این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  مدرسه ایران زمین

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  مدرسه ایران زمین را از این سایت دریافت کنید.

  مدرسه فرزندان ایران زمین : دبستان (ابتدایی) غیر دولتی پسرانه

  اطلاعات و مشخصات دبستان (ابتدایی) غیر دولتی پسرانه فرزندان ایران زمین در محدوده ولنجک در منطقه 1 شهر تهران با کد ثبت : 390

  دبستان (ابتدایی) پسرانه غیر دولتی فرزندان ایران زمین

  دبستان (ابتدایی) پسرانه غیر دولتی فرزندان ایران زمین درباره دبستان (ابتدایی) پسرانه غیر دولتی فرزندان ایران زمین

  مدرسه فرزندان ایران زمین یک مدرسه پسرانه در مقطع دبستان (ابتدایی) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 1 (محدوده ولنجک) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی ولنجک، انتهای بلوار دانشجو، روبه روی کافه رستوران باغ گیلاس،پلاک22 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 22413311 - 22413312 - 22413333 - 22413344 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم آقای سیروس فرجی و موسس آن علی عبادیان است.

  این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.

  این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://iranzaminsch.com/iranzamin2/fa/contact.html

  این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 11,708 بار بازدید شده است.

  برای این مدرسه 19 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 19 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.

  اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

  توصیه ویژه کلیک کنید ... اطلاعات اصلی مدرسه کلیک کنید ... مدارس هم‌تراز کلیک کنید ...

  نزدیکترین مدارس به این مدرسه

  کلیک کنید ...

  نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 390)

  دبستان (ابتدایی) پسرانه فرزندان ایران زمین

  × + −

  Leaflet | تیزلند سرزمین تیزهوش‌ها | بهترین مدارس تهران

  مدرسه فرزندان ایران زمین، دبستان (ابتدایی) غیر دولتی پسرانه : ولنجک، انتهای بلوار دانشجو، روبه روی کافه رستوران باغ گیلاس،پلاک22

  معرفی تصاویر بروشور اخبار ویدئو

  هنوز معرفی برای این مدرسه ثبت نشده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

  لیست بهترین مدارس تهران

  نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه

  اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید

  اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند

  برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

  همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

  با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید

  ولی دانش آموز (1400/09/25)

  متاسفانه من از عملکرد مدرسه راضی نیستیم.

  پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.

  بازدید کننده سایت (1399/12/17)

  دوستانی که امسال پسرشون این مدرسه میرفتن ...میشه بگین امسال از روند آموزش مدرسه راضی بودین یا نه؟آیا آموزش مدرسه بهتر شده ؟

  پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.

  منا (1399/03/05)

  به نظر من یکی از بهترین مدارس همین که به بچه استرس وارد نمیشه و خیلی فضای شاد و خوبی داره یک دنیا ارزش داره ... به کلاس اولی‌ها زیاد سخت نمیگیرن چون از مدرسه زده نشن ولی دوم از اول باهاشون کار میکنن.

  پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.

  رویا (1398/12/03)

  پسر من سه سال این مدرسه رفت. محیط نسبتا شادی دارن ولی از لحاظ آموزشی چیزی که ما می خواستیم نبود. بعضی فوق برنامه هاطبق برنام نبود.

  پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.

  گیلدا (1398/10/10)

  سلام، من قراره سوشیانت را در این مدرسه ثبت نام کنیم برای پایه اول دبستان خیلی گیج شدم چون نمیتونم یک مدرسه کامل و مطابق سلیقم پیدا کنم ، لطفا راهنمایی کنید در مورد مدرسه ایران زمین و یا مدرسه خوب پیسنهاد بدید ممنون میشم،

  منبع : tizland.ir

  مدرسه کلوب

  انتشار دستاوردهای آموزشی و تجــارب متولیان آموزش، معرفی خدمات و کالاهای ارایه شده در فضای آموزش، برای شفافیت و سهولت در دسترسی

  منبع : www.madreseclub.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 8 ماه قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید