این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  مجری برنامه پنج ستاره

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  مجری برنامه پنج ستاره را از این سایت دریافت کنید.

  پنج ستاره (مسابقه تلویزیونی)

  (مسابقه تلویزیونی)

  از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

  لحن یا سبک این مقاله بازتاب‌دهندهٔ لحن دانشنامه‌ای مورد استفاده در ویکی‌پدیا نیست. لطفاً کلمات ستایش‌گونه و غیر ادبی و عبارت‌های نادانشنامه‌ای را از این مقاله بزدایید. برای راهنمایی بیشتر راهنمای نوشتن مقاله‌های بهتر و لحن بی‌طرف را ببینید.

  پنج ستاره

  لوگوی پنج ستاره

  کارگردان فرهاد مختاری

  مجری حسین رفیعی کشور سازنده ایران زبان اصلی فارسی شمار فصل‌ها ۳ تولید

  تهیه‌کننده محمد قنبری

  پخش شبکهٔ اصلی

  فرمت تصویر HDTV 1080i

  نخستین نمایش ۱۷ اسفند ۱۳۹۶

  انتشار اولیه ۱۷ اسفند ۱۳۹۶ –

  اکنون

  پنج ستاره در چارچوب یک برنامه با گونهٔ مسابقه-بازی است که عموم مردم می‌توانند با شرکت در این برنامه، اطلاعات عمومی خود را امتحان کنند.

  در هر قسمت از فصل تازهٔ این مسابقه که از یکم اسفند ۹۸ آغاز شد، ۲ شرکت‌کننده در حضور ۱۰۰ تماشاگر با هم رقابت می‌کنند تا ۵ ستاره کسب کنند و برندهٔ آن قسمت شوند. پنج ستاره و مسابقات شبیه آن اوایل سال ۹۸ به دلیل جوایز میلیونی و آنچه قمار خوانده شد از تلویزیون کنار گذاشته شد اما با تغییر اسپانسر، تهیه‌کننده و نوع جوایز، سری جدید این مسابقه از ابتدای اسفند ۹۸ به روی آنتن شبکهٔ پنج سیما رفت

  امکان حضور عموم مردم به عنوان تماشاگر در مسابقهٔ پنج ستاره وجود دارد.

  محتوای برنامه[ویرایش]

  مسابقهٔ پنج ستاره کاری از گروه اجتماعی شبکهٔ پنج سیما است که هر هفته پنجشنبه و جمعه روی آنتن می‌رود. در فصل‌های پیشین شرکت‌کنندگان تلاش می‌کردند با استفاده از اطلاعات عمومی خود و پاسخ به پرسش‌های ابوالفضل آقاخانی جایزهٔ ۵۰ میلیونی مسابقه را به دست بیاورند. به عبارتی این برنامه محتوایی در قالب مسابقه، بازی بود که عموم مردم پس از ثبت‌نام یا شرکت در مسابقه‌ها از طریق اپلیکیشن و قرار گرفتن در میان پنج نفر اول برندگان می‌توانستند در برنامه به عنوان شرکت‌کننده حضور یابند. همچنین می‌توانستند با ثبت‌نام تماشاگر از طریق اپلیکیشن در برنامهٔ تلویزیونی حضور یابند. در فصل جدید تغییراتی در محتوا و جوایز انجام شده؛ به گونه‌ای که در هر قسمت ۲ شرکت‌کننده در حضور حدود ۱۰۰ تماشاگر از ابتدا تا انتها همزمان در زمینهٔ اطلاعات عمومی با هم رقابت می‌کنند تا پنج ستاره کسب کنند و برندهٔ آن قسمت شوند.

  مجریان برنامه[ویرایش]

  اشکان خطیبی[ویرایش]

  در ابتدا اشکان خطیبی اجرای برنامهٔ پنج ستاره را بر عهده گرفت؛ و فصل اول مسابقهٔ پنج ستاره با اجرای اشکان خطیبی در زمستان ۹۶ آغاز شد که پنجشنبه و جمعه هر هفته ساعت ۲۱ از شبکهٔ پنج سیما پخش می‌گردید.

  حمید گودرزی[ویرایش]

  اشکان خطیبی به دلیل مشغلهٔ کاری نتوانست در ادامه همراه این برنامه باشد و حمید گودرزی جایگزین او شد[۱] و در سری سوم هم با این مسابقه همکاری می‌کند.[۲]

  ابوالفضل آقاخانی

  پس از انتقال حمید گودرزی به کودک شو ابوالفضل آقاخانی به عنوان مجری پنج ستاره انتخاب شد.

  آیتم‌های برنامه[ویرایش]

  فصل اول[ویرایش]

  فصل اول پنج ستاره در زمستان ۹۶ به تهیه‌کنندگی امیرعلی بنایی با اجرای اشکان خطیبی روی آنتن رفت. برنامه پنجشنبه و جمعهٔ هر هفته ساعت ۲۱ از شبکهٔ پنج پخش می‌گردید. در ابتدا علاقه‌مندان به شرکت در مسابقهٔ پنج ستاره می‌بایست از طریق سامانهٔ ۱۰۰۰۵۲۱ اقدام کرده و نام و شمارهٔ تماس خود را پیامک می‌کردند و در یک گزینیش هوش شرکت می‌کردند و بر اساس رده‌بندی در مسابقه حضور می‌یافتند تا شانس خود را برای میلیونر شدن امتحان کنند. پیش از آغاز مسابقهٔ بزرگ پنج ستاره، شرکت‌کنندگان می‌بایست ابتدا در یک بازی هوش، سرعت و ذکاوت از طریق اپلیکیشن پنج ستاره شرکت می‌کردند و در مدت ۶۰ ثانیه به پرسش‌ها پاسخ داده و سپس وارد مسابقهٔ بزرگ پنج ستاره می‌شدند.

  مسابقه شامل ۱۹ سؤال در ۴ مرحله تشکیل می‌شد. شرکت‌کنندگان در طول مسابقه می‌توانستند از ۳ راه کمک که شامل موارد ذیل می‌شدند استفاده کنند:

  ۱. تماس با یک فرد خارج از برنامه و درخواست کمک

  ۲. کمک گرفتن از همراه

  ۳. درخواست حذف دو گزینه نادرست

  فصل دوم[ویرایش]

  فصل دوم مسابقه پنج ستاره به کارگردانی مصطفی ‌ امامی و تهیه‌کنندگی محمدحسین رضوی در ۴ مرداد ماه ۹۷ تا فروردین ۹۸ به روی آنتن رفت. فصل دوم پنج ستاره به مدت خیلی کوتاه متوقف و با تغییرات کوتاهی از دی‌ماه ۹۷ از سر گرفته شد[۳][۲] شیوهٔ ثبت‌نام و شرکت در مسابقه از طریق سامانهٔ ۱۰۰۰۵۲۱ همانند فصل اول صورت می‌گرفت.[۴]

  فصل سوم[ویرایش]

  فصل سوم این مسابقه با تهیه‌کنندگی محمد قنبری و اجرای حمید گودرزی، از ابتدای اسفند ۹۸ پنجشنبه و جمعه هر هفته روی آنتن رفت.

  فصل چهارم[ویرایش]

  فصل جدید برنامه ۵ ستاره به تهیه‌کنندگی و کارگردانی هنری فرهاد مختاری و کارگردانی تلویزیونی فرزاد امیری از ۱۲ آذر ۱۴۰۱ از شبکه ۵ سیما پخش شد. [۵]

  ساعت و روز پخش[ویرایش]

  پنجشنبه و جمعه هر هفته ساعت ۲۱

  توقف پخش[ویرایش]

  در تاریخ ۵ اردیبهشت ۱۳۹۸،این مسابقه از کنداکتور شبکهٔ پنج حذف و پخش آن متوقف شد.[۶][۷][۸]

  فصل جدید پنج‌ستاره با اصلاحات انجام شده و جایزه‌های خدماتی و کالای ایرانی، از اسفند ۹۸ با اجرای حمید گودرزی به آنتن شبکهٔ پنج برگشت.

  جستارهای وابسته[ویرایش]

  برنده باش

  منابع[ویرایش]

  ↑ https://www.yjc.ir/fa/news/6638468/رقابتی-سالم-و-هیجان-انگیز-میان-دو-مسابقه-تلویزیونی-چرا-حمید-گودرزی-برای-اجرای-پنج-ستاره-انتخاب-شد. دریافت‌شده در ۲۰۱۸-۱۲-۱۱. پارامتر |عنوان= یا |title= ناموجود یا خالی (کمک)

  ↑ پرش به بالا به:

  ۲٫۰ ۲٫۱ «حمید گودرزی مجری «پنج ستاره» می‌ماند». . ۲۰۱۸-۱۲-۰۸. دریافت‌شده در ۲۰۱۸-۱۲-۱۱.

  ↑ «نحوه شرکت در مسابقه پنج ستاره فصل جدید چه مواردی را ارسال کنیم». . ۲۰۱۸-۰۷-۲۶. بایگانی‌شده از اصلی در ۱ آوریل ۲۰۱۹. دریافت‌شده در ۲۰۱۸-۱۲-۱۱.

  ↑ «نحوه شرکت و ثبت نام در مسابقه پنج ستاره حمید گودرزی در شبکه پنج سیما». . ۱۳۹۷-۰۶-۳۱T07:25:41+00:00. بایگانی‌شده از اصلی در ۱۴ دسامبر ۲۰۱۸. دریافت‌شده در 2018-12-11. تاریخ وارد شده در |تاریخ= را بررسی کنید (کمک)

  منبع مطلب : fa.wikipedia.org

  مسابقه "پنج ستاره" با مجری جدید به تلویزیون برگشت + فیلم

  فصل جدید مسابقه تلویزیونی "پنج ستاره" به تهیه کنندگی فرهاد مختاری و اجرای حسین رفیعی به زودی از شبکه پنج سیما تماشایی می شود.

  مسابقه "پنج ستاره" با مجری جدید به تلویزیون برگشت + فیلم

  ۱۶ آبان ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۵اخبار فرهنگیاخبار رادیو و تلویزیون

  فصل جدید مسابقه تلویزیونی "پنج ستاره" به تهیه‌کنندگی فرهاد مختاری و اجرای حسین رفیعی به زودی از شبکه پنج سیما تماشایی می‌شود.

  به گزارش خبرگزاری تسنیم، فصل جدید مسابقه پنج ستاره در 52 قسمت 50 دقیقه‌ای با محوریت آشنایی با تربیت فرزندان تهیه و تولید می‌شود.

  در این مسابقه رقابت بین دو خانواده 3 تا 7 نفره با حضور شمار زیادی از تماشاچیان شکل می‌گیرد. شرکت کنندگان باید جواب سؤالی مرتبط با شخصیت‌های نمایشی را پیدا کرده و روی یک ماز لغزان (بازی مسیربایی مارپیچ) گزینه درست را اعلام کنند.

  در هر مسابقه بازی‌های خانوادگی تکلیف میزان زمان و تعداد نفرات گروه‌ها را معین می‌کند. در پایان جوایز به صورت نقدی به برندگان اهدا می‌شود.

  بیشتر بخوانیدصفحه ویژه جام جهانی و تلویزیون تسنیم راه‌اندازی شد/ صفحه کودک و نوجوان تسنیم در راه است

  در این مسابقه شخصیتی به نام مسعول که نقش آن را مصطفی احمدی ایفای می‌کند، استندآپ کمدی اجرا می‌کند و مخاطبان در طول مسابقه شاهد گپ‌و‌گفت او با مجری برنامه و شرکت‌کنندگان هستند.

  دکور مسابقه پنج ستاره  براساس تم مرکزیت طراحی شده و دارای 360 درجه شوت است. بخش‌های این دکور را  اتاق‌های نمایش، دیواره امتیازات، ماز، تماشاگران و استیج مجری تشکیل می‌دهد.

  نحوه شرکت در این فصل از مسابقه پنج ستاره از طریق فراخوان و تأمین‌کنندگان حرفه‌ای انجام می‌شود.

  مسابقه جذاب و مهیج "پنج ستاره" کاری از گروه تهران و شهروندی است که به‌زودی از شبکه پنج تقدیم نگاه مخاطبان می‌شود.

  براساس این گزارش، پیش از این اشکان خطیبی و حمید گودرزی مجریان این مسابقه تلویزیونی بودند.

  بیشتر بخوانیدمستندی از زندگی آقای «دیدنی‌ها» شنیدنی شدمستند زندگی مؤذنی که "اذان انقلاب" را گفت، شنیدنی شد

  انتهای پیام/

  R1539/P/S4,1430/CT12

  واژه های کاربردی مرتبط

  تلویزیون

  منبع مطلب : www.tasnimnews.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 8 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید