این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  ماشین مخصوص که در زمستان برف ها را پاک میکند

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  ماشین مخصوص که در زمستان برف ها را پاک میکند را از این سایت دریافت کنید.

  برترین خودروهای برف روب در جهان را بشناسید

  برترین خودروهای برف روب در جهان را بشناسید ،معرفی بهترین خودروهای برف روب،خودروهای سنگین برف روب،درباره خودروهای برف روب بزرگ

  برترین خودروهای برف روب در جهان را بشناسید

  مجموعه : اتومبیل های دیدنی

  برترین خودروهای برف روب در جهان را بشناسید 

  کولاک و برف سنگین می تواند اوضاع معابر و جاده ها رابا بحران مواجه کند که خودرو هـای برف روب میتوانند بهترین راه حل باشند. خودرو هـای برف روب در تعداد زیادی از کشور هـای دنیا در حال نوسازی هستند. در این جا شما با 10 خودروی برف روب فوق پیشرفته که در دنیا مشغول برف روبی هستند آشنا خواهید شد. برف ازآن دسته نعمت‌‌هـای خدادادی است که زمستان‌ها چهره زمین را سفید می کند،

  قدم زدن در برف بسیار دلنشین و لذت‌بخش است به شرط آنکه پوشش گرم و نرمی داشته باشید، اما رانندگی در برف چیز دیگری است و حتی اگر خودروی شما به تجهیزات لازم نیز مجهز باشد بازهم احتمال بروز حادثه وجوددارد.

  به همین دلیل در کشور هـای مختلف پس از بارش برف خودرو هـای برف روب به خیابان‌هـای پرتردد آمده و سطح خیابان را از برف پاک می کنند. شاید برای شما جالب باشد بدانید خودرو هـای برف روب پیشرفته‌اي وجوددارد که دریک چشم به‌هم زدن برف تمام سطح یک خیابان را پاک میکند. در ادامه مطلب پارس ناز قصد داریم بارش برف زیبایی که اکثر قسمت‌هـای کشور را سفید پوش کرده است را به فال نیک بگیریم و باهم نگاهی به پیشرفته‌ترین خودرو هـای برف روب خواهیم داشت.

  1. خودروی برف روب اُوِر آسِرن آر اس ۲۰۰ «Overaasern RS200»

  این ماشین با هدف پاک سازی برف در برزگراه‌ها و جاده‌هایي که ترافیک سنگینی دارند ساخته شده است. این ماشین طراحی هوشمندانه و ماژولار دارد تا در شرایط مختلف بتواند به اسانی برف را از سطح خیابان و معابر پاک کند. دراین ماشین از مواد پیشرفته فایبرگلاس استفاده شده و اصول طراحی آیرودینامیک در آن رعایت شده است.

  برس‌ و فن‌هـای بزرگ با ظرفیت بالا، به همراه ویژگی تنظیم خودکار برس‌هایي که برف را جابه‌جا می‌کنند از ویژگی‌هـای مهم این خودروی برف روب است. تعامل با این ماشین نیز بسیار آسان است و بر خلاف ابعاد بزرگی که دارد هزینه‌هـای تعمیر و نگه داری آن بسیار کم است.

  2. خودروی برف روب اشمیت سوپرا «Shmidt Supra»

  این ماشین برای مناطقی طراحی شده که بارش برف زیادی دارند، این برف روب از طراحی ویژه‌اي برخوردار است ودر آن خبری از محور محرک مانند سایر خودروها نیست، در نتیجه رانندگی بسیار دقیقی را در مسیرهای برفی در اختیار راننده قرار میدهد. از طرف دیگر خودرو هـای برف روب نیرومند به مخزنی با ظرفیت بسیار بالا مجهز است و به اسانی میتواند چیزی حدود ۸ ساعت، برف سنگین را از سطح جاده‌‌ها پاک کند.

  این برف‌روب،‌ برف‌ها را تا فاصله ۴۰ متر دورتر پرت میکند. ویژگی‌هـای خودرو هـای برف روب اشمیت سوپرا به همین‌جا ختم نمیشود و این ماشین مصرف بسیار کمی دارد و برخلاف تصور در حین برف‌روبی، هیچ صدایی به داخل کابین نفوذ نمیکند. شیشه‌هـای جلو و آینه‌ها این خودروی برف روب نیز دارای سیستم گرمایش داخلی هستند.

  3. خودروی برف روب MDOT TOW PLOW

  این ماشین برف روب نیرومند برای پاک‌سازی برف بزرگراه‌ها و جاده‌هایي طراحی شده است که همه ی ساله برف سنگینی را تجربه می کنند. به این ترتیب شهری که به این خودروی برف روب مجهز باشد نگرانی برای بارش سنگینترین برف‌ها هم ندارد.

  4. خودروی برف روب SnowBlast SnowBlower

  این خودروی برف روب نیرومند برای جاده‌هایي است که سایر برف‌روب‌ها نمی‌توانند برف این جاده‌‌ها را پاک ‌کنند. به عبارت دیگر می‌توان گفت بعید به نظر می‌رسد این خودروی برف روب در پاک‌ کردن برف یک خیابان ناتوان باشد. این خودروی برف روب به دو پره بسیار بزرگ در جلو مجهز است تا برف به داخل مخزن کشیده شود و همانند یک چاقو که پنیر را به اسانی می برد

  این ماشین برف روب در بین برف‌ سنگین زمستانی مسیر را پاک میکند. برف‌هایي که از سطح جاده پاک میشوند توسط این بر‌ف‌روب به کنار جاده پرتاب خواهند شد.

  5. خودروی برف روب اتوبوس «School Bus SnowBlower»

  ممکن است این خودروی برف روب با خودروهایی که تا کنون به آن‌ها اشاره کردیم تفاوت داشته باشد اما اجازه ندهید ظاهر این خودروی برف روب شما را فریب دهد چرا که با یک خودروی برف روب نیرومند و کارآمد طرف هستیم. این خودروی برف روب در‌واقع برف سطح خیابان‌ها را پاک نمی کند و برای پاک‌کردن برفی که روی اتوبوس‌هـای مدرسه‌ها نشسته طراحی شده است.

  6. خودروی برف روب CN Jet SnowBlower

  تا این قسمت به برف‌روب‌هایي اشاره کردیم که برای پاک کردن برف خیابان‌ها و برزگراه‌ها طراحی شده‌اند اما اگر برای شما این پرسش مطرح شده که برف خطوط راه‌آهن را چگونه پاک می‌کنند باید بگوییم خودروی برف روب CN Jet SnowBlower برای اینکار ساخته شده است.

  جالب است بدانید با یک خودروی برف روب عادی طرف نیستیم و خلاقیت ویژه‌اي در ساخت این خودروی برف روب به خدمت گرفته شده است تا برف و یخ را به اسانی از ریل راه‌آهن پاک کند. برای رسیدن به این هدف یک موتور هواپیمای جت در قسمت جلوی این خودروی برف روب نصب شده است. وظیفه این موتور جت آب کردن برف و کنار زدن آن از روی ریل است.

  7. خودروی برف روب اُوِر آسِرن آر اس ۴۰۰ «Overaasern RS400»

  منبع مطلب : www.parsnaz.com

  خودروهای برف روب سنگین فوق پیشرفته در دنیا + تصاویر

  خودروهای برف روب جهان خودروهای برف روب در بسیاری از کشورهای دنیا در حال نوسازی هستند در اینجا شما با 10 خودروی برف روب فوق پیشرفته که در دنیا مشغول برف روبی هستند آشنا خواهید شد برف از آن دسته نعمت‌‌های خدادادی است که زمستان‌ها چهره زمین را سفید می‌کند، قدم زدن در برف بسیار دلنشین و لذت‌بخش است به شرط آنکه پوشش گرم

  خودروهای برف روب سنگین فوق پیشرفته در دنیا + تصاویر

  مجموعه : تازه های خودرو

  خودروهای برف روب جهان

  خودروهای برف روب در بسیاری از کشورهای دنیا در حال نوسازی هستند. در اینجا شما با 10 خودروی برف روب فوق پیشرفته که در دنیا مشغول برف روبی هستند آشنا خواهید شد. برف از آن دسته نعمت‌‌های خدادادی است که زمستان‌ها چهره زمین را سفید می‌کند، قدم زدن در برف بسیار دلنشین و لذت‌بخش است به شرط آنکه پوشش گرم و نرمی داشته باشید، اما رانندگی در برف چیز دیگری است و حتی اگر خودروی شما به تجهیزات لازم نیز مجهز باشد باز هم احتمال بروز حادثه وجود دارد.

  به همین دلیل در کشورهای مختلف پس از بارش برف خودروهای برف روب به خیابان‌های پرتردد آمده و سطح خیابان را از برف پاک می‌کنند. شاید برای شما جالب باشد بدانید خودروهای برف روب پیشرفته‌ای وجود دارد که در یک چشم به‌هم زدن برف تمام سطح یک خیابان را پاک می‌کند. در ادامه این پست سماتک قصد داریم بارش برف زیبایی که اکثر قسمت‌های کشور را سفید پوش کرده است را به فال نیک بگیریم و با هم نگاهی به پیشرفته‌ترین خودروهای برف روب خواهیم داشت.

  1. خودروی برف روب اُوِر آسِرن آر اس ۲۰۰ (Overaasern RS200)

  این خودرو با هدف پاکسازی برف در برزگراه‌ها و جاده‌هایی که ترافیک سنگینی دارند ساخته شده است. این خودرو طراحی هوشمندانه و ماژولار دارد تا در شرایط مختلف بتواند به راحتی برف را از سطح خیابان و معابر پاک کند. در این خودرو از مواد پیشرفته فایبرگلاس استفاده شده و اصول طراحی آیرودینامیک در آن رعایت شده است. برس‌ و فن‌های بزرگ با ظرفیت بالا، به همراه ویژگی تنظیم خودکار برس‌هایی که برف را جابجا می‌کنند از ویژگی‌های مهم این خودروی برف روب است. تعامل با این خودرو نیز بسیار راحت است و بر خلاف ابعاد بزرگی که دارد هزینه‌های تعمیر و نگه‌داری آن بسیار کم است.

  2. خودروی برف روب اشمیت سوپرا (Shmidt Supra)

  این خودرو برای مناطقی طراحی شده که بارش برف زیادی دارند، این برف روب از طراحی ویژه‌ای برخوردار است و در آن خبری از محور محرک مانند سایر خودروها نیست، در نتیجه رانندگی بسیار دقیقی را در مسیرهای برفی در اختیار راننده قرار می‌دهد. از طرف دیگر خودروهای برف روب قدرتمند به مخزنی با ظرفیت بسیار بالا مجهز است و به راحتی می‌تواند چیزی حدود ۸ ساعت، برف سنگین را از سطح جاده‌‌ها پاک کند. این برف‌روب،‌ برف‌ها را تا فاصله ۴۰ متر دورتر پرت می‌کند. ویژگی‌های خودروهای برف روب اشمیت سوپرا به همین‌جا ختم نمی‌شود و این خودرو مصرف بسیار کمی دارد و برخلاف تصور در حین برف‌روبی، هیچ صدایی به داخل کابین نفوذ نمی‌کند. شیشه‌های جلو و آینه‌ها این خودروی برف روب نیز دارای سیستم گرمایش داخلی هستند.

  3. خودروی برف روب MDOT TOW PLOW

  این خودرو برف روب قدرتمند برای پاکسازی برف بزرگراه‌ها و جاده‌هایی طراحی شده است که هر ساله برف سنگینی را تجربه می‌کنند. به این ترتیب شهری که به این خودروی برف روب مجهز باشد نگرانی برای بارش سنگین‌ترین برف‌ها هم ندارد.

  4. خودروی برف روب SnowBlast SnowBlower

  این خودروی برف روب قدرتمند برای جاده‌هایی است که سایر برف‌روب‌ها نمی‌توانند برف این جاده‌‌ها را پاک ‌کنند. به عبارت دیگر می‌توان گفت بعید به نظر می‌رسد این خودروی برف روب در پاک‌ کردن برف یک خیابان ناتوان باشد. این خودروی برف روب به دو پره بسیار بزرگ در جلو مجهز است تا برف به داخل مخزن کشیده شود و همانند یک چاقو که پنیر را به راحتی می‌برد، این ماشین برف روب در میان برف‌ سنگین زمستانی مسیر را پاک می‌کند. برف‌هایی که از سطح جاده پاک می‌شوند توسط این بر‌ف‌روب به کنار جاده پرتاب خواهند شد.

  5. خودروی برف روب اتوبوس (School Bus SnowBlower)

  ممکن است این خودروی برف روب با خودروهایی که تاکنون به آن‌ها اشاره کردیم تفاوت داشته باشد اما اجازه ندهید ظاهر این خودروی برف روب شما را فریب دهد چرا که با یک خودروی برف روب قدرتمند و کارآمد طرف هستیم. این خودروی برف روب در‌واقع برف سطح خیابان‌ها را پاک نمی‌کند و برای پاک‌کردن برفی که روی اتوبوس‌های مدرسه‌ها نشسته طراحی شده است.

  6. خودروی برف روب CN Jet SnowBlower

  تا این قسمت به برف‌روب‌هایی اشاره کردیم که برای پاک کردن برف خیابان‌ها و برزگراه‌ها طراحی شده‌اند اما اگر برای شما این پرسش مطرح شده که برف خطوط راه‌آهن را چگونه پاک می‌کنند باید بگوییم خودروی برف روب CN Jet SnowBlower برای این کار ساخته شده است. جالب است بدانید با یک خودروی برف روب عادی طرف نیستیم و خلاقیت ویژه‌ای در ساخت این خودروی برف روب به خدمت گرفته شده است تا برف و یخ را به راحتی از ریل راه‌آهن پاک کند. برای رسیدن به این هدف یک موتور هواپیمای جت در قسمت جلوی این خودروی برف روب نصب شده است. وظیفه این موتور جت آب کردن برف و کنار زدن آن از روی ریل است.

  7. خودروی برف روب اُوِر آسِرن آر اس ۴۰۰ (Overaasern RS400)

  خودروی برف روب برادر بزرگ‌تر برف روب اُوِِر آرسِن آر اس ۲۰۰ است که در بالا به آن اشاره کردیم. جالب است بدانید برند اُور آرسن متخصص ساخت برف‌روب‌های مختلف است و محصولات ويژه‌‌ای را در این زمینه معرفی کرده است. بر‌ف‌روب اُور آرسن آر اس ۴۰۰ با هدف پاک کردن برف از سطح باند فرودگاه‌ها طراحی شده است و برس‌هایی در این خودروی برف روب تعبیه شده تا با دقت بسیار بالا برف را از تمامی سطح باند فرودگاه پاک کنند.

  منبع مطلب : www.samatak.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 9 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید