این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  متن کتاب معجزه شکرگزاری 28 روزه

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  رویا احمدی

  متن کتاب معجزه شکر گزاری

  مریم محمدی

  شکرگذاری

  ناهید نون

  دانلود کامل کتاب شکر گزاری

  متن کتاب معجزه شکرگزاری 28 روزه را از این سایت دریافت کنید.

  کتاب معجزه شکرگزاری راندا برن + [خلاصه کامل]

  کتاب معجزه شکرگزاری اثر راندا برن با تمرنات ۲۸ روزه می تواند زندگی شما را متحول کند. کافی است شکرگزار باشید تا معجزه وارد زندگی شما شود

  معرفی کتاب

  کتاب معجزه شکرگزاری راندا برن + [خلاصه کامل]

  آخرین به روز رسانی: جولای 12, 202252 خواندن این مطلب 12 دقیقه زمان میبرد

  کتاب معجزه شکرگزاری اثر راندا برن جزو کتاب‌هایی است که می‌تواند به طور کامل زندگی شما را متحول کند.در این کتاب راندا برن نویسنده مشهور کتاب راز به شما می‌آموزد که چطور با استفاده از تمرینات ۲۸ روزه شکرگزاری زندگی خودتان را متحول کنید و در زندگی سپاس‌‌گزار‌تر و راضی‌تر باشید و آرامش را به زندگی خودتان دعوت کنید.این کتاب با نام جادو معجزه سپاسگزاری هم شناخته می‌شود.

  اکثرا افراد بابت نعمت هایی که در زندگی شان دارند هیچ گاه خدا را شکر نمی کنند و از این موضوع اطلاعی ندارند که زمانی که خداوند را بابت نعمت هایش شکر کنند چه معجزه ای در زندگی شان اتفاق می افتد. بخاطر نعمت هایی که در زندگی تان دارید از خداوند سپاس‌گزار باشید حتی نعمت های کوچک تا نعمت‌های بزرگ و بیشتری را جذب کنید.

  در کتاب معجزه شکرگزاری، راندا برن به شما نشان می دهد که چطور می توانید با شکرگزاری واقعی اعجاز را وارد زندگی خود کنید.

  اگر در زندگی تان شکرگزاری را کمی تمرین کنید زندگی تان کمی تغییر می کند اگر هر روز تمرین کنید زندگی تان به شدت تغییر خواهد کرد. برای اینکه حالتان همیشه خوب باشد خدارو شکر کنید.این را بدانید باید در هر شرایطی که هستید این کار را انجام دهید یعنی چه در شرایط دشوار چه در شرایط آسان

  نویسنده کتاب معجزه شکرگزاری راندا برن است  و تعداد صفحات این کتاب 260 صفحه می باشد. در این کتاب 28 روز تمرین شکرگزاری وجود دارد که به گونه ای ویژه طراحی شده است تا به شما بیاموزد که چگونه نیروی قدر شناسی را به کار بگیرید و سلامت ،پول و شغل و روابط خود را بهبود بخشید و کاری کنید تا کوچکترین خواسته ها و بزرگترین آرزوهایتان به حقیقت بپیوندد.

  شما همچنین خواهید آموخت که چگونه مشکلات خود را حل کنید و هر گونه موقعیت منفی را تغییر دهید وقتی این دانش تغییر زندگی را می خوانید شیفته ی آن خواهید شد و اما این دانش بدون تمرین کردن آنچه که می آموزید از میان انگشتان تان لیز خواهد خورد و فرصتی که برای تغییر زندگی به دست  آوریده اید به راحتی از دست می رود برای آن که این اتفاق رخ ندهد باید در مدت 28 روز قدر شناسی را تمرین کنید.

  تا بدین ترتیب دانش را تا ژرفای سلول ها و ضمیر ناخودآگاه خود ببرید تنها در این صورت است که زندگی شما به شکلی اساسی تغییر خواهد کرد این تمرین ها به گونه ای طراحی شده است که طی 28 روز پیاپی اجرا شوند این روند به شما اجازه می دهد که قدر شناسی را به روش زندگی تان تبدیل کنید.

  تمرین قدرشناسی و شکرگزاری به صورت متمرکز در روزهای متمادی تضمین خواهد کرد که دگرگونی در زندگی شما رخ خواهد داد و البته به سرعت هر کدام از این تمرینات انباشته ای از آموزش های ناپیدا در خود نهفته دارد که دانش شما را به شدت افزایش می دهد در هر تمرین شما بیشتر و بیشتر خواهید آموخت که زندگی چگونه کار خواهد کرد و داشتن آن زندگی که در رویاتان پرورانده اید چه قدر ساده است.

  فهرست مطالب این نوشته

  راهنمای تمرینات کتاب معجزه شکرگزاری

  در کتاب معجزه شکرگزاری تمرینات ساده ای هست و هر روز شما باید یک تمرین را انجام دهید و نتیجه فوق العاده ای را می گیرید زمانی که این تمرینات را انجام می دهید خودتان هم متوجه تغییراتی در زندگی تان می شوید. دوازده تمرین آغازین نیروی

  قدر شناسی برای همه ی آن چیزهایی است که اکنون دارید از آنها استفاده می کنید و در گذشته به شما اعطا شده است.

  چرا که تا شکرگزار داشته هایتان نباشید نیروی قدر شناسی عمل نخواهد کرد و شما دریافتی بیشتری نخواهید داشت این دوازده تمرین اول به سرعت نیروی قدر شناسی را برای تان به حرکت وا خواهد داشت.

  ده تمرین بعد قدرت شکرگزاری را درباره ی آرزوها و رویاهایتان و هر چیز دیگری که می خواهید به کار خواهد گرفت در خلال این ده تمرین شما توانایی آن را خواهید یافت که به آرزوهایتان جامه ی عمل بپوشانید و خواهید دید که روند زندگی تان متحول می شود

  شش تمرین پایانی شما را به سطح جدیدی رهنمون می شود که به وسیله ی آن ذهن و تک تک سلول هایتان را از قدرشناسی پر خواهد کرد همچنین خواهید آموخت که نیروی قدرشناسی را برای یاری رساندن به دیگران به کار ببندید و مشکلات را حل کنید و هر موقعیت منفی را که در طول زندگی با آن برخورد می کنید بهبود بخشید.

  مهم نسیت که شما چه کسی هستید یا کجا هستید یا این که شرایط فعلی شما چگونه است نیروی سپاس گزاری تمام زندگی شما را دگرگون خواهد کرد 

  این شکرگزاری ها فراوانی بیشتری را وارد زندگی تان می کند. این تمرین ها باعث می شود سپاس گزاری جزئی از عادت های روزانه یتان شود. شکرگزاری باعث می شود احساسات تان عالی شود و نتایج بسیار بزرگی را در زمینه های مختلف بدست بیاورید فقط باید بدانید که نباید این شکرگزاری ها را رها کرد . اصلا چرا باید رها کرد زمانی که تاثیرات مثبتی در زندگی تان می گذارد. شکرگزاری یعنی لذت بردن از لحضه ها.

  معجزه شکرگزاری راندا برن روز اول، نعمت های زندگی تان :

  در کتاب معجزه شکرگزاری اولین کاری که باید انجام دهید این است که نعمت هایی که دارید را بشمارید این کار بهتر است در صبح انجام شود یک دفترچه یادداشت بردارید و شروع کنید به نوشتن ، ده مورد را بنویسید برای مثال برای سلامتی که دارید سپاس گزار باشید برای خانه ای که در آن زندگی می کنید سپاس گذار باشید، برای خانواده ای که دارید، برای دوستان خوبی که دارید ، برای شغلی که دارید ،برای آرامشی که در زندگی تان دارید ، ثروتی که دارید ؛ برای فرزندانی که دارید و همسر خوبی که دارید .

  پس از آن که این ده مورد را یادداشت  کردید هرمورد را می توانید با صدای بلند یا آرام بخوانید و زمانی که هر نعمتی را خواندید در آخر هرنعمت کلمه ی سپاس گزارم را 3 بار تکرار کنید هر روز ده مورد از نعمت هایی که دارید را به لیست خود اضافه کنید شاید ده نعمت برایتان سخت باشد ولی اگر به زندگی تان دقت بیشتری کنید به راحتی می توانید این نعمت ها را بنویسید .و این را باید بدانید تمرین روز بعد را امروز بخوانید .و تمرین روز اول را در تمام 27 روز تکرار کنید.

  منبع : topbiography.ir

  چکیده کتاب معجزه شکرگزاری (جادو) اثر راندا برن

  چکیده کتاب معجزه شکرگزاری , چکیده کتاب معجزه شکرگذاری , راندا برن , کتاب راندا برن , کنترل ذهن , خلاصه کتاب معجزه شکرگزاری

  چکیده کتاب معجزه شکرگزاری

  بهمن ۱۶, ۱۳۹۵

  /۰ نظرات/در کنترل ذهن /توسط admin

  چکیده کتاب معجزه شکرگزاری

  چکیده کتاب معجزه شکرگزاری اثر راندا برن

  چکیده ی کتاب معجزه شکرگذاری(جادو)

  این کتاب نوشته ی راندا برن است .در این کتاب برای ۲۸روز تمرین شکر گذاری وجود دارد.

  این تمرینات طوری تنظیم شده است که از آن برای متحول کردن وضعیت سلامت،پول ،شغل و روابط خودت استفاده کنی.

  شگرگذاری به راحتی بسامد ارتعاشی تو را بالا میبرد و برای جذب خواسته هایت به تو کمک میکند.

  در اینجا خلاصه ی تمرینات آورده شده است.

  تمرینات به صورت روزانه و متوالی به مدت۲۸ روز است.تمرینات انقدر عالی و در عین حال ساده هستند که در اکثرا افراد بعد از انجام یک دوره ،شکرگذاری به صورت عادت همیشگی در می آید.

  روز اول (نعمت های الهی را بنویس)

  صبح که از خواب بیدار شدی به عنوان اولین کارت ،ده نعمتی که داری را بنویس.ده مورد ساده و قابل شکرگذاری(خانه ،خانواده ،آسمان،آفتاب،حواس پنجگانه ات،خواب خوبی که داشته ای و…).بعد که ده موردت تمام شد بگرد و همه ی موارد را دوباره با صدای بلند بخوان.در آخره هر مورد قابل شگرگذاری سه بار بگو خدایا شکرت و حال و هوای شکر گذاری را کاملا احساس کن.بعد سراغ مورد بعدی برو.

  تمرین روز اول را به طور ثابت در تمام۲۷روز بعدی تکرار کن.

  تمرین فردا  را امروز بخوان.

  روز دوم (یادداشت شکر گذاری)

  یک یادداشت شکر گذاری بنویس و در معرض دیدت قرار بده.یادداشتی که هر وقت اونو دیدی یادت بیفته شکرگذاری کنی.

  شب قبل خواب، درمورد بهترین اتفاقی که امروز برات افتاده فکرکن و برای اون بهترین اتفاق صمیمانه خدارو شکر کن.

  در تمام۲۶روز بعد این کار انجام بده.

  تمرین فردا رو امروز بخون.

  چکیده کتاب معجزه شکرگزاری

  روز سوم (روابط خارق العاده)

  سه نفر از آدمهای دوروبرت که میشناسی و به نوعی بهت کمک کردند رو انتخاب کن.کسانی که دوست داری ازشون تشکر کنی.فقط باید از اونها عکس داشته باشی.

  چند خصوصیت خوبشون رو پیدا کن.مثل صبر و حوصله ،استعدادها،خنده،چشمها،مهربانی و…

  بعد عکس آن شخص را جلوی خودت بگذار و پنج موردی که از آنها متشکری را بنویس.مثلا (اسم فرد)از تو بابت (…..)متشکرم.

  سعی کن در طول روز سه بار به عکسها نگاه کنی و یادداشتت را بخوان.

  روز چهارم (تندرستی خارق العاده)

  یک کاغذ بردار و روی آن با حروف درشت و خوانا بنویس

  “موهبت تندرستی مرا زنده نگه داشته است”

  دست کم در چهار فرصت ،آن جمله را خیلی آهسته بخوان و از بابت موهبت ارزشمند تندرستی،تا جایی که میتوانی حال و هوای شکرگذاری را احساس کن.

  روز پنجم (پول خارق العاده)

  به دوران کودکی ات فکر کن.تمام چیزهایی که بدون هیچ هزینه ای داشته ای را بنویس.لباسهایت ،کتابهایت مداد و پاک کن،غذاهایی که میخوردی .بعد آنها را آهسته بخوان و آخرش صمیمانه خدا رو شکر کن.

  یک اسکناس بردار و با خط درشت روش بنویس

  “خدایا تو را بابت تمام پولهایی که در تمام زندگی ام دریافت کرده ام شکر میکنم”

  حداقل امروز سه بار این اسکناس را بردار جمله اش را بخوان و از صمیم قلب خدا را شکر کن.بعد از امروز این اسکناس را جایی بگذار که در معرض دیدت باشد.

  چکیده کتاب معجزه شکرگزاری

  روز ششم (مثل معجزه عمل میکند)

  امروز سره کار مجسم کن رییسی نامرءی داری که دنبالت می آید و تو همه ی موارد قابل شکرگذاری را یادداشت میکنی و تا جایی که میتوانی حال و هوای شکر گذاری را احساس کن.مثلا همین که شغلی داری چون خیلی ها شغلی ندارند.تلفن ،اینترنت و چاپگری که داری،افرادی که با تو کار میکنند و رابطه ی دوستانه با آنها داری و….

  اگر وظیفه ات نگهداری از فرزندان و نگهداری به امور خانه است به دنبال مواردی باش که بابت آنها خدا را شاکر هستی.

  تا جایی که میتوانی موارد قابل شکرگذاری را پیدا کن.

  روز هفتم (روش اعجاز آفرین)

  موردی منفی را که در زندگیت وجود دارد و میخواهی آنرا متحول کنی انتخاب کن و دنبال ده مورد قابل شکرگذاری در آن باش.مثلا اگر رابطه ات با پدرت خوب نیست بنویس از پدرم متشکرم که وقتی بچه بودم با من بازی میکرد یا از پدرم متشکرم که خیلی به من اهمیت میدهد ده مورد را کامل کن.

  امروز حواست باشد که هیچ فکر منفی نکنی.اگر متوجه شدی فکر منفی شده فوری یک مورد مثبتش را به یاد بیاور و بگو اما من باید برای …..خدا را شکر کنم.

  روز هشتم (مواد معجزه آسا)

  امروز قبل از آنکه چیزی بخوری یا بنوشی در ذهنت یا با صدای بلند بگو خدایا شکرت.و بعد از آنکه آنرا در دهانت گذاشتی واقعا از طعم آن لذت ببر.

  چکیده کتاب معجزه شکرگزاری

  روز نهم (جذب کننده ی پول)

  قبض های پرداخت نشده ات را بردار عبارت اعجاز آفرین”خدایا از بابت پول متشکرم “را رویش بنویس.چه پول داشته باشی چه نداشته باشی حال و هوای شکر گذاری را کاملا احساس کن.

  ده قبض  و قسط هایی را که پرداخت کرده ای بردار و روی هر کدام عبارت اعجاز آفرین “خدایا شکرت پرداخت شد”را بنویس.بابت پولی که برای پرداخت قبض داشتی واقعا حال و هوای شکر گذاری را احساس کن.

  روز دهم (گرد معجزه آسای شکر گذاری)

  امروز از ده نفری که به نوعی به تو کمک میکنند به طور ذهنی یا مستقیم تشکر کن و حال و هوای سپاسگذاری را احساس کن.مثلا از رانندگان تاکسی یا اتوبوس یا کارکنان محل کار خودت،ماموران راهنمایی رانندگی،پدر و مادرت،کارمند فروشگاه و….

  روز یازدهم (صبح خارق العاده)

  از لحظه ای که صبح چشمانت را باز میکنی تا زمانیکه آماده ی بیرون رفتن میشوی در ذهنت برای هر چیزی که به آن دست میزنی یا از آن استفاده میکنی بگو خدایا شکرت.برای خواب خوشی که داشتی.متکا و تختی که روی آن خوابیدی.دستشویی و حمام.مسواک و خمیر دندان و…

  چکیده کتاب معجزه شکرگزاری

  روز دوازدهم (افراد خارق العاده ای که باعث دگرگونی شدند)

  در طول روز یک جای آرام پیدا کن.سه نفر از افرادی که زندگیت را متحول کرده اند مشخص کن.بعد دلایل تشکرت از آنها را بنویس هر چه دلایل بیشتری بنویسی بهتر است.بعد با صدای بلند از آنها تشکر کن و دلایل سپاسگذاری ات را بگو.بعد از تمرین شادی و سروری فوق العاده را احساس میکنی.

  منبع : arameshino.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  حسن رحیمی 2 روز قبل
  0

  خدایا از اینکه تونستم به شناخت این کتاب پی ببرم ومیخواهم ان را مطالعه ودر زندگی ام اجرا کنم سپاسگزارم ، خدایا شکرت

  ناشناس 3 روز قبل
  0

  بسیارعالی

  احمدمرشدخنامان 7 روز قبل
  0

  سلام ازخداوندبابت سلامتی. و

  علی 9 روز قبل
  0

  من کلا بابت همه داده ها حتی کمبودها وسختی ها شکرگزار هستم وخواهم بودوحال روز الان رو نتیجه این شکر گزاری میدونم.خدایابابت همه چی شکرت شکرت شکرت.

  سیما 1 ماه قبل
  2

  خدایا شکرت شکرت شکرت

  0
  حامد 3 روز قبل

  خدایاشکرت بابت تمام مواهب من باشکرگزاری کردن تونستم استرس ونگرانی خودم وخانم راکم کنم وبعدازده سال بچه دار بشیم خدایاشکرت بابت دخترم شکر شکر شکر

  زهره 2 ماه قبل
  0

  من واقعا حال بده افسرده ام وهمیشه مظطربم وحس میکنم ب این کتاب نیاز دارم

  مهرداد 2 ماه قبل
  0

  سلام کتابی فوقالعاده خوب وامونده است

  ناشناس 2 ماه قبل
  0

  چرا ۱۵ ب بعد نیست؟

  محسن اسماعیلی 3 ماه قبل
  1

  کتا ب شکرگذاری

  ناهید نون 4 ماه قبل
  1

  من نمیتونم کتاب شکر گزاری و دانلود کنم چطوری میتونید کمک کنید

  ناهید نون 4 ماه قبل
  3

  دانلود کامل کتاب شکر گزاری

  راضیه 5 ماه قبل
  -1

  ضیه

  ناشناس 5 ماه قبل
  -1

  در هر صورت وموقعیتی باید شکر گذار خدا بود فقط اوست

  امیر علی 5 ماه قبل
  1

  بله

  رویا احمدی 7 ماه قبل
  9

  متن کتاب معجزه شکر گزاری

  4
  مریم محمدی 5 ماه قبل

  شکرگذاری

  مهدی 8 ماه قبل
  13

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید