این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  محقق در مافیا

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  محقق در مافیا را از این سایت دریافت کنید.

  نقش محقق در بازی مافیا

  محقق بازی به جز شب معارفه می تواند هر شب خودش را به یک نفر گره بزند.یعنی اگر با شات شب و یا فردا در رای گیری از بازی خارج شود و آن شخص شیاد یا ناتو باشد با او از بازی خارج می شود.البته اگر شخص انتخابی نیز کشته شود محقق توانایی خود را از دست می دهد.

  نقش محقق در بازی مافیا

  طرف بازی تیم شهروند

  محقق بازی به جز شب معارفه می تواند هر شب خودش را به یک نفر گره بزند.یعنی اگر با شات شب و یا فردا در رای گیری از بازی خارج شود و آن شخص شیاد یا ناتو باشد با او از بازی خارج می شود.البته اگر شخص انتخابی نیز کشته شود محقق توانایی خود را از دست می دهد.

  سناریوهای مختلف بازی مافیا

  سناریو دکتر لکتر بازی مافیا

  سناریو ناتو بازی مافیا

  سناریو مذاکره بازی مافیا

  سناریو وایت شو بازی مافیا

  کارت ها و نقش های بازی مافیا پیشرفته

  کارت های حرکت آخر در مافیا

  آهنگ های بازی مافیا

  منبع مطلب : whitesho.com

  معرفی مهمترین و کلیدی‌ترین نقش های بازی مافیا

  وقت نام بازی مافیا می آید همراه با آن هیجان هم جاری می شود اما شناخت نقش های بازی مافیا در روند و پیروزی اهمیت بالایی دارد....

  معرفی مهمترین و کلیدی ترین نقش های بازی مافیا

  وقتی توی یک جمع، اسم مافیا و بازی فکری نقش مخفی به میان بیاید و همه هم پایه بازی کردن باشند، باید منتظر این باشیم که سطح هورمون آدرنالین تک تک اعضا یک جهش اساسی بکند که صد در صد تمام این ها بخاطر نقش های بازی مافیا می باشد.

  شادی هیجان و استرس احساساتی است که حین بازی در ما بوجود می‌آید. جالب اینجاست که هیچوقت هم تکراری نمی‌شود. هر کدام  از 52 نقش مافیا داستان خاص خودش را دارند و مکانیسم بازی را متنوع کرده‌اند.

  در این مقاله از آموزش بازی های فکری قرار است مهمترین و کلیدی‌ترین نقش های فانتزی بازی مافیا در انواع سبک ها را بهتر بشناسید بدانید فلسفه آنها از چه قرار است و چه کارهایی می‌توانند انجام بدهند، پس با رایاد تا انتهای این مقاله همراه باشید.

  اولین نقش از تمام ۵۲ نقش بازی مافیا

  جذابیت مافیا آنقدر زیاد هست که برندهای مختلف، با اسامی متفاوت -مانند بازی فکری شب مافیا، بازی فکری شهروند مافیا، مافیای کلاسیک و …- این سرگرمی جذاب را گاهاً با تغییرات کوچک قوانین ارائه دادند، اما در تمامی این گیم بردها نقش اول یکی است ما در این مقاله به بررسی نقش های بازی مافیای کلاسیک میپردازیم:

  1. گاد

  این بازی یک خدا یا روایتگر دارد که در روند گیم، فقط نظاره گر است و مدیریت می‌کند.

  نقش های فانتزی بازی مافیا در گروه شهروندی

  2. نقش شهروند در بازی مافیا

  شهروند ساده نقشی است که احتمال بیشتری دارد به اعضای بازی بیفتد، چون تعداد شهروندها به نسبت دیگر نقش ها زیاد است.

  شهروند ساده یا همان شهروند وظیفه خاصی ندارد. صبح‌ها می‌تواند در تصمیم‌گیری‌ها شرکت کند صحبت کند و رای بدهد. بعد از رای‌گیری زمانی که شب فرامی‌رسد کار او هم تمام می‌شود و وظیفه‌ای ندارد که انجام دهد. باید بخوابد.

  این نقش در بازی مافیای کلاسیک، مافیای شبکه سلامت، شب های مافیای فیلیمو وجود دارد.

  3. شهردار در مافیا

  زمانی که شخصی با رای گیری حذف شود و شهردار حس کند که او شهروند است، می‌تواند تصویب حذف کردن بازیکن را وتو کند.

  وتو کردن شب اتفاق می‌افتد و زمانی که شهردار این کار را بکند، صبح روز به بازیکن‌ها اعلام می‌شود که بله! شهردار بازیکن حذفی را وتو کرده است و او می‌تواند در بازی بماند.

  نقش شهردار در مافیا فقط یکبار قابلیت وتو رای گیری را دارد؛ هر چند که شما می تواند تعداد این حق وتو را در ابتدای بازی مشخص کنید.

  این نقش در بازی شب مافیا، شب های مافیای فیلیمو وجود دارد.برای مشاهده انواع بازی های رومیزی با تم نقش مخفی و جاسوسی کلیک کنید: بازی های نقش مخفی 

  4. دکتر در بازی مافیا ( پزشک)

  دکتر وظیفه‌ای در قبال شهروندها دارد. وقتی که مافیا شخصی را ترور می‌کند، اگر دکتر به درستی تشخیص بدهد که آن یک نفر کیست می‌‌تواند جانش را نجات بدهد.

  به عبارتی او را شفا یا هیل بدهد. دکتر هم ممکن است ترور شود و می‌تواند خودش را هم درمان کند. تعداد دفعات درمان کردن دکتر، برابر است با تعداد دفعات ترور مافیا.

  این نقش در بازی شب های مافیا فیلیمو، شب مافیا، مافیا شبکه سلامت،مافیا کلاسیک وجود دارد.

  5. نقش قاضی در مافیا

  نقش قاضی در مافیا به این صورت است که می تواند یکبار نتیجه رای گیری روز را تغییر دهد یعنی یا باطل یا ملغی کند، بدین صورت که بعد از وصیت بازیکن و اعلام نتیجه حذف، در شب قاضی بیدار شده و نظر خود را در رابطه با حذف یا عدم حذف اعلام می کند و در روز نتیجه رای قاضی توسط گاد اعلام می شود.

  این نقش در بازی مافیا کلاسیک و شب مافیا وجود دارد.

  6. نقش قهرمان در مافیا

  نقش قهرمان در مافیا به این صورت است که هر دو شب می تواند 24 ساعت یکی را بیمه کند که از هر اتفاقی در امان باشد.

  نقش قهرمان گاهی از دکتر هم مهم تر و حساس تر می شود به این صورت که چون هر دو شب باید یکی را انتخاب کند باید حواسش را جمع کند که با یک انتخاب غلط مبادا از کسی غیر از شهروند محافظت کرده باشد.

  این نقش در بازی شب مافیا وجود دارد.

  انواع بازی های رومیزی با سبک ها و مکانیزم های بازی متفاوت طراحی و روانه‌ی بازار می شوند که دارای انواع تم های جنگی، اقتصادی، جاسوسی و … هستند. برای مشاهده انواع بازی های فکری بزرگسالان بر روی لینک بازی فکری بزرگسالان کلیک کنید.

  7. نقش اسنایپر در بازی مافیا (کلانتر یا تک تیرانداز)

  اسنایپر شهروندی است که تفنگ دارد و می‌تواند به کسانی که فکر می‌کند مافیا هستند شلیک کند.

  تعداد تیرهای اسنایپر محدود است و باید قبل از بازی مشخص شود. اسنایپر نمی‌تواند خودکشی کند و همچنین توانایی زدن چند تیر در یک شب را نیز ندارد.

  اگر اسنایپر اشتباها تیری به شهروندان بازی بزند خودش از بازی حذف می شود و آن شهروند هیچ گونه آسیبی نمی بیند.

  این نقش در بازی شب مافیا، مافیا شبکه سلامت،مافیا کلاسیک وجود دارد.

  8. نقش تفنگدار در مافیا

  نقش تفنگدار در بازی مافیا اینطور است که تیر دارد و می‌تواند آن تیرها را بذل و بخشش کند. شب، زمانی است که تفنگدار می‌توان تیرها را به کسانی که فکر می‌کند به آنها نیاز دارد- یعنی همان شهروندها- ببخشد.

  نمی‌تواند خودش از تیرش استفاده کند. تیرها می‌توانند اصلا به کسی داده نشوند و یا در یک شب همزمان به افراد داده شوند البته به هر کسی یک تیر.

  بعد از اینکه تفنگدار مافیا اعلام کرد که چه کسانی تفنگ داشته باشند دست آن ها توسط گاد لمس می شود و آن ها شب اجازه شات دارند.

  این نقش در بازی مافیا شبکه سلامت و مافیا کلاسیک وجود دارد.برای آشنایی با بهترین تکنیک و سناریوهای بازی مافیا رو لینک زیر کلیک کنید: تکنیک های بازی مافیا

  9. نقش کشیش در مافیا

  نقش کشیش در بازی مافیا بدین صورت است که باید تشخیص بدهد که چه کسی توسط ناتاشا سایلنت شده می‌تواند برایش دعا بخواند و او را از سایلنت بودن خارج کند. اگر کسی که کشیش انتخاب کند درست نباشد و سایلنت نبوده باشد، نطق اضافه دریافت می‌کند.

  یعنی می‌تواند بیشتر از زمان مقرر صحبت کند. دعای کشیش فقط برای کسی اثر دارد که توسط ناتاشا سایلنت شده باشد.

  منبع مطلب : rayad.org

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 7 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید