این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  مدیر میراث فرهنگی اردبیل

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  مدیر میراث فرهنگی اردبیل را از این سایت دریافت کنید.

  سرپرست اداره کل میراث‌فرهنگی اردبیل منصوب شد

  اردبیل - ایرنا - معاون امور مجلس، حقوقی و استان‌های وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی با صدور حکمی فردین عینی را به عنوان سرپرست اداره کل متبوع در استان اردبیل منصوب کرد.

  ۲۷ مرداد ۱۴۰۱،‏ ۱۳:۲۳

  کد خبر: 84858330 T T ۰ نفر عیسی پاشاپور

  سرپرست اداره کل میراث‌فرهنگی اردبیل منصوب شد

  اردبیل - ایرنا - معاون امور مجلس، حقوقی و استان‌های وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی با صدور حکمی فردین عینی را به عنوان سرپرست اداره کل متبوع در استان اردبیل منصوب کرد.

  به گزارش روز پنجشنبه روابط عمومی اداره کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اردبیل به ایرنا ، عینی پیش از این معاون میراث‌فرهنگی این اداره کل بود و سوابقی مثل مدیریت موزه‌های استان، مسئولیت پایگاه جهانی شیخ صفی‌الدین اردبیلی و مدیریت یگان حفاظت میراث‌فرهنگی در کارنامه او به چشم می‌خورد.

  او دارای مدرک فوق‌لیسانس باستان‌شناسی است و همچنین به عنوان کارشناس رسمی دادگستری در رشته حفاظت آثار باستانی و ارزیابی اموال منقول فرهنگی تاریخی فعالیت می‌کند. پیش از این نادر فلاحی مسئولیت اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی اردبیل را بر عهده داشت.

  کهن‌دیار اردبیل با وجود آثار، محوطه‌ها و ابنیه‌ تاریخی و باستانی به عنوان یکی از مناطق مهم مهد تمدن کشور شناخته می‌شود و کشف و شناسایی اشیا و محوطه‌های مختلف باستانی که تحسین همگان را برانگیخته است، موید این مطلب بوده و اردبیل را به یکی از شهرهای تاریخی و باستانی ایران تبدیل کرده است.

  مجموعه جهانی شیخ صفی‌الدین اردبیلی، دو پایگاه ملی شهر یری و کنزق، بقعه شیخ کلخوران، بقعه شیخ حیدر، بنای عظیم جمعه‌مسجد، بازار تاریخی اردبیل و خانه‌ها، قلعه‌ها، محوطه‌ها، پل‌ها و حمام‌های تاریخی که هر کدام مربوط به دوران تاریخی متفاوتی هستند، معرف تاریخ و تمدن اردبیل از دوران باستان تا معاصر است.

  استان اردبیل با یک میلیون و ۲۸۰ هزار نفر جمعیت و ۱۲ شهرستان در شمال ایران و مرز جمهوری آذربایجان قرار دارد.

  برچسب‌ها

  گردشگری استان اردبیل میراث فرهنگی اردبیل اخبار مرتبط

  پارسال ۴۰ پروژه میراث فرهنگی با ۳۷۳ میلیارد ریال اعتبار در اردبیل اجرا شد

  بقعه شیخ صفی الدین اردبیلی در اجلاس هفته آینده یونسکو به ثبت جهانی می

  بقعه شیخ صفی الدین اردبیلی در اجلاس هفته آینده یونسکو به ثبت جهانی می

  کارشناسان یونسکو برای ثبت جهانی بقعه شیخ صفی الدین اردبیلی به ایران می

  سرخط اخبار استان‌ها

  توزیع ۲ هزار میلیارد تومان تجهیزات آموزشی و اداری در مدارس کشور

  ۲ ساعت قبل

  اختصاص ۲ هزار میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی برای احداث ۲ محور مواصلاتی شیروان

  دیروز ۲۱:۰۹

  دشمنان به دنبال کندکردن سرعت پیشرفت نظام اسلامی هستند

  دیروز ۲۰:۳۲

  کیفرخواست عامل شهادت ٢ بسیجی در مشهد صادر شد

  دیروز ۱۹:۱۳

  منبع مطلب : www.irna.ir

  سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل

  سایت اطلاع رسانی اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل

  سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل

  مشخصات فردی:نام و نام خانوادگي: فردین عینیتحصيلات: فوق لیسانس باستان شناسیسوابق اجرایی:سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل مدیر موزه های استان اردبیلمعاون میراث فرهنگی استان اردبیلمدیریت یگان حفاظت میراث فرهنگی استان اردبیلکارشناس رسمی دادگستری در رشته حفاظت از آثار باستانی و ارزیابی اموال منقول فرهنگی تاریخی     شرح وظایف مدیرکل : – تعیین خط مشی های اجرایی و سیاست ها وبرنامه های اداره کل در ارتباط با انجام وظایف معاونت ها و واحدهای ذیربط در حفظ و نگهداری , مرمت و عرضه میراث فرهنگی , صنایع دستی , هنرهای سنتی و گردشگری استان و نظارت بر انجام صحیح و به موقع وظایف و ماموریتها .– اهتمام و کوشش در جهت تجهیز و تقویت اداره کل در بالا بردن سطح آگاهی و دانش عموم مردم در شناساندن آثار تاریخی و فرهنگی ایران .– شرکت در انجمن ها , شوراها و کمیسیون های مربوط .– جذب منابع , امکانات و تسهیلات برای سرمایه گذاری در طرحهای مربوط به توسعه گردشگری .– برنامه ریزی و نظارت بر تهیه و تنظیم به موقع بودجه اداره کل بر اساس دستورالعمل های مربوط به نظارت بر توزیع و مصرف آن .تماس تلفن مستقیم : 33232985-045پست الکترونیکی  : [email protected]

  منبع مطلب : ardabilchto.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 8 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید