این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  مجموعه پیدا و پنهان

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  مجموعه پیدا و پنهان را از این سایت دریافت کنید.

  آغاز پخش سریال امنیتی «پیدا و پنهان» از تلویزیون+فیلم

  اولین قسمت از سریال تلویزیونی «پیدا و پنهان» به کارگردانی آرش معیریان و شهرام شاه حسینی امشب یکشنبه 2 بهمن ماه ساعت 19 تماشایی می‌شود.

  هنر و رسانه / رادیو و تلویزیون ۱۳:۵۱ ۱۴۰۱-۱۱-۲ ۲ ۰

  آغاز پخش سریال امنیتی «پیدا و پنهان» از تلویزیون+فیلم

  اولین قسمت از سریال تلویزیونی «پیدا و پنهان» به کارگردانی آرش معیریان و شهرام شاه حسینی امشب یکشنبه 2 بهمن ماه ساعت 19 تماشایی می‌شود.

  به گزارش خبرگزاری فارس، «پیدا و پنهان» یک سریال اپیزودیک است که در هر قسمت از آن به یکی از پرونده‌های امنیت ملی می‌پردازد و زندگی ماموران امنیتی و اطلاعاتی را به تصویر می‌کشد.

  تنهایی، نقب شب، چراغها، کمین و ...عنوان داستان‌های این مجموعه است که در 7 قسمت به آن پرداخته می‌شود. داستان اصلی این سریال توسط گروهی از نویسندگانی همچون فروغ فروهیده، داوود زادمهر و مهدی حمزه نگارش شده است.

  «پیدا و پنهان» روایت شغلی چند مامور وزارت اطلاعات است که هر بار درگیر پرونده‌‏های مختلف اقتصادی، امنیتی، اطلاعاتی و … می ‌شوند و هر کدام از این ماموران، جدا از درگیریشان با پرونده‏‌ها، قصه ‌های خانوادگی و مشکلات مخصوص خودشان را دارند. تصویر برداری بخشی از این سریال در کشور ارمنستان انجام شده است.

  هنرمندانی نظیر فرامرز قریبیان، بیژن امکانیان، احمد ساعتچیان، کوروش سلیمانی، امیرحسین آرمان، حمید ابراهیمی، ناصر آقایی، حمیدرضا پگاه، میرطاهر مظلومی، بیژن افشار، شهروز ابراهیمی، مریم معصومی، الیزابت امینی، سیما خضرآبادی، طوفان مهردادیان، متین حیدرنیا، احسان عیوضی‌نژاد، حمیدرضا مولانا و سهیل فدایی در این سریال نقش آفرینی کرده‌اند.

  سریال «پیدا و پنهان» از امشب 2 بهمن‌ماه ساعت 19 پخش و تکرار آن ساعت 23 و 13:30 خواهد بود. این سریال به مدت 45 دقیقه تقدیم نگاه مخاطبان می‌شود.

  پایان پیام/

  شما می توانید این مطلب را ویرایش نمایید

  این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

  تلویزیون

  سریال

  سریال پیدا و پنهان

  اخبار مرتبط

  طرح جدید دیوارنگاره میدان جهاد

  ۱۰:۳۶ ۱۴۰۱-۱۱-۲

  «گوهرشاد» ویژه برنامه‌ای برای بانوان

  ۰۹:۵۳ ۱۴۰۱-۱۱-۲

  گفتگو با رئیس صداوسیما درباره پژواک

  ۰۹:۴۹ ۱۴۰۱-۱۱-۲

  پخش ویژه برنامه «تئاتر ۴۱» از شبکه چهار

  ۱۱:۲۱ ۱۴۰۱-۱۱-۱

  منبع مطلب : www.farsnews.ir

  پیدا و پنهان

  از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

  پیدا و پنهان کشور سازنده  ایران زبان اصلی فارسی

  شمار قسمت‌ها (فهرست قسمت‌ها)

  پخش شبکهٔ اصلی شبکه سه انتشار

  نمایش‌های مشابه هوش سیاه سیمافیلم

  یک مجموعه تلویزیونی محصول سال ۱۳۹۱ به کارگردانی آرش معیریان و شهرام شاه‌حسینی، نویسندگی و تهیه‌کنندگی می‌باشد که در مرکز سیمافیلم تولید و از شبکه تهران پخش شد.

  اولین مجموعه تلویزیونیی است که به حوزه وزارت اطلاعات وارد می‌شود و زندگی مامورهای این نهاد اطلاعاتی را از نزدیک مورد بررسی قرار می‌دهد[۱] روزبه که مترجم وزارت دارایی است به‌طور ناخواسته واز روی اجبار از سوی عوامل بیگانه مورد سوء استفاده قرار می‌گیرد.[۲] این مجموعه در هفت قسمت با عناوین؛ «تنهایی»، «نقاب شب»، «چراغ‌ها» و «کمین» به صورت اپیزودیک و داستان‌های مجزا به پرونده‌های امنیتی و اطلاعاتی ایران ورود پیدا کرده…[۳]

  بازیگران[ویرایش]

  بازیگران این مجموعه عبارتنداز[۴]:

  فرامرز قریبیان بیژن امکانیان احمد ساعتچیان کوروش سلیمانی امیرحسین آرمان حمید ابراهیمی ناصر آقایی حمیدرضا پگاه میرطاهر مظلومی بیژن افشار شهروز ابراهیمی مریم معصومی الیزابت امینی سیما خضرآبادی طوفان مهردادیان متین حیدرنیا احسان عیوضی‌نژاد حمیدرضا مولانا سهیل فدایی

  منابع[ویرایش]

  «پیدا و پنهان iFilm - آی فیلم».

  «سریال پیدا و پنهان / شبکه IFilm - تلوبیون».

  «پیدا و پنهان از شبکه سه».

  «بازشدن پرونده‌های امنیتی ملی در «پیدا و پنهان»».

  ↑ «سریال پیدا و پنهان / شبکه IFilm - تلوبیون».

  ↑ «پیدا و پنهان از شبکه سه».

  ↑ «بازشدن پرونده‌های امنیتی ملی در «پیدا و پنهان»».

  ↑ «بازشدن پرونده‌های امنیتی ملی در «پیدا و پنهان»».

  گسترش نبو آثار آرش معیریان گسترش نبو

  آثار شهرام شاه‌حسینی

  این یک مقالهٔ خرد مجموعه‌های تلویزیونی است. می‌توانید با گسترش آن به ویکی‌پدیا کمک کنید.

  رده‌ها: فیلم‌های آرش معیریانفیلم‌های شهرام شاه‌حسینیمجموعه‌های تلویزیونی ایرانی آغازشده در ۱۳۹۱مجموعه‌های تلویزیونی شبکه پنج ایران

  منبع مطلب : fa.wikipedia.org

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 7 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید