این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  لوکیشن اینستا کجاست

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  لوکیشن اینستا کجاست را از این سایت دریافت کنید.

  ثبت لوکیشن در اینستاگرام و نحوه رفع مشکل آن (آموزش تصویری)

  ثبت لوکیشن در اینستاگرام یکی از قابلیت‌های مفید این شبکه اجتماعی است. در این مطلب به صورت تصویری به شما نحوه قرار دادن لوکیشن در اینستاگرام را آموزش خواهیم داد.

  آموزش تصویری ثبت لوکیشن در اینستاگرام

  ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

  /۲ دیدگاه /در آموزش اینستاگرام, شبکه اجتماعی /توسط پلتفرم جریان

  ثبت لوکیشن در اینستاگرام فرصتی عالی برای شناخته‌ شدن بیشتر کسب ‌و ‌کار شما و کسب مشتریان جدید است. در واقع فعال کردن لوکیشن در اینستاگرام منجر به جستجوی بیشتر، مشتریان جدیدتر و دسترسی بیشتر به برند شما می‌شود.

  آیا می‌دانید تعداد زیادی از افراد اخیرا از رسانه‌های اجتماعی برای جستجوی مشاغل مختلف استفاده می‌کنند و بیشتر از 200 میلیون کاربر در اینستاگرام هر روز حداقل از یک پروفایل کسب ‌و‌ کار بازدید می‌کنند؟ بنابراین بسیار مهم است که کاربران بتوانند با جستجو به کسب‌ و کارهای مختلف دسترسی پیدا کنند. از آنجایی ‌که همانند هشتگ‌ها با استفاده از تگ لوکیشن نیز می‌توان پست‌ها و استوری‌های مورد نظر را جستجو کرد، ثبت location در اینستاگرام تأثیر بسیار زیادی در آگاهی نسبت به برند شما و افزایش بازدید کاربران از کسب‌ و کار شما دارد.

  در این مقاله آموزش ثبت لوکیشن دلخواه در اینستاگرام و همچنین ثبت لوکیشن در بیو و استوری اینستاگرام به صورت مرحله به مرحله، با ذکر جزئیات و استفاده از تصاویر شرح داده می‌شود. اگر شما هم قصد دارید از ویژگی ثبت لوکیشن اینستاگرام برای ارتقای حساب کاربری خود استفاده کنید، این آموزش را از دست ندهید.

  ثبت لوکیشن دلخواه در اینستاگرام

  قبلا اینستاگرام به کاربران اجازه می‌داد که به ‌آسانی هنگام انتشار پست، لوکیشن‌های جدیدی را اضافه کنند. اما هم ‌اکنون برای اضافه کردن لوکیشن دلخواه به اینستاگرام باید از فیسبوک استفاده کنید. به این صورت که ابتدا باید مکان مورد نظر خود را در فیسبوک ایجاد کنید و بعد در اینستاگرام آن مکان را به پست خود اضافه کنید. پس لازم است که برای ثبت لوکیشن در اینستاگرام، پروفایل فیسبوک خود را به اکانت بیزنسی اینستاگرام خود وصل کنید. برای ایجاد لوکیشن دلخواه در اینستاگرام باید مراحل زیر را دنبال کنید.

  ابتدا وارد فیسبوک شوید.

  شاید برای شما این سؤال پیش بیاید که چرا فیسبوک؟ همان‌طور که می‌دانید در سال ۲۰۱۲ اینستاگرام توسط فیسبوک خریداری شد و از آن زمان برای انجام برخی کارها، مانند ایجاد لوکیشن دلخواه، باید از صفحه فیسبوک متصل به حساب اینستاگرام خود استفاده کنید. اینستاگرام اجازه اضافه کردن لوکیشن جدید را به شما نمی‌دهد، پس همان ‌طور که گفته شد اولین کار برای ایجاد لوکیشن، ورود به حساب فیسبوک است.

  سرویس موقعیت مکانی را فعال کنید.

  برای تعیین مختصات دقیق لازم است که سرویس لوکیشن فیسبوک فعال شود تا بتواند از GPS تلفن همراه شما استفاده کند. برای فعال کردن سرویس موقعیت مکانی در فیسبوک باید به شیوه زیر عمل کنید.

  > روی آیکن سه خطی در قسمت پایین و سمت راست صفحه کلیک کنید.> به بخش تنظیمات رفته و روی تنظیمات و حریم شخصی (setting & privacy) کلیک کنید.> به طرف پایین پیمایش کنید و از بخش حریم خصوصی (privacy)، موقعیت مکانی (location) را انتخاب کنید.> روی سرویس موقعیت مکانی (location service) کلیک کنید.> روی موقعیت مکانی (location) کلیک کرده و دسترسی مجاز به فیسبوک (Facebook permission access) را انتخاب کنید.بعد از انجام مراحل بالا، از فیسبوک خارج شده و مجددا بازگردید و ادامه مراحل ایجاد لوکیشن دلخواه را دنبال کنید.کادر وضعیت پست را به سمت پایین پیمایش کنید و روی «check in» کلیک کنید.نام بیزنس خود را تایپ کرده و لوکیشن خود را اضافه کنید.

  نام بیزنس خود را در نوار جستجو تایپ کنید. اگر این نام قبلا توسط کس دیگری استفاده شده باشد، باید به آن عبارتی توصیفی یا اسم شهر و یا هر عبارت خلاقانه دیگری را اضافه کنید. بعد از تایپ نام و تعریف تگ لوکیشن دلخواه، روی دکمه افزودن (add) کلیک کنید.

  دسته بندی مناسب را انتخاب کنید.

  لیستی از گزینه‌ها نمایش داده می‌شوند و شما باید دسته ‌بندی مرتبط با کسب‌ و ‌کار خود را انتخاب کنید.

  > لوکیشن خود را انتخاب کنید.> اگر در محل کار خود هستید، ایجاد لوکیشن به صورت سفارشی بهتر است. برای این کار باید گزینه « I’m here right now » را از صفحه موقعیت مکانی (location) انتخاب کنید تا موقعیت مکانی شما به صورت دقیق ثبت شود.جزئیات اضافه‌تر را هم تایپ کرده و روی گزینه ایجاد (create) کلیک کنید.لوکیشن خود را اثبات کنید.

  شما تگ لوکیشن خود را ایجاد کرده‌اید و حالا باید اثبات کنید که این لوکیشن متعلق به بیزنس شماست. برای این کار باید با وارد کردن نام لوکیشن خود در نوار جستجوی فیسبوک، صفحه مربوطه را از میان نتایج انتخاب کنید. در اینجا روی «آیا این بیزنس متعلق به شماست؟» کلیک کنید.

  از این به بعد شما می‌توانید این لوکیشن اضافه شده را در اینستاگرام جستجو کنید و تگ لوکیشن خود را به شکل زیر به پست‌ها اضافه کنید.

  ثبت یا تغییر لوکیشن بعد از انتشار پست

  بعد از آپلود و ویرایش عکس یا ویدئوی پست، می‌توانید با به کارگیری چند مرحله آسان زیر لوکیشن را اضافه کنید.

  روی اضافه کردن لوکیشن (add location) کلیک کنید.

  مناسب‌ترین لوکیشن را از میان لوکیشن‌های پیشنهادی نزدیک شما، انتخاب کنید یا خودتان لوکیشن را سرچ کنید.

  روی به اشتراک گذاری (share) در بالای صفحه، سمت راست کلیک کنید.

  نحوه گذاشتن لوکیشن در استوری اینستاگرام

  استوری‌های اینستاگرام روشی جالب برای افزایش آگاهی نسبت به برند شما و رشد پیج اینستاگرام شما هستند. ثبت لوکیشن در استوری اینستاگرام همانند استفاده از هشتگ‌ها، باعث می‌شود که تعداد بازدیدها از استوری شما بسیار بیشتر شوند و به عبارتی بیشتر در معرض دید قرار بگیرند. اضافه کردن تگ لوکیشن به استوری اینستاگرام بسیار ساده است و با انجام چند مرحله زیر انجام می‌شود.

  بعد از اضافه کردن عکس یا ویدئوی مورد نظر به استوری خود، روی آیکن مربعی خندان در بالای صفحه استوری کلیک کنید.

  از میان گزینه‌های موجود، تگ لوکیشن را انتخاب کنید.

  در این مرحله مکان مورد نظر خود را تایپ کنید تا لیستی از نتایج برای شما نشان داده شود.

  منبع مطلب : www.jaryan.net

  آموزش ثبت لوکیشن در اینستاگرام در کمتر از 2 دقیقه

  ثبت لوکیشن در اینستاگرام به چه صورت است؟ نحوه‌ی فرستادن لوکیشن در اینستاگرام چگونه است؟ در این مقاله در کوتاه ترین زمان، لوکیشن خود را در اینستاگرام ثبت کنید...

  نویسنده: پوریا امیرخزانی

  2020-10-06

  آموزش ثبت لوکیشن در اینستاگرام در کمتر از 2 دقیقه

  دسته‌بندی: ترفندهای اینستاگرام

  ثبت لوکیشن در اینستاگرام به چه صورت است؟ نحوه‌ی فرستادن لوکیشن در اینستاگرام چگونه است؟ در این مقاله در کوتاه ترین زمان، لوکیشن خود را در اینستاگرام ثبت کنید...

  به دنبال پیج فعال‌ و با نرخ تعامل بالا هستید؟

  وارد کانال تلگرام شوید و لیست تمامی پیج‌ها همراه با آمار بازدیدکننده فعال را مشاهده نمایید!

  کانال تلگرام

  ربات اینستاگرام اینبو

  ربات اینستاگرام اینبو دستیار هوشمند، اختصاصی و خستگی ناپذیر شما در اینستاگرام است!

  رایگان دانلود کنید!

  ثبت لوکیشن در اینستاگرام به چه صورت است و چه کاربردی دارد؟ فرستادن لوکیشن در اینستا چگونه است؟ ثبت لوکیشن یک ویژگی قدیمی اینستاگرام است که این روزها بسیاری از صاحبان پیج‌ها در پست یا استوری از آن استفاده می‌کنند. از طرفی به کار بردن صحیح تگ لوکیشن از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. با ما همراه باشید تا در مقاله‌ی امروز همه چیز را در خصوص ثبت لوکیشن در اینستاگرام بدانیم.

  راهنمای مطالعه

  فرستادن لوکیشن در اینستا

  رفع مشکل ثبت لوکیشن

  اضافه کردن لوکیشن در پروفایل

  ثبت لوکیشن در استوری اینستاگرام

  ویدیوی آموزش کامل ثبت لوکیشن در اینستاگرام

  آموزش تصویری ثبت لوکیشن در اینستاگرام بصورت کامل

  در این ویدیو یاد میگیرید که:

  فرستادن لوکیشن در دایرکت اینستاگرام

  ثبت لوکیشن در پروفایل اینستاگرام

  ثبت لوکیشن در پست اینستاگرام

  اضافه کردن لوکیشن در استوری اینستاگرام

  لوکیشن در اینستاگرام چیست؟

  لوکیشن در اینستاگرام به معنی موقعیت مکانی است. یعنی شما با فعال کردن لوکیشن در پست و یا استوری، به فالوور‌های خود نشان می‌دهید که استوری یا پست مورد نظر مربوط به کدام مکان می‌باشد.

  اهمیت لوکیشن اینستاگرام

  استفاده از قابلیت لوکیشن اینستاگرام باعث جذاب و خاص شدن پست‌های شما می‌شود. پس اگر می‌خواهید با برچسب لوکیشن (Location) و با کمترین تلاش، رنگ و بوی دیگری به پست‌ها و استوری‌های خود بدهید، حتما از این ویژگی استفاده کنید. همچنین تحقیقات نشان داده است پست‌های دارای موقعیت مکانی در مقایسه با پست‌های بدون لوکیشن افراد بیشتری را به خود درگیر می‌کنند. چنانچه کسب و کاری در اینستاگرام داشته باشید، به کارگیری لوکیشن باعث آگاهی از برندتان و افزایش مشتری نیز می‌شود. لازم به ذکر است که در صورت زدن لوکیشن، اینستاگرام را از واقعی بودن پیج خود یعنی ربات نبودن با خبر میکنید.

  فرستادن لوکیشن در اینستا با 2 روش

  احتمالا برای شما این اتفاق افتاده است که بخواهید موقعیت مکانی کنونی خود را برای فرد دیگری در اینستاگرام نیز ارسال نمایید، اما از نحوه‌ی فرستادن لوکیشن در اینستاگرام آشنایی نداشته‌اید. ارسال لوکیشن از دایرکت اینستاگرام به سادگی ممکن است. برای انجام این کار دو روش پیش رو دارید: ارسال لوکیشن از طریق گوگل مپ و ارسال لوکیشن از طریق استوری. در ادامه ما هرکدام از این دو روش را آموزش خواهیم داد.

  مطلب پیشنهادی: پاسخ سریع در دایرکت اینستاگرام

  1. طرز فرستادن لوکیشن در اینستا از طریق گوگل مپ (Google Map)!

  با استفاده از برنامه‌ی گوگل مپ، می‌توانید موقعیت مکانی خود را در تمام شبکه‌های اجتماعی، با افراد دیگر به اشتراک بگذارید که اینستاگرام هم از این قاعده مستثنی نیست. برای فرستادن لوکیشن دلخواه خود در اینستاگرام از طریق گوگل مپ، مراحل زیر را دنبال کنید:

  برنامه‌ی گوگل مپ Google Map را باز کرده و در کادر بالا همانند شکل زیر، مکان مورد نظر خود را وارد نمایید.

  در مرحله‌ی دوم برای به اشتراک گذاشتن موقعیت مکانی خود، همانطور که در شکل زیر می‌بینید، صفحه را به سمت بالا بکشید.

  حال، گزینه‌ی Share Place را انتخاب کنید.

  سپس در نیم پنجره‌ی باز شده، با زدن دایرکت به قسمت چت‌های خود در اینستاگرام منتقل می‌شوید.

  در آخر دایرکت فرد مورد نظر را برای اشتراک گذاشتن لوکیشن خود، انتخاب کنید.

  ارسال لوکیشن در اینستا از طریق دایرکت اینستاگرام

  علاوه بر روش استفاده از گوگل مپ، شما می توانید برای ارسال لوکیشن در دایرکت، از روش زیر نیز استفاده کنید:

  در ابتدا اینستاگرام را باز کنید. در حین ورود به اینستاگرام بصورت خودکار به صفحه‌ی خانه (Home) منتقل خواهید شد.

  برای وارد شدن به قسمت دایرکت‌ها، آیکون موشک یا همان آیکون دایرکت را که در بالای صفحه و سمت راست مشاهده می‌کنید، بزنید.

  دایرکت فردی را که قصد ارسال لوکیشن به آن دارید، انتخاب نمایید.

  در مرحله‌ی بعدی پس از اینکه به چت طرف مقابل وارد شدید، آیکون دوربین در پایین صفحه را لمس کنید.

  حال اگر می‌خواهید عکس یا ویدیویی از گالری خود انتخاب کنید، همانند تصویر زیر آیکون مربع را که همان نشانگر کالری شماست لمس نمایید. اما در صورت گرفتن عکس یا ویدیوی جدید، آیکون دایره یا آیکون ضبط را مطابق شکل بزنید.

  در مرحله‌ی بعدی باید آیکون استیکر را انتخاب کنید.

  حال برچسب Location را بزنید.

  در نهایت مکان دلخواه خود را همانند شکل زیر انتخاب کرده و برای فرد مورد نظرتان ارسال نمایید.

  رفع مشکل گذاشتن لوکیشن در اینستاگرام

  گاهی اوقات، ممکن است با مشکل ثبت نشدن لوکیشن در اینستاگرام مواجه شوید. دلایل مختلفی وجود دارد که می‌تواند در کار نکردن لوکیشن اینستاگرام تاثیر داشته باشند. با استفاده از راه حل‌هایی که در ادامه‌ی مقاله مورد بحث و بررسی قرار می‌دهیم، مشکل گذاشتن لوکیشن در اینستاگرام برطرف خواهد شد.

  دسترسی اینستاگرام به لوکیشن: یکی از مهمترین دلایلی که ممکن است در ثبت نشدن لوکیشن در اینستاگرام تاثیر داشته باشد، دسترسی نداشتن برنامه‌ی اینستاگرام به اطلاعات لوکیشن شماست. برای حل این مشکل، ابتدا موقعیت مکانی در گوشی خود را فعال کنید. سپس مراحل زیر را دنبال کنید:

  از قسمت تنظیمات وارد بخش Apps شده و روی برنامه‌ی اینستاگرام بزنید. در گوشی های شیائومی، برای دسترسی به این منو، بعد از زدن گزینه‌ی Apps بایستی گزینه‌ی Manage apps را بزنید.

  در صفحه‌ی باز شده، گزینه‌ی Permissions را بزنید.

  در این بخش، مطابق تصویر روی گزینه‌ی لوکیشن بزنید.

  در صورتی که گزینه‌ی Allow while using this app را انتخاب کنید، اینستاگرام صرفا در مواقعی که از این برنامه استفاده می‌کنید، به اطلاعات مکانی شما دسترسی خواهد داشت. گزینه‌ی Deny به معنی عدم دسترسی بوده و در صورت انتخاب Ask every time، در هربار نیاز اینستاگرام به اطلاعات مکانی شما (از جمله هنگام تعیین لوکیشن برای پست و استوری) از شما پرسیده خواهد شد که آیا این دسترسی را به اینستاگرام اعطا می کنید یا خیر. توصیه می‌کنیم برای راحتی، گزینه‌ی مشخص شده در تصویر را انتخاب کنید. (اینستا که تقریبا همه چی رو در موردمون میدونه، اینم روش😄)

  منبع مطلب : inbo.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 6 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید