ ۱۳۹,۰۰۰ ۲۰۰,۰۰۰

  دو بنده کشتی مردانه مدل ISPS Wrestling Singlet

  تنها ۳ عدد در انبار باقی مانده

  ۳۲۸,۰۰۰

  بادگیر ورزشی مردانه 1991 اس دبلیو مدل GK1921 B

  ارسال امروز ویژه دیجی‌پلاس

  ۴ ۳۳٪ ۵۸۸,۰۰۰ ۸۷۷,۰۰۰ @=img=@#=img=#

  تی شرت ورزشی مردانه مدل هواداری تیم ملی ایران 2023

  تنها ۲ عدد در انبار باقی مانده

  ۴ ۱۴۰,۰۰۰ @=img=@#=img=#

  ست پیراهن و شلوارک ورزشی مردانه پانیل کد 1101G

  ارسال فروشنده ۳.۹ ۱۳٪ ۳۳۰,۰۰۰ ۳۷۹,۰۰۰ فروش ویژه @=img=@#=img=#

  ست سویشرت و شلوار ورزشی مردانه 1991 اس دبلیو مدل ST1916 DG

  ارسال امروز ویژه دیجی‌پلاس

  ۴ ۴۵٪ ۸۴۹,۰۰۰ ۱,۵۴۵,۰۰۰ @=img=@#=img=#

  دو بند کشتی مردانه مدل ISPS Wrestling Singlet

  تنها ۱ عدد در انبار باقی مانده

  ۴ ۳۰۰,۰۰۰ @=img=@#=img=#

  ست 5 تکه لباس ورزشی طرح ایران مدل جام جهانی 2022

  ارسال امروز ویژه دیجی‌پلاس

  ۴ ۲۴۸,۰۰۰ @=img=@#=img=# غیراصل

  جوراب ورزشی مردانه مدل استوپ دار

  ۴.۱ ۳۸,۸۰۰ @=img=@#=img=#

  تیشرت ورزشی مردانه تکنیک پلاس 07 کد TS-142-ME

  ارسال امروز ویژه دیجی‌پلاس

  ۴.۱ ۳۳٪ ۳۱۰,۰۰۰ ۴۶۵,۰۰۰ @=img=@#=img=# غیراصل

  ست 6 تکه لباس ورزشی مردانه مدل منچستر سیتی کد 2023

  تنها ۱ عدد در انبار باقی مانده

  ۴.۵ ۳۳۸,۰۰۰ @=img=@#=img=#

  ست گرمکن و شلوار ورزشی مردانه تکنیک پلاس 07 مدل GK-120-ME-G

  ارسال امروز ویژه دیجی‌پلاس

  ۳.۸ ۲۵٪ ۱,۳۰۰,۰۰۰ ۱,۷۲۵,۰۰۰ @=img=@#=img=#

  تی شرت آستین بلند ورزشی مردانه 1991 اس دبلیو مدل Base Layer Long

  ۳.۸ ۳۹٪ ۲۱۹,۰۰۰ ۳۵۷,۰۰۰ @=img=@#=img=#

  شلوارک ورزشی مردانه 1991 اس دبلیو مدل SH1927

  ارسال امروز ویژه دیجی‌پلاس

  ۴.۴ ۳۶٪ ۳۶۸,۰۰۰ ۵۷۳,۰۰۰ @=img=@#=img=#

  پولوشرت ورزشی مردانه تکنیک+07 مدل TS-148-SO

  ارسال امروز ویژه دیجی‌پلاس

  ۴.۴ ۳۲٪ ۳۹۵,۰۰۰ ۵۸۵,۰۰۰ @=img=@#=img=# غیراصل

  شلوارک ورزشی مردانه مدل لگ دار JOblM106

  ۵۸۵,۰۰۰ @=img=@#=img=#

  لگینگ ورزشی مردانه تکنیک پلاس 07 مدل SH-126-ME

  ارسال امروز ویژه دیجی‌پلاس

  ۴ ۲۷٪ ۳۶۰,۰۰۰ ۴۹۵,۰۰۰

  لباس ورزشی مردانه

  ورزش و سلامتی دو عبارت و مفهومی هستند که همیشه در کنار یکدیگر قرارگرفته و با هم در تعامل می‌باشند. بدن سالم بدون ورزش و رعایت تغذیه درست حاصل نمی‌شود. ورزش باعث تحرک جسم شده و مانع از بسیاری از بیماری‌های جسمی و روحی می‌شود. ورزش تاثیر بسیاری بر روی تقویت سیستم ایمنی بدن، تقویت استخوان‌ها، کمک به گردش بهتر خون و رسیدن اکسیژن به اندام‌های داخلی، دفع سموم بدن، تقویت سیستم رشد اعضای بدن و بسیاری از فواید دیگر دارد. به همین دلیل بسیار مهم است که روزانه ورزش کنید. انجام فعالیت‌های ورزشی تخصصی بسیار خوب است اما اگر زمان کافی ندارید حتما از ورزش‌های ساده مانند پیاده روی و یا ورزش‌های صبحگاهی غافل نشوید. راه‌های بسیاری برای بیشتر کردن انگیزه برای ورزش مانند لباس ورزشی مناسب، موسیقی مناسب، هوای خوب و ... وجود دارند. برای ورزش کردن حتما از لباس مناسب استفاده نمایید، زیرا از لباس‌های نامناسب برای ورزش هم باعث کاهش انگیزه شده و هم شما را بیشتر خسته کرده و مانع از ادامه ورزش می‌شوند. هر رشته ورزشی لباس مخصوص به خود را دارد اما برای ورزش‌های سبک‌تر می‌توانید از لباس‌های ساده‌تری نیز استفاده نمایید.

  انواع لباس ورزشی مردانه

  لباس‌های ورزشی چند جز اصلی کفش ورزشی، شلوار ورزشی، پیراهن ورزشی، شلوارک، تی‌شرت ورزشی، سویشرت ورزشی کاپشن و گرمکن ورزشی را شامل می‌شود. این محصولات هم به صورت تک و هم به صورت ست‌های ورزشی مانند ست گرمکن و شلوار، ست تی‌شرت و شلوار و ست تی‌شرت و شلوارک ورزشی در بازار موجود می‌باشند. لباس‌های ورزشی معمولا از دو جنس پارچه اصلی نخ و پلی استر تولید می‌شوند. برای ساختن یک استایل ورزشی زیبا حتما از ست‌های ورزشی استفاده نمایید. رنگ‌ها و طرح‌های ست‌های ورزشی مردانه انقدر متنوع است که می‌توانید به راحتی با سلیقه و استایل خودتان محصول مناسبی را پیدا کنید.

  منبع مطلب : www.digikala.com

  خرید بیش از 40 مدل لباس ورزشی مردانه

  خرید آنلاین و لیست قیمت بیش از 40 مدل لباس ورزشی مردانه ، انواع تیشرت ،شلوارک ، لگ ،رکابی ، شلوار اسلش از شرافیت بهترین لباس ورزشی برند کشور

  لباس ورزشی مردانه با کیفیت چه ویژگی هایی دارد؟

  اگر قصد دارید ورزش کنید، بد‌انید‌ که با اهمیت ترین و اساسی ترین قد‌م، تصمیم برای گزینش لباس اسپرت عالی است. امکان دارد متجعب بشوید اگر بفهمید برای خیلی از مرد‌م خرید‌ لباس ورزشی مردانه شرافیت بهترین انگیزه برای استارت ورزش کرد‌ن است. اگر مدتی زمانی میشود که ورزش می‌کنید‌، اما سریع خسته می‌شوید‌ و از فعالیت بد‌نی لذت نمی‌برید‌. ممکن است لباس نامناسبی برای خودتان انتخاب کرد‌ه باشید‌.

  یک لباس ورزشی مناسب باید‌ د‌ر عین راحتی، ماهیچه های شما را زیباتر نشان د‌اد‌ه و از جلوی عرق کردن بدن را میگیرد‌. اگر به یک فروشگاه لباس‌های ورزشی مراجعه کنید‌، قطعا مد‌لها. طرحها و اند‌ازه‌های متفاوت لباسها و تجهیزات ورزشی شما را گیج میکند. این مهم هنگامی دارای اهمیت میشود که شما قصد خریدن‌ لباس برای رشته ورزشی بخصوصی هستید‌.

  به طورکلی یک لباس ورزشی مناسب باید‌ حین تمرین خشک بماند‌، و وقتی را میپوشید راحت باشید‌. اند‌ازه مناسب د‌اشته باشد‌ و به صورت کامل اند‌ازه بد‌ن شما باشد‌. د‌ر این مقاله تلاش می‌کنیم مهمترین نکته ها برای خرید‌ یک لباس ورزشی مردانه بدنسازی  مناسب را به شما ارائه د‌هیم. باتوجه به این نکات به اندازه ای اطلاعات شما بالا میرود که می‌توانید‌ مثل یک کارشناس به فروشگاه های بزرگ ورزشی بروید.

  چه جنسی برای چه ورزشی؟

  د‌یگر د‌ورانی که لباس‌های ورزشی فقط از پنبه تولید‌ می‌شد‌ند‌ تمام شده است. امروزه برای هر مدل ورزشي باید‌ پوشش با جنس مناسب متناسب با آن ورزش انتخاب کرد‌. برای فعالیت بد‌نی د‌اخل منزل انتخاب یک تی‌شرت جاذب رطوبت همراه با یک شلوار راحتی کفایت میکند. ولی افراد‌ی که مرتب ورزش می‌کنند‌ ، باید‌ مثل افراد متخصص لباس خود‌ را انتخاب کنند‌. د‌ر اد‌امه مناسب‌ترین مدل پارچه برای هر رشته ورزشی را معرفی میکنیم.

  قیمت لباس ورزشی مردانه

  قیمت لباس ورزشی مردانه شرافیت مخصوص قدم زدن بسیار متناسب می باشد بر اساس کیفیت و دوختی که دارد. شما هم می توانید از این قیمت استثنایی و ویژه استفاده کنید. و کالایی با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت را خریداری کنید.

  اصلا اهمیت ندارد که شما در کجا هستید، در دورترین نقطه و یا نزدیک ترین نقطه، هر جایی که باشید. می توانید این کالا را در اندازه ی مورد نظر خودتان تهیه کنید.

  شکل 1: لباس ورزشی مردانه

  در خرید این محصول قیمت می تواند یک علت عالی باشد و همواره همه تلاش می کنند. تا این کالا را با قیمت ارزان برای خودتان تهیه کنند. و همواره بی واسطه اقدام کنند تا در این صورت با کارخانه دار همکاری می کنند.

  این لباس هایی که موجود می باشد، مخصوص پیاده روی هستند و بسیار راحت بوده و موجب می شوند. که فرد به آسان ترین شکل ممکن بتواند مسافت های طولانی را طی کند.

  انواع لباس ورزشی مردانه

  شلوار

  اولین چیزی که در پوشیدن لباس ورزشی اهمیت بسیار زیادی دارد راحتی در حرکت و انجام ورزش است. شلوار ورزشی خوب باید در بخش زانو گشاد باشد تا درحین دویدن یا خم کردن پا، به زانو فشار وارد نشود.

  کفش

  کفشی که سایز مناسبی نداشته باشد باعث ایجاد تاول، گرفتگی عضلات، کندی حرکت و لغزش فرد می‌شود. برای محافظت از مچ پا، کفشی که دارای زبانه بلند است. و مچ پا را به شکل کامل در برمی‌گیرد عالی است.

  یک کفش مناسب می‌تواند به شما کمک کند زمان پریدن و دویدن نیروی کم تری وارد کنید. در زمانی که کفش نامناسب باعث ایجاد صدمات زیادی خواهد شد. معمولا توصیه می‌شود بعد از شش ماه استفاده متداول از کفش، بخش های داخلی و کف آن را بررسی کنید. و اگر فرسودگی مشاهده کردید کفش خود را تعویض کنید.

  لگینگ

  پوشیدن شلوارهای بزرگ، ماهیچه های فرم گرفته و خوش حالت پا را نشان نمی‌دهد. اگر دوست دارید که نتیجه سالها تلاش خود را در آینه مشاهده کنید، از لگینگ استفاده کنید. لگینگ یا لگ، شلواری نازک و چسبان است که بدن را به بهتزین شکل ممکن گرم نگه می‌دارد و مانع تکان خوردن نمی‌شود. اگر با لگینگ احساس راحتی نمیکنید میتوانید روی آن شلوارک بپوشید.

  لباس ورزشی شرافیت

  شلوارک

  شلوارک ورزشی یکی از پوشاک مخصوص است که بسیار خنک و مناسب استفاده. در دمای گرم فصل تابستان است. بهتر است آن را با تیشرت تنظیم کنید. شلوارک به طور معمول از پارچه های پنبه ای و کشی تولید می‌شود. در ورزش هایی مثل بکس، فوتبال و شنا پوشیدن شلوارک پیشنهاد می‌شود.

  تیشرت ورزشی

  در طراحی لباس ورزشی، اهمیت حفظ دمای بدن را باید در نظر گرفت. به طوری که درهوای سرد، فرد را گرم نگه دارد و در دمای بالا، به خنک شدن او کمک کند. تی شرت های ورزشی در مدل های مختلف آستین کوتاه و بلند تولید می‌شود. و احتیاج افراد را تا حد زیادی رفع میکند. می توان آن را در باشگاه، پارک، محل کار و منزل هم پوشید.تیشرت ورزشی از لباس های ورزشی مردانه مخصوص پیاده روی می باشد .

  تیشرت و پلوشرت شرافیت

  هودی

  هودی پوشاکی بافتنی، ضخیم و کلاه دار است. این لباس را به طور معمول برای حفظ دمای بدن در آخر ورزش یا هنگام پیاده روی در هوای پاییزی می‌پوشند. انواع جلو بسته، دکمه و زیپ دار هودی موجود است که با توجه به نیاز می‌توانید. هر یک از آن ها را تهیه کنید.

  هودی زمستانی شرافیت

  برندهای لباس ورزشی مردانه

  نایکی

  اولین برندی که در حوزه پوشاک ورزشی به ذهن مردم خطور میکند، به طور معمول برند نایکی است. اهمیت ندارد که در چه رشته ورزشی دوست دارید فعالیت کنید. زیرا نایکی دارای محصولات کامل برای ورزشکاران تمام رشته ها از اول سر تا آخر پا است. این تنوع محصول شامل لباس زیر تا جوراب و کفش های ورزشی نرم و راحت است. حتی این برند، محصولاتی مثل هدفون های ویژه دونده ها، کلاه و سایر محصولات را عرضه کرده است.

  منبع مطلب : sherafit.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 1 ماه قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید