این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  محله صفی علیشاه تهران کجاست

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  محله صفی علیشاه تهران کجاست را از این سایت دریافت کنید.

  صفی علیشاه کجاست؟ +نقشه

  نقشه تهران خیابان صفی علیشاه خیابان فرعی در تهران نقشه و آدرس: تهران، خیابان انقلاب، صفی علیشاه صفی‌علی‌شاه، پس از دو سال اقامت در هندوستان برای زیارت مشهد به ایران بازگشت. وی در سال ۱۲۸۸ هجری قمری که قحطسالی در تهران بیداد می‌کرد و به همین دلیل سال مجاعه خوانده شد، در تهران توقف نمود. […]

  صفی علیشاه کجاست؟ +نقشه

  اخبار روز

  بوسیله ساتین در ۹ شهریور ۱۳۹۶

  0به اشتراک گذاری

  نقشه تهران خیابان صفی علیشاه

  خیابان فرعی در تهران

  نقشه و آدرس: تهران، خیابان انقلاب، صفی علیشاه

  صفی‌علی‌شاه، پس از دو سال اقامت در هندوستان برای زیارت مشهد به ایران بازگشت. وی در سال ۱۲۸۸ هجری قمری که قحطسالی در تهران بیداد می‌کرد و به همین دلیل سال مجاعه خوانده شد، در تهران توقف نمود. محل سکونت وی ابتدا در حیاط شاهی کوچه خدابنده لو و بعد در محله پامنار تهران بود. تا اینکه مریدان وی در تهران زیاد شدند و از جمله عبدالمحمد میرزا سیف‌الدوله، فرزند عضدالدوله، که فرزند فتحعلیشاه و برادر بزرگ عین الدوله محسوب می‌شد، به جمع مریدان صفی پیوست. وی که از جمله ملاکین و ثروتمندان تهران بود، در سال ۱۲۹۴ هجری قمری قطعه زمین بزرگی را که در باغ سپهسالار واقع بود، به صفی واگذار نمود. بعضی گفته‌اند که مساحت این قطعه زمین، دو هزار زرع بوده‌است، اما مدرسی چهاردهی که ظاهراً از اسناد ملکی مربوط به زمین در خانواده صفی اطلاع داشته‌است، می‌نویسد که مساحت این زمین در ابتدا، هزار و هشتصد زرع بوده‌است.

  اکنون خانقاه و مزار صفی در این محل قرار گرفته‌است و خیابان صفی علیشاه (منشعب از میدان بهارستان تهران) و خیابان خانقاه و کوچه صفی در اطراف این خانقاه می‌باشند.

  مطالب مرتبط

  چگونه به ورزشگاه آزادی برویم؟ پارکینگ ورزشگاه آزادی کجاست؟

  اختلاف ۶۰ میلیون تومانی قیمت هر متر ملک‌ کلنگی در تهران!

  حمله دو پسر جوان به پریناز ایزدیار در خیابان فرمانیه تهران

  کلاهبرداری میلیونی این بار به نام روغن کانولا +عکس (امیر.س)

  اسامی کشته شدگان و مصدومان حادثه تیراندازی و تروریستی مجلس و حرم امام خمینی

  نرخ کرایه اتوبوس تهران تا مرز مهران چقدر است؟

  تهرانی ها بیشترین مراجعه کنندگان برای سقط جنین

  فروش لباس های ممنوعه در نمایشگاه زنان و تولید ملی +عکس

  پسر میترا نجفی: جسد مادرم در وان حمام بود

  زمان بازگشایی مهد‌های کودک تهران اعلام شد

  منبع : saten.ir

  خیابان صفی علیشاه تهران

  خیابان صفی علیشاه تهران در محله خواجه نصیر - حقوقیواقع شده‌است. آدرس خیابان در نقشه نشان

  مشاهده در نقشه نشان

  خیابان صفی علیشاه تهران

  خیابانی در تهران

  خیابان صفی علیشاه در منطقه 12 تهران واقع شده‌است و از محله‌های خواجه نصیر - حقوقی و بهارستان عبور می‌کند. خیابان صفی علیشاه به معابر مهمی مانند جمهوری اسلامی، انقلاب اسلامی، پل روشندلان، روشندلان، اکباتان، مصباح، قائدی، تهرانی، کمال الملک و همچنین شریعتمدار رفیع متصل گردیده است.

  منبع : neshan.org

  محله صفی علی شاه تهران

  محله صفی علی شاه تهران

  نقشه خیابان‌های تهران

  صفی علیشاه تهران

  محله صفی علی شاه در منطقه 12 تهران واقع شده‌است و از محله‌های خواجه نصیر - حقوقی و بهارستان عبور می‌کند. محله صفی علی شاه تهران به معابر مهمی مانند جمهوری اسلامی ، انقلاب اسلامی ، پل روشندلان ، اکباتا...

  حمل‌و‌نقل عمومی معمولی بافت فرهنگی معمولی امکانات رفاهی معمولی میزان ترافیک معمولی

  نقشه‌ صفی علیشاه تهران

  محله صفی علی شاه تهران

  کارشناس‌های املاک صفی علیشاه تهران

  ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌

  لینک‌های مرتبط

  خرید خانه در تهران

  خرید خانه در صفی علیشاه

  املاک تهران

  محله صفی علی شاه در منطقه 12 تهران واقع شده‌است و از محله‌های خواجه نصیر - حقوقی و بهارستان عبور می‌کند. محله صفی علی شاه تهران به معابر مهمی مانند جمهوری اسلامی ، انقلاب اسلامی ، پل روشندلان ، اکباتان ، مصباح ، قائدی ، تهرانی ، کمال الملک و همچنین شریعتمدار رفیع متصل گردیده است. در ادامه ما به بررسی کامل این محله که شامل قیمت ، سترسی ها ، امکانات و  ... می شود خواهیم پرداخت.

  قیمت

  این محله از جمله محله های با قیمت مناسب تهران به حساب می آید. بازه قیمتی ملک در این محله به ترتیب از بیشترین به کمترین برای هر متر مربع از 15 میلیون تومان تا 25 میلیون تومان می باشد. برای شماهده ملک های موجود در این محله ئر وبسایت دونبش می توانید بر روی اینجا کلیک کنید.

  همانطور که از بازه قیمتی ملک (این بازه قیمتی در زمان قرار دادن این مقاله می باشد و ممکن است در زمانی که شما این مقاله را می خوانید تغییر کرده باشد.) در امحله از تهران پیدا است این مکان می تواند برای خرید ملک در تهران با هزینه ی پایین و صرفه جویی در هزینه برای شما مناسب باشد.

  دسترسی

  همانطور که در ابتدا هم گفتیم محله صفی علی شاه تهران به معابر مهمی مانند جمهوری اسلامی ، انقلاب اسلامی ، پل روشندلان ، اکباتان ، مصباح ، قائدی ، تهرانی ، کمال الملک و همچنین شریعتمدار رفیع متصل می گردد. نزدیکترین ایستگاه مترو به این محله ایستگاه مترو بهارستان می باشد  ولی ایستگاه های مترو دیگری هم در اطراف این محله وجود دارد که عبارتند از : ایستگاه مترو دروازه شمیران ، ایتگاه مترو سعدی و استگاه مترو دروازه دولت .

  به جز ایستگاه های مترو ایستگاه اتوبوس هم در اطراف این محله موجود می باشد ، این ایستگاه اتوبوس ، ایستگاه اتوبوس شریعتی شمالی نام دارد.

  امکانات

  از جمله نیازهای اساسی هر محله برای سکونت دسترسی به سریع و آسان به مراکز درمانی ، آموزشی ، اداری و تفریحی می باشد که محله ی صفی علی شاه تهران هم از این قائده مستثنی نیست. این موارد همگی امکانات یک محله برای زندگی به حساب می آید. در ادامه به معرفی این امکانات به شما در این مقاله خواهیم پرداخت.

  از مراکز درمانی موجود در این محله می توان به مرکز پزشکی،آموزشی و درمانی طرفه اشاره کرد و بعد از آن نزدیک ترین مرمز درمانی به این محله بیمارستان امیر اعلم می باشد. مرکز آموزشی کفش اول تنها مرکز آموزشی نزدیک به این محله می باشد. البته مرکز آموزش هندی ها و مرکز آموزش هنرهای زیبا دختران می باشد.

  باغ موزه نگارستان از جمله مراکز تفریحی موجود در این محله می باشد. بازار بزرگ ابن سینا از مراکز خرید مهمی است که در نزدیکی این محله می باشد از دیگر مراکز خرید در اطراف این محله می توان به مرکز خرید های دیبا ، اطمینان و پاساژ امین اشاره کرد. البته فروشگاه های زنچیره این مانند افق کوروش و رفاه مانند دیگر محله ها در این محله هم موجود می باشند.

  همانطور که از توصیحات پیداست این محله مانند دیگر محله های تهران در سایر مناطق از امکانات زیادی برخوردار نیست ولی اگر به دنبال محله ای با بازه قیمتی مناسب برای زندگی می باشید محله صفی علی شاه تهران برای شما مناسب است.

  اگر این مقاله را پسندیدید امتیاز و نظر دادن به آن را فراموش نکنید.

  نظرات کاربران دربارهٔ صفی علیشاه

  3 1 نفر حمل‌و‌نقل عمومی معمولی بافت فرهنگی معمولی امکانات رفاهی معمولی میزان ترافیک معمولی

  تجربیات شما درباره محله صفی علیشاه تهران به افرادی که دنبال آشنایی با این محله هستند کمک زیادی می‌کنه. اگه در این محله زندگی کردید یا می‌کنید، نظر شما به عنوان ساکن این محله ثبت میشه.

  محله‌های اطراف صفی علیشاه

  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌

  اینستاگرام ۲نبش

  دنبال کنید

  منبع : www.2nabsh.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 9 ماه قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید