این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  مدل مو تینیجری

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  مدل مو تینیجری را از این سایت دریافت کنید.

  مدل موی نوجوان دخترانه جدید برای موهای کوتاه و بلند

  مدل مو برای دختران نوجوان بسیار حائز اهمت است از این رو برای شما دوستان عزیز گالری از عکس مدل موی نوجوان را قرارداده ایم تا بتوانید برای خود انتخاب کنید.

  مدل موی نوجوان دخترانه جدید برای موهای کوتاه و بلند

  نرگس بستگان ۱۵ آذر ۱۳۹۶ ۰

  دختران نوجوان اگر به دنبال مول موی مناسب برای خود می گردید در دنیای مد آرگا مدل موی نوجوان را جست و جو کنید تا با تماشای گالری عکس های مدل موی دخترانه بتوانید مدل مویی زیبا و مناسب برای خود انتخاب کنید.

  در این مطلب برای شما دختران عزیز مدل موی هایی زیبا را قرار داده ایم تا با استفاده از الگو برداری این تصاویر مدل موهای شیک و جذاب برای خود درست کنید در ادامه این مطلب برای تماشای این گالری زیبا همراه ما باشید.

  مدل موی نوجوان دخترانه جدید و شیک

  دختران به موهای خود بسیار علاقه مندند و به مدل آنها بسیار توجه می کنند چه موهای آنها کوتاه باشد و چه بلند این حساسیت در دختران نوجوان بیشتر است.

  در این مطلب به انواع مدل موی دخترانه پرداخته ایم تا شما دختران عزیز بتوانید بر اساس سلیقه و قد موهای خود مدلی زیبا را برای خود برگزینید و از آن لذت ببرید.

  توجه داشته باشید که مو و مدل مو یکی از اصلی ترین نکات جذابیت هر فرد محسوب می شود، هر مدل مویی مناسب هر سن و فیس صورتی نیست، دختران جوان می توانند با انتخاب مدل موی مناسب از جذابیت بیشتری برخوردار شوند.

  در ادامه ۴ مدل از مدل موی که مناسب دختران نوجوان باشد را معرفی می کنیم.

  عروسکی: مدل موی عروسکی دخترانه برای صورت های جوانی که کشیدگی دارد و دراز به نظر می رسد مناسب است، این مدل به گونه ای است که از جلوی مو تا تقرببا وسط های سر موها کاملا خورد می شود و در پشت یک دست و صاف است، خورد شدن موها در بالای سر و اطراف صورت باعث می شود شلوغی موها از کشیدگی صورت کم کند.

  مدل گرد یا پُر: این مدل برای دختر خانم های که صورت های کشیده و لاغر و پیشانی های بلندی دارند پیشنهاد می شود زیرا موها از جلو و چتری بر روی پیشانی، گرد زده می شود و با یک سشوار از رو در پُر کردن صورت شما می تواند کمک موثری بکند.

  مدل مو آلمانی: دختر خانم های که گردن های کوتاه و دارند بهتر است از این مدل مو نوجوان دخترانه استفاده کنند زیرا موهای پشت سر، زیر موها به سمت بالا تا وسط گوش ها کاملا کوتاه می شود و بقیه اطراف سر با فاصله های چند سانتی از جلو تا میانه ی گوش خورد می‌شوند و چون پشت سر کوپ شده است از نظر دید چشم در رفع کوتاهی گردن کمک خواهد کرد.

  مدل مو فارا: این مدل زیاد دخترانه نیست و از سن ۲۴ به بالا پیشنهاد می شود. این مدل مو برای دخترانی که موهای بلند اما نه یک دست و صاف دوست دارند مناسب است این مدل مو مدل شیکی است که با توجه به سلیقه خود می توانید موها را کم یا زیاد خورد کنید، این مدل مو وقتی از زیر سشوار شود تبدیل به مدل موی شیک و زیبا می شود که به اکثر چهره ها می آید.

  در ادامه گالری از مدل موی دخترانه را برای شما همراهان عزیز قرار میدهیم تا بتوانید از آنها برای خود الگو برداری کنید.

  منبع مطلب : arga-mag.com

  بهترین مدل موها برای دخترهای نوجوان + ترفند و نکات آرایشی مو

  بهترین مدل موها برای دخترهای نوجوان + ترفند و نکات آرایشی مو ،مدل مو برای دختر نوجوان،مدل مو تینیجی،مدل مو فانتزی دخترانه،مدل مو مناسب دختر دبیرستانی،آموزش درست کردن موی دخترانه،مدل موی بافته دخترانه،مدل موی دم اسبی دخترانه،نکات مراقبت از مو

  بهترین مدل موها برای دخترهای نوجوان + ترفند و نکات آرایشی مو

  مجموعه : مدل مو زنانه و مردانه

  بهترین مدل موها برای دخترهای نوجوان + نکات آرایشی مو

  در اینبخش مجموعه اي از بهترین مدل موها برای دخترهای نوجوان را جمع آوری کرده ایم. دراین مجموعه انواع مدلهای کوتاه و بلند برای سلیقه هاي متفاوت را میبینیم. امروز همچنین نکاتی در رابطه با آرایش موها را نیز مرور میکنیم کـه مطالعه شان قطعا برای تان مفید خواهد بود. دخترهای نوجوان طبق معمول مدلهای بافته و فانتزی را ترجیح میدهند در ادامه با مجله پارس ناز همراه باشید تا این مدل ها را ببینیم.

  درست شامپو زدن: شامپو را ابتدا روی پوست سر قرار داده و این ناحیه را شست و شو دهید ودر پایان سراغ طول موها و انتهای آن بروید. ماساژ پوست سر بـه آرامی و با حرکت دایره اي رو بـه بالا باعث افزایش گردش خون در پوست سر میشود و اصطکاک کمتری ایجاد می‌کند. زمان شامپو زدن را طولانی نکنید. شامپو زدن موها نباید بیشتر از 3 دقیقه طول بکشد.

  مدل موی دم اسبی دخترانه + نکات مراقبت از مو

  هر چند حمام آب داغ بویژه در فصول سرد، میتواند باعث سرحال شدن مـا شود اما استفاده از آب داغ در حمام تاثیرات نا مطلوبی بر پوست و مو دارد. آب داغ با از بین بردن چربی هاي ضروری مو باعث خشک شدن و گره افتادن موها میشود. آب ولرم گزینه خوبی برای شستشوی مو اسـت. شستن موها با آب سرد، موجب باز شدن منافذ پوست سر و مرطوب ماندن و براق شدن موها میشود.

  مدل موی بافته دخترانه

  آموزش درست کردن موی دخترانه

  در ادامه، برس زدن درست، اهمیت زیادی برای سلامت مو دارد. بهتر اسـت بجای شانه از برس استفاده شود. برس زدن باید از انتهای مو شروع و بـه سمت بالا ادامه پیداکند. بهتر اسـت همیشه موها را از لایه زیر بـه سمت بیرون برس بکشید. همچنین یکی از بزرگترین اشتباهات خشک کردن موها، مالیدن آن ها با حوله اسـت. مالیدن موها با حوله باعث کشیده شدن و تخریب ریشه و انتهای موها می‌شود.

  مدل مو مناسب دختر دبیرستانی

  مدل مو برای دختر نوجوان + مدل مو تینیجی + مدل مو فانتزی دخترانه

  همچنین کارشناسان میگویند بهتر اسـت بجای خشک کردن مو با حوله، از یک پارچه کتانی نرم استفاده کنید. دلیلش این اسـت کـه حوله همراه با آب، رطوبت را هم از موها جذب می‌کند، اما پارچه کتانی بدون آن کـه رطوبت مو را کاهش دهد آب اضافی آنرا جذب می‌کند. کافی اسـت پارچه کتانی را 20 دقیقه دور موها بپیچید تا آب اضافی موها گرفته شود.

  بهترین مدل موها برای دخترهای نوجوان + ترفند و نکات آرایشی مو 

  ودر مورد آخر نیز: از دوش گرفتن و حمام طولانی مدت خودداری کنید زیرا کـه، حمام هاي طولانی بیشتر ازآن کـه مفید باشند بـه سلامت موها آسیب میزنند. کارشناسان میگویند حمام هایي کـه بیشتر از ده دقیقه طول میکشند چربی هاي ضروری مو را از بین برده و باعث خشکی موها میشوند.

  آموزش تصویری 3 مدل موی دخترانه برای نوجوان ها

  حرف هایي کـه میگویند تعداد تار موهایی کـه هرروز از سر می ریزد، بطور مطلق و همیشه صد تار مو اسـت را باور نکنید. درست اسـت کـه همواره ودر هرروز تعدادی از تار مو هاي مـا میوفتد، اما تعداد و شدت آنرا مـا خودمان تعیین میکنیم، برای مثال شانه زدن و مخصوصا استفاده از برس یکی از کارهایی بسیار موثر در افزایش شدت ریزش مو اسـت.

  وقتی موهای مان را شانه می‌زنیم، بخشی از ریزش مو طبیعی اسـت. درست اسـت بطور معمول می‌توان گفت هر فردی در بهترین شرایط سلامت پوست و مو روزانه 50 تا 100 تار موی خودرا از دست می‌دهد. اما برای داشتن ریزش موی طبیعی از شانه هایي کـه نوک هاي گرد و نرم دارند استفاده کنید و فراموش نکنید کـه هرگز مو هاي خیس خودرا شانه نزنید.

  در پایان نیز: اگر شـما هم ازآن دسته افرادی هستید کـه همواره از وسایل برقی و داغ مانند اتوی مو، بابلیس و هر وسیله دیگری برای مو هاي خود استفاده میکنید، و یا ازآن دسته افرادی هستید کـه بطور مکرر مو هاي خودرا رنگ یا فر می‌کنید، باید بدانید کـه همواره در حال تخریب و آسیب زدن بـه لایه پوشش دهنده و بیرونی مو هاي خود هستید.

  منبع مطلب : www.parsnaz.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 12 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید