این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  مدارک مورد نیاز وام ودیعه مسکن

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  مدارک مورد نیاز وام ودیعه مسکن را از این سایت دریافت کنید.

  مدارک لازم برای وام ودیعه مسکن مستاجران 1401

  در این مقاله، در رابطه با مدارک لازم برای وام ودیعه مسکن مستاجران 1401، مدارک برای تحویل به بانک جهت اخذ آن و اطلاعات مورد نیاز برای این وام، مطالبی آورده شده است.

  مدارک لازم برای وام ودیعه مسکن مستاجران

  تمامی مستاجران با داشتن اطلاعات مورد نیاز برای دریافت وام ودیعه مسکن می توانند با ثبت نام در سایت tem.mrud.ir و همچنین ارائه مدارک لازم هنگام ثبت نام در این سایت به راحتی برای وام مستاجران 1401 ثبت درخواست داشته باشند. همچنین متقاضیان پس از ثبت نام برای دریافت وام مستاجران و تایید درخواست آنان می بایست مدارکی را جهت اخذ وام به شعبه بانک تحویل دهند.

  برای مشاوره مدارک لازم برای وام مستاجران

  برای مشاوره مدارک لازم برای وام مستاجران

  جهت دریافت وام ودیعه مسکن مستاجران، متقاضیان دریفت این تسهیلات، می بایست برای ثبت درخواست خود، به سامانه جامع طرح های حمایتی مسکن که برای ثبت نام تسهیلات ودیعه مسکن مستاجران طراحی و راه اندازی شده است مراجعه نمایند.

  متقاضیان، همگی می دانند که جهت دریافت تسهیلات اجاره مسکن، می بایست مدارک لازم برای دریافت این وام را به بانک های عامل، ارائه نمایند و افراد، پس از ارائه مدارک لازم، وام مستاجران را که از سوی وزارت راه و شهر سازی که برای اجاره مسکن ارائه شده است را اخذ نمایند.

  با توجه به اهمیت بسیار زیاد وام ودیعه مسکن مستاجران، برای متقاضیان آن، در ادامه، در رابطه با مدارک لازم برای وام ودیعه مسکن مستاجران 1401، مدارک لازم دریافت وام مستاجران ۱۴۰۱​ برای تحویل به بانک و همچنین،  مشاوره مدارک و اطلاعات مورد نیاز برای دریافت این وام، مطالبی آورده شده است.

  مدارک لازم برای ثبت نام وام مستاجران 1401

  همانطور که متقاضیان دریافت وام ودیعه مسکن مستاجران، مطلع می باشند از تاریخ 26 خرداد ماه سال گذشته،​ تمامی مستاجران می توانند برای دریافت این وام، از طریق سامانه ثبت نام وام ودیعه مسکن، اقدام به ثبت درخواست وام نمایند. افراد واجد الشرایط، برای ثبت درخواست خود، نیاز دارند که مدارک لازم برای وام ودیعه مسکن مستاجران 1401 را آماده نمایند که در ادامه، در رابطه با مدارک لازم برای وام ودیعه مسکن مستاجران، برای متقاضیان آن، توضیحات لازم آورده شده است.

  مدارک شناسایی مستاجر ( شناسنامه – کارت ملی )

  اجاره نامه رسمی و ثبت شده در سامانه ثبت معاملات املاک و مستغلات ( قولنامه مسکن )

  حتما بخوانید: نحوه ثبت نام وام ودیعه مسکن

  مدارک لازم دریافت وام مستاجران ۱۴۰۱​ برای تحویل به بانک

  مستاجران، پس از ثبت درخواست خود جهت دریافت وام ودیعه مسکن مستاجران، از طریق سایت saman.mrud.ir و بارگذاری مدارک خود در سامانه جامع اقدام ملی مسکن نیز می بایست به غیر از مدارکی که در هنگام ثبت نام ارائه نموده اند مدارکی را نیز برای دریافت وام مستاجران، به بانک ارائه دهند. در ادامه، در رابطه با مدارک لازم دریافت وام مستاجران ۱۴۰۱​ برای تحویل به بانک، برای متقاضیان این وام، توضیحات لازم آورده شده است.

  اصل شناسنامه مستاجر اصل کارت ملی مستاجر

  اجاره نامه رسمی که دارای کد رهگیری باشد.

  گواهی کسر از حقوق مستاجر، سهام عدالت آن و یا مستمری بگیری متقاضی، به همراه شماره حسابی که یارانه نقدی، برای مستاجر، واریز می گردد. ( در صورتی که مستاجر هیچکدام از این مدارک را نداشته باشد می بایست سفته ارائه دهد. )

  مدارکی که نام برده شد را می بایست مستاجران، برای دریافت این تسهیلات، به شعب بانک تحویل دهند. همچنین، در ادامه مطلب، با توجه به این که یکی دیگر از لازمه دریافت وام ودیعه مسکن مستاجران، داشتن ضامن می باشد در رابطه با مدارک لازم ضامن این وام نیز توضیحات لازم آورده شده است.

  یکی از ضمانت نامه هایی که متقاضیان این وام، می توانند ارائه نمایند گواهی کسر از حقوق می باشد.

  گواهی داشتن حقوق مستمری نهاد ها نیز می تواند یک ضمانت برای دریافت وام ودیعه مسکن مستاجران باشد.

  داشتن برگ گواهی سهام عدالت جهت ارائه به شعب بانک.

  ارائه چک و یا سفته نیز می تواند ضمانت بانکی باشد اما این دو، در صورتی ضمانت می باشند که مدارکی که پیش از این بیان شد را متقاضی وام، نداشته باشد.

  مواردی که بیان شد، مدارک لازم، جهت ضمانت بانکی، برا اخذ وام ودیعه مسکن مستاجران 1401، می باشد اما، اگر متقاضیان، هیچ یک از مدارکی که بالا ذکر شد را نداشته باشند در خصوص دریافت تسهیلات 30 و 50 میلیون تومانی، می بایست یک ضامن اعلام نمایند و برای دریافت تسهیلات 15میلیون تومانی نیازی به معرفی ضامن نمی باشد و با ارائه چک و سفته نیز می توانند این وام را دریافت نمایند.

  بیشتر بخوانید: مهلت زمان ثبت نام وام ودیعه مسکن

  مشاوره مدارک و اطلاعات مورد نیاز برای وام مستاجران 1401

  برخی متقاضیان، که می خواهند جهت دریافت وام ودیعه مسکن مستاجران ۱۴۰۱​، همانند ثبت نام طرح جهش تولید مسکن، اقدام نمایند نیاز به راهنمایی برای ثبت در خواست این تسهیلات را دارند. جهت ثبت درخواست برای این وام می بایست به سامانه جامع اقدام ملی مراجعه و اقدام نمایند. حال افراد می بایست پیش از مراجعه به این سامانه همانند سایت saman.mrud.ir​ برای ثبت در خواست خود مدارک لازم را که در متن مقاله بیان شد را آماده نمایند. در ادامه برای متقاضیان اطلاعات مورد نیاز آورده شده است که می بایست هنگام ارائه مدارک و همچنین ثبت درخواست وام ودیعه مسکن به آن ها توجه نمایند.

  منبع : www.heyvalaw.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 6 ماه قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید